Aktuálně: 5 600 inzerátů168 340 diskuzních příspěvků17 659 uživatelů

Konec iFauny

list
list (547 příspěvků) 26.05.2023, 22:29:06 xxx.xxx.0.1

IFaunu nikdy nenahradíme, je tam dvacet let zkušeností. Ale byl bych rád, kdyby se nám tu podařilo vytvořit podobné prostředí a podobně i fungovat, abychom si pomohli navzájem 😉

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 26.05.2023, 22:40:03 xxx.xxx.0.1

Teď jsem jí to napsal mailem. Přišlo mi do mailu povídání, co proč a jak.

Tak jsem jí odepsal. Ani jsem nevěděl, že je taková nesympatická, viz odkaz. https://www.ifauna.cz/autori/detail/91

Tomek
Tomek (7 příspěvků) 26.05.2023, 22:52:50 xxx.xxx.197.122
První příspěvek věnuji ifauně. Bohužel toto prostředí je, dle mého názoru, tak trochu pár let zpět. Snad se to tu rozjede, potom návalu nových uživatelů. Ifauna měla super vyhledání přímo plemen, okresů a podobně. To mi tu chybí, ale zároveň dodávám, že nejsem s webem vůbec seznámen.
Horsana
Horsana (614 příspěvků) 27.05.2023, 14:08:06 xxx.xxx.40.140

Mala som teraz viac práce, takže som veľmi na PC neliezla a dnes ho zapnem a svet funguje inak, než ako som bola 20 rokov zvyknutá, je to divné, človek nechápe...a je naštvaný.

Ale tak čo už, no.

Vďaka komete za upozornenie, že ifauna v podstate končí, zvyšok som si dohľadala, teda, idem si ešte iečo prečítať, mám zmrzlinu a arašidy v cestíčku, namiesto popcornu :D

 Ako sa poznám, myslela by som si, že to je údrža serveru, alebo že za to môže môj prastarý PC :D

Horsana
Horsana (614 příspěvků) 27.05.2023, 15:14:00 xxx.xxx.40.140

Hm, prečo je chudák Garoník umiestnený v ľavom hornom rohu profilovky?

Nijako mi to nejde nahrať tak, aby fotka bola v celom rámčeku, vie niekto, čo s tým?

Skúšala som viac fotiek a bolo to ešte horšie :/

 

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 27.05.2023, 15:18:27 xxx.xxx.239.63
Horsana:

Hm, prečo je chudák Garoník umiestnený v ľavom hornom rohu profilovky?

Nijako mi to nejde nahrať tak, aby fotka bola v celom rámčeku, vie niekto, čo s tým?

Skúšala som viac fotiek a bolo to ešte horšie :/

 


Jestli jste na PC, můžete si v programu malování zmenšit velikost obrázku na cca 500 x 500 pixelů a pak by to mělo jít líp. Mně to tedy šlo až zhruba při této velikosti.

lesakm
lesakm (139 příspěvků) 27.05.2023, 15:47:39 xxx.xxx.244.25
list:

IFaunu nikdy nenahradíme, je tam dvacet let zkušeností. Ale byl bych rád, kdyby se nám tu podařilo vytvořit podobné prostředí a podobně i fungovat, abychom si pomohli navzájem wink


Já bych to tak tragicky neviděl, ty naše zkušenosti zároveň s i-faunou nezmizí máme je v sobě, nikdo nám je nemůže vzít a pokud o ně snad bude ještě mít někdo zájem tak mu nebo si je tu jednoduše poskytneme .🙂 ML.

zofre
zofre (25 příspěvků) 27.05.2023, 16:50:16 xxx.xxx.42.222

KE,Lichokopytníci, EQ, ifauna.....

" ... tam,  kde hy-, tam, kde hy-, tam,kde hynuli sobi..."

 

Kdybych měla potřebu připomenout něco z  rohanské minulosti,  třeba.

Občas  " se mi chce něco říct,  a já něco řeknu  ! " :-D.

A ráda čtu psy, kočky a ovce a kozy.

 

Děkuji zdejším provozovatelům.

zvedavec
zvedavec (218 příspěvků) 27.05.2023, 17:43:07 xxx.xxx.183.76

Otázka je, čo urobiť pre to, aby sa nič takéto nemohlo zopakovať. Ako zálohovať všetky tie cenné informácie do budúcna. Na Ifaune toho bolo mimoriadne veľa - vo forme diskusií a aj článkov.

Tunajší admini sú úžasní, ústretoví a ich úsilie vnímam veľmi vďačne.

Ale nik nemôže dať zodpovedne sľub, že nejaké fórum, plné cenných informácií za každých okolností zachová naveky. Nato sú potrebné peniaze, zdravie, vhodné rodinné prostredie, okolnosti môžu byť rôzne...,  proste každý, hoci aj dobromyseľný admin a majiteľ môže mať dôvody pre ukončenie činnosti. Môže byť donútený životnou situáciou nepokračovať.

Nebolo by dobré porozmýšľať o tom, ako zálohovať informácie aspoň o rôznych praktických metódach, skúsenostiach, cenných vedomostiach aj v inej forme? Aby sa dali obnoviť.  A dá sa to vôbec? Lebo situácia sa môže zopakovať.

Fikovnice
Fikovnice (3696 příspěvků) 27.05.2023, 19:02:02 xxx.xxx.61.224
honzapm:

Teď jsem jí to napsal mailem. Přišlo mi do mailu povídání, co proč a jak.

Tak jsem jí odepsal. Ani jsem nevěděl, že je taková nesympatická, viz odkaz. https://www.ifauna.cz/autori/detail/91


Také jsem si ji našla ;-), nepřijde mi nesympatická, pokud to myslíte vzhledově. Napsala jsem jí na FB; jsem zvědavá, zda odpoví.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.