Aktuálně: 4 563 inzerátů178 383 diskuzních příspěvků17 809 uživatelů
megi-the-pes
megi-the-pes (2301 příspěvků) 03.07.2023, 12:40:02 xxx.xxx.61.175

To je legrační, taky vytvořím novou nadávku. Třeba fidle.

= židle. Ale jak mi došly argumenty a začla jsem přemýšlejícím lidem s IQ vyšším než venkovní teplota nadávat, zakopla jsem… pýcha… nenašla jsem na zemi teda nic, co by mělo něco společného s rozumem a pokorou, tak jsem ty výrazy dala do slovníku. Dobrý, ne? Jsem nejlepší.

megi-the-pes
megi-the-pes (2301 příspěvků) 03.07.2023, 10:29:23 xxx.xxx.61.175

Jasně že začnou bazosem atp., if. je to poslední, hodně lidí neví, že to vůbec existuje, a co tam čekám, zrní pro slépky.

Jejich inz. pojede na uzavírání obchodů - budete kupovat psa, pošlete jim peníze, oni to budou mít v úschově… jak banka… za to by mi měli platit, maj to bezúročně a maj z čeho investovat… 

Útulková zvířata jsou na jiných stránkách tak deset let, ne. 

Jediné, co může ještě nějakou stránku odlišit - nulová tolerance bezpp (výjimka pro útulky). Ale tam utíkají koruny…

megi-the-pes
megi-the-pes (2301 příspěvků) 03.07.2023, 00:00:35 xxx.xxx.61.175

Na jednom webu jsou dvě recenze od jedné osoby. 

Nezlobte se, ale nepochopím tyhle výpady, nevím, k čemu to je, podle mě to není zdravé ani dobré, takhle se ke komukoli chovat. Vážně se dobře hledá práce, dnes, s malými dětmi třeba?  

Koukám, všici bezchybní, úžasní. 🙂 Že se holky takhle domluví a pomluví a vlasy vytrhají, no ale kluci, místo aby bránili? Fuj. 

megi-the-pes
megi-the-pes (2301 příspěvků) 02.07.2023, 23:37:45 xxx.xxx.61.175

Si dávám webp obrázky - stačí otevřít jakýkoli obr. v IrfanView a dát uložit jako, nebo to dělá automaticky plugin, bez ztráty kvality. Pl. teda pro Wpress, pro nemehla jako já, že, ale jde to aj jinak.

Nevim nevim topování, z něčeho ten web žít musí. A mít ve snippetu “máme 13 inzerátů” není úplně nejlepší. 🙂 🙂 

megi-the-pes
megi-the-pes (2301 příspěvků) 02.07.2023, 21:07:56 xxx.xxx.61.175

Ne dobře, ony umřou.

Jmenuje se to šampon pro psy, ale je to docela hnus. Spíše řešte, že má blechy, ty kočky taky, on trus blech je taky bordel… a prostě celé to je… co kdyby to bylo dítě, dyť je to chudák.Esi to nevydržíte a musíte psa koupat (takhle často se koupou pouze psi nemocní, kteří to opravdu potřebují), najděte něco přírodního. 

Jak psala bodlinka - selamectin, je v Stronghold a Evicto, to druhé vůbec neznám, oboje má i spoty.

megi-the-pes
megi-the-pes (2301 příspěvků) 02.07.2023, 18:25:36 xxx.xxx.61.175

Já nevím, má to cenu? Akcionáři jsou např. jeden z největších inz. webů na světě. Avito. Myslíte, že je zajímá, co řekne Šárka a Pepa a Franta a Jana, t.č. nevydělávající jim nic? 

Je to trochu trapné, navážet se do nějaké mladé holky.

A psát dvě recenze pod jedním jménem je též docela dětinské.

Všecky nás to naštvalo. 

Ale co jim vypálit rybník něčím, co oni nemají a mít nebudou? Běžte tady psát články. Vyrobte atlas, pomůcky k chovu, výcviku.  Ať máme co kritizovat aj tady, ne… 🙂  (Kdo chce text opravit a není to 200 stran A4, udělám.)

megi-the-pes
megi-the-pes (2301 příspěvků) 02.07.2023, 16:32:11 xxx.xxx.61.175

Příspěvky uživatele nemají psané; proklik, v kterém vlákně jsou.

Mám vidět, kdo dal hlas?

Počet příspěvků vedle nicku nepotřebuji. (Kdyby tam někdo chtěl dát počet hlasů, tak to už vůbec. 🙂)

Všecky inz. na Kavalíry s PP za 5 tisíc jsou podvod. Inzerent mi poslal do mailu všechny možné i nemožné fotografie psů, čeština translator a vypadá to, že ani f*ck xxyy*** nezabralo, aby odtáhl na iFauna.cz třeba. 🙂

megi-the-pes
megi-the-pes (2301 příspěvků) 02.07.2023, 11:27:15 xxx.xxx.61.175
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 02.07.2023, 09:25:19

No a teď prostě nevím, na co je to reakce, protože se mi nechce stránkovat zpět a hledat datum a čas.

Rámečky nemusely mizet, ale tenčit se, mlátilo to do vočí.

Teď je to ok, úplně akorát.

megi-the-pes
megi-the-pes (2301 příspěvků) 02.07.2023, 09:31:13 xxx.xxx.61.175

Proč nebavíme a proč by se to nemohlo ukázat za hodinu? Narazilo to na překážku a vylezlo, záhady konec.

Nedávno měl můj pes pod okem bouli velikosti tenisáku. Z ničeho nic. Výjimečně ani do ničeho nenarazila ten den, ani předchozí. Nikde žádná díra, zuby ok, a dokud si nevezmu rukavice nebo nějakou divnou lahvičku, kde by mohla být desinfekce, nebo, probůh, pinzetu, tak psa NIC nebolí. A i když bílý pes, pod kůží nevidíte nic.

megi-the-pes
megi-the-pes (2301 příspěvků) 02.07.2023, 08:23:40 xxx.xxx.61.175
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 02.07.2023, 08:08:33

Jaké věci. Parazité existují i u psů, u lidí. Tady třeba je zajímavé “nebolestivý” a červíky hledali také, nohy zadní, tlama, ale... https://www.mdpi.com/2306-7381/10/7/409 Diskuzi si přečtěte. Rozhodně bych to ničím nepatlala ani nestahovala, dokud nevím, co to je. Sraženinu bych nikam posouvat nechtěla. Jasně, vymýšlím, beztak je to jen po ťuknutí do pařezu, možná bych na to nechala kouknout sono něčím, nevím čím. Pro můj klid. Aby to neztvrdlo, nezůstalo, to tam bude překážet. 

megi-the-pes
megi-the-pes (2301 příspěvků) 02.07.2023, 07:18:37 xxx.xxx.61.175

štípanec spíše tvrdne… a svědí… a bolet taky začne se zpožděním, to jsou ty umrtvovací jedy hmyzí… záleží, jaký je pes… ještě se dnes může ukázat… nebo taky parazit, ale to je jen teoreticky, jsem něco četla

ale hned člověka napadá, esi to s tím lymf. sys. nemá něco, že