Aktuálně: 4 601 inzerátů178 093 diskuzních příspěvků17 803 uživatelů
janaa
janaa (401 příspěvků) 12.02.2024, 20:36:54 xxx:xxx.bc93:1a8b

Tak jednak dávám v sezóně lkarnitin a pak přípravky od Mamutu. Ten nápoj po zátěži,co se dává do půl hodiny po konci je opravdu super. Od jiných značek nemám vyzkoušeno. Ale tahle kombinace se mi léta osvědčuje, hlavně na vyplavování kyseliny mléčné do svalů. Klouby mají holky v pořádku, takže to neřeším, ale dávám samozřejmě přes sezonu taky kloubku, od Giomu. Barunka ještě za téhle podpory dala hony i v necelých dvanácti.

janaa
janaa (401 příspěvků) 12.02.2024, 20:14:59 xxx:xxx.bc93:1a8b
Doron:

On mi tvrdil, že jo. Už ale nedostávají zástřelné.

Třeba je soukromá iniciativa místního mysliveckého združení . Že to maso chtějí mít testovaný.


To by muselo být velmi zazobané sdružení. Ty testy jsou dost drahé. Na svalovce to platí stát. Fakt si myslím,že šlo o nedorozumění

janaa
janaa (401 příspěvků) 12.02.2024, 20:10:47 xxx:xxx.bc93:1a8b

My v sobotu oficiálně ukončily s holkama další loveckou sezónu. A z čeho mám největší radost? Moje veteránky “na papíře”, osmiletá a devítiletá zvládly celou sezónu bez jakýchkoli problémů, zapajdání, svalové zatuhlosti (to samozřejmě šéfuju i doplňky), osmiletá si střihla i tři hony ve třech dnech za sebou, a čtvrtý den byla ráno nastoupená zase a moc se divila,že má jako odpočívat😍 Teď se holky vystřídají na fyziu, zaslouží si to. Minulý týden už byla devítiletá a verdikt - artroza pohmatem nula a má 100% rozsah ve všech kloubech

Obrázek Obrázek
janaa
janaa (401 příspěvků) 12.02.2024, 19:30:10 xxx:xxx.bc93:1a8b

Lupus - vůbec se v tom nevyznám,proto nekomentuji,ale děkuji za zprostředkování informací o musherství, ráda si přečtu o jakémkoli sportu nebo disciplíně,zvlášť když je to z okruhu toho,pro co byli daní psi stvoření👍

janaa
janaa (401 příspěvků) 12.02.2024, 12:44:54 xxx:xxx.425c:bb95
megi-the-pes:

O testování na Auj. jsem našla jen z roku 2017, že myslivec dostane za zastřelení div. a test tisícovku… a že ke konc 2017 bylo testování ukončeno, ale třeba dělají dál.

My dostávali maso od myslivce, který musel vozit vzorky… možná kvůli svalovci? Už nevím. Vařené pečené Megy dostávala, když byla malá… a já bych to mohla jíst furt, furt, ale nemám…


Ano,na svalovce musí být testovaný každý kus,neb je přenosný na lidi. Aujez ne,ten se proto ani netestuje,vyjma třeba toho roku 2017,kdy se zjišťovala promořenost populace

janaa
janaa (401 příspěvků) 05.02.2024, 20:43:22 xxx:xxx.6ccc:8827
apol:

Jo na volno ho nepouštíme preventivně, zpočátku to bylo z důvodu postupné rehabilitace. On má skoro 40 kg a na volno běhal tryskem je to kříženec loveckého psa s něčím tak se bojím a v polích je zvěř a on by mohl běhat za ní. A pak ti myslivci ??Ale na velkém dvorku má volnost a nevadí mu to že chodí na vodítku. Pohybuje se zcela normálně.

Ale pozor ! Mě bylo řečeno před operací ,že pokud se to neprovede hned tak do tří týdnů tak pak je to problematické. A pokud vůbec ,tak pes tu nohu později nebude používat ,skrčí nohu k tělu a bude chodit po třech .Noha mu zakrní ,ochabne svalstvo a již nic s tím neuděláte a budete koukat na třínohého psa do konce jeho života. Takto mě to bylo vysvětleno, tak dost spěchejte a neotálejte.

Přiložil jsem 2 x foto po operaci.

Obrázek Obrázek

To je hrozný nesmysl. Operovat co nejdříve se má proto, že se v neoperovaném koleni velmi rychle rozvíjí artroza,se kterou už následně nejde nic dělat. Naopak pokud je vaz operovaný včas, psi můžou prožít plnohodnotný život bez problémů. Znám i lovecké psy, se kterými po operaci chodí majitelé na hony. Nepříjemné je, že je vždy zvýšené riziko,že časem praskne i vaz v druhém koleni

janaa
janaa (401 příspěvků) 30.01.2024, 08:45:52 xxx:xxx.212:817
Zrzavci:

Takže je to jasný, je mi to už jasný. TO VY JE K TOMU VEDETE!!!!! Vy se staráte vo to, aby to měli vchovaný, že sou nebetyčný dobytci a prasata!!  A  pak se smějete těm nebožákům, co si tendle elementál přitáhnou dom!  TO BY MĚLO BEJT TRESTNÝ!

Je to hrůza, čirá hrůza todle vidět.

😀 🤣


No tak jistě. A hlavně při předávání smradů podepisuje novej majitel lejstro, že bere na vědomí, že se naprosto zříkám odpovědnosti za cokoli, v co se to klášný bílý štěkanátko promění😄 takhle se na to musí,ahaaa😂

janaa
janaa (401 příspěvků) 28.01.2024, 20:44:26 xxx:xxx.3a06:aa19

Jasný,zájemce chudák neví kde hledat informace, ale když se napálí,tak už si najednou hledat psí fóra umí. Tak určitěěěě

janaa
janaa (401 příspěvků) 28.01.2024, 12:31:42 xxx.xxx.174.247

GPS obojek je záležitost desetitisíců. Pokud to chcete jen pro tohle,tak se spíš podívejte na hobby výrobky typu Tractive apod.

janaa
janaa (401 příspěvků) 26.01.2024, 12:46:27 xxx:xxx.d496:13f9
Sarah01:

Jj, už jsem četla na to téma několik článků a informací a taky ho nikdy dávat nebudu, ani kokosovej ne.


Jj, jen že to teď na mě vykouklo, a vzpomněla jsem si na diskuzi. Jednou jsem dement někde vyhrála flašku lososáku,tak jsem měla myšlenku jí zkrmit, pár dní a půlka smečky se drbala. Tak letěl