Aktuálně: 1 983 inzerátů283 869 diskuzních příspěvků20 214 uživatelů

Drbání (u stolu, ne to na zádech)

Kilian
Kilian 24.06.2026, 22:39:52 xxx:xxx.678e:fd22
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 24.06.2026, 22:30:04

..moc držím palce aby to nebylo nic vážného a bylo brzy lépe 

Sarah01
Sarah01 24.06.2026, 22:52:13 xxx.xxx.162.253
Kilian:

..moc držím palce aby to nebylo nic vážného a bylo brzy lépe 


No, už delší dobu jsem se cítila trochu vyčerpaná, tak to asi muselo přijít. Skoro půl roku jsem neměla žádný volno, už to prostě chce dovolenou.

A vy už jste v pořádku?

Kilian
Kilian 24.06.2026, 23:04:37 xxx:xxx.678e:fd22
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 24.06.2026, 22:52:13

..tak moc držím palce aby to opravdu nebylo nic vážného A odpočinek hodně pomohl…ještě pořád beru analgetika, ale je to zase o dost lepší, bohužel je tam vyhřez tři plotýnek pěkně nad sebou, ale údajně snad akutní operace zatím nehrozí…tak uvidíme, v patek snad už dostanu termín kontroly…

Verun
Verun 24.06.2026, 23:12:45 xxx.xxx.116.186
Sarah01:

No, už delší dobu jsem se cítila trochu vyčerpaná, tak to asi muselo přijít. Skoro půl roku jsem neměla žádný volno, už to prostě chce dovolenou.

A vy už jste v pořádku?


Letní angína? Já měla angínu 3x za život a vždycky v létě 

Sarah01
Sarah01 24.06.2026, 23:22:20 xxx.xxx.162.253
Verun:

Letní angína? Já měla angínu 3x za život a vždycky v létě 


Ne, to určitě není angína, to by byly bolavé mandle a zvětšené uzliny na krku. To nemám. A při angíně jsem vždycky měla horečku, tu teď taky nemám. Hrozně kašlu, i v noci.

Plaka
Plaka 24.06.2026, 23:55:54 xxx:xxx.1987:cd34
»
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 24.06.2026, 23:04:37

Tři plotny je už hodně, ale šikovný fyzio umí divy. Já mám konzervativně pořešený krční i bederní vyhřezliny, tož držím palce, ať se nemusí kuchat. Plavání mi dělá nejlíp, kraul a znak, ale mám za sebou školu správného plavání.

A Sarah01 přeju uzdravení. Bacha na černej kašel. A sakra, tohle má být pomlouvací a drbací téma, už tu nebudu sluníčkovat a palcodržet.

Verun
Verun 24.06.2026, 23:58:36 xxx:xxx.f3c6:f657
Sarah01:

Ne, to určitě není angína, to by byly bolavé mandle a zvětšené uzliny na krku. To nemám. A při angíně jsem vždycky měla horečku, tu teď taky nemám. Hrozně kašlu, i v noci.


Dušnost,zadýcháváte se? Nebyly vás lýtko .pod kolenem? Oteklá noha,?   Trpíte na trombózy?….            !  já takhle kašlala a kašlala ..odmítala jsem navštívit urgen (bylo to zrovna v době kovidu) jako že co jim reknu.ze jenom kašlu?   Až jsem tam teda dosla…už jsem měla i další obtíže…a ona to byla oboustranou plicní embolii s infarktem laloku…to nechci strašit…jestli vás bolí v krku a kašlete…asi nějaká infekce.

Kilian
Kilian 25.06.2026, 00:31:08 xxx:xxx.678e:fd22
»
Odpověď na příspěvek uživatele Plaka z 24.06.2026, 23:55:54

..diky moc

Sarah01
Sarah01 25.06.2026, 04:22:32 xxx.xxx.162.253
Plaka:

Tři plotny je už hodně, ale šikovný fyzio umí divy. Já mám konzervativně pořešený krční i bederní vyhřezliny, tož držím palce, ať se nemusí kuchat. Plavání mi dělá nejlíp, kraul a znak, ale mám za sebou školu správného plavání.

A Sarah01 přeju uzdravení. Bacha na černej kašel. A sakra, tohle má být pomlouvací a drbací téma, už tu nebudu sluníčkovat a palcodržet.


Díky. Černý kašel už jsem guglila, má to prý trvat 6 týdnů. To by asi bylo po mě teda. Takže doufám, že ne. 🙏

Sarah01
Sarah01 25.06.2026, 04:27:51 xxx.xxx.162.253
Verun:

Dušnost,zadýcháváte se? Nebyly vás lýtko .pod kolenem? Oteklá noha,?   Trpíte na trombózy?….            !  já takhle kašlala a kašlala ..odmítala jsem navštívit urgen (bylo to zrovna v době kovidu) jako že co jim reknu.ze jenom kašlu?   Až jsem tam teda dosla…už jsem měla i další obtíže…a ona to byla oboustranou plicní embolii s infarktem laloku…to nechci strašit…jestli vás bolí v krku a kašlete…asi nějaká infekce.


Nene, dušností já netrpím, trombózy taky ne. Týden před tímto jsem byla na preventivce….EKG, veškeré odběry a prý je všechno v pohodě, tak snad. 🙏

Sarah01
Sarah01 25.06.2026, 04:34:37 xxx.xxx.162.253
»
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 24.06.2026, 23:04:37

Výhřez tří plotýnek, to musí hrozně bolet teda. To je daleko horší, než můj blbý suchý kašel, ten jednou přejde. Tak přeju, ať se to vyřeší co nejdřív a můžete si Kiliánkem zase bez bolesti užívat soutěže. 🍀

Kilian
Kilian 25.06.2026, 06:18:56 xxx:xxx.678e:fd22
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 25.06.2026, 04:34:37

…no já nikdy nic tak strašného nezažila….doma jsem se pohybovala plazením nebo po čtyřech, Keliše plačíc venčila, když nemohl soused nebo kamarádka a než dorazila mamča z chalupy…to teď jsem de facto jura i když s analgetiky…no už se těším moc na kontrolu a fyzio abych neměla hrůzu, že se to vrátí….s Kelišem už pomalu okolo baráku cvičíme, ale potřeboval by samozřejmě o strašně moc víc, ale zatím nejsem schopna, než co blbneme…děkuju

Buggyra
Buggyra 25.06.2026, 06:26:27 xxx.xxx.198.226

To mi připomíná, že poslední dobou se občas rozkýchám, když se hrabu v seně. Doufám, že na stará kolena dostanu nějaké alergie. Maceše se to vyrazilo také po padesátce…

Buggyra
Buggyra 25.06.2026, 06:31:13 xxx.xxx.198.226

Zase anonym (přeneseno z tématu Pinďa):

Tím, že má kometa přílepku admina, se z ní nestane stroj. Je tady diskutující jako každý jiný. A tak to i páni provozovatelé zamýšleli, aby ty pravomoce dostalo pár lidí, kteří jsou tu mezi diskutujícími denně, aby byla pokryta většina obsahu v diskusích, které jinak páni provozovatelé zvětšiny nečtou, protože to by nedělali nic jiného.

Xerxova
Xerxova 25.06.2026, 06:35:10 xxx:xxx.f18:7b13
Sarah01:

Ne, to určitě není angína, to by byly bolavé mandle a zvětšené uzliny na krku. To nemám. A při angíně jsem vždycky měla horečku, tu teď taky nemám. Hrozně kašlu, i v noci.


tak tím jsem prošla já. tři dny (dělala jsem z domova - u nás není problém) jako by mě někdo něčím praštil - bolest v krku, pak jsem přestala mluvit a začala hodně kašlat. Po týdnu (ale po těch třech dnech jsem už fungovala normálně - pes o procházky ochuzen nebyl) minulé úterý jsem skřehotajíc navštívila svého obvoďáka - že bych to i nějak zvládla, ale že nutně potřebuji rozmluvit, neb za týden vedu promoce a to není hlasově snadné…

Zjistil, že tam často nechodím, že antibiotika jsem už hodně dlouho neměla… a skončila jsem na nich. Plus silné léky na kašel. Po týdnu jsem odmluvila dva hodinové běhy promocí a už je to za mnou. Ale bez doktora by to asi bylo na dlouho

Sardullah
Sardullah 25.06.2026, 06:47:02 xxx.xxx.221.235
»
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 25.06.2026, 06:35:10

Tohle přesně měla nedávno kolegyně z práce… přestala mluvit, kašel…

Ale tam si myslím, že to na ní skočilo ještě v tom týdnu, jak byla zima… zmokla… takže asi nejsoíš nějaký prochladnutí.

Jinak… koupila jsem Gině větrák, dva dny mi běžel v ložnici, aby tam měla madam lepší klima… první den se nepřišla ani podívat… druhej den jsem neustále štelovala větrák směr postel nebo zem, kde zrovna ležela a výsledek? Včera mi jasně řekla, že to hučení větráku nebude poslouchat, ať to laskavě vypnu… a já jsem si z těch prvních dvou nocí uhnala pěknou rýmu a pčíkám kudy chodím… a to se vyplatí.

Kilian
Kilian 25.06.2026, 06:48:48 xxx:xxx.678e:fd22
»
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 25.06.2026, 06:35:10

…na to rozmluveni je tisíce  hnus, ale vzdycky zabral….vincentku zahřat na snesitelnou teplotu a upíjet…

Xerxova
Xerxova 25.06.2026, 07:21:47 xxx:xxx.f18:7b13
Kilian:

…na to rozmluveni je tisíce  hnus, ale vzdycky zabral….vincentku zahřat na snesitelnou teplotu a upíjet…


to jo - ale já kromě těch hlasivek měla i šílený kašel - bez codeinu se usnout nedalo… prostě to tentokrát skončilo zánětem hlasivek i průdušek. Se mi ta viróza nějak vymkla… já většinou problémy nemívám, imunitní systém musím pochválit, málokdy mě něco skolí. 

Zrzavci
Zrzavci 25.06.2026, 07:48:03 xxx.xxx.226.6

Sarah - ono to asi bez toho dochtora nepůjde…. tenhle sajrajt už tu nějakou dobu je, taky jsem si to jela a skončila jsem posléze v betli.  Unavená jsem spala třeba 12 hodin, bez horečky, zpočátku to vypadalo, že to půjde i bez doktora, ale pak přišla ta únava, pila a cucala jsem Vincentku, dávala si domáci pampeliškovej sirup a jako vždy bojovala se svým kámošem Acylpošem - je hezky protizánětlivej. 

Fiona.Praha
Fiona.Praha 25.06.2026, 08:17:35 xxx:xxx.abe2:3cef
»
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 24.06.2026, 23:04:37

Záda? Taky mám malý výhřez ploténky, na operaci to ještě není, bolí mne záda, brní a bolí mne obě nohy. Dokud to byla jen jedna noha, dalo se to snést, ale obě jsou peklo. Skončila jsem na neurologii, kde jsem si počkala nehezkých 6 hodin a předepsali mi Pregabalin, po kterém jsme se cítila sjetá. Vygooglila jsem si, že je to úzkosti, epilepsii, neuropatické bolesti apod a jsou návykové. Tak je neberu a čekám, jestli mne to nepřejde samo 🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.