Aktuálně: 4 542 inzerátů178 643 diskuzních příspěvků17 811 uživatelů
Canka
Canka (304 příspěvků) 19.02.2024, 19:03:53 xxx.xxx.212.25

Holky popis té pasty posílám…za mě je to dobrý…a vet mi hlavně říkal,že se to dá koupit i běžně v lékárně..ale samozřejmě jestli to nepomůže,bude mi muset dát něco jinýho..a vím,že bych to měla dávat tak,jak mi řekl vet,ale pro mě je úspěch to do něj dostat jednou..

Ale furt mi vrtá hlavou to přidřepnutí..myslíte že je to fakt tím nutkáním na záchod?Já nechci zpochybňovat vetovo názor,ale prostě asi už jsem skeptická k některým diagnózám🤔

Teď teda dobrý,nabaštil se,napil,byl se vyčůrat a zalezl si do pelíšku spinkat..vypadá jako spokojeně..nebo teda respektive tak,že mu není nijak zle…ale tal průjem je nepříjemný i pro člověka..prostě pro každýho..

Obrázek Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 19.02.2024, 17:31:43 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Tak dneska průjem zase horší..přijdu domů a všude na zemi kapičky průjmu..dala jsem se hned do uklízení a větrání..a protože měl zase posranou zadnici,musela jsem ho vykoupat..vzala jsem i pastu,zavřela se s ním do koupelny,nacpala mu zase trochu pasty,ale dneska se hodně bránil(ruce už mám úplně zdrápané a pokousané) a pak mu ve vaně držela celou prdku a umyla ho…ale teda smrad hrozný,ale šampónovat jsem ho nechtěla,to už by nepřežil..sedí na okně,naštvaný a umývá se..prdkou chodí prostě přikrčeně..volala jsem vetovi..že prostě na ten průjem jen dieta a ta pasta..že injekčně mi nemá dát co..ať prý vydržím do konce týdne..že to přejde..říkám mu,že je přidřepnutý a on že to souvisí s tím průjmem..že prostě je přikrčený s pocitem,že se mu chce na záchod furt..tak snad to bude dobrý…já fakt nevím..zkusím ještě vydržet,ale tohle je něco pro mě teda.. 

Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 18.02.2024, 21:19:07 xxx.xxx.212.25

Holky povedlo se!!!Děkuji za rady!!!

Nakonec jsem pastu vymáčkla na prst,celou denní dávku(mám dávat 2x denně,ale jsem ráda,že se mi to povede jednou),chytla jsem ho za hlavu,strčila mu jednou rukou do pusy prst a druhým prstem mu tam mázla tu pastu z prstu na patro..a nezbylo mu,než to spolknout..nooo ale samozřejmě se mnou teď už nemluví vůbec a utíká přede mnou🤔Jsem teď za zlou paničku🙄Ale hlavně,že už není za tím gaučem..teď trucuje prostě na těch židlích pod stolem v kuchyni..na záchodě za celé odpoledne nebyl,tak nevím..večeři normálně zbaštil a pak si šel zase lehnout do kuchyně…

Uvidím,jestli půjde večer na záchod..to mě zaručeně vzbudí,tak to půjdu zkontrolovat..

Dneska jsme šli s kamarádky pesanem na prochajdu a zamiloval se do mojí ponice🥰Bylo dneska nádherně,8°C a sluníčko..vysloveně jarní den..ju a posílám,jak už Čikitka vyrostla..jinak teda závislačka stále neskutečná🤗  

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 18.02.2024, 14:11:14 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Myslím si,že to fakt bylo tou plošticí…oni ti moji kočičáci tím,že jsou doma,se úplně s těmi hmyzáky mimo mouchy a komáry nesetkají….a taky si myslím,že to bylo poprvé a naposled,kdy jí vzal do pusy🙂

Každopádně kočičáků se ještě stàle stranní..a to si myslím,že je proto,že oni si chtějí hrát a on na to asi ještě nemá náladu..taky je naštvaný na mě kvůli té pastě..jenže já to do něj potřebuju už nějak dostat pořádně..ale furt nevím jak. Jak mu to mám máznout na to patro?Jak mu tu pusu otevřít?Tohle mi nikdy nešlo prostě..

Potřebovala bych jet nakoupit,ale jsem načíhaný kvůli bobku Nikoušovu..čekám,kdy půjde na záchod..protože když máš doma 3 kočičáky,tak těžko zkontroluješ bobek během dne..v záchůdkách sem nic jako průjem zatím nenašla..tak spíš teď čekám no…zatím furt spinká na židlích v kuchyni pod stolem..uvidíme,až vyleze…ale ráno normálně jedl,pomazlil se…no budu ho sledovat..furt ještě nevím,jestli to bylo fakt ono… 

Canka
Canka (304 příspěvků) 17.02.2024, 21:18:30 xxx.xxx.212.25

Tak holky už mám asi příčinu..našla jsem na okně v obýváku,kde Nikoušek rád sedává,mrtvýho toho brouka,tu ploštici strašně smradlavou..podle mě do ní Nikouš kousnul,ona vypustila ten sajrajt a to způsobilo to šílenou reakci..a ten průjem..to nevím,jestli ten stres či co..každopádně hlásím velké zlepšení…Měli jsme dneska oslavu mamky narozenin,takže jsem tam musela aspoň na chvíli,ale pak jsrm hned pelášila domů..už mě dokonce přivítal i u dveří..pomazlil se..a neběžel za gauč…potřebovala jsem do něj dostat aspoň malinko té pasty..tak jsem ho drapnula,prstem mu otevřela pusu a z té tubičky do něj maličkato dostala..většinu zase vyplival..já ho prostě nedokážu čapnout za krk nebo tak..tohle já neumím..no každopádně se zase urazil,ale naštěstí ne tolik,aby zmizel za gauč..šel si lehnout na židle pod stůl v kuchyni…uvařila jsem mu trochu kuřecího masa..to je dietní,nemělo by mu ublížit..zbaštil všechno..granule má k dispozici furt..

No pak jsem běžela zavřít zvěrstvo a rovnou vzala nové seno kočicím toulavkám za barákem do domečků…pěkně je za letošní zimu zničili…budu muset koupit polystyren a poopravit to z jara..teď jsem jim vyházela to staré seno,dala čisťoučké a voňavé a hned se tam některé napytlíkovali po nakrmení🙃Ale jednu čičinu už tak týden postrádám…ona teda už byla stará..podle místní sousedky jí je minimálně 14 let..už když mi jí kastrovali,tak se vet bál jí uspat..tak snad je jen někde na průzkumu..celkově to teď prořídlo ty kočice,když se sousedi o svoje začali starat..zůstalo mi tam 5 kočičáků,co jsou tu od začátku..jestli se ta jedna nevrátí,tak už zbydou jen 4…

No a přišla jsem domů a Nikoušek spí na parapetu v kuchyni..nechal se pomazlit a spinká…uvidíme,jak se to bude vyvíjet zítra..když tak bych jela na jinou veterinu,ta má zítra od 17 do 20 hodin..všimla jsem si,že furt pocukává ocáskem Niky..  

Canka
Canka (304 příspěvků) 17.02.2024, 09:17:28 xxx.xxx.212.25

Dobré ráno holky,

Bobi nejde o Pučmeldu..jde o Nikouška..dneska sice spal celou noc a na záchod šel normálně a jinde už se nevykakal,ale spal celou noc za gaučem😔

Ráno jsem jim otevřela okno a to teda Nikouš vylezl,ale působí tak unaveně..a chodí jen s přikrčeným zadkem..ale koukala jsem a zadek má teď čistý,jak jsem ho umyla včera..možná ho bolí z průjmu..nevím..ale straní se ostatních dvou kočičáků..syčí na ně furt.. jinak už je zase za gaučem..fakt nevím,co s ním..vet mi tenkrát nepíchl nic ani Čikitě na průjem..to prý nejde..ale mám tu pastu. Jmenuje se to Diarsanyl..je na průjem a trávicí potíže..taková černá pasta..jenže Niky je zase zalezlý a já to do něj teď nedostanu,když je za gaučem..

Obrázek Obrázek Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 16.02.2024, 22:18:01 xxx.xxx.212.25

Holky tak jsme raději jeli na veterinu…povedlo se mi ho umýt(jsem totálně zeškrábaná) a dostat do něj trochu té pasty,ale víc vyplival,než snědl…vet už mě vzít nechtěl teda,ale nakonec se slitoval…měl už dávno po ordinačce,ale vzal mě..volala jsem předem…ale taky na nic nepřišel..ptal se taky na kytky..no jako mám je doma..ale nevšimla jsem si něčeho okousaného..prohmatal mu břicho,tam reakce žádná..tlamičku zkontroloval,oči…řekl mi,ať ho nechám teď jen na suchém krmivu pár dní,kontroluji,aby pil..a tu pastu mu mám davat 2x denně..jenže jak jí do něj mám asi tak dostat..když jsme přijeli domů,zalítnul zase za gauč a nevylezl..prošla jsem celý byta prostě jsem nenašla nic..před chvílí vylezl na záchod..stále průjem a teda příšerný smrad..a pak hned zase za gauč🤔Ani to po sobě v tom záchodu nezahrabal..to taky není jeho styl…

Canka
Canka (304 příspěvků) 16.02.2024, 16:44:46 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Teda tady se to rozjelo,normálně domlouvání babince😂

No já mám za sebou noc…těsila jsem se,že se konečně vyspím..a ono prdlajz..probudila jsem se asi v 1 hodinu ráno,když po mě přeběhl Nikouš..lítal jak splašený..za ním Čikita i Pučmelda..ale nebyl to prostě cvrkot nebo hraní..bylo to jako by se něčeho hrozně lekl..nechápala jsem,co se děje..cítila jsem i smrad..rozsvítila jsem a všude nasr…Nikouš měl průjem…ale naprosto nechápu,proč nešel do záchodku,ale běhal jak splašený..nešel zastavit..Čikita a Pučme jen běhali za ním,vždy když se zastavil,zastavili se taky a koukali na něj..asi prostě nechápali,co se děje..já taky ne..nakonec skočil pod deku na gauči a vrčel..ale já nevím prostě proč…možná prostě jestli ho nebolelo břicho..křeče..nebo něco..no nemohla jsem samozřejmě spát,protože jsem nevěděla,co se děje..ráno se normálně najedl,napil,šel na záchod..takže jsem šla s klidem do práce..a když jsem se dneska vrátila z práce,tak nečekal jako vždy za dveřma..ale po chvilce přišel,pomazlil se..dal si kapsičku a pak najednou zaběhl za gauč a už je tam hodinu zalezlý a nechce vylézt..spí…jenže má úplně špinavý posraný zadek a já mu ho musím umýt..má to úplně zaschnutý..doma mám nějakou tu pastu na průjem po Čikitě,tak mu jí chci dát..Dinesil nebo tak nějak…jenže on fakt nechce vylézt..napadá vás něco,co by mu mohlo být? 

Canka
Canka (304 příspěvků) 15.02.2024, 19:12:11 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Jsem tu….neboooojte…však víte,že se vylížu ze všeho vždycky😀Ale moc děkuji za starost,jste zlatý holky🤗

Neměla jsem to od nikoho jako že bacil,ale snědla jsem blbé jídlo..byla jsem si pro oběd u Turků,kde si beru jídlo často a vždy to mají čerstvé…no jenže teď,už když mi to nandavali,tak se mi ten dresing zdál hustší než kdy jindy.. no každopádně chuťově mi přišel normální..jenže už půl hoďky po snědení jsem to začala krkat ten dresing..no šla jsem ke zvířátkům…a jak jsem něco furt dělala,začalo mi být šoufl..to už jsem věděla,že je zle..rychle jsem pokrmila,zavřela zvěrstvo a šla domů..jenže už cestou jsem to nevydržela a zvracela několikrát..přes vesnici jsem to ještě udržela..a doma se to rozjelo na plno vrchem i spodem..no naposledy jsem zvracela v půl čtvrté ráno…a v půl šesté mi zvonil budík do práce…nemusím zmiňovat,jak jsem vypadala asi..nevyspalá,zelená…no stejně jsem šla do práce..klasika u mě..tam do mě ženský naládovali Endiaron na průjem,Hylak na žaludek,Colu po lžičkách a obklady…a přežila jsem😀Odpoledne jsem už snědla i 2 rohlíky..no jenže večer jsem byla pozvaná na večeři a wellness do Prahy…takže unavená jsem se táhla pak večer ještě do Prahy🥱Nic neříkejte,vím,že jsem blbec..každopádně večeři jsem si dala jen lehkou a byla ráda,že ji žaludek udržel..wellness byl skvělý..ale skoro jsem usnula ve vířivce😂Ale bylo to super,snídani na hotelu jsem už zbaštila normálně a bylo to ok..do práce jsem z Prahy dojela okolo 9 hodiny ráno(mám hodného šéfa,tak mi dovolil přijet později),nějak to přetrpěla a hurá domů…dneska u nás nádherně..užila jsem si to u zvířátek a až teď dorazila domů..protože jsem fakt unavená..takže skočím do vany,něco ještě sním a jdu do hajan dneska…

Ale co na tom bylo hrozně hezký,byli doma všichni 3 kočičáci…celou dobu se ode mě nehnuli..pokaždý,když jsem letěla na záchod,hned byli všichni u mé..jak jsem vlezla do postele,hned byli u mě…kluci každý z jedné strany a Čikitka na krku…bylo to fakt moc hezký…

Jinak přidávám fotku vegetícího Berta..je to taková stará krabice hnusná,jenže on jí má nejradši..tak jsem mu do ní nacpala takový polštářek a dala to na jeho oblíbené místo ven do přístřešku na seno..to bylo spokojenosti..

Jinak jestli se chystá nějaka akce na potkání se na chatě,tak já chci takyyyyyyyyy 

Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 11.02.2024, 14:38:27 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Teda tady se to rozjelo😀

Cože?Božena má svátek?To mi sakra uniklo!!Takže Bobi tobě přeji také všechno nejlepší samozřejmě,ale já musím popřát dneska ještě té mé Boženě😂Musím jí potřást kopýtkem😂

Teda škoda Jani,že tu chalupu nemáš někde poblíž..hned bych si jí od tebe pronajala a nastěhovala tam všechno zvěrstvo🙂I když sama ženská na baráku v zimě asi nic moc…

U nás furt prší,takže cesta na zahradu ke mě jedno velké neštěstí..jenže jsem potřebovala odvézt krmení..koupila jsem 2 pytle krmení pro koně,pytel pro slepice a slunečnici..takže kufr auta narvaný…no když jsem dojela tam,tak ještě dobrý,ale když jsem přes výběh potřebovala dojet na cestu,tak jsem myslela,že se nevyhrabu a nedojedu..potřebovala bych nějaky jeep sakra na takovýhle akce..nebo čtyřkolku sakra..jenže to je peněz a peněz..

Kobča si dneska dala odpočinkový den a spala a spala🙂Probudila se asi za hoďku,vyskočila na nohy a šla baštit..

Jinak Raduš,potřebuji radu zahradnice..na fotce mám maliník..loni zasazený..mám tomu odstřihat nějaké šlahouny?Ty co plodili?Nebo?Nevím,jak tohle funguje..

Obrázek Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 08.02.2024, 21:49:20 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Jeee co já bych dala za takovou chalupu..já mít chalupu,stodolu a k ní třeba 6000m2 zahrady,tak jsem šťastný človíček…je to můj sen jednou něco takového mít…ale k tomu potřebuji nějakého bohatého farmáře😂

Raduš u nás včera pršelo celý den a celou noc heč🙂Jsem šťastná za každou kapku…protože je mi jasný,že léto bude zase suchý..i když teda ten soused,co má vedle mě pronajatý ten kus pozemku na zahrádku,tak má v plánu udělat tu tůň pod mým pozemkem,že by jí vyčistil a vykopal víc a zapustil skruže..tak by mohlo být víc vody..ale upozornila jsem ho,že to bude pakárna a že toho se fakt nezůčastním,protože mám svý práce dost a jsem ráda,že jsem ráda…

Mamka dneska byla na tý kolonoskopii..a potom co mi vyprávěla,tak na to bych nikdy nešla..bolelo to prý,bylo to nepříjemné,doktorka a sestry teda nepříjemný a hnusný…takže mamka říkala,že už nikdy..takže mě by tam taky nikdo nedokopal..

Jinak jsme dneska byla s jedním kamarádem na kafi a to,co je na fotce,mi objednal😂Tak proč já skáču přes švihadlo?Úplně zbytečně😀

Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 06.02.2024, 20:54:11 xxx.xxx.212.25

Ahojky děvčice,

Raduš já jsem právě z těch rycích vidlí nadšená..nádherně jsem si zryla celý záhon..ale já to nemám bůhví jak velké,tak asi proto jsem s tím byla v pohodě…dneska jsem odpoledne po práci drapla kolečko a začala navážet uleželý hnůj..už jsem od loňska zapomněla,jak je ten uleželý hnůj těžký😂Navozila jsem 5 koleček,hezky hraběma promíchala a pohrabala..přesadila ten ostružiník a rovnou ho ostříhala..i ten angrešt jsem přesadila..protrhala trochu ten maliník,protože ten se odnožil všude…no celkově jsem byla spokojená,že jsem to všechno stihla do tmy…zahrádka je na jaro připravená…jahody vypadají dobře,že asi přežijou všechny,ale chci letos zase dokoupit..ať jich mám hodně..

Soused se mě dneska ptal,jestli budu vysazovat semínka..tak jsem mu říkala,že ani prd..že se mi to nevyplatí..že na jaře zajedu na trhy a koupím sazeničky..pro tu mojí potřebu to stačí..a stejně by mi je doma ty sazeničky sežrali kočice..a Čikita zvlášť..to je malý dravec😂Ale teda šílená závislačka..jestli jsem si myslela,že Pučmelda a Nikouš jsou závisláci,tak kam se hrabou na Čikitku🤭Mám jí všude za sebou,i když si sednu na záchod😂Hned jí mám na nohou..furt se o mě otírá,motá se mi pod nohama..a jak si sednu nebo lehnu,mám jí hned na krku🙂 

Jinak u nás už týden furt fouká..je to už otravný…protože mi všechno lítá,roztrhalo mi to zase plachty..no a foukat má dál a zítra se do toho ještě přidá déšť..kdyby už aspoň bylo dýl vidét..a ráno?Už jsem myslela,že začne dřív svítat,ale prd,chodím za úplné tmy…

Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 05.02.2024, 19:13:39 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Dneska mám fakt radost..koupila jsem si ty rycí vidle,které tady někdo zmiňoval,jen už nevím kdo..No a že jsem si je nekoupila už loni!!!Skvělá věc!!Když si vezmu,že jsem se tam lopotila s motyčkou na zahrádce🙄Celou zahrádku jsem si dneska parádně zryla…zítra rozhážu uleželý hnůj a zahrabu hráběma a ve středu má pršet celý den,tak si to hezky sedne..očistila jsem i jahody..a hlavně teda musím přesadit ostružiník a angrešt..mám to moc blízko sebe a bere to jahodám sluníčko..hodím to někam ke kraji záhonku a vyprdnu se letos na brambory…

Bugyrro v pohodě,až budete pozřebovat,prostě se ozvete a domluvíme se..mám to na sim kartu..každopádně ten chytrý telefon k tomu budete potřebovat.. 

Holky mám to stejně..absolutně nesoudím podle toho,kdo je jak oblečený..já sama nejradši chodím.v legínách a tričku..a u koní jsem furt jak prase a chodím takhle normálně po vesnici a je mi jedno,kdo si co myslí..znám jednoho pracháče,na kterém by jste podle toho,jak chodí oblečený,nepoznali,že je milionář…prostě chodí v teplákách a mikině..na pohodu..já si nepotrpím na žádný čančání..prostě pohodlnost je pohodlnost..

Canka
Canka (304 příspěvků) 04.02.2024, 10:29:32 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Raduš neboooj,neuskákala jsem se😂Včera jsem měla pauzu,protože svaly teda cítím pěkně na nohou😀Takže včera jsem si dala dřepování..no a dneska nemůžu skoro chodit😂Celý víkend jsem někde lítala,výletovala a taky bohužel řešila jednu nemilou věc,která ale dobře dopadla…celá rodina jsme z toho byla špatná..náš rodinný přítel v Anglii,tak loni prodělal rakovinu. Dostal se z toho a teď mu prasklo střevo…všichni jsme čekali na jakoukoliv zprávu od jeho ženy a od bráchy,jak to vypadá…byli jsme z toho hodně špatný..je to zlatý člověk,optimista, veselý,rozdal by se pro druhé..a takhle mu osud dává..naštěstí se stihl včas operovat,ale bude mít ten vývodový pytlík do konce života…

Jinak Berťa opravdu vypadal,že kouká do tý fotopasti,ale to je proto,že na tu anténu tam sedají ptáčci často,takže těch záběrů,kdy kouká nahoru,je hodně🙂

Buggyro nemám elektriku..ta fotopast je na baterky..když koupíte kvalitní baterky,tak měsíc(někdy i dýl) vydrží..navíc ta fotopast vám ukazuje i kolik baterie tam je v tý aplikaci a sílu signálu..za mě naprosto skvělá věc..škoda,že jsem jí neměla dřív..fakt super..jen se musí dokupovat datový plán na ukládání fotek,ale jento za pakatel a řídí se to podle počtu fotek..je to myslím na 100,800,1000 ks nebo neomezeně obrázků..cenově fotopast kolem 5000,- kč(já jí měla přes známého za 3500,- kč..takže kdyby jste po ní toužila takhle levně,dokážu asi zařídit🤗 A v tý aplikaci se okamžitě odešle každý obrázek,co se kde mihne..jdou nastvavit i videa…

Obrázek Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 31.01.2024, 23:21:13 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Raduš cože?!!!Červenou lísku!!Miluju oŕíšky z červený lísky😂Co mi to děláš jí nechat zničit😂

Jinak co se týče toho švihadla,tak to není jako nonstop v kuse,to bych umřela😂Jedu normálně série,kdy más mezi skoky 20-25 sekund pauzu…a střídám dvě techniky - snožmo a střídání nohou..mám švihadlo ze Švihej.cz a oni mají i milion videí,tak cvičím podle toho…dneska už jsem skákala 30 minut…do konce týdne bych chtěla být na 45 minutách a příští týden už tu standard hodiju…jen doufám,že to opravdu pomůže..tady se nemám na co vymlouvat..je to doma,v teple a nikdo na mě nečučí😂

Taky vám přijde,že ten leden šíleně rychle utekl?Ještě nedávno byli Vánoce🙄No teď v únoru má mamka narozeniny,takže jsem dnes volala do jedné restaurace,kterou mi doporučila známá a udělala nám tam rezervaci na ty mamky narozky..

Jinak hlásím,že Bertík už je zase úplně OK a chodí tou cestou,kudy vždycky…jo a jinak mi fotopast poprvé zachytila i divočáka😏

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 29.01.2024, 21:04:12 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Ráno jsem se probudila totál zlámaná..Čikitka se naučila spát mi u nohou na peřině..a já jak jí nechci shodit a ještě mám z každý strany dalšího kočičaka,tak i když mám letiště,tak jsem tam jako sardinka😂Člověk nechce ani jednoho kočičáka probudit nebo shodit,ale to způsobuje,že jsem furt vzhůru,když se otáčím a hlavně zlámaná v prapodivných polohách…v práci jsem se furt různě kroutila,až to šéf nevydržel a že mě prý narovná..no a jak mě zvedl,zakřupalo ve mě tak šíleně,že mě se strachem pustil,že jestli mě nezlomil😂Ale mě se ulevilo😂Budu muset ty kočičáky nějak poodstrkat  nebo se už nikdy nevyspím a budu zmrzačená😂

Raduš já a hubnutí?To je nekonečná kapitola🙄Už od začàtku ledna jsem si řekla,že se do toho po Vánocích zase pustím a nic…byla jsem věčně unavená..ale včera jsem se na sebe už ani nemohla podívat do zrcadla,když jsem šla ze sprchy..takže zrovna dneska jsem začala zase se švihadlem..nakonec koupila jsem si loni švihadlo za šest stovek🤔Takže jsem dneska začala 20 minutama a chci skákat každý den…postupně po týdnu vždy čas prodlužovat o 10 minut,abych se dostala na hodinku skákání..je to docela pakárna,ale na tom švihadle je super,že můžeš skákat doma..takže můžeš jet za každého počasí..teď už je to jen o tom vydržet…a nepolevit…protože co se týče jídla,tak jsem prostě hrozně rozežraná a nedokážu to zastavit..a když si takhle večer vždycky zaskáču,bude mě to snad motovovat večer nežrat😂 

Canka
Canka (304 příspěvků) 28.01.2024, 20:55:15 xxx.xxx.212.178

Ahoj holkyyy,

Tak jsem měla celý víkend čivavku..po dlouhé době opravdu celý víkend..takže jsme si to řádně užili a byli furt někde venku..dneska jsme byli na horách,na Kýšovickém vodopádu a Krušnohorském oku….bylo krásně,svítilo sluníčko a i když nebylo úplně teplo,tak to bylo super…jediný,co mě teda překvapilo,že se ve vodopádu zrovna otužoval nějaký bláznivý týpek😀Já tohle nepochopím,já bych to té ledové vody nevlezla…byl celý rudý a furt mi pán tvrdil,že mu není zima..jasně,to jsem viděla😂

Nechce se mi věřit,ze už je zase konec víkendu..je možný,že to tak rychle vždycky uteče to volno sakra?

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 26.01.2024, 19:30:03 xxx.xxx.212.178

Ahoj holky,

Teda mám pocit,že nic nestíhám😕Jak u nás fučelo,všude popadali suché stromy a bohužel mi to místama zničilo i ohradu… takže jsem včera přišla z práce a makala a makala…stromy odtahala,ohrady opravila,zatloukla pár nových kůlů,natáhla nové pásky…odlítali mi i nějaky plachty,všechno roztrhaný a rozlítaný po pozemku a zamotaný ve stromech….takže dneska jsem to ještě dávala do kupy a všude čistila..potřebovala bych sakra zajet do města pro nový plachty,pro ty dárky pro vás,nakoupit….ale prostě nestíhám..

Ale z čeho mám velkou radost,že mám zase čivavku po dlouhý době na celý víkend až do neděle do večera… takže si chci užít společný víkend…jsme už domluvený s mamkou a ségrou,že za nima přijedu,taky jí dlouho neviděli..pak s kamarádkou a jejím pejskem,že vyrazíme na hory na prochajdu…no těším se…

Teď u nás zase fouká,do toho prší..no počasí,že bys psa nevyhnal..

Jinak Raduš,dneska jsem se málem zabila o lískový oříšky😂Čikitka mi jich očividně pár ukradla z krabičky,pinkala si s nima a já dneska přišla z práce domů,otevřu dveře,šlápnu,zařvu a sesouvám se k zemi🤣