Aktuálně: 4 980 inzerátů174 030 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Konec iFauny

megi-the-pes
megi-the-pes (2208 příspěvků) 30.06.2023, 21:59:16 xxx.xxx.61.175

Na to právě mastnacekk vynalezl ty zprávy - dostal ji jen ten uživatel a odepisoval ze svého mailu. Asi po litru nebo dvou ks zpráv to iF naštvalo. :-) Buď si prohlédnete, co jste stáhli, a najdete něco užitečného, podle mě je tam toho hodně, nebo zveřejníte výzvu: hledáme diskutéry z iF, kdo je xy". Spousta lidí se zná, může neznámý nick kontaktovat. Teď už je to na houby, když nemáme ty zprávy. Musí se jet postupně a spárovat nick s člověkem třeba na fb, nebo se zeptat tady... vlastně budete muset takhle, ptát se, kdo chybí, protože jak začnete rozesílat maily atp., to je spam. :-)

megi-the-pes
megi-the-pes (2208 příspěvků) 30.06.2023, 22:01:46 xxx.xxx.61.175
raven_kix:

Nebo bych mohl dát zatržítka dvě - udělení licence a čestné prohlášení, že je to opravdu autor.


Ano, tohle můžete, autor v každé lic. smlouvě právě podepisuje, že je autor; není to odpovědnost nikoho jiného.

Šla bych ale cestou, kde mi nikdo nemůže přisoudit, že na tom chci vydělat. 

zbynek
zbynek (917 příspěvků) autor webu
30.06.2023, 22:05:04 xxx.xxx.230.164

Nebo v každém příspěvku kus textu přepsat jinými slovy a podobnost je čistě náhodná. Akorát při tom objemu je to asi nereálny.

biaca
biaca (546 příspěvků) 01.07.2023, 06:39:31 xxx.xxx.47.71

Z mého pohledu je zde dostatečná komunita a téma se dá probrat znovu. Opravdu nemá smysl rizkovat pokutu, zvlášť s ohledem na Váš přístup. Za poskytnutí prostoru chovatelům k diskuzi Vám patří nehorázný vděk. 

mastnacekk
mastnacekk (523 příspěvků) 01.07.2023, 07:21:49 xxx.xxx.80.12

Neni potreba davat vsecko, ani cely prispevky natoz vlakna. Mam par lidi, kteri jsou ochotny  procitat a kopirovat uzitecny veci okolo ovci a koz. Je to prace na mesice, podle poctu lidi. A tyhle ustrizky se daji citovat s uvedenim zdroje. Sezente teamy z jednotlivych sekci a mate to doma. Moudra z ifauny jsou pokopirovany vsude mozne. 

kometa
kometa (4180 příspěvků) 01.07.2023, 08:03:23 xxx.xxx.147.163

Babo, chlape, raď.

Napsala jsem do redakce ifauny, že bohužel nenabízejí možnost nula hvězdiček v recenzích. Jako odpověď přišlo vyjádření lítosti, že se mi nová verze nelíbí a otázka, přeji-li si trvale zrušit účet a odhlásit se.

Přiznávám, že se nevyznám v mnohdy emotivních příspěvcích na toto téma. Mám to udělat nebo ne? Přesněji řečeno, kterou variantou (ano - ne) toho pokazím víc? Nebo je to jedno?

Děkuji.

biaca
biaca (546 příspěvků) 01.07.2023, 08:49:58 xxx.xxx.47.71
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 01.07.2023, 08:03:23

Kometo, já mám účet zcela zrušený - oni se stále prezentují jako největší chovatelský web a mrtvé duše jim v tom dávají za pravdu. 

Nyní si dopisuji se Šárkou přes google recenze, jelikož zrušili diskuzi. Z mého pohledu je důležité aby návštěvník věděl, že jedná o inzertní portál, nikoliv chovatelský web. 

Tiger (neregistrovaný) 01.07.2023, 08:56:29 xxx.xxx.235.59
biaca:

Kometo, já mám účet zcela zrušený - oni se stále prezentují jako největší chovatelský web a mrtvé duše jim v tom dávají za pravdu. 

Nyní si dopisuji se Šárkou přes google recenze, jelikož zrušili diskuzi. Z mého pohledu je důležité aby návštěvník věděl, že jedná o inzertní portál, nikoliv chovatelský web. 


Kde dáváte to Google hodnocení nikde to nemohu najít.

kmo (neregistrovaný) 01.07.2023, 09:08:08 xxx.xxx.46.219
biaca:

Dejte do vyhledávače google pouze ifauna - pak recenze najdete. 


Je to taký štítek s obrázem a mapou vpravo, nerozklíkává se žádná stránka.

Doron
Doron (1773 příspěvků) 01.07.2023, 09:25:17 xxx.xxx.15.212

Hele, za kolik byste řekli, že Švédové faunu koupili? Jen tak pro zajímavost.. Nemám vůbec představu, jak se v týhle oblasti pohybujou ceny..

megi-the-pes
megi-the-pes (2208 příspěvků) 01.07.2023, 10:50:45 xxx.xxx.61.175
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 01.07.2023, 09:25:17

Nic moc, protože by to nazvali “akvizicí” a psalo by se o tom tak, jako se psalo, když Pet media group byl sežrán Hästnet nebo podfirma PMG koupila AnnunciAnimali. Všecky finance se dají najít, musíte prolézt pár stránek, které zveřejňují tyhle věci. Pak napište. 🙂 https://www.owler.com/company/hastnet/news Takových stránek je hodně, ale tento obchod nějak nikoho nezajímá… zajímavé… a přitom je veřejně i každý blbý vnitřní mail, že má říďa novou adresu. Hm. 🙂

Lenacia
Lenacia (119 příspěvků) 02.07.2023, 10:02:10 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele biaca z 01.07.2023, 09:17:28

Nemusí být koupená, stačí rady jeden zhrzelej chlap kterej jim dá 5 hvězd na truc, protože my dali 1

biaca
biaca (546 příspěvků) 02.07.2023, 10:08:57 xxx.xxx.0.1

Vím, právě asi zaměstnanci Ifauny už davájí 5hvězdičkové recenze. Holt musí zafungovat čas - chyb tam mají dostatek, navíc trh už má dostatek inzertních portálů a ifauna, nenabízí žádnou přidanou hodnotu, kterou by mohla získat klienty. 

jbb
jbb (39 příspěvků) 02.07.2023, 17:52:08 xxx.xxx.108.206

Fascinuje mne ta naprostá absence náhledu u Šárky, když mi v odpovědi na recenze píše "Takže když se ptáte, cítím se docela dobře, protože za zrušení řady kategorií a diskuse nemohu, klíčová rozhodnutí se dělala a dělají jinde. Za to se mně a dalším lidem z našeho malého týmu povedlo "zachránit" jednu inzertní kategorii a kompletní archiv článků."

Tedy, účástní se toho všeho a asi bychom ji měli poslat pugét, neboť zachránila jednu inzertní kategorii. Ach jo. Buď se tomu říká racionalizace (takového toho typu na mém místě by to všichni ostatní dělali ještě hůř!) no a nebo hraje hloupou (neboť hypotéka se sama nezaplatí). Ale já se už snad domnívám, že to opravdu nemyslí zle - protože ona asi vůbec nemyslí…

megi-the-pes
megi-the-pes (2208 příspěvků) 02.07.2023, 18:25:36 xxx.xxx.61.175

Já nevím, má to cenu? Akcionáři jsou např. jeden z největších inz. webů na světě. Avito. Myslíte, že je zajímá, co řekne Šárka a Pepa a Franta a Jana, t.č. nevydělávající jim nic? 

Je to trochu trapné, navážet se do nějaké mladé holky.

A psát dvě recenze pod jedním jménem je též docela dětinské.

Všecky nás to naštvalo. 

Ale co jim vypálit rybník něčím, co oni nemají a mít nebudou? Běžte tady psát články. Vyrobte atlas, pomůcky k chovu, výcviku.  Ať máme co kritizovat aj tady, ne… 🙂  (Kdo chce text opravit a není to 200 stran A4, udělám.)


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.