Aktuálně: 4 886 inzerátů174 996 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů
Naali
Naali (73 příspěvků) 27.06.2023, 08:23:31 xxx.xxx.166.41

Dobré ráno, můžu k vám? Zatím jsem vás jen četla, ale nemám ve své bublině žádné pejskaře, jenom sem tam majitele psa, takže nemám s kým sdílet 🙂.

No, nám se teď venčí poslední týden rychle a krátce. Začala sezóna komárů a muchniček, pejsková mě hned táhne domů. A asi se u nás začínají objevovat první známky puberťácké ztráty sluchu upside.

Obrázek
Naali
Naali (73 příspěvků) 22.06.2023, 08:24:45 xxx.xxx.131.4
Odpověď na příspěvek uživatele Trickyvoo z 22.06.2023, 00:30:48

Ten v té tašce.....přesně takhle nám kdysi mamka přivezla štěně. Dokonce i vypadal podobně. Dala mi tašku do ruky abych jí pomohla s nákupem a hnedle kříčí "opatrně!" ....No radost byla neuvěřitelná. Vůbec jsme netušili. Ale venčit se nikomu nakonec nechtělo a pejsek skončil u příbuzných, pak u babičky, a pak utekl.... Od té doby jsem si říkala že pes není pro mě. Teď mě už x let prosili děti že chtějí psa, ale já věděla jak to dopadne. Svolila jsem že až budou větší, konečně se usadíme tam kde jsme si to vysnili, tak ok, ale o psa se BUDOU starat oni. Všichni víme jak to dopadlo, ale já jsem nakonec ráda protože pejsková je mi jako šitá na míru. Úplně mi otočila svět. Nojo, ty oči upside

Naali
Naali (73 příspěvků) 07.06.2023, 15:54:09 xxx.xxx.164.217

Rozdělování psího a kočičího jídla byl po pojídání kočičích bobků ten největší problém u nás :)) Pojídání kočičinců jsem vyřešila uzavřeným záchodem. Nakonec mají kočky jídlo na skříňce pod oknem, a když jí pejsková tak kočky zavírám. A to jsem ještě pár měsíců musela krmit každou kočku jinými granulemi, to bylo něco. Teď už mají naštěstí zas stejné.

Naali
Naali (73 příspěvků) 25.05.2023, 08:53:21 xxx.xxx.34.51

Dobré ráno. Taky jsem z ifauny. Spíš čtenář, přispěvatelem jsem nestihla být. No je to šok. Jsem ráda že jsem diskuzi stihla ještě funkční, protože první 3 týdny se štěnětem jsem nedělala skoro nic jiného než venčila a četla diskuze. Kdoví kam by se moje výchova ubírala nebýt všech těch informací tam. Kolik chyb bych nasekala, protože i v rádoby odborných článcích vidím s odstupem času spoustu nesmyslů. Obávám se ale, že i přes veškeré odhodání už nic tak komplexního pro další chovatele nebude. Ale dejme tomu šanci. Hlavně doufám, že se někomu povede ta záloha archivu. Ještě mi chybí dočíst asi 10 stran v sekci výcvik :D