Aktuálně: 4 804 inzerátů176 218 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů

Naši adopťáci

Doron
Doron (1865 příspěvků) 03.03.2024, 14:17:56 xxx.xxx.162.21
efe:

No vidite, to máte rovnou oba v jednom! 😀👍 Jasná volba!


No, je krásná, ale málokterý husky může chodit na volno. To je třeba pro mě strašně důležitý kritérium .

Být Vámi, splním si svůj sen .😊

Doron
Doron (1865 příspěvků) 04.03.2024, 22:59:59 xxx.xxx.8.126

Kamarádovi u nás ve "vsi " umřel táta a zůstali po něm psi.

Nechtěl by někdo?

Zadarmo, pochopitelně.

Jestli patří do inzerce, tak klidně Zbyňku smažte.

Nebo poplatek uhradím, neošidím Vás🙂.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Daja
Daja (426 příspěvků) 05.03.2024, 06:03:38 xxx.xxx.71.67
Doron:

Kamarádovi u nás ve "vsi " umřel táta a zůstali po něm psi.

Nechtěl by někdo?

Zadarmo, pochopitelně.

Jestli patří do inzerce, tak klidně Zbyňku smažte.

Nebo poplatek uhradím, neošidím Vás🙂.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Dobré ránko 😉,

Hmm škoda ( ne škoda, že pán zemřel), ale škoda, že mám stop stav. Určitě bych si vzala,  zkusím se optat. Ještě honem napište+- stáří a ještě odkud jsou.

Na caniskách upozorním.

Dája

Sarah01
Sarah01 (1639 příspěvků) 05.03.2024, 09:52:15 xxx.xxx.162.253
Doron:

Kamarádovi u nás ve "vsi " umřel táta a zůstali po něm psi.

Nechtěl by někdo?

Zadarmo, pochopitelně.

Jestli patří do inzerce, tak klidně Zbyňku smažte.

Nebo poplatek uhradím, neošidím Vás🙂.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Ten černobílej 🥰Bohužel taky nemůžu a ani o nikom nevím. 😢

Doron
Doron (1865 příspěvků) 05.03.2024, 10:12:22 xxx.xxx.22.209

Já mám taky stop stav.😅

Nic nevím, předpokládám, že jsou v Praze.

Kamarád toho kluka, co mu umřel táta chodí a ptá se, jestli někdo nechce psa.

Říkala a jsem, ať je nafotí, napíše věk a pohlaví, jestli mají PP, jsou kastrovaní, zdraví atd, že se zkusím poptat , že sem choděj hodný lidi.

No, a dostala jsem tohle. Chlapi 🙈.

Nic o nich nevím, myslím, že frbulové jsou holky, u jednoho parsona vidím kulky..,na fotkách mi nějak zubožení nepřijdou.

No, takhle jim asi nepomůžu.. Byl to jen takový výkřik do tmy. Ale je mi sympatickej ten bílej.😅

Doron
Doron (1865 příspěvků) 05.03.2024, 10:37:00 xxx.xxx.22.209
efe:

Ty frbuly nabídněte na FB ve skupině Buldok v nouzi. Ti budou hned pryč si myslím. 


Díky za tip! Vyřídím. Tam by taky mohli bejt hodný lidi.

Fiona.Praha (neregistrovaný) 05.03.2024, 16:44:18 xxx:xxx.432e:ffe6

Ten/ta černobílé je nádhera. Snad syn brzy dodá další info , aby se psi brzy dostali do nových rodin. 

efe
efe (1086 příspěvků) 05.03.2024, 19:25:03 xxx.xxx.64.15

Posílám slíbenou softshellku. V zádech je delší, ale to se dá založit, jinak sedí dobře. Ta druhá oranžová je obyč pláštěnka z Lidlu, sedí taky překvapivě dobře. 

Obrázek Obrázek
Fikovnice
Fikovnice (4443 příspěvků) 05.03.2024, 20:21:25 xxx.xxx.63.197
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 04.03.2024, 22:59:59

Doron, a co je s pesany teď? Tedy bohužel, jak známo, já si psa pořídit nemůžu.

A OT: Víš, že jsem měla o Tebe strach a ptala se na Tebe v nějakém jiném vlákně? A Ty jsi mezitím dovolenkovala…😀👍

Arosek
Arosek (265 příspěvků) 06.03.2024, 10:13:03 xxx.xxx.43.104

Zdvorily dotaz na granulare … jako asi bych to mohla svihnout do granulovlakna, ale tyka se to adoptaka, tak pardon. 

Saggi je na granulich. Uz z osady, kdy mu pani prilepsovala mezi vsechny ty pomyje, stejne tak v docasce.  U nas zatim taky - zkusila jsem mu dat kousek masa, snedl ho s chuti a naslesne ho s chuti vyblil. Opakovane. Takze zatim grancle, nez si zaludek (a pes) zvykne. 

Ma CIBAU Dog Adult Medium. Slozenim zadna slava, ja vim. Ale tam se jede na pomer cena/vykon. Ja bych mu ted rada zvedla kvalitu aspon o stupen. Nemuzu mu uplne nahodit superhyperultra, to se bojim ze neda a bud se poblije, nebo pos… 

Taky se trochu drbe. Blechy nema. Zadne hnusy na kuzi taky ne. Otazka zda je alergicky, nebo tak kuze reaguje na fakt, ze ho nekdo poprve v zivote vykoupal v samponu. Tezko soudit. 

Takze hledam grancle pro psa 21 kg, 12+ vek, pomerne altivni venku, potrebuje tak dve az tri kila nabrat. Ideal asi bez kurete. Stredni trida, trochu lepsi slozeni nez Cibau, ale zas ne ultra super jako treba Primordial. 

Ja se v granclich fakt neorientuju, uz pres deset let krmim maso, tak jsem z toho uplne vypadla. 

Predem diky za tipy!

efe
efe (1086 příspěvků) 06.03.2024, 10:47:31 xxx.xxx.199.5

Jen tip k tomu přechodu na maso: já vždy první tak tři dny přidávám k masu Entero zoo gel a zatím to vždy fungovalo. Po těch pár dnech ho vysazuju a psi byli zatím všichni ok, žádný blití a ukázkový králičí bobky. 

Arosek
Arosek (265 příspěvků) 06.03.2024, 11:10:54 xxx.xxx.43.104

Alenko, Efe - diky za tip. 

Jehneci klidne, klidne i jine. Prave znacku nevim 😀

Enterozoo gel zkusim, ale asi mi fakt jeste necham aspon mesic grancle, at se adaptuje pomalu. V jeho jeho pripade je i krmeni typu Chappi vlastne desnej posun k lepsimu, oproti tomu co mel doted. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.