Aktuálně: 4 659 inzerátů177 150 diskuzních příspěvků17 792 uživatelů
Espiro
Espiro (355 příspěvků) 30.01.2024, 13:37:24 xxx.xxx.207.140

Pendlující psék, příjemná představa! Pespiro poplánuje pobyt při Pacifiku, pak povolá Pefe. Pefe přijede, pséka přijme, poodveze, popečuje. Pak Pefe pocítí potřebu poštrádovat po předalekém pohoří, proto pséka prozměnu předá Pespiro…

Espiro
Espiro (355 příspěvků) 30.01.2024, 13:26:13 xxx.xxx.207.140

Přemýšlím podobně. Prakticky popisujete palicové pochody pEspiro. Po psékovi prázdno, přesto palice předhazuje potenciální problémy. Potom potřeba přímého přiznání - problémy převažují pozitiva. pEspiro proteď postrádá podmínky pro příchod pséka. Proto podobné potazování (pozitivně pomýšlené) prostě pobolívá. 

Espiro
Espiro (355 příspěvků) 30.01.2024, 11:53:27 xxx.xxx.207.140

Přestože Phíkovničin popud poptat případnou placatku pro Pefe povšechně pozitivně pomýšlen, pociťuji potřebu připomenout - prázdno po psovi prostě pobolívá. Podobné poptávání poněkud příjemnosti prosté, přivozuje posmutnění. Palicí pořád probíhá potentciální psék, přesto palicové pochody poměřují přínosy/problémy, propočítávají pravděpodobnost průběhu příštích pololetí, posuzují prázdnotu, přehodnocují pozitiva. 

Pomněte, pokud psék přibude, pochlubení  přijde promptně.

Espiro
Espiro (355 příspěvků) 29.01.2024, 08:27:23 xxx.xxx.207.140

Tůje má kamarád na zahradě a asi dva roky na ní měl králíka, volně loženého. Zkrátka si králík bivakoval, kde chtěl a velmi vášnivě ty tůje ožíral. Opravdu všechny stromky ožral do výšky, do které dosáhnul. Naprosto bez následků. 

Espiro
Espiro (355 příspěvků) 24.01.2024, 07:41:35 xxx.xxx.207.140

Vy jste halt na ty zamáčknutý fifáky, což? 🙂

Tak jen doufám, že s jarem se vám uleví (pracovně) a klapne to. Chápu tu prázdnotu, mám to stejně.

Espiro
Espiro (355 příspěvků) 24.01.2024, 07:09:26 xxx.xxx.207.140

A Efe, podělíte se o ta tři plemena, jež jsou ve výběru? Myslím, že mopsle jsou jasné, ty zmiňovat nemusíte. A ta další dvě? 

Espiro
Espiro (355 příspěvků) 24.01.2024, 07:04:56 xxx.xxx.207.140

A pročpak pokukuješ po novém, když máš parádního citrónka? Nebo jakože do budoucna, za ty čtyři roky, jak jsi psala? Pokud až takhle, tak bych se teď asi nerozhlížela a počkala, kdo se s čím vytasí 🙂

Espiro
Espiro (355 příspěvků) 23.01.2024, 09:16:49 xxx.xxx.207.140

Jó, Áčka, to je matroš 🙂 Prodávala jsem auto, dala inzerát a do minuty mi přišla reakce, jakože od fyzické osoby. Ukázalo se, že je to výkupák od Áček (první vroubek, vydávat se za soukromou osobu). No a on, že moji cenu respektuje a auto ode mě vykoupí. Dobrá, povidám, tak se můžeme domluvit. A prý mám přijet na prodejnu, na technickou prohlídku a bla bla bla (druhý vroubek). Tak jsem ho upozornila, že on je kupující a pokud o auto stojí, tak prosímpěkně, ať si přijede. No to nééé, takhle to nefunguje prý, musím přijet já (a strávit tam půl dne, to známe, třetí vroubek). Tak jsem mu poděkovala za zájem a utnula hovor. Následovalo asi šest dalších telefonátů v následujících dnech, že kdy jako přijedu. Pokaždé jsem reagovala stejně - přijeďte si. A pak už byli velmi nepříjemní, ale velmi… A to už se nezmiňuju o tom, jak výkupy u nich probíhají, zkušenost v rodině. Výsledná cena, kterou jsou ochotni vám dát, se velmi vzdaluje vašim požadavkům. A jako při koupi, i tady spoléhají na to, že když vás budou na prodejně zdržovat x hodin, vyměknete, abyste to už měli za sebou (že, Fíkovnice?). 

To, že v nabídce mají auta, která prostě k prodeji nemají, je klasika. Vám se na netu zalíbí, oni ho bohužel “právě” prodali, ale mají tu podobné a jedeme… Podstatné je dostat vás na prodejnu a pak už následuje ono vyšťavení v podobě několika hodin čekání, viz výše. Prostě ne, nesnáším jejich metody, na mě nefungují a nehodlám je nikdy podstoupit. 

Espiro
Espiro (355 příspěvků) 22.01.2024, 12:10:39 xxx.xxx.207.140

Jak říká Xerxová, v blátě vypadá stopa obříka jako stopa tyranosaura. Pan Pes měl tlapky povětší, ale když je otisknul v marastu, vypadaly přímo obří. Viz moje profilovka (a to byl ještě štěkáně - 7 měsíců). 

Obrázek Obrázek
Espiro
Espiro (355 příspěvků) 18.01.2024, 07:36:59 xxx.xxx.207.140

Philm poznávám, pokoukání popírám. 

Pespiro popsala Pefe pracovní pozici, právě prázdnou. Privátní psaníčko pouze poiinformovalo 🙂Poslyš, práce při penzionu? Phyzicky ponavštívit pracoviště pouze při pátku, případně pondělku? Phíkovnice pije? Požívá psychotropní přípravky? Protože pouze pak pochopím podobnou představu práce pro Pespiro 😀Pohádkářko 😛

Personální pohovor přes plazmu? Příšerné. Pespiro podobna Phíkovnici preferuje přímé potkání pravděpodobných představených, přesto projevuji pochopení (Praha prostě předaleko). 

Poklouzaly přítelkyně poránu? Pespiro poklouzala, pekelně! Povoz ponechala parkovat pod přístřeším, připravena pochodovat pěšky. Páni, přímo pekelné prostocviky prováděla Pespiro při průchodu promzlým prostranstvím. Pravá pata podklouzla, paže pak plápolaly podél postavy, pištění, proklínání počasí, prostě peprný pochod před prací. Přesto přeživší Pespiro přišla před pracoviště potlučení prostá!