Aktuálně: 4 507 inzerátů178 648 diskuzních příspěvků17 811 uživatelů
Canka
Canka (304 příspěvků) 05.01.2024, 19:52:24 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Bugyrro jsem ráda,že jste bez jakékoliv reakce na ten hnus😀Já už tu Puellu nechci nikdy vidět…prádlo mi i díky té sušičce teď krásně voní i po aviváži,takže jsem spokojená🙂

Co se týče toho sena..mám seník..takový malý,kam se vejdou asi 4 balíky sena..kdyby šli na sebe,tak 8…ale já tam mám na stálo 1 balík a udělala jsem tam bydlení pro Bertíka(kocoura),mám tam krmení pro koně a slípky,deky na koně,sedlo…a tak..prostě je to spíš sklad…no a balíky sena mám část pod střechou mimo seník a část pod plachtama vzadu za seníkem…no a aby se mi líp s tím senem manipulovalo(dávkuju do sítěk a krmelce,protože ty moji tlusťoši prostě nemůžou dostat celý balík do výběhu a jezte,co hrdlo ráčí,protože by praskli🤣)  ,tak vždy jeden balík z venku dokutálím před seník,komplet rozbalím a házím na volno dovnitř do seníku..a pak už vevnitř hezky nastrkávám každý den do sítěk a krmelce…a i když to vždy kutálím jen kousek,je to prostě pro samotnou ženskou dřina..kord v bahně..

No ale tak bahno by mělo pominout..v neděli má u nás začít docela dost mrznout,takže mě zase pro změnu budou čekat problémy z vodou🙄

Dneska jsem byla nějaká vypnutá jak říkám..jak já říkám,byla jsem v nouzovém režimu😏Prostě sice pracovala,ale napůl spala😂Znáte tenhle stav?😂

Canka
Canka (304 příspěvků) 03.01.2024, 20:01:20 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Ano ano,byla to Hrubá Skála..bylo to tam opravdu moc hezké..celkově ta příroda byla nádherná..moc se mi tam líbilo..to mi tady u mě strašně chybí..mám tu jen pole a pole😔

Návrat do reality včera,kdy jsem po dlouhém volnu musela do práce,byl opravdu hnus😀Když mi ráno zazvonil budík,myslela jsem,že napíšu do práce,že je mi zle a zůstanu spát😄Ale nakonec jsem teda vstala a odhodlala se…v práci jsme byli zpomalený úplně všichni,takže rozjezd byl fakt vtipný😀Probudila jsem se pořádně až odpoledne,protože jsem potřebovala uklidit balík sena a počasí mi úplně nepřálo..prošelo celý den,do toho vítr jak blázen..takže všude samozřejmě bláto a kutálejte v tom ten těžký balík..nebudu ani říkat,kolik padlo sprostých slov…ale sakra sprostých😂A jak jsem byla zabahněná,jak jsem ten balík kutálela🤭No a pak to seno házet do seníku v tom větru…dovedete si určitě živě představit,jak jsem šla pak domů..zabahněná,zmoklá,se senem všude ve vlasech😄Jsem ráda,že jsem nikoho nepotkala,protože by se mě asi lekl😀

 No a dneska ráno,když jsem šla ke zvířatkům,tak zase vítr..teď posledních 14 dnů fakt furt fučí a je to už otravný..taky u vás fouká?

Po práci jsem jela do města vyzvednout si kalendář,co jsem si nechala udělat z fotek a čekala jsem ve frontě a přede mnou paní,která teda smrděla..ale neskutečně…jakože močí..teda musela jsem ustoupit o pár kroků zpět,protože takýhle smrad jsem hodně dlouho nezažila🙄

A naštval mě Berťas dneska..nakrájela jsem mu masíčko,vzala kapsičku,smetánku…všechno jsem mu v seníku hezky připravila k papání a on přišel,čuchnul si a odešel..zmetek jeden nevděčná😀Tlustý je jak prase..takže jsem mu řekla,že na něj teď prdím,že to nebudu vyhazovat,když to nejí a že dostane dietu..co by za to jiný kočeny dali..Prdím na něj na rozmazlence🙂

Canka
Canka (304 příspěvků) 01.01.2024, 20:34:45 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Raduš něco jsem prdnu za foto🙂Moc jsme si to užili..wellness,soukromá vířivka,masáž,Silvestrovský raut aživa hudba..pokoj jak pro princezny..moc se nám tam líbilo…

Ale co si budeme,hrozně jsem se těsila za zvířátkama..i když tam mám tu fotopast,co mi online posílá fotky a i když je byl kamarád z vesnice po půlnoci zkontrolovat a všechno bylo v pořádku,tak prostě dokud jsem je neviděla a neumačkala,tak jsem byla taková neklidná😀Naštěstí všichni v pořádku..prý byl u nás ve vesnici klid..jen pár petard..o kočice doma jsem se nebála..byla zavřená a zatažená všechna okna..ale o Bertíka jsem.strach měla..když jsem odjížděla včera totiž,tak prostě nebyl k nalezení..chtěla jsem ho zavřít do seníku a zamknout mu dvířka..aby tam byl schovaný…jenže byl fuč..naštěstí mi hned dneska přiběhl naproti,když jsem přijela..je to můj štramák..

Teď už ležím doma v obležení kočičaků ze všech stran😀

A zítra už do práce…vůbec se mi nechce..ale fakt vůbec..  

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 01.01.2024, 02:13:27 xxx.xxx.108.45

Ahooooj holkyyy,

Zdravím ze zámeckého hotelu,kde s kamarádkou slavíme Silvestr a Nový rok…

Přeji vám všem jen to nejlepší do Nového roku 2024,hlavně zdraví,protože je to to nejdůležitější ..lásku,štěstí,přátelé,rodinu,zvířátka a ať se vám splní všechna vaše přání…

Canka
Canka (304 příspěvků) 30.12.2023, 17:02:26 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Ano vím vím,jsou to koule všechny😀Ale tak lepší plný pupíčky,než hubeňouři😀Tím se řídím i já😀

Já teda ale taky musím konstatovat,že teda musím začít po Novým roce se sebou něco dělat…protože žeru jak zjednaná a užívám si volna a toho,že nic nemusím..a kromě pohybu u zvířátek tomu moc nedám..takže se budu muset fakt rozhýbat..

Nikoušek..no myslel jsem,že trošku shodí pupek,když tu líta s malou Čikitkou,ale prd..je to prostě basťoch..budu ho muset zvážit,kolik má vůbec kg…dneska jsem všem kočičakům stříhala drápky a to byl zase boj..klasicky Pučmelda zlatíčko,který se ani nehne..Nikouš už byl boj,chtěl furt zdrhnout a sápal se po mě různě,tak jsem hezky poškrábaná..no a Čikitka?Tak to byl úplně konec..řev,škrábání,kousání..no zvládli jsme dneska jen přední packy..  

Canka
Canka (304 příspěvků) 29.12.2023, 14:45:01 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

U nás je teď furt krásně,svítí sluníčko,no počasí jak na jaře…no využila jsem toho,vyčistila jezírko,slepičkám komplet výběh,uklidila si balík sena do seníku,přebrala a vyházela spoustu nepotřebných věcí….ted jsem došla domů a jdu xi nacpat pupík,protože mám fakt hlad…vidím to na vinnou klobásu s kaší…

Včera jsme se ségrama vyrazili na ty nákupy..no a samozřejmě všude slevy a všude davy lidí..no ale užili jsme si to,zašli i na oběd a domů šli ověšený taškama…odpoledne jsem měla tu slezinu s lidma z práce až do večera a pak jsem ještě jela ke kamarádovi…

No a dneska ještě budeme s kamarádkou plánovat Silvestr,kde a jak oslavíme…  

Obrázek Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 27.12.2023, 20:27:27 xxx.xxx.212.178

Ahoj všichni,

Kouťáku mě se teď takhle před Vánocema taky začal Berťas toulat a měla jsem nervy,kde courá..navíc počasí na prd,foukalo,pršelo..a on celý den nebyl vidět…říkala jsem si,kde může být,proč není doma v seníku v suchu a s haldou krmení..jen díky fotopasti jsem vždycky viděla,že se pozdě večer vrací,nabaští se(jídlo vždycky zmizelo a do seníku může jen on) a zase jde..teď až poslední dva dny se objevil večer,když chodím krmit zvěrstvo..hned jsem ho zmačkala a zlíbala,tak nevím,jestli se ještě vrátí😂

Jo Raduš já vím,že si za korunky koupím,co chci..ale já bych si to radši nadiktovala a našla pod stromečkem😀Každopádně protože jsme všechny ségry měli pod stromečkem i poukázky na oblečení,tak zítra jsme domluvené,že zajedeme na nákupy…doufám jen,že tam nebudou kvanta lidí,co půjdou po slevách..a pak navečer máme posezení s lidmiz práce,takové mecheche,ale nebudu pít,budu řídit…

Dneska mě mrzelo,když jsem viděla,jak někde musí žít slepice😔Byla jsem s kobylkou na vyjížďce a jeli jsme přes 2 vesničky..a vidím často přes plot zahrad,když jedu okolo..a v jedné zahradě jsem viděla asi 20 slepiček,vypelichaných..na malým oploceným plácku plném bahna😔A v další vesnici zase sice velký výběh,v něm asi 6 slepic,ale žádný kurník,jen taková krabice,zakrytá plechem..nikde voda,jídlo… tak jsem pak měla radost,že ty moje slípky se mají,jak se mají..

Teda taky máte pocit,že vážíte asi 200 kg po těch Vánocích?🤣Já si připadám jako balón😂 

Canka
Canka (304 příspěvků) 26.12.2023, 13:38:48 xxx.xxx.212.178

Ahoooj..

Už jsem tu taky😀Jsem se vánočně zapomněla🙂Vánoce byli moc hezké,nasmáli jsme se,povyprávěli a teda hlavně jedli a jedli😀Dárečky už byli vedlejší,ale taky potěšili,jen teda zase a opět peníze pod stromečkem🙄Každý rok na to nadávám a každý rok je to stejné..takže kvůli tomu jsme se trošku chytli,ale nic hrozného..

Včera jsem byla s malou poničkou na procházce,potom jsem byla k mamce pozvaná na oběd a potom jsem jela na oslavu..a zůstala tam až do rána…taky jsem dneska podle toho ráno vypadala🙂Takže dneska si vyhlašuji odpočinkový a valecí den..

Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 24.12.2023, 14:59:28 xxx.xxx.212.178

Krásný Štědrý den všem!!!

Raduš neštvi měěé😔Jak já bych si přála Vánoce na sněhu..tady jen prší a prší..všude bláto..hnus..stromeček..no já doufám ježiš,že bude s kořenama🤔ujišťovala jsem se v tom zahradnictví a tam mi to potvrdili..takže budu doufam..jen teda nevím,jestli ho prostě po svátkách můžu rovnou vysadit ven,nebo počkat do jara,když teď je v teple..

Já dopoledne strávila se zvířatkama a jako každý rok jsem jela s kobylkou na Vánoční vyjížďku..a teď to ještě potřebuju pofackovat doma,mám tu totiž bordel jak v tanku🙂 

Canka
Canka (304 příspěvků) 23.12.2023, 16:11:21 xxx.xxx.212.178

Ahoooj holky…

Já dneska ještě klasická hoňka před Vánocema,protože mi prostě nepřišli balíky ani pro kamarádky😟Omlouvali se,že bude doručeno až po svátkách…takže já dneska lítala a na rychlo sháněla aspoň nějaký dárky..plus teda mamka chtěla ten dárkový koš ovoce a zeleniny..a jedině z Globusu..jenže tam dneska šílený blázinec..neskutečný množství lidí,já nasraná..nesnáším tohle..zase mi to připomnělo akorát tu hnusnou dobu,kdy jsem sama v tom frmolu v Globusu pracovala a nesnášela to…no nebudu se ani vyjadřovat,kolik ten dárkový koš stál😠Ale tak namícháno tam má máma všechno,tak snad bude spokojená…

Ještě jsem nakoupila maso kočicím,mňamky morčátkům a mlsky pro koňuchy a Boženu a samozřejmě slepičky..abych to zítra udělala hezké všem..toulavkám ven jsem koupila 3 velký konzervy a nějaký lepší granulky,ať si taky napucnou bříška víc než obvykle…

Dopoledne jsem byla u zvířátek a teda chčije a chčije a chčije..byla jsem úplně zmáčená..ale už aspoň vím,proč se říká zmoklá jak slepice..když jsem viděla ty moje slepičí holky😀Místo,aby byly schovaný,tak stáli venku v dešti a vypadali fakt směšně…ale tak vypustila jsem je proběhnout a nevypadali,že by jim ten déšť nějak vadil..

Jdu ještě rychle dobalit dárky a ozdobit stromek..koupila jsem si malý smrček v květináči,abych si ho pak mohla vysadit na zahradu..

Canka
Canka (304 příspěvků) 22.12.2023, 00:23:48 xxx.xxx.212.178

Ahoooj holky…

Uf…nestíhala jsem..v úterý jsem byla poslední den v práci a ten konec si fakt užila..udělali jsme si to s kolegama hezký,objednali pizzu,cpali se cukrovím a bavili se o Vànocích..no a protože jsem dostala od jednoho kamaráda pozvání na wellnes a pak do Drážďan,tak nebylo o čem a dokonale si to užila😇Sice to bylo hodně na rychlo a potřebovala jsem to zorganizovat kvůli zvířátkům nějak,ale všechno klaplo a já si holky taaak odpočinula…wellnes mi jen prospěl..trhy v Drážďanech se mi moc líbili,krásná atmosféra..ale trochu to kazili všudypřítomní policajti a zábrany..ale chápu,už se to v Německu stalo,že tam pomatenec najel do davu lidí…a když člověk vidí,co se děje i u nás(viz.dnešní střelbav Praze..),tak se vlastně vážně není čemu divit..

No a dneska jsem měla lítací,protože se přiznám,že absolutně nejsem připravená na Vánoce🙄Takže dopoledne postarat se o zvířátka a hlavně pořádně vyčistit výběh,protože jak byl sníh a je brzo tma a já nestíhala,tak jsem nikdy nestačila dovyčistit celý výběh…takže dneska pěkně 2 plná kolečka bobků,jezírko čištěníjen na hrubo,pohrabání výběhu pro slepičky…pak jsem musela frčet ke kadeŕnici..od ní pro oběd a vyzvednout balíčky v Zásilkovně..pak k ségře,která už je snad z Covidu venku,odvézt dárky z práce,pak k mamce odvézt vajíčka a medy a pak sraz z holkama..neviděli jsme se asi měsíc..takže jsme zašli na trhy na punč a trdelník,ale počasí hrůza. Déšť,vichr a pocitově fakt zima..jak je u vás? 

Canka
Canka (304 příspěvků) 19.12.2023, 05:33:27 xxx.xxx.212.178

Ahojky děvčata,

Já včera zase totál odpadla..den po pracovní stránce naprosto na hovn….přípravy pred inventurou,lítala jsem jak splašená,aby vše klaplo..milion problémů a mě šla hlava kolem..a ani jsem to všechno nestihla a pracovala asi do 22 hodin z domova..hlava mi třeštila..no bodejť by ne,když mi až doma došlo,že jsem nevypila za celý den ani kapku vody🙄Takže jsem si vzala Nimmesil,pak už za tmy utíkala za zvířátkama a pak zase pokračovala v práci..no usnula jsem jak špalek…

A to já mám firemní večírky ráda🙂Jsem vás většiny pravý opak🙂Křepčím,tancuju,zpívám..mám ráda hlasitou hudbu a srandu..z každýho firemního večírku odchàzím ažs posledníma lidma..a druhý den vždycky nemůžu chodit,jak mě nohy bolí z tancování😇

Bagurro dejte pak vědět,jak jste spokojená s Puellou…ale určitě budete..jako většina lidí..smůlu jsem prostě měla jen já😂

Raduš takže dobře ti furt není😔Ségře už je mnohem líp a už se jí vracì chuť a čich.. 

Canka
Canka (304 příspěvků) 17.12.2023, 15:55:11 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Teda jsem zmrzlá jak hovno u cesty🙄Sice bylo nad nulou a svítilo sluníčko,ale foukal opravdu studený vítr..no během hodiny jsme byli zmrzlý asi všichni,no a akce byla od 10 h do 14 hodin a pak ještě nějaké krafání a popíjení…no dojela jsem domů a ne a ne rozmrznout..jsem zalezlá pod dekou,navlečená..a nic..furt zmrzlá..potřebuji jít ještě uklidit výběh a uklidit balík sena,takže to mě snad rozproudí krev v těle… 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 17.12.2023, 00:11:36 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Prosím zdržme se tu nechutných dohadů,jako to bylo na Ifauně a nechme si to tady pohodové…

Ano,Puella vyskakuje všude..ale napsat jim někam špatnou recenzi sakra nejde…teď mě i docela mrzí,že jsem se celá ten první den nenafotila a fakt to někam neposlala..vím,že v tom pere spoustu lidí a nic..ale spíš,aby věděli,že to může způsobit i něco šílenýho..

Raduš tak jsi normální někde lítat nemocná?Ségra už je grogy 4 dny..prášky nezabírají..dneska jsem jí vezla balení vod a nějakéjídlo a nechala jí to zacdveřma..nechci to chytnout taky,když se mi to od počàtku vyhýbá..chci být zdravá,protože prášků už jsem si užila dost..a teda ségra ty 4 dny fakt jen leží..prý je jako nadlidský úkol i dát sprchu a dojít si na záchod…

Já jsem dneska šla na peeling a masáž a holky,to mě taaaak osvěžilo…potřebovala bych to každý den..a taky jsem doma poklidila,protože to vypadalo,že ke mě někdo shodil přinejmenším atomovku😂

Zítra jedu pomáhat na jednu vánoční akci s koníkama,tak snad nebude moc zima… 

Canka
Canka (304 příspěvků) 15.12.2023, 21:16:30 xxx.xxx.212.178

Ahojky děvčata..

Buggyro vzorky Puelly odeslané…hodně štěstí😀  

Dneska v práci frmol…jsem se nezastavila..v úterý nám totiž začíná inventura,tak se všechno připravuje,srovnává…naštěstí už je úterý taky můj poslední den v práci letos🙂Takže už jen 2 pracovní dny a volno až do 2.1…hurááá😀Fakt si těším,až se odpočinu..že si užiju volno se zvířátkama..

Dneska jsem po práci frčela do města vyzvednout nějaké balíčky ještě..ale mám objednaný dva balíčky pro ségru,už někdy od 5.12. a stále nic..ani žádný info..telefony nezvedají,na emaily neodpovídají..mě hrábne..takže budu muset ještě rychle shánět jiný dárek..pak na angličtinu a pak ještě koupit slunečnici od jednoho pána..vzala jsem 40 kg..pak rovnou frčela ke zvířátkům a lítala tam asi do 20 hodin..pak jsem ošéfovala zvěrstvo doma a teď už se válím ve vaně…

Zítra ráno jdu na masáž,tak to bude takový můj relax zase..ani nevíte,jak se na to těším…jinak jž mi je úplně dobře..cítím se už fakt dobře…doufám,že smůlu už mám pro letošek vybranou🙂

Jooo a přidávám fotku vnitřní strany stehna.. je to už 3 den léčby,kdy už to vypadá luxusně…první dny jsem ani neměla sílu to vidět,natož fotit…

Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 13.12.2023, 20:43:01 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

První musím poděkovat Bobči za překvapení ve schránce🤗Moc děkuji Bobi😇Já se přiznám,že tenhle týden úplně nestíhám,ale příští týden se snad už Ježíšek taky k něčemu dokope😜

Holky já úplně nevím,co všechno mi injekčně dali…a prášky neřeším,po těch jsem byla jen unavená..každopádně dneska ráno už jsem vzala jen poslední prášek a to poslední antibiotikum a musím říct,že mi dneska bez těch prášků bylo mnohem líp a fakt jsem už i docela normálně funfovala..na nohou mi zůstávají už jen dva malé fleky..jinak mě teď napadá..dávala jsem sem tu fotku stehna 3.den léčby?Teď nevím..

No ale se ségrou jsme se v práci vystřídali pěkně..já přišla a ona odešla..má Covida🙄Přitom nikam nechodí a stejně ho chytla..asi v práci..pravda,že na Covid nám tam teď odpadá spoustu lidí..takže to chytla asi v práci..

Jak jste na tom s dárkama?Já absolutně nezvládám😀Klasika…zase jsme začínala objednávat pozdě..každopádně z čeho mám radost,tak jsem starší ségře,jak jsme uspávali toho jejího kocourka,nechala udělat velikánský obraz toho jejího kocourka a je moc krásný..snad jí to udělá radost…i když to bude bolet.. 

Canka
Canka (304 příspěvků) 12.12.2023, 21:35:45 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Tak jsem to dneska zvládla😀Musím ale přiznat,že jsem se necítila úplně dobře..ráno mi bylo mizerně..ke zvířátkům jsem se vysloveně doploužila..zpátky jsem se zase sotva táhla a když jsem sedla do auta,že vyrazím do práce,tak se mi motala hlava..no otevřela jsem si okénko,hlavu napůl vystrčila ven,ať se proberu a jela jsem..v práci super přivítání,překvapilo mě,kolik lidí za mnou přišlo,jestli už jsem ok,že se všichni báli..dokonce i manažeři a sám ředitel se mě ptal,jestli jsem už v pořádku. Očividně o mě věděla celá firma🙄Ale bylo to moc fajn..jen teda se na mě navalilo milion věcí..snažila jsem se toho dát co nejvíc do kupy..ale zase v klidu..zítra taky den..no po práci jsem frčela ještě dokoupit nějaky maličkosti a pak k mamce,balili jsme balíky pro bràchu do Anglie k Vanocům..pak už za tmy ke zvířátkům..no domů jsem došla nějak mezi 19-20 hodinou a ani jsem se nestačila svlíknout a v těch špinavých věcech(je teď samozřejmě všude bláto,takže i u zvířátek) jsem si sedla na chodbě v předsíni(bylo mi fakt slabo) a usnula v sedě😂Probudila jsem se před chvíli,skočila do vany,najedla se,dala do kupy morčátka a kočičáky a jsem grogy..musím si jít lehnout..

Bobi kalhotky jsem si nové nekupovala..to by byla trošku drahá sranda,kdybych si vyházela spodní prádlo..nekupuju si úplně levné kalhotky🙂 

Canka
Canka (304 příspěvků) 11.12.2023, 17:50:20 xxx.xxx.212.178

Ne Bobi,prádlo jsem si nekoupila..věřím tomu přepřání a té sušišce….zítra bude velký den a oblíknu si ty spodky😀Ale přiznám se,že strach je😂

Bugyrro já mám prostě špatný pocit z toho,že marodím..tím,že je to takhle poprvé,tak jsem z toho nesvá prostě…sice mi z práce volal manager,ať jsem v klidu a do práce jdu až mi bude opravdu dobře,že se nic neděje,tak já jsem prostě jeliman🙄 A navíc jdu do práce už jen do 19.prosince a pak už jsem doma na dovče až do Nového roku..takže jde vlastně o týden v práci..pak budu odpočívat..a jinak,cukroví mám napečený😂Jsem právě využila,že jsem doma😂

Orionka - to je právě to,že ty špatný recenze jsou(trošku jsem pátrala) a je jich docela dost,ale prostě spokojených zákazníků je víc,takže…ale jako přemýšlela jsem i o tom jim přímo na to něco napsat..na ty stránky jejich..nebo jako přímo výrobci..ale co bych si pomohla 

Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 11.12.2023, 14:04:53 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Omlouvám se,odpadla jsem zase skrz injekci..dneska už poslední injekce..a nechala jsem se uschopnit..doktor řekl,že to nechá na mé zodpovědnosti..takže je jasný,že jsem zodpovědně řekla,že jdu do práce..už je to dobré,už jen zmizí ty fleky a bude to dobré..slíbila jsem,že se budu šetřit..a kdyby cokoliv,tak přijdu..takhle mám přijít na kontrolu až po Vánocích..jo a ještě si ve středu zavolat kvůli těm stěrům..

O zvířátka jsem se postarala a teď jsem si šla lehnout,abych ještě trochu nabrala síly. Jsem fakt taková ,,vybitá,,

Canka
Canka (304 příspěvků) 10.12.2023, 14:51:43 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Hlásím,že už je to o mnoho lepší..už jsem celá splasklá,zůstávají mi jen dva větší červené fleky na stehnech…začalo se to celý loupat ty fleky,ale ty mastičky,co jsem dostala,jsou fakt dobré..věřím,že do týdne je to pryč..každopádně i když jsem všechno přepřala,tak od tý doby,cp se mi to stalo,jsem na sobě neměla kalhotky🙂Prostě strach si je oblíknout🙂Ale tak v úterý už půjdu do práce,tak se odvážím😀Zítra jsem ráda,že už bude konec a už chci fakt do práce..je pravda,že jsem fakt unavená..furt..to bohužel trvá..mám prostě pocit,jako by mi někdo vybil baterky..doslova..to je jako jediný,co mě trošku limituje,furt se mi chce spát..

U nás celou noc sněžilo..jakože dost..a to hlásili oteplení…ráno už ale teplo a všechno začalo odtávat..teď je u nás 5°C..takže počítám,že do zítra bude sníh dole..pro mě lepší,že bude nad nulou,nebudu muset řešit zamrzlou vodu..ale holt bude bahno..ale já radši bahno a teploty nad nulou,než zmrznuto a furt řešit vodu..

Jinak teda musím konstatovat,že mám tlustý všechny kočky🙂Berťu jsem dneska zvedla a ten musí mít tak dobrých 8 kg…fakt macek..ale on to na léto zase vyběhá..Pučmelda se taky pěkně spravil,jsem za to ráda..a Nikouš?Ten je chodící koule..jen Čikitka je zatím hubená😂Otázka jak dlouho🙂

Jinak soused mi přinesl spousty sušených bylinek..protože ještě ke všemu jsem nastydlá..přišlo to včera..no a kašlu zase..nečekaně..a teď tu mám hafec bylinek..řekl mi,že na kašel lichořešnici..tak jsem si ji zalila vodou a zkusím pít..ale mám tu ještě šalvěj,kopřivu,jitrocel,mátu,pampelišku a já nevím,co všechno..můžu to namixovat a udělat si z toho čaj?

Obrázek Obrázek Obrázek