Aktuálně: 4 542 inzerátů178 643 diskuzních příspěvků17 811 uživatelů
Canka
Canka (304 příspěvků) 20.03.2024, 21:41:04 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Raduš tak já z hrůzou šla dneska ráno taky na zahradu,protože když jsem si to přečetla od tebe a koukla ráno na teploměr a viděla -2°C,tak jsem si taky myslela,že mi všechno na zahradě exlo z kytek..ale meruňka malá květy teprve měla jako poupata a zbytek taky ok,takže mě to vypadá přežilo vše…takže je mi tě líto😔

Bobi na tebe jsem si dneska vzpomněla!!Jela jsem do města nakoupit nějaký věci a prodavačka v kramku měla na sobě normálně takový komplítek a ušitý ze starých džínů!!!Vypadalo to fantasticky..paní bylo tak 65 let,šmrncovní baba to byla..a ten komplet jí moc slušel..a hned jsem jí to pochválila a říkala jí o tobě,že šiješ taky ze starých džínů kabelky a potahy..a ona se smála,že celý její byt je ze starých džínů ze sekáčů😂

Raduš o skútru zatím nevím ani ťuk…ještě se neozvali..ptali se,jestli na to pospíchám a já řekla,že ne..ale čekala jsem,že se třeba ozvou,jak to vypadá a co všechno je tam špatný a bude se muset vyměnit…a je ticho po pěšině🙄 

Canka
Canka (304 příspěvků) 18.03.2024, 21:22:30 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Jako první chci hlavně zahlásit,že dneska už měl Nikoušek ukázkový bobek😀Já vím,není to úplně zpráva dne,ale pro mě prostě ani..nikdybych nevěřila,jakou hovno může udělat radost😂 Hned jsem ho zlíbala,když vylezl ze záchodu a on naprosto nechápal😂Tak teď už je opravdu 100%…jen ho potřebuji dokrmit do původní váhy🤣

Ráno u nás taky mrzlo..Bylo teda jen -1°C,ale pofukovalo a fakt to bylo nepříjemné..ale jinak nádherně svítilo sluníčko..ale zima byla..takže můj plán jet na skútru do práce ztroskotal..bych umrzla…Bertík mě byl jako každé ráno doprovodit ,když jsem šla do práce,tak jsem vám ho blýsknula fešáka..musím mu koupit zase Foresto,protože jsem mu našla už klíště🤔

No po práci jsem skočila na skútra a jela do roho servisu..a já blbec si nevzala rukavice..no když jsem tam dojela,myslela jsem,že ty prsty nenarovnám🤣Naštěstí mi tam pomalu roztávali,když jsem mechanikovi vysvětlivala,co všechno bych chtěla opravit😂Každopádně jsem to tam docela rozjela v tom servisu,až se tsm chlapi smáli😂Říkám jim chlapi,jestli mi zavoláte,že oprava bude stát víc než skútr,tak ho rovnou schoďtě ze skály..chci,aby jste to opravili levně a kvalitně a já vám kromě peněz dám i svíčky domů pro vaše ženy😂Cenu si představuju tsk do 5000,- kč..bohužel tomu reálně nevěřím a cenu očekávám tak 8-10 000,-kč🤧

Raduš šťastná nejsem za ty sousedy,protože jsem tu chtěla mít opravdu klid..ale když už tu musi být,tak ať jsou aspoň normální..

Bobi já si říkala,že na tom videu to nejsi ty,ale radši jsem mlčela😂 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 17.03.2024, 23:14:57 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Raduš já vím a všichni mi to říkají,že bych za to měla už dávno nový🙄Ale tak vždycky jsem ho měla v opravě po známých,teď jde do autorizovaného servisu..holt si připlatím,ale očekávám 100% výsledek..každopàdně jsem ho v soboti rozchodila asi po 15 minutách,jela ho projet a natankovat..ale nastartovat se mu fakt nechtělo..takže zítra už mám po práci domluveno,že dojedu domů,zbauta přesedlám na skútra,ten tam odvezu do servisu a kamarádka mě pak vyzvedne a odveze domů..stejně musíme zapomlouvat chlapy,tak značka ideál😂

Skoro 14 dní už u nás nepršelo a zase úplně suchà zem..vyhlížím déšť jak smilování…budu muset asi i zalít už zahrádku,protože totál suchá země..

Dneska mě pozvali sousedi z vedlejšího pozemku na buřta..přemlouvali mě asi 10 minut,tak jsem v rámci dobrých vztahů teda šla..pokecali jsme,seznámili..no i ten druhý soused je v pohodě,mají 2 psy a chtějí být prostě venku v přírodě,ale mimo zahrádkářský kolonie..a chtějí klid..tak mě to trošku uklidnilo,že jsou to normální klidný lidi a né žádný blbci,co by tam dělali párty a tak..chci,aby tam koňušky a Boženka měli svatý klid….

Bože to je hodin..musím do hajan..ještě přidám partu hic😂

Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 16.03.2024, 16:26:30 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Dneska jsem strávila celý den na zahradě u zvířátek a makala jsem,až se ze mě kouřilo.. ale mám sakra dobrý pocit z odvedené práce..počasí bylo super,ale teď se už zatáhlo a začalo pršet..tak jsem se spalovala domů a potřebuji dát do kupy skútr..nevytáhla jsem přes zimu baterku,tak ho potřebuji teď dobít…v pondělí odpoledne ho vezu do servisu,tak jsem zvědavá,kolik mě to bude stát..

Canka
Canka (304 příspěvků) 14.03.2024, 21:18:38 xxx.xxx.212.25

Jo a přidávám fotku,když panička přijde domů a kecne sebou konečně na gauč..jak se kolem ní nahrnou kočičí závisláčci😄

Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 14.03.2024, 21:17:24 xxx.xxx.212.25
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 14.03.2024, 07:28:49

🤣🤣🤣Jako člověk by neřekl,že tak ještě někdo smýšlí😅

Ale když to tak čtu,tak jsme tady v tomhle všechny sestry😂

Jako já mám kolem sebe holky(kamarádky,ségry,sousedky..)a ty všichni prostě koukají na to,aby jim to slušelo a měli krásný upnutý šaty a doplňky..a já?Volný dlouhý šaty a jsem šťašná..a tolikrát se mi snažili ,,domluvit,, že takhle nikoho nezaujmu,když budu v dlouhých zahalených šatech nebo v šatech jak pytel..tak jsem jim vysvětlila,že nikoho zaujmout nechci kurňa😂Že jenom chci přežít ty vedra a nepotit se😂

Ten postroj mám taky na ponďu😀Akorát v červené barvě..šila mi ho tenkrát jedna paní..každopádně jsem dnes zjistila,že mi myši sežrali i nový kožený postroj a já musím koupit nový😠Musím urychleně tenhle myší problém vyřešit..takže kdyby jste Bugyrro náhodou věděla o nějakém postoeji na minishetty za rozumnou cenu,dejte vědět..chci zase teď na jaře začít zapřahat,ale bez postroje asi těžko..

Bobi to přirovnání toho,že život je péro,teda pořádný péro,si zapamatuju😂

Dneska jsem byla nakoupit a měli v akci minivrby za 150 kč…tak jsem neodolala a vzala slepičkám 4 do voliéry…ale obávám se,že dlouho nepřežijí😂A koupila jsem si ještě dva stromky..meruňku a broskev..ale to než vyroste a bude plodit..to je za dlouho..no a v tom krámě mě chytla hrozná chuť na jahody..tak jsem si je koupila..větší kyselý hnus jsem dlouho neměla😂 

Canka
Canka (304 příspěvků) 13.03.2024, 21:03:32 xxx.xxx.212.25

Ahoj holkyyyy,

Vidím,že se tu řeší téma kabelky a šaty😂To je něco pro mě😂Kabelky nenosím..prostě jsem fakt taková ta typická jézéďačka a ke mě to nejde…nosím malý batůžek,když někam vyrazím a jsem takhle maximálně spokojená ..a šaty?Žádný společenský nemám..na plesy a tyhle akce nechodím,nikam,kde šaty a podpatky musí být😂Mám letní šaty,to ano..ale došla jsem k tomu až věkem nebo jak to říct😂Prostě nemám postavu na nějaký hezký upnutý šaty,tak jsem vždycky nosila kraťasy,ale delší,protože mám silný stehna..no ale v tom jsem se prostě v létě v hicech potila jak prase..takže jsem objevila kouzlo takových těch volných maxišatů a šatů do áčka a jsem v létě max spokojená…prdím na to,jak vypadám,hlavně,že je to pohodlný a já se nepotím jak vrata od chlíva😂

Holky na zahradu ke zvěrstvu mi začal chodit nějaký černobílý kocour..trvá to už asi týden..Bert ho nevyhání..spíš jen hlídá a chodí za ním,ale nevyžene ho,jako aspoň se snažil tenkrát vyhnat toho černého,co jsem odvezla té kamarádce na hory(mimochodem už je z něj mazel u koní😂).Nebudu ho krmit,takovou blbost už neudělám jako s tím černým..ale jen se modlím,aby nepřišel na to,jak prorvat ty dvířka do seníku,jako to tenkrát dělával ten černý…podme záznamuz fotopasti chodí každé ráno a odpoledne..někdy i večer..i ho potkávám osobně..ale člověka zná..neutíka přede mnou i když jsem se ho snažila vyplašit..popojde jen kousek a sedí a nic..proč tam asi tak najednou začal chodit,když k jídlu se nedostane? 

Canka
Canka (304 příspěvků) 11.03.2024, 20:34:01 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Jani to je super!!Moc ti to přeju,aby to klaplo!A proč nechceš na ples?Já teda taky nejsem plesový typ a nechodím na ně,ale sakra kvůli takovýmu ocenění se sakra navleč do nějakých šatů a kramfleků a mazej!!!A chceme fotkuuuu!!!😜

Dneska jsem byla normálně nasraná,že je venku tak nádherně a já musím být v práci..sluníčko a 12°C..nádhera..posílala jsem z práce balík bráchovi přes UPC do Anglie(má narozky) a kurýr mi volal,ať čekám venku,že už vyzvedává balíky vedle ve firmě a já si zatím sedla na obrubník a normálně se slunila..a pak přijel ten kurýr a smál se,že prý jsem vypadala tak spokojeně na tom obrubníku😄Po práci jsem ale musela doma nejdřív uklidit,protože to tam vypadalo jako kdyby tam někdo hodil atomovku(vyhodila jsem asi půlku všech kočičích hraček,protože si s tím nehrajou a já po tom jen šlapu) a pa hurá ven za zvířátkama..ty se taky slunili a užívali si dneška..kobylky obě stáli s povolenýma nožkama a odpočívali,Boženka ležela a jen oddychovala..opravdu super počasí..

Nikoušek je už 100% a už není ani průjem..jsme domluvený s vetkou(dneska jsme jí volala),že kdyby se to jen malinko zhoršilo,ať hned seberu ten bobík a uděláme tu koprošku..každopádně už tady zase lítají po bytě a hrají si s Čikitkou,už i ta noha se spravila..sousedi pode mnou musí mít radost,protože tu fakt lítají jak praštěný😇 

Canka
Canka (304 příspěvků) 09.03.2024, 09:11:56 xxx.xxx.212.25

Dobré ránko,

Holky děkuju,jste všechny hodné..ale taky jsem strašná držka a na to jednou v tý práci dojedu😂

Raduš bylo to takové emotivní,ne teda z mé strany,napíšu vám SZ🙃Aleten pozemek je pro mě vážně důležitý vyřešit..abych mohla být úplně v klidu..ano,čivavku mi bude dál půjčovat..na tom se nic nemění…

Každopádně mám velkou radost…Nikoušek se mnou už celou noc spinkal zase v postýlce,hraje si teď celé ráno s Čikitkou(ale teda talhle se mu ta nožka jen tak nezahojí,když tu bude furt lítat🙄)..i přišel na svůj rituál do vany,který dělal každý den do doby,než začal ten průjem..miluje,když mu pouštím vodu z kohoutku a on to může pít…už to vypadá jako 100% Nikoušek..i prdelka je už zahojená a není vopruzená..a už má i čistý zadeček..ale tu koprošku bych stejně chtěla udělat..během dneška a zítřka bych ho chtěla vychytat na záchodě… 

Posílám gaučákový fotky😂

Obrázek Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 08.03.2024, 20:25:58 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Moc děkuju,to víte,že mi to udělalo hroznou radost..i se vám pak mnohem líp pracuje..jako musím říct,že po včerejšku se mi dneska pracovalo úplně jinak..a věděli,že sladkostma mi udělají největší radost😀

Jinak holky jsem šťastně rozvedená😇Jméno jsem si nechala,nehodlám všude lítat a vyřizovat změnu jména,přijde mi to zbytečné jen kvůli rozvodu..navíc už jsem na něj zvyklá,takže Raduš nic nepřepisuj😂Jsem ráda,že už je to za mnou a proběhlo to naprosto hladce..no teda skoro..budeme muset ještě vyřešit ten pozemek,protože stále odmítá mi tu půlku nechat za nějakou normální cenu..i když jsem mu předložila důkazy,že to tu cenu nemá.. no máme 3 roky na to to dořešit..snad přijde k rozumu..

Každopádně jsem teda dneska grogy a asi hodně brzo odpadnu😀 

Canka
Canka (304 příspěvků) 07.03.2024, 21:59:02 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Tady to jede!!!Teď jsem vše dočetla😄

Slepice sežerou myš?Jakože cože?😂No házet jim mrtvolky od Berta nebudu😂Ten je vždycky zamorduje a nechá mrtvé někde před seníkem..házím je pak na hnůj..co s nima taky.. já jsem druhý extrém a slepice mají až moc jídla…asi bych to taky mohla zredukovat..mají pšenici,kukuřici,slunečnici,oves,směs pro nosnice a vápenný grit..a k tomu zbytky+co si nazobou…a taky jedou nonstop snášku..zásobuji z toho rodinu a lidi v práci..v mém okolí nikdo vajíčka přes zimu neměl,jen já…spíš jen chci,aby měly holky spokojený život,dokud nesou…

Jinak hlásím,že Niky zase lepší,ale to kakání furt ne..holt teda zkusím sobotu a neděli hlídat bobany a sbírat..nebude to lehký úkol..jestli ho při tom nečapnu,tak ho zahrabe a bude po vzorku..bude znehodnocený kočkolitem..to zase bude akce😀

V práci dnes obrovské překvapení..volali mě nahoru do kanclu,že ať přijdu hned..tam stáli manažeři a ředitel a koukali na mě..krve by se ve mě nedořezal..říkám si noooo,to si jdeš holka podepsat výpověď…a ono prd..dostala jsem poděkování od samotného ředitele za mojí práci a pomoc na ostatních odděleních(jsem teď dělala i jinou práci,než jen tu mojí) a dostala dárkový koš a nádhernou kytici..no jako úplně mě to dojalo😀

A zítra na mě myslete..v 8 hodin ráno se rozvádím😂

Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 05.03.2024, 19:57:31 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Bugyrro teď jsem asi úplně blbá,ale psala jste,že máme inspiraci,že když bude o víkendu hezky,tak můžeme s holkama pálit bordel..ale vůbec nevím,na jaký příspěvěk jste reagovala😀Potřebuju vysvětlení🤣

Raduš co si taky myslíš,že dělám..furt Nikouše za ty tvářičky chytám a ňuchňám a líbám,samozřejmě on z toho není ani trochu nadšený😂

Bobi teda pamatuju si na dobu,kdy jsi ,,nežila,,a teď jedeš bomby😂 To je samozřejmě naprosto skvělý,ale šup šup se taky pochlubit nějakou fotku z těch akciček🤗

Jinak dneska jsme byli zase na veterině..dostal poslední injekci antibiotik..měli by fungovat do neděle…no ale říkala jsem jí,že to trávení stále není ok..že je to sice lepší,ale prostě dneska,když jsem přišla domů,tak zase začal lítat(s tou nohou samozřejmě děsně super jelito) a pak zaplul na záchod..a prostě furt na prd hovajš..takže jsme domluvení,že pokud to i v neděli bude vypadat stejně,odeberu vzorek hoviša a uděláme tu koprošku..dala mi na to nějakou lahvičku a mám to dovézt v neděli večer a hned v pondělí ráno to pošle..a já si myslím,že to tak bude i lepší,ať ta koprošká prostě je hotová..takže to udělám tak jako tak..

Canka
Canka (304 příspěvků) 04.03.2024, 21:19:13 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

U nás dneska taky nádherně a já musela trčet v práci..koukala jsem ven přes okno a záviděla všem venku😀

 Ale dneska velká radost z Nikouška..už si i hrál😇Měla jsem z toho takovou radost..už provokoval i Čikitku a hrál si s hračkama… už jen aby se vrátil k tomu spát v posteli..to zatím chybí..zítra jedeme naposled doufám na tu veterinu..ale zlobí ho ta nožka..jenže on už si chce hrát a nevydrží v klidu🫣Tak hlavně,aby si to nezhoršil..

Jinak jsem dneksa už chytla slinu na buřtíky,tak jsem si je v krámě pořídila a o víkendu to vidim na prvního rakoviňáka🤣  

Obrázek Obrázek Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 03.03.2024, 09:52:16 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Jojo Raduš,bude to zase na delší dobu,než se muta nožka zlepší..a já doufala,že už se mu to nestane🙄Ale očividně stačí blbě skočit s hned je to na světě znovu..nejhorší je,že už chce prostě šmejdit po bytě a všude chodit(zlepšení je tam fakt veliké od toho začátku toho průjmu),jenže ta nožka mu nedovoluje pořádné chodit..chodí jen po 3 nohách..na tu nemocnou jen zlehka došlapuje..a to,že je jaksi…jak to napsat..mohutný😂Tak to taky situaci nezlepšuje..i když teda zhubnul tím průjmem,tak stejně je furt kulička..

Jinak mám teď na víkend čivavku,tak vyletíme..

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 02.03.2024, 14:05:04 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Jani na ty destičky se v úterý zeptám ano?Jestli ma to teda nezapomenu…a kočičáky mám 4..doma mám 3 - Pučmeldu,Nikyho a Čikitku a venku u koní Bertíka..

Raduš nemá ještě bobky..to ne..je to furt ještě průjem,ale už to má nějaký tvar..

Jenže..co čert nechtěl..já už se z toho zblázním..Já nevím,jestli jsem to sem kdysi psala,když jsem si Nikyho z chovky tenkrát přivezla..zničeho nic začal napadat na nohu a já šílela tenkrát,co to je..nemohl pomalu chodit..až pak mi chovatelka řekla,že byl na operaci s vazem na noze,že ho měl přetržený..no a vrací se mu to,když blbě skočí nebo tak..no měl to tenkrát jen jednou a od tý doby nic.. jenže včera si už konečně večer začal hrát s Čikitkou,jenže trouba spadl ze škrabadla a rovnou blbě na tu nohu🙄 Takže nemůže na tu nohu pomalu chodit..😔Jenže tady nic jinýho než klid nepomůže..Jako když se daří,tak se daří😔

Canka
Canka (304 příspěvků) 01.03.2024, 19:37:11 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Tak Nikoušek je podle mě z toho už venku..už je to zase skoro on..poslední,co chybí je,aby se mnou spal v posteli..zatím se k tomu nevrátil ještě…tak snad ta poslední injekce bude v pohodě už..

Víc písnu zítra,musím frčet pro ségru do práce,je jí hrozně zle,silná migréna a už prý pozvracela půlku kanceláře😟

Obrázek Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 29.02.2024, 19:22:30 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

U Nikouška velké zlepšení..celý večer už byl normálně venku ze skříně a chodil po bytě…už si i vyskočil na svoje místo na jídlo a nemusela jsem mu to nechávat na zemi..i ráno se přišel sám mazlit zase a mňoukal a chtěl chovat…takže jsem málem dneska přišla pozdě do pràce,ale to by nevadilo,hlavně,že bylo Nikoušovi líp..jak jsem dojela z práce,už mě vítal ve dveřích jako vždy😍Měl hladík,tak jsem mu hned dala nabaštit a pak se mazlil a mazlil..no měla jsem radost..každopádně jsme dneska jeli na veterinu zase,doktorka ho prohlídla,prohmatala,zkontrolovala tu prdku a dostal injekci..popsala jsem jí jeho chování,ze se furt schovával a nevylézal a ona říkala abych přijela raději ještě v úterý,že dáme poslední injekci..ale prý kdyby nebyl v to úterý 100%,tak by jsme asi udělali prý sono..že by pak bylo lepší zamyslet se,co dal..že prý by to klidně mohla být i špatná slinivka a tak.. ptala jsem se na tu leukémii a to by prý hodnota leukocytů musela být kolem 50 a více..on má 17..že je to blbost..a že se nemám bát,že to nepodceníme..byla moc milá..Nikoušek se choval dneska ukázkově a doma už pak zaujal svůj erotický posed,koukněte na fotku😂

Obrázek Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 28.02.2024, 09:47:45 xxx.xxx.249.200

Ja doma imaice strojek mám,stříhám tím malou ponici,ale já to sama nezvládnu..ale zkusím poprosit na té veterině,jestli by ho ta vetka na zadečku neoholila..dneska bych se na tu jeho prdku chtěla pořádně podívat..ale jak říkám,nechci ho nějak víc stresovat..

Každopádně dnes ráno hned,když mi zazvonil budík,tak vylezl ze skříně se pomazlit.a chodil za mnou normálně..byl na záchodě(bohužel jen čůrat,takže bobík nemůžu zkontrolovat),napil se a baštil..dal si kapsičku a granulky..a nezalezl hned do skříně,ale seděl na chodbě a koukal,jak si hrajou Čikitka s Pučmeldou…pak jsem mu prdla ten Entero a i když jsem odcházela,tak byl na okně a nešel zalézt..tak snad je to na lepší cestě..ale nemůžu si pomoct,za mě pomohl hlavně ten gel..nevím,jestli ty antibiotika..

Canka
Canka (304 příspěvků) 27.02.2024, 23:04:20 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Tak dnes hlásím zlepšení..poprvé celý den bez průjmu…ale na velké nebyl..jen čůral..pije díky bohu dost..je teda stále ve skříni..vylézá jen na jídlo a když jde na záchod nebo se napít..ale hodně se dneska mazlil,olizoval mě,vrněl…i jsem ho česala hřebínkem a byl spokojený…Problém je ten opruzelý zadeček..má to celé červené  a ocas zespoda u prdelky úplně bez chlupů😮Chtěla jsem mu to omýt heřmánkem,ale jak jsem se toho dotkla,tak šílel..takže ve čtvrtek poprosím vetku,ať to zkoukne,co by jsme s tím mohli udělat..Enterozoo jsem dala dneska dvakrát..ráno a pozdě odpoledne..tak asi zabral..a vlastně ještě včera večer…

To krmení jsem mu dala vedle té skříně,aby nemusel nikam daleko…  

Obrázek Obrázek Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 26.02.2024, 22:10:24 xxx.xxx.212.25

Dík Jani..já se fakt snažím..a není to Leithian slepě..všechno konzultuju s tou vetkou..a fakt to není o penězích,když jde o moje zvířata..jasný,člověk si zanadává,protože je to drahý ta veterina,ale je ti to prostě jedno,hlavně když bude zvířátko zdravý..když řekla,že potřebuje udělat krev,tak jsem jí jasně řekla,ať udělá vše,co potřebuje..

Jinak co se týče těch antibiotik..sama mi řekla,že když ATB nezaberou,že budeme muset léčit jinak..jen mi neřekla jak..až tam pojedu ve čtvrtek na další injekci,řeknu jí,že to není dobrý,že se prostě schovává a má ten průjem..za mě je teď priorita zbavit ho toho průjmu..to ho podle mě teď nejvíc ničí..

Každopádně teď úspěch..vylezl..šel do kuchyně,vyskočil si na okno(dneska jsem ho nepustila,je tam zima,a když teď není OK,nebudu to riskovat).Takže jsem mu hned dala vodu a granulky na to okno a pil..hodně…bodejť by ne,když celý den nepil..i spapal čtvrt misky granulí..a teď tam teda leží a kouká z okna přes sklo..vím,že by chtěl otevřít to okno,ale má smůlu..