Tu virozu jsme taky měli, co mám z okolí tak dost lidí +- stejný průběh.
S kašlem si nezahrávejte, aspoň skočte na rtg plic. Vážně.
S kašlem si nezahrávejte, aspoň skočte na rtg plic. Vážně.
Tuhle kašlovou virozku jsem si na jaře taky prodělala, nešlo to ničím zastavit, brala jsem ACC a nějaký broncho kapky najednou a nic. Nakonec mi madam v lékárně dala Erdomed sáčky - prý to nejsilnější, co mi může bez předpisu dát - a to po pár dnech konečně zabralo. Trvalo to u mě 3-4 týdny.
..rozumim, ta vincentka je čistě na hlasivky…
..já beru tohle plus můžu mezitim kapky Algifenu…teď už jsem to postupně douživala a beru jen Lyricu (rovněž na epi), Milgammu a Nimesil…
..já to mám v levé noze, a teď už to jde…kukám ze si také užíváte…já bych prost bez těch leků zatim nebyla funkční…uvidím jak se to bude vyvíjet dál…ta noha mně brní také a mam jí jak presezenou, v noci křeče, ale tohle všechno oproti tomu co bylo jde…
Algifen Neo kapky jsem taky dostala (jen při velké bolesti, mezi diclofenac povídali v lékárně), Diclofenac Duo (na bolest) a ten Pregabalin (což je Lyrica). Milgammu mi teda nenapsali. Prý nemám cvičit na záda, ale dýchat do břicha.
Také mi to začalo jen v levé, už to mám třeba rok, ale protože mám další nemoci, myslela jsem si, že to souvisí s léčbou něčeho jiného. Bylo to jednou za čas a tak jsem vysledovala, že teda léčba za to asi nemůže. Řešila jsem to vždy pár dní Ibu. Než jsem se dokopala jít k doktorovi, začaly mne brnět a bolet obě, naštěstí ne, na střídačku. Tak jsem se dostala na neurologii a na kontrolu nemusím. Tak nevím….
Super téma!!! 😀👍 Koukám, že se to tu pěkně ujalo. Aktuálně (i s tímto příspěvkem) je tu 86 příspěvků (pokud teď, než to odešlu mě někdo nepředběhne). A ten název, super!
Kamarádka měla streptokoka a kašle už měsíc
Tu virozu jsme taky měli, co mám z okolí tak dost lidí +- stejný průběh.
..ten Diclofenac Duo je skvělej, jak mně začnou chytat záda (mám roky problémy s bederkou a čas od času se ozve), vezmu si ho a je to v pohodě….na ten výhřez ale nezabiral, to až ten koktejl, co mi do infuze a pak v tabletách namíchala neuroložka…ta Milgamma není na recept, dá se koupit v lékárně, akorát je dražší…
..ten Nimesil je skvělej, beru si ráno a vydržím bez osratnich léků na bolest..a moc vam držím palce aby co nejmíň bolestí a dalších problémů🍀
Já už mám taky doma Diclofenac a Nimesil, ten D. jsem v životě nezkusila, doktor mě pro něj poslal, ale čím míň prášků, tím pro mě líp. Nimesil byl dobrý, ten mi od bolesti prdelního svalu pomohl značně. Už holt taky budu mít lékárničku plnou analgetik. Jen teda ibalgin nevedu, odmítám.
Milgamma N je právě drahá, kupovali jsme ji ultrawořešici, vždy jsme se snažili kupovat v akci. Bývala levnější na recept. Na té neurologii mne to nenapadlo si o ni říct, zkusím tam jít “na kontrolu”. Nimesil je ale taky na bolest, ne? Nebaví mne prášky na bolest, vím, že to bez nich někdy nejde, ale žít na nic nechci.
😜Děkuji, i Vám přeji, ať se to brzy spraví a přestanou bolet záda i nohy.
Trošku mimo téma: Už jsem si stáhla info k spoluobčanovi, abych to za ten rok nastudovala, zatím jsem neměla v těch vedrech morál. A protože to mám kousek a jsem bez auta, chci zkusit, jak dlouho mi tam bude trvat cesta busem, měla jsme to naplánované na tenhle týden, ale v těch vedrech teda nikam nejdu. Tak snad se tam za rok potkáme z woka do woka
Bych řekla, že to máme z toho sezení u PC, ne? Já teda určitě, mám jednu “pracovní” polohu stejnou už skoro 30 let.
Asi půjdu.proti proudu
To teda jdete! 🙂
..jinak tedy když tady můžeme psát a práskat na sebe cokoli, tak když mně to chytlo a ja se mohla pohybovat jenom plazením, po čtyřech anebo brečíc po krůčkách při venčení (mimochodem vykonávat potřeby šlo také jenom ve stoje, děsná degradace mé hrdosti), tak jsem si mnohokrát vzpomněla na naše diskuze tady, zda si má člověk (nebo zda má právo), pokud je sám vázat na sebe psa…no největší hrůzu jsem měla z toho, že Keliše nezvládnu vyvenčit a kdyby nezaskakoval soused, kamarádka a pak mamča, tak bych to fakt nedala…takže si budu strašně moc rozmýšlet, zda po Kelišovi ještě kdy psa (byť bez psa a práce s ním, už to prostě nebudu já)
Řekla bych, že to takové dost podobné vlákno jako Všeobecný pokec, tam je taky takový pelmel.
Ještě co se týče těch registrovaných a neregistrovaných: Jestli si ještě pamatujete, na toho anonyma, který měl nick jednorožec, tak to jsem byla já. Psala jsem diskuze např. Větvičky ze starých jabloní s lišejníkem pro morčata, Pořizování morčete s pp, Rozpustný vitamín C do napáječky morčat. A určitě jsem psala ještě i do jiných témat, kde jsem odpovídala. Psala jsem pod nickem jednorožec, a byla jsem přitom neregistrovaná. Pak jsem zjistila různé výhody toho se registrovat např. že si tam můžu dát jakýkoli obrázek a je ten nick celkově hezčí a výraznější. A že můžu psát různé komentáře k článkům. A tak jsem se zaregistrovala. Je to lepší než být anonym. 😀 A tak tu máte jednoho zaregistrovaného navíc. 😉
Tím, že má kometa přílepku admina, se z ní nestane stroj.
Navíc, mé pravomoce jsou omezené. Zamykat a odemykat diskuze nemůžu vůbec a u inzerátů se zaměřuji hlavně na ty podvodné. Zrovna před chvíli jsem odstranila dva - jeden na léky, druhý na finance.
předepsali mi Pregabalin, po kterém jsme se cítila sjetá.
Přesně tohle mi nedávno povídala kolegyně. Takže ho přestala brát. Když si ho vzala večer, ráno se motala. A kdyby si ho vzala podle doporučení i ráno, tak by nemohla fungovat vůbec. Aby se motala ve škole před dětmi, nepřipadalo v úvahu.