Eliška je moje favoritka, takový “funkční” mopslik
já chci fotku plavacího Vasila 😊 Prosím - ty placatky v akci nemají chybku
já chci fotku plavacího Vasila 😊 Prosím - ty placatky v akci nemají chybku
Eliška je posera, tý jsem jenom namočila packy a nechala jí bejt.
Až budu mít fotografa, tak fotky dodám. Páč já mám plný ruce psů 😀
Eliška je moje favoritka, takový “funkční” mopslik
Jj ona je fakt hodně povedenej kříženec. Až na tu zanedbanou socializaci… 🤦♀️
Socializace se dořešila, ne?
Víte čeho je Eliška křižovatka? Mopslík je jasný a k tomu? Možná už se to tu řešilo, ale skloréza na mne útočí, takže si to nepamatuji.
Není to stále bez chyby. Jsme vesničani, tak jsme toho moc nedohnali, ale lepší to je.
Nevíme, s kým byl ten mopsík tenkrát na párty… to zbarvení a srst by možná ukazovalo na nějakýho pinče apod. Bůhví…
Parádní, sama bych si tam vlezla. To je bez filtrace? Takže pak máte čím zalévat krásné záhony asi. Taky jsem už dumala nad něčím takovým, jenže tu je nouze s vodou, max bych pořídila nějakou tu mušli ala pískoviště a lít tam po dně trochu vody ze studně na cákandu. Anebo taky ne, rotvice by jistě mušli ihned uchopila a společnými silami s Netvorem zničili. Prdím na ně. 🙂