Nee eťé, takový perly.Mi přijde, že nejvíc sedí nakonec:
Vodopáde chrchlů!
To mi přijde, že sedí jak zadel na kaseról . 🤣 jehehé hihihíí . pomoc. To je lepčejší, než to prvé, co jsem vybrala
Nee eťé, takový perly.Mi přijde, že nejvíc sedí nakonec:
Vodopáde chrchlů!
To mi přijde, že sedí jak zadel na kaseról . 🤣 jehehé hihihíí . pomoc. To je lepčejší, než to prvé, co jsem vybrala
Orchestrióne mravní bezmocnosti!
Oj jak tohle je výstižné!!!
Víte co používal Viktor čistič? 😀
Irmo, Bobčo a ostatní:
Ich auch! 😀
Tomu se říká uvázat si smyčku. ☹️
Varaxi - tohle, čemu jste právě psala, tohle nechápe vůbec nic.
jaj, jaj…. no taky už asi rejete hubou v pilinách, soudím. Ta kratší prac.doba nevyšla?
Thielli, Efe, Kometo a další. Já vím, že máte hlubokou pravdu, jen jak tohle už není běžná věc, tak to jde ztuha. Ale …… sem se poženštila a už ani nepípnu.
Co se stalo?
Ta fotka je fakt bombová, hrozně milá a ftipná a otomilá.
Já vím, já vím, ale v tomhle tématu, je těžký se udržet. Jinak je mi fučík. A teď už jdu tomu adminovi psát též.
Jéééé Knedlinky, mazlinky. Tooo je krása, hned se líp do světa čéku kouká.
jak jste dopadly? Užily jste si to?
Nefunguje to, protoža tam velkej bílej pudel v nabídce nejni.
Vy hlavně laskavě buďte zticha, vy urážko slušného chování.
Díky admine za to odstranění trapný reklamy na Casino.
Pochopitelně, že se platí. Vet přece nemůže vědět, jak pes na léčbu zareaguje. Není to zpackaný zákrok. Je to léčba nemoci, kdy to vyjít může a nemusí. To je jako kdybych nechtěla před lety zaplatit veterináři vyšetření mého psa /rtg, sono, příprava k operaci/, kdy se během operace zjistilo, že operovat nemá smysl a necháme psa důstojně odejít. Vezla jsem si domů mrtvého parťáka a stálo mě to 6000,- , ale ten veterinář to přece nemůže dělat zadarmo. Když budete švadlena a budete šít šaty pro nevěstu, která mezitím ztloustne - abych ji nenechala rovnou zemřít - a šaty už ji nebudou, tak si tu práci asi taky necháte zaplatit, ne?
Fíííha!
To já si jenom jednou spletla srnu, která na mě vylítla z vojtěšky. Cvičili jsme tehdy a po písknutí byla malá prodleva - byla jsem zvyklá na okamžitou reakci zrzavce (pes, jak se posléze ukázalo , vystavoval ve vojtěšce bažanta) - a když se tedy vyřítilo zrzavé zvíře přímo skorem na mě , dostalo vynadáno 😀 . Nevím, kdo byl víc překvapen,zda ta srna nebo já 😀
Jak zamezit útěku?
1)psa vychovat
2)psa v době, kdy otvírám branku přivázat.
Nic složitého
to já dělám vždycky, když vypouští svoje běžný bájný láboly, ale tohle je nechutný vůči těm, kteří si něčím prošli/y. Ještě cekne a opravdu požádám admina o zásah.
Jo s tím souhlasím, že prasata nejsou blbý. Je i pravděpodobný, že když zjistí, že se nic neděje, že na to dlabou. Těžko říct. Ono taky…. popravdě zase…. kde by v našich končinách prasata věděla, že tenhle smrad = se nebezpečí? Nemá je to kdo učit. Ale třeba to funguje jak říkal ten myslivec kolega mého muže, těžko říct. no. Já v tomhle nemám jasno právě. Ale kdybych byla na místě Buggyry, tak bych to asi zkusila. Neprodělám na tom boty, když to fungat nebude. a vzhledem k tomu, že to opravdu neprodává nějaká Noname firma, která do pytlíku narve klidně cokoliv, tak bych se nebála vyloženě podvodu a přistupovala bych k tomu, že za zkoušku nic nedám.