Aktuálně: 4 958 inzerátů174 180 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Naši adopťáci

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 23.02.2024, 11:43:10 xxx.xxx.226.6

Ten dentál u nás vydržel teda i Taliprda-kupodivu, to by mohlo vydržet - výhoda tam je, že se do toho taky narvou pamlsky a ven to jde jen při soustředěný práci.

janaa
janaa (382 příspěvků) 23.02.2024, 11:47:06 xxx:xxx.892c:1744
Zrzavci:

Ten dentál u nás vydržel teda i Taliprda-kupodivu, to by mohlo vydržet - výhoda tam je, že se do toho taky narvou pamlsky a ven to jde jen při soustředěný práci.


Adéla nepochopila,že když je to dentální, neznamená to, že je to ke žrádlu, ale jen ke žužlání🤣 tohle je u nás fakt na hodinu

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 23.02.2024, 11:50:21 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele janaa z 23.02.2024, 11:47:06

Mně právě překvapilo, že to u jedince, který rozžvejká, rozchroustá a zdevastuje opravdu vše, krom toho černýho konga, že to vydrželo. Ani se jí nepodařilo vykousnout ty žbrdlinky.

janaa
janaa (382 příspěvků) 23.02.2024, 11:55:15 xxx:xxx.892c:1744

Já už žádný “dentální” hračky nekupuju,všechno stejný😄 stejně holky nechápou princip dentálních tyček apod., jak to má vyčistit zuby,když je to za deset minut sežraný,že

Xerxova
Xerxova (775 příspěvků) 23.02.2024, 12:55:37 xxx:xxx.ff0a:2eba

protože je relativně malá, mohlo by jí vydržet něco takového - alespoň u Yody to mělo překvapivě dlouhou výdrž…

https://img.superzoo.cz/galerie/1_70800/hracka-gigwi-duraspikes-divocak-ruzovy-original.jpg?v=1675837728

jen doplním - on sice ty plastové čudlíky odkusoval, ale plival je. On je ničič, ale nežere to, co zničí. Takže pokud nejen ničí, ale i konzumuje, tak by se to muselo hlídat… jestli se jí to podaří porcovat

Plaka
Plaka (399 příspěvků) 23.02.2024, 18:35:58 xxx:xxx.1987:cd34
efe:

Zatím se teriérsky projevuje jen v lese, čumák na zem a jede. Ale i tak pořád celkem vnímá. 

Jo a potřebuju poradit nějakou fakt nerozkousatelnou hračku. Ona vše rozkouše a pak to žere. Dneska jí uvařím pořádnou morkovku, to jí chvíli vydrží. Snad 🙂


Do DIY tipů na hlodání přidávám horolezecké lano, vyřazené, nemáte kámoše lezce? Udělat na laně uzly, utáhnout ve svěráku a vydrží to opravdu hodně žužlání.
Když je beruška takováhle hlodna, co něco přírodního? Rtw milovala telecí nebo hovězí kopýtka (paznehty), ohlodala decentně, šlo je něčím plnit… Najdete na netu.

Verun
Verun (719 příspěvků) 23.02.2024, 19:02:46 xxx.xxx.220.12
Zrzavci:

Mně právě překvapilo, že to u jedince, který rozžvejká, rozchroustá a zdevastuje opravdu vše, krom toho černýho konga, že to vydrželo. Ani se jí nepodařilo vykousnout ty žbrdlinky.


Přesně, máme ty zelené míčky stále, jsou i opravdu zezačátku chuťově-já po čichu- mentolové a dokonce přežil jeden s provazem  i zimu v rybníce a po vylovení, odbahnění a usušení byl opět  použitelný…žlutý kruh časem povolí a když to načne, přetrhne a cupuje, vyhazuju ,  nějakou parádu to do té doby ale nadělá. Největší blaho je kopačák, ale jak ho načne je s ním amen, ale i tak ho ještě dokáže mudlat, jsou i spešl míče s provazem a bez pro psy. Tenisáky jsou top(zdravím lesnižinku) ale s tím je amen hned (a bacha venku se do něj nabaluje hlína a stává se abrazivní-brousí zuby)  

Jestli chce efe horolezecké lano, můžu kus zaslat.

marcelaamax
marcelaamax (27 příspěvků) 23.02.2024, 19:10:37 xxx.xxx.189.248
Zrzavci:

Ten dentál u nás vydržel teda i Taliprda-kupodivu, to by mohlo vydržet - výhoda tam je, že se do toho taky narvou pamlsky a ven to jde jen při soustředěný práci.


U nas to teda vydrželo pár minut, stejně jako ten plyšáka s bodlinama (to měla jen fena, u psa jsem to ani nezkousela). Ale u nas nevydrží skoro nic, jen černé kongy drží x let. Kamarádky pes rozebral i ten, ale je to cane corso. Zkouseli jsme ještě něco podobného od Soda pup, černou plechovku a lebku - lebka drží, ale plechovka už je nakousaná. 

Co nám kupodivu drží roky je ježatý obyčejný balonek za pár korun; ale to jen z toho důvodu, ze ho psi proste nechtějí zničit, nechápu 😄

Verun
Verun (719 příspěvků) 23.02.2024, 19:35:01 xxx.xxx.220.12
janaa:

Černý kong u nás přežil vše, červený velmi dlouho. Vámi uváděné hračky pár hodin


Asi kupujete napodobeniny těchto hraček🙃 tyto ze superzoo (nejbližší krám)  jsou velmi trvanlivé. 

Verun
Verun (719 příspěvků) 23.02.2024, 19:55:45 xxx.xxx.220.12
marcelaamax:

U nas to teda vydrželo pár minut, stejně jako ten plyšáka s bodlinama (to měla jen fena, u psa jsem to ani nezkousela). Ale u nas nevydrží skoro nic, jen černé kongy drží x let. Kamarádky pes rozebral i ten, ale je to cane corso. Zkouseli jsme ještě něco podobného od Soda pup, černou plechovku a lebku - lebka drží, ale plechovka už je nakousaná. 

Co nám kupodivu drží roky je ježatý obyčejný balonek za pár korun; ale to jen z toho důvodu, ze ho psi proste nechtějí zničit, nechápu 😄


ježka máme taky, je to masírovací míček pro lidi, ale dírku stejně do měj udělala a je teda placatý…

foto , mentolové jsou o trochu větší než tenisák(různé velikosti)je taky třeba koupit  vhodnou velikost. velkej červenej míč je plnicí granulema, krásně na dlažbě rachtá(je plastový), říkal soused pod náma…😉

Obrázek Obrázek Obrázek
marcelaamax
marcelaamax (27 příspěvků) 23.02.2024, 22:10:28 xxx.xxx.189.248
Verun:

dog fantasy tuggo ball 25 cm

kdyby jste někdo věděl, kde koupit


Objednávala jsem ho tenkrát někde na netu. A pes ho prokousl 😀. Což by zas tak nevadilo, ale jel tak, ze by si obrousil zuby. Jestli jsem ho nevyhodila, a nevadila by dírka, tak ho mužů klidně za kód k zasilkovně poslat. Jen už uricite nemá ten provaz, a kvůli dirce nejde plnit vodou, zítra  se po něm podívám. 

Trickyvoo
Trickyvoo (393 příspěvků) 23.02.2024, 22:17:49 xxx.xxx.62.63
efe:

A teď už zas můžu přispívat… aneb když na mě na fotce koukly ty její oči, tak už nebylo cesty zpět…❤️

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Je boží. Fakt se mi moc líbí a nedivím se, že jste těm očím neodolala.❤️

orionka-2
orionka-2 (469 příspěvků) 23.02.2024, 22:53:00 xxx.xxx.64.54
Plaka:

Do DIY tipů na hlodání přidávám horolezecké lano, vyřazené, nemáte kámoše lezce? Udělat na laně uzly, utáhnout ve svěráku a vydrží to opravdu hodně žužlání.
Když je beruška takováhle hlodna, co něco přírodního? Rtw milovala telecí nebo hovězí kopýtka (paznehty), ohlodala decentně, šlo je něčím plnit… Najdete na netu.


Naši knírači milovali čerstvá lipová polínka. Zlikvidovali je. A co ? 

Orionka (neregistrovaný) 24.02.2024, 09:03:23 xxx.xxx.131.39

Šťastné psisko ! Po pár dnech ! Je vidět, že jste se trefila. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.