Aktuálně: 4 956 inzerátů174 116 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Demence u psů

Daja
Daja (414 příspěvků) 03.12.2023, 05:47:00 xxx.xxx.68.44

Dobré ránko 😉,

milé berušky 👍, oznamují světu, že Chuli je doma, hip, hip, hurrrá.

Jeli jsme v nejvyšší vanici i po dálnici i po kotěhulkach, kde lišky dávají dobrou noc, ale zlatíčka krajina byla hmmm jak to napsat🤔no prostě nádhera, jen jsem měla nervy na špagátu , abych dobře dojela. Tři bouračky jsme přejeli které, byly jen na dálnici. Koťehulky v naprostém pořádku 🙏, muj se jen modlil, abych to zvládla. No musím se po chválit jsem borec👍.

No a teď o Chulim. Ještě ráno jsem běhala od nervu na záchod, opravdu jsem měla výčitky ohledně Batynka, ach jo. 

Chuli doma se zatím ruskou káva, je trochu plachty, ale na nás už se váže. Gigoušek ho nechce přijmout, utíká od Chuliho, ale Sázinek👍se pokouší navázat kontakt s Gigouškem. Zatím bez úspěchu. Manžel jak vyděl co dělá Gigoš, říkal, že  dostává od nás pořádně zabrat. No nějak si to hoši musí vyříkat. Dávám jim prostor. Já vím chce to trochu čas, Gigoušek má během týdne fakt za hnul a my sním.

Dája

Sardullah
Sardullah (963 příspěvků) 03.12.2023, 09:23:29 xxx.xxx.189.104
Daja:

Dobré ránko 😉,

milé berušky 👍, oznamují světu, že Chuli je doma, hip, hip, hurrrá.

Jeli jsme v nejvyšší vanici i po dálnici i po kotěhulkach, kde lišky dávají dobrou noc, ale zlatíčka krajina byla hmmm jak to napsat🤔no prostě nádhera, jen jsem měla nervy na špagátu , abych dobře dojela. Tři bouračky jsme přejeli které, byly jen na dálnici. Koťehulky v naprostém pořádku 🙏, muj se jen modlil, abych to zvládla. No musím se po chválit jsem borec👍.

No a teď o Chulim. Ještě ráno jsem běhala od nervu na záchod, opravdu jsem měla výčitky ohledně Batynka, ach jo. 

Chuli doma se zatím ruskou káva, je trochu plachty, ale na nás už se váže. Gigoušek ho nechce přijmout, utíká od Chuliho, ale Sázinek👍se pokouší navázat kontakt s Gigouškem. Zatím bez úspěchu. Manžel jak vyděl co dělá Gigoš, říkal, že  dostává od nás pořádně zabrat. No nějak si to hoši musí vyříkat. Dávám jim prostor. Já vím chce to trochu čas, Gigoušek má během týdne fakt za hnul a my sním.

Dája


Chuli doma se zatím ruskou káva, je trochu plachty

Tak to musím…autokorekt opět zapracoval…😄

Jinak teda za prvé gratulace, jak jste cestu zvládla👍…to já bych nikdy nedala.

A za druhé gratulace k pejsáčkovýmu miminku …je kouzelnej a fáááákt černej. Koukala jsem na fotečky v mobilu, ale viděla “černej flek”, tak jsem se teď rozklikla na PC, tak jsem konečně viděla detaily a opravdu je to pejsek 🤗….no tak tě tedy vítám naše nové štěnítko mezi námi ❤️❤️❤️

Daja
Daja (414 příspěvků) 03.12.2023, 09:39:20 xxx.xxx.68.44

Tak to musím…autokorekt opět zapracoval…😄

No to nevím ani já co to má být 🤣. Říkám taliján, ale asi, že “ Chuli doma se zatím” a nevím co jsem chtěla napsat 🤔.

Děkujeme za přivítání a je opravdu ta nej černá barva a ještě lesklá.

Dája

balu
balu (1534 příspěvků) 03.12.2023, 09:41:55 xxx.xxx.152.98
Odpověď na příspěvek uživatele Daja z 03.12.2023, 05:47:00

Chuli je krásný. Ať vám dělá jenom radost. 

Smekám před vámi, já bych nejela - domluvila bych se, že přijedu až bude na silnicích lepší situace. 

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 03.12.2023, 09:45:46 xxx.xxx.119.6
Odpověď na příspěvek uživatele Daja z 03.12.2023, 09:39:20

Rozkoukává😁 krásnej Sazínek, tak ať se spolu máte dobře.

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 03.12.2023, 09:50:52 xxx.xxx.242.84

Dajo, přeji vám se Sazínkem dlouhý, krásný a zdravý čas. A jinak - vítejte v klubu - od nynějška máte psa, který bude na většině fotek vidět jen jako obrys 😀

Daja
Daja (414 příspěvků) 03.12.2023, 09:51:48 xxx.xxx.68.44
Daja:

Dobré ránko 😉,

milé berušky 👍, oznamují světu, že Chuli je doma, hip, hip, hurrrá.

Jeli jsme v nejvyšší vanici i po dálnici i po kotěhulkach, kde lišky dávají dobrou noc, ale zlatíčka krajina byla hmmm jak to napsat🤔no prostě nádhera, jen jsem měla nervy na špagátu , abych dobře dojela. Tři bouračky jsme přejeli které, byly jen na dálnici. Koťehulky v naprostém pořádku 🙏, muj se jen modlil, abych to zvládla. No musím se po chválit jsem borec👍.

No a teď o Chulim. Ještě ráno jsem běhala od nervu na záchod, opravdu jsem měla výčitky ohledně Batynka, ach jo. 

Chuli doma se zatím ruskou káva, je trochu plachty, ale na nás už se váže. Gigoušek ho nechce přijmout, utíká od Chuliho, ale Sázinek👍se pokouší navázat kontakt s Gigouškem. Zatím bez úspěchu. Manžel jak vyděl co dělá Gigoš, říkal, že  dostává od nás pořádně zabrat. No nějak si to hoši musí vyříkat. Dávám jim prostor. Já vím chce to trochu čas, Gigoušek má během týdne fakt za hnul a my sním.

Dája


Teď si čtu co to píšu a je tam věta “ týdne fakt za hnul a my sním” oprava mat být zahul😉.

Dája

Sardullah
Sardullah (963 příspěvků) 03.12.2023, 12:12:59 xxx.xxx.189.104
Daja:

Tak to musím…autokorekt opět zapracoval…😄

No to nevím ani já co to má být 🤣. Říkám taliján, ale asi, že “ Chuli doma se zatím” a nevím co jsem chtěla napsat 🤔.

Děkujeme za přivítání a je opravdu ta nej černá barva a ještě lesklá.

Dája


Chuli doma se zatím ruskou káva, je trochu plachty

No já suverénně pochopila “Chuli se doma rozkoukává, je trochu plachý..”

Může být??😉

Irma19
Irma19 (236 příspěvků) 03.12.2023, 17:41:45 xxx.xxx.239.133
Odpověď na příspěvek uživatele Daja z 03.12.2023, 09:39:20

Myslím, že mělo následovat rozkoukává, ale takto zašifrované je to taky fajn 😁

Sazínek se rozkoukává a vy u toho popíjíte ruskou kávu.

Asi na nervy🤣🤣

Daja
Daja (414 příspěvků) 04.12.2023, 05:03:22 xxx.xxx.68.44

Dobré ránko 😉,

nakonec rada odsouhlasila Chuli. Včera přijeli nečekaně naší mladí a  vnučky bojovali za jméno Čert. No mě by to nevadilo, ale teda zustava Chuli.

Dája

Irma19
Irma19 (236 příspěvků) 04.12.2023, 12:43:51 xxx.xxx.239.133
Odpověď na příspěvek uživatele Daja z 04.12.2023, 05:03:22

Stejně si z toho pak vytvoříte nějakou přezdívku. Třeba 

Chuli - Chulíčku - CHUMLÍČKU 

🤭❤️

Sardullah
Sardullah (963 příspěvků) 04.12.2023, 13:52:31 xxx.xxx.221.216

Já bych se teda přimlouvala, abychom toto přesunuli do tématu “ štěně kouše a dělá loužičky”… ať máme ta naše štěnítka pěkně pohromadě😉

Fikovnice
Fikovnice (4290 příspěvků) 04.12.2023, 17:51:56 xxx.xxx.63.74
Odpověď na příspěvek uživatele bambule z 04.12.2023, 12:51:27

Jé, Pučmelouna má Niki ze Třetího víčka! 😉

Jinak také tvořím různá nová jména, třeba Prostřední je Kuky, ale občas Kukadlo, Kukačka, atp.

Pro Fida mi Irma vymyslela Fidýtek🥰, no a Elsa je Elííí (na to slyší asi nejvíc), Elsice - opice a jedna moje kámoška jí zásadně říká Eliška…


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.