Aktuálně: 5 144 inzerátů172 495 diskuzních příspěvků17 716 uživatelů

Konec iFauny

lesakm
lesakm (139 příspěvků) 28.05.2023, 15:30:05 xxx.xxx.244.25
Bodlinka:
megi-the-pes:

Je úplně fuk, co říkají lidi v kanclu tady v Čechách.

Investoři to vzali, aby měli další inzertní web do svého balíčku.

https://www.petmediagroup.com/brands/

Ještě před pár dny tam o ifauně nebylo kromě loga nic. Teď prý vedoucí na trhu se zvířaty. :D :D

Asi to nestálo moc, když ten obchod nemusel nikdo schvalovat. Jak velké máte prasátko? :-)

Od zítra začínám recenzovat...

Bodlinka
Bodlinka (971 příspěvků) 28.05.2023, 15:50:09 xxx.xxx.3.24

 

Z jejich pohledu (pohledu někoho komu jde čistě jen a jen o peníze) to "zřejmě" dává smysl, protože chtějí aby "návštěvníci" četli jen a pouze inzeráty a ne opět z jejich pohledu nějakou "planou" (peníze nepřinášející) diskuzi, jednoduše je to profesionálně totálně zdeformovaný pohled investičního bankéře který nemá před očima nic jiného než prachy.sadML.


ono to právě smysl nedává, protože aby vám lidi četli inzeráty nebo koukali a občas i cvakli na reklamy, což je věc, která vydělává na webu peníze, tak tam nejdřív musí přijít.

potřebujete návštěvnost a návštěvnost fauně dělala právě ta diskuze. 

lesakm
lesakm (139 příspěvků) 28.05.2023, 15:54:45 xxx.xxx.244.25
Bodlinka:

 

Z jejich pohledu (pohledu někoho komu jde čistě jen a jen o peníze) to "zřejmě" dává smysl, protože chtějí aby "návštěvníci" četli jen a pouze inzeráty a ne opět z jejich pohledu nějakou "planou" (peníze nepřinášející) diskuzi, jednoduše je to profesionálně totálně zdeformovaný pohled investičního bankéře který nemá před očima nic jiného než prachy.sadML.

Lenacia
Lenacia (119 příspěvků) 28.05.2023, 18:20:13 xxx.xxx.0.1
Doron: Pro Lenacia ( na mobilu mi nejdou citace): Jako arogantní vidím především nové majitele, ani se neobtěžovali napsat nějaké vyjádření. A původní majitel jim to neměl prodávat. Bylo to takové české chovatelské národní bohatství :). Jasně, že Švédové s tím budou nakládat s neúctou :(. Ani netuším, jestli je ve Švédsku taková chovatelská tradice jako u nás, řekla bych, že ne, to by asi věděla Assil. Myslím, že redakce tím nadšená není. Nejsem moc zlomyslná, ale novým švédským majitelům ze srdce přeju, ať se jim podnikání nezdaří !

Hele takhle.... A je tam někdo drží? Tu redakci? Mají nůž u krku a někdo jim zakazuje odejít? Ne... zůstávají tam i přes fakt, že dostali takovouhle bídu... zůstávají i přes fakt, že lidem zablokovali diskuze už rovnou v květnu. Zůstávají, protože z toho maj prachy... Nic jiného. Jakože je to jejich dílo, které chtějí udržet? Opravdu? Chcete si udržet web, kde ste všem řekli, že 90% z nich nechcete. Že se maj přizpůsobit protože změna je život? Já mám páteř, já bych to nedokázala. Já bych prostě podala výpověď... Oni čekají, že tohle prvotní pobouření ustane, lidi zmlknou a nechaj to být... Ale já ne... věřte mi, že já budu pokračovat. Protože tohle chování si skutečně ten pád na hubu zaslouží.

Zero
Zero (3 příspěvků) 28.05.2023, 19:51:36 xxx.xxx.161.1
Odpověď na příspěvek uživatele Lenacia z 28.05.2023, 18:20:13

Plně s vámi souhlasím, je strašné když firma takto omezuje svojí komunitu, zvlášt když je to to, co je drží při životě. A mně to nejde do hlavy, protože tohle není win situace pro nikoho. Ani pro firmu, ani pro lidi. 

Doron
Doron (1750 příspěvků) 28.05.2023, 20:07:56 xxx.xxx.4.24
Lenacia: Když o tom přemýšlím, docházím k závěru, že největší odpovědnost nese původní majitel, je mi divný, že mu bylo úplně jedno, co s webem bude. To máte jako když, tuším za Klause, prodali Francouzům vodu ( Veolia), to byl teda obchod století :)). Lidi z redakce mě nezajímají, možná někdo odešel, někdo přišel.. To jsou jenom pěšáci. Ale jako že píšou kraviny, to souhlasím. Takový falešný blbosti píšou. Alibistický.
mastnacekk
mastnacekk (523 příspěvků) 28.05.2023, 22:21:58 xxx.xxx.80.12
Koukam, tady se maze taky? Komu jsem slap na kuri oko? K nahlidnuti anglicka verze budouci ifauny. Moc tam toho nwchybi. V podstate je tam vse, co trochu na ifaune zilo. https://www.pets4homes.co.uk/
Anonymní (neregistrovaný) 28.05.2023, 22:32:43 xxx.xxx.230.175
mastnacekk: Koukam, tady se maze taky? Komu jsem slap na kuri oko? K nahlidnuti anglicka verze budouci ifauny. Moc tam toho nwchybi. V podstate je tam vse, co trochu na ifaune zilo. https://www.pets4homes.co.uk/

No, takto to vypadat nebude protože u nás nechají jen 3 kategorie.

lesakm
lesakm (139 příspěvků) 28.05.2023, 22:55:51 xxx.xxx.244.25
mastnacekk: Koukam, tady se maze taky? Komu jsem slap na kuri oko? K nahlidnuti anglicka verze budouci ifauny. Moc tam toho nwchybi. V podstate je tam vse, co trochu na ifaune zilo. https://www.pets4homes.co.uk/

V anglické verzi : hospodářská zvířata = 0 , diskuze = 0 takže to nejdůležitější tam prostě není, je to čistě inzerce a pár článků , a na adminech to nezáleží musejí udělat to co jim nařídí majitel, takže nechci nikomu brát iluze ale podle mě je to marný je to marný je to marný.... ML.

assil
assil (1449 příspěvků) 29.05.2023, 08:05:10 xxx.xxx.26.200
Bodlinka:

 

Z jejich pohledu (pohledu někoho komu jde čistě jen a jen o peníze) to "zřejmě" dává smysl, protože chtějí aby "návštěvníci" četli jen a pouze inzeráty a ne opět z jejich pohledu nějakou "planou" (peníze nepřinášející) diskuzi, jednoduše je to profesionálně totálně zdeformovaný pohled investičního bankéře který nemá před očima nic jiného než prachy.sadML.

assil
assil (1449 příspěvků) 29.05.2023, 08:08:55 xxx.xxx.26.200
assil:
Bodlinka:

 

Z jejich pohledu (pohledu někoho komu jde čistě jen a jen o peníze) to "zřejmě" dává smysl, protože chtějí aby "návštěvníci" četli jen a pouze inzeráty a ne opět z jejich pohledu nějakou "planou" (peníze nepřinášející) diskuzi, jednoduše je to profesionálně totálně zdeformovaný pohled investičního bankéře který nemá před očima nic jiného než prachy.sadML.

Tenurri
Tenurri (305 příspěvků) 29.05.2023, 08:25:03 xxx.xxx.213.168
Doron: Lenacia: Když o tom přemýšlím, docházím k závěru, že největší odpovědnost nese původní majitel, je mi divný, že mu bylo úplně jedno, co s webem bude. To máte jako když, tuším za Klause, prodali Francouzům vodu ( Veolia), to byl teda obchod století :)). Lidi z redakce mě nezajímají, možná někdo odešel, někdo přišel.. To jsou jenom pěšáci. Ale jako že píšou kraviny, to souhlasím. Takový falešný blbosti píšou. Alibistický.

Oni bohužel musí napsat to, co dostanou nařízeno z vrchu a musí se držet osnovy, ať už tomu věří nebo ne, jelikož by jinak dostali padáka a bohužel ne každý si to v této době může dovolit. Zažila jsem to i v minulé práci...bohužel ve zverimexu, kde nám cpali pouze lži. Jako když vám manažerka přednese dojemný proslov o tom, jak jí záleží na zvířátkách a jak jako firma dělají vše pro zlepšení podmínek a když si myslí, že ji neuslyšíme, tak o zvířatech mluví jako o největší špíně. Utekla jsem z tama hned jak to šlo...a ještě jsme dostali napomenutí několikrát za to, že se snažíme zlepšit zvířatům na prodejně prostor i život, že to není podle nalinkované osnovy a sebrali nám peníze. Takže všichni, kterým o ty zvířata skutečně šlo odešli a zůstal tam ten zbytek, co nic neví a je jim vše jedno. Jelikož jsme neměli šanci nic změnit a ještě nás za snahu něco zlepšit šikanovali.

Bodlinka
Bodlinka (971 příspěvků) 29.05.2023, 16:39:15 xxx.xxx.19.203

 

Jen návštěvnost ne, potřebujete platící návštěvníky a ačkoliv asi hodně diskutujících inzerovalo, tak myslím, že většina diskutujích jen využívala zdarma ten prostor. Když se k tomu připočte, že abyste dostáli zákonům, tak kvůli diskuzi musíte platit místní moderátory a o tento výdaj zrušením diskuze přijdete a zůstanou vám jen příjmy z inzerce, tak já myslím, že z hlediska byznysu je zrušení diskuze logický krok.


asi nesouhlasím. platící návštěvník, to je co, nějaký člen co si platí premium? ano, i tak se to dá dělat, ale většina webů vydělává na reklamě a na reklamu potřebujete především organickou návštěvnost. čím víc lidí, tím víc teoretických prokliků a taky google dává různý peníze za proklik podle návštěvnosti, nebo jakýkoliv pronájem reklamní plochy může být přímo vázán na návštěvnost. prostě když není návštěvnost, příjmy z inzerce jsou do kopru.

z hlediska byznysu vyhnat lidi, co vám dělají zadarmo obsah a takový obsah, to je modla dnešního světa, protože jinak vám to můžou psát za peníze brigádníci s různou úrovní nebo umělá inteligence, to smysl nedává ani trochu.

misimisi
misimisi (45 příspěvků) 29.05.2023, 17:03:26 xxx.xxx.0.1
Nějak mi to zlobí, neposlala se mi půlka příspěvku. Bodlinko, proč jste odešla před časem z Ifauny? Já si Vás pamatuji, ale pak jste někam zmizela.
Bodlinka
Bodlinka (971 příspěvků) 29.05.2023, 17:04:17 xxx.xxx.19.203
misimisi: Nějak mi to zlobí, neposlala se mi půlka příspěvku. Bodlinko, proč jste odešla před časem z Ifauny? Já si Vás pamatuji, ale pak jste někam zmizela.

já jsem faunový stálý inventář. nebo teda byla jsem.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.