Aktuálně: 1 983 inzerátů283 869 diskuzních příspěvků20 214 uživatelů

Drbání (u stolu, ne to na zádech)

Sardullah
Sardullah 24.06.2026, 07:56:30 xxx.xxx.221.235

To je super… a jak se to někde rozjede blbým směrem, tak prostě přesunout sem.

Registrovaní/ neregistrovaní… tak nevím jak v ostatních diskuzích, ale v těch psích vidím diskutovat převážně registrované, přihlášené.

No a teda po těch letech na fauně a rady si troufnu říct, že dost lidí poznám dle písemného projevu, i když se přihlásit zapomenou nebo nemůžou.

Ad tykání/ vykání… já nemám s tykáním problém… frčí to tak na spoustě diskuzí… nicméně plně respektuju vykací režim… s některými z vás si tykám… troufnu si říct, že pobtěch letech plkání bych si s vámi tykala i v reálu… některým z vás vykám a naprosto to respektuji a nevadí mi to… holky, problém je jen s tou mojí sklerotickou hlavou…. já mám opravdu jmenný seznam, kde jsou tedy “ tykací” nicky a když si u někoho nejsem jistá, tak tam načouhnu… což nevylučuje, že to občas popletu.

A teď k tomu, co o mě napsala Varaxi:

krmila z talíře i své psy. Sardullah to dělá podle mě doteď. Samozřejmě až poté, co své psy vykoupe v šampusu, a před tím, co jim vyčistí zuby a přečte pohádku.

Tak sorry, ale tohle musím uvést na pravou míru… krmíme z talířů, z pravýho cibuláku, přeci nejsme žádný burani, aby psi žrali z psích misek. Takhle… je pro mě jednodušší strčit talíř do mičky, než umýt psí misku… takže to bohužel není snobárna, ale moje lenost

Šampus doma nemáme, jsme nepíči, psy nekoupu nikdy, protože za A to nejsou čuňata, aby se třeba vyváleli v hovnech a to astatní zařídí samočistící srst.

Zuby nečistím, dostávají kosti na okus.

Pohádku nečtu… v pondělí koukáme na Místo činu České Budějovice, úterý Labyrint, středa Přežít Austrálie, čtvrtek Strážmistr Topinka, pátek Monyová, sobota Přežít Austrálie a neděle případy Vašátka a Horàce, z čehož snad jasně vyplývá, že ty večery máme nabitý a ns pohádky není čas.

Tvl tak já myslela, že se mi daří předstírat, že jsem normální a tady se kludně proflákne, že jsem ta divná psí bába😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 

kometa
kometa správce
24.06.2026, 09:24:25 xxx.xxx.224.101
»
Odpověď na příspěvek uživatele Natalie z 23.06.2026, 21:44:09

(aktuálně pouze 11 registrovaných

Schválně jsem namátkou spočítala a došla na číslo 17 (a to jsem určitě na spoustu nicků zapomněla). Ale ano, není to moc.

Nicméně nevidím to jako důvod, proč se nezaregistrovat.

Zrzavci
Zrzavci 24.06.2026, 10:14:49 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Varaxi z 23.06.2026, 17:43:54

Já huž jsem včera byla zralá jít do postele, tak jsem zareagovala tak v rychlosti, ale tohle vnímám taky tak.

Chybí mi Megi. Vím, že má svých starostí dost, že sem i tak občas zavítá, ale už to není, co to bývalo. Myslím, že to, co tu na sebe dokázala prásknout, by nepřiznal nikdo jiný. 

Chybí mi Espiro a Inspektor Pišišvor. Těch lituju asi nejvíc. Myslím, že odešly, protože se jim nelíbila zdejší atmosféra a nepřišla jim ta diskuze přínosná.

Pro slepice  mám zatím nachystaný jen kaseról -  je ale s růžičkou. Růžovou , ble 😀 černou na kastrolu ale nedělaj asi. Ohaři moc z talířů nejedli, páč když vidím, jak Rumouš je schopen blemtat loužičky, či Tazimíra mi přinést x dní starou nohu z mršiny, tak ne-e, to až ted, když  je myčka. Že třeba jim dám z talíře zmrzlinu, nebo palačinku. ale jedí teda často ze lžičky, to  umí i vohráblo Taliprdnice.  To mají rádi, vědí, že ze lžičky je dycinky nějaká echt dobrůtka.

Sardullah
Sardullah 24.06.2026, 10:20:28 xxx.xxx.18.169
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 24.06.2026, 10:14:49

To by mě šlak trefil z holky lapiňáka… tvl… on nemá základní vychování, nenaučili ho jíst příborem. Nejsem štonc mu vysvětlit, že když mu dávám něco ze lžičky, tak má otevřít chlebárnu a udělat HAM… ale ne, on to tačne olizovat a pak je jogurt, kaše… cokoliv… všude a to se snažím, předvádím, jak má tu pusu otevřít… zkoušela jsem i éro letí, nemá děti, ale nic…

Zrzavci
Zrzavci 24.06.2026, 10:52:55 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 24.06.2026, 10:20:28

zkoušela jsem i éro letí, nemá děti, ale nic…

musíte odejít na druhý konec místnosti a při té říkance se proti němu rozběhnout.

Sardullah
Sardullah 24.06.2026, 11:17:00 xxx.xxx.18.169
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 24.06.2026, 10:52:55

No tak to nevím, jestli bych mu tím nezpůsobila psychické trauma…😂

Zrzavci
Zrzavci 24.06.2026, 12:48:56 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 24.06.2026, 12:32:11

Z vedra , nebo z nemoci?

Zrzavci
Zrzavci 24.06.2026, 13:40:21 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 24.06.2026, 13:37:29

Máte šanci jít k doktorovi?

Buggyra
Buggyra 24.06.2026, 13:44:37 xxx.xxx.198.226

Mně je fyzicky fajn, ale nefunguje mi mozek. Hrozně těžko se mi přemýšlí. Asi taky trochu zase nevyspání, včera u koní do devíti, ale zase jsem si konečně instalovala nádrž s vodou nad foliovník a zalévám konečně hadicí. Nemusím tedy tahat denně 30 litrů vody do foliovníku a zavlažovat kapkově… chodila jsem jednou za dva dny. Teď tam skáknu každý den a můžu zalévat kolik budu chtít.

Sardullah
Sardullah 24.06.2026, 13:57:37 xxx.xxx.18.169
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 24.06.2026, 13:43:17

A zvládneš to dneska vlastními silami? Má tě zítra k doktorovi kdo odvézt? Aby to s tebou někde po cestě z toho vedra nešvihlo.

Irma19
Irma19 24.06.2026, 15:07:27 xxx.xxx.173.223
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 24.06.2026, 09:24:25

Jenom 17? 

Po přechodu z IF nás bylo víc…jestli ubýváme, tak to není moc pěkné “vysvědčení” pro nás diskutující 😢

Irma19
Irma19 24.06.2026, 15:12:17 xxx.xxx.173.223
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 24.06.2026, 13:43:17

A nemáte v dosahu někoho, kdo by vás odvezl?

Aby to zítra nebylo ještě horší…

Sardullah
Sardullah 24.06.2026, 15:12:24 xxx.xxx.18.169
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 24.06.2026, 15:05:44

No zo nemusíš mít hned horečku… ono to vedro ničemu nepřidá…

Irma19
Irma19 24.06.2026, 15:27:44 xxx.xxx.173.223
»
Odpověď na příspěvek uživatele Varaxi z 23.06.2026, 17:43:54

….Zajímalo by mě, jak se má Fíkovnice. Bylo strašně těžké najít při diskuzi s ní rovnováhu, protože se příliš snadno upínala. Myslím, že v její hlavě bych nevydržela ani minutu. Myslím, že je dobře, že odešla. Dobře pro ni. Snad…

Nejsem s ní v přímém kontaktu, ale občas od ní zahlédnu něco na Facebooku. Aktuálně řeší zhoršený stav Fida, podrobné detaily neznám. Bohužel tak nějak pokračuje ve svém vzorci prožívání a komunikace… já už jsem to vzdala, není v mých silách jí pomoci 😟


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.