Zvířecí inzerce

Prodám násadu karase obecného
Nabízím dvouletou násadu karase obecného z vlastního chovu o velikosti 15-18 cm. Populace pochází z jihočeského regionu a byla geneticky prověřena na Mendelově universitě v Brně, vhodná k vysazování do volných vod. Cena maloodběr 30 kč/ks, při větším odběru dohodou.
23.09.2023, 17:31 Prodám

Rozela penant

Rozela penant
Prodám letošní přírodního samečka.
20.09.2023, 13:03 Prodám

Anglický buldok s PP

Anglický buldok s PP
Prodám poslední volná štěňátka Anglických buldoků s PP. Rodiče v perfektní kondici a zdravotním stavu. Žijící u nás. Štěňátka jsou čistotná, vyrovnaná a naprosto umazlená. Rádi bychom s novými páníčky zůstali v kontaktu. Nezávazná návštěva vítaná. Štěňátka jsou již k odběru.
Špičkový plemenný ouessantský beran (ER 98 bodů)
Nabízím k prodeji špičkového plemenného ouessantského berana, linie DANILO, ER 98 bodů. Rok narození - 2021. Genotyp ARR/ARR1 Lokalita: Písecko Cena: 9.500 Kč Pro více informací mne prosím kontaktujte.
Prodám kapry o hmotnosti 5-7 kg/ks
Nabízím kapra o hmotnosti 5-7 kg/ks z vlastního chovu pod veterinárním dohledem. Jedná se o ryby vyselektované na pěkný exteriér, převážně řádkový lysec, vhodné k nasazení do rybářských revírů. K dispozici cca 500 kg. Cena dohodou.
Prodám násadové ryby z podzimních výlovů
Nabízím plůdky a násady kapra, amura, lína a štiky z vlastního chovu pod veterinárním dohledem. Mám také krmnou rybu na zimu pro dravce. Balíme do pytlů s kyslíkem, při větším odběru možnost dopravy. Ceny na dotaz dle množství.
Štěně rotvajlera bez PP
Prodám štěně rotvajlera - pejska bez PP narozeného 30.4.2023 . Nemá kupírovaný ocásek.
10.09.2023, 19:03 Prodám

lama guanako

lama guanako
Prodám samici lamy guanako. okres Písek tel.720111666
Prodám roční jalovici C50/J50
Prodám roční jalovičku Jersey 50%,český strakatý 50%. Je chována na volném stání, matka 88% Jersey, klidná a dobrá dojnice. Jalovička je zvyklá na ostatní kravky i jiná zvířata, psy a kočky .
06.09.2023, 10:05 Prodám

Pyrura říční

Pyrura říční
Prodám mladé, kroužkované, bez DNA. Odběr možný ihned. Vhodné na mazlíka. Cena 1800Kč
Kontinentální buldok s PP FCI
Chovatelská stanice Chéribulls nabízí štěňátka - 2 kluci a 6 holčiček. Naše fenka Ivette of Wild Marry porodila 28. května 8 krásných ,zdravých štěnátek.Oba rodiče mají výborné zdravotní výsledky. Do nového domova půjdou štěnátka s balíčkem , očkovaný , odčervený , čipovaný s EU pasem a kupní smlouvou.Již k odběru. Jen vážným a seriózním zájemcům a do dobrých podmínek! Možnost nezávazné návštěvy po domluvě.Více informací po telefonu.
Francouzský buldoček s PP
CHS nabízí kluka v barvě fawn strakoš.Je to klidný pejsek,po testovaných rodičích.Je několikrát odčerven,má plný očkování,euro pas a čip.Smlouva samozřejmostí. Veškeré informace pouze po telefonu.
06.09.2023, 09:03 Prodám

Pyrura hnědouchý

Pyrura hnědouchý
Prodám mladé, kroužkované, bez DNA. Odběr možný ihned. Vhodné na mazlíka. Cena 1000Kč
Štěňata polského honiče s PP
Nabízíme k prodeji štěně psa Polského honiče s PP. Pes je nestandardní. Matka Ulena El-Halem (import z Polska) (O: BAZYL Jednorożec M: Czarownica El-Halem) Výsledky ze zkoušek: BZ – I c., ZVVZ – I c., BZH – I c. se zadáním titulu CACT. Výsledky z výstav: Výborná Otec DAR Gorolia Klenot (O: Dzik z Beskidzkiego Matecznika M: Dasza Władcy Kniei) Výsledky ze zkoušek: BZH – I c. Výsledky z výstav: Výborný, CAC, BOB, KV. Oba rodiče lovecky vedení. Štěně odčerveno a očkováno. K odběru ihned.
27.08.2023, 14:04 Prodám

Krajta Královská

Krajta Královská
Prodám krajtu královskou. Stáří 8 let, krásná, zdravá, vitální samička, zvyklá na kontakt. Krmena živými potkany. V případě zájmu mohu odprodat i kompletní terárium.
23.08.2023, 11:49 Prodám

Pyrura zelenolící

Pyrura zelenolící
Prodám dokrmené a vymazlené pyrurky. Zvyklé na ruch domácnosti.
Amazonan  modroceli sameček
Samecek narozen 21.6 prave vylitl z budky vychovan pod rodoci moznost na ochoceni nebo do chovu rodice v celorocni voliere se zaletem
18.08.2023, 15:54 Prodám

Indický běžec

Indický běžec
Prodám do dobrých rukou 2 letošní kačery (nar. 10.7.) - divoké zbarvení, z líhně (matky neseděly, zahynuly při útoku predátora). Slimáky loví a přijmou je i z ruky. Na foto vlevo vpředu. Cena 250,-Kč/kus, 400,-Kč při odběru obou (Vhodné chcete-li méně plaché, tiché sběrače slimáků - IB musí být alespoň 2. ) Při vážném zájmu mohu dovézt do Prahy/ k Praze
Vymazlená kamerunská jehňata
Prodám do dobrých rukou: dvě kamerunské jehničky - za jednu 1100Kč jednoho kamerunského berana - za jednoho 980Kč Narození 6.4.2023 - k odběru ihned. Výborní pro chov, mají rádi společnost. Jihočeský kraj, Sepekov
Štěňata polského honiče s PP
Prodám štěňata polského honiče s PP Nabízíme k prodeji štěňata Polského honiče s PP. Poslední dvě fenky a jeden pejsek. Matka Ulena El-Halem (import z Polska) (O: BAZYL Jednorożec M: Czarownica El-Halem) Výsledky ze zkoušek: BZ - I c., ZVVZ - I c., BZH - I c. se zadáním titulu CACT. Výsledky z výstav: Výborná Otec DAR Gorolia Klenot (O: Dzik z Beskidzkiego Matecznika M: Dasza Władcy Kniei) Výsledky ze zkoušek: BZH - I c. Výsledky z výstav: Výborný, CAC, BOB,...
Na stránce: 10 20 50 100
Položky 1 - 20 (celkem 42)