Aktuálně: 5 046 inzerátů173 347 diskuzních příspěvků17 739 uživatelů

Konec iFauny

Xerxova
Xerxova (775 příspěvků) 27.05.2023, 19:47:51 xxx.xxx.227.193

tak jsem svůj příspěvek (poslední na psech) upravila - že fotky k příspěvku už budou tady... Zatím to prošlo... ale myslím, že to zmizí brzy

Terven
Terven (102 příspěvků) 27.05.2023, 21:29:33 xxx.xxx.110.191
zofre:

KE,Lichokopytníci, EQ, ifauna.....

" ... tam,  kde hy-, tam, kde hy-, tam,kde hynuli sobi..."

 

Kdybych měla potřebu připomenout něco z  rohanské minulosti,  třeba.

Občas  " se mi chce něco říct,  a já něco řeknu  ! " :-D.

A ráda čtu psy, kočky a ovce a kozy.

 

Děkuji zdejším provozovatelům.


Hip, hip....hurá🙂😄

PS: Jsou tu teda nějaký prehistorický smajlíci 🙂

Lenacia
Lenacia (119 příspěvků) 28.05.2023, 06:48:15 xxx.xxx.0.1

baf.... a lidé z Ifauny už vědí

vyjádření ifauny je velmi zábavné (a pro mě stále arogantní)

"Dobrý den, zcela upřímně - snažíme se komunikovat, jak jen je to možné, ale náš tým je poměrně malý a zpráv dostáváme opravdu hodně. Rozhodnutí o takto razantní změně iFauny učinili noví majitelé a není v moci českého týmu tyto zásadní věci ovlivnit, stejně jako nejsme oprávněni poskytovat podrobné informace o fungování webu nebo jeho statistiky.

Je zcela přirozené, že se tyto změny celé řady uživatelů dotýkají, ale prosíme o trochu pochopení. Pevně věříme, že nová podoba iFauny časem uživatele přesvědčí o svých kvalitách, byť už nebude určena pro tak široké spektrum chovatelů, jako tomu bylo doposud." tak tady mě teda máte... Na tohle sem jim, řekla že i kdybych začala chovat psy nebo kočky tak bych raději použila Sbazar, než ifaunu. 

zofre
zofre (25 příspěvků) 28.05.2023, 07:55:20 xxx.xxx.42.222
Odpověď na příspěvek uživatele Terven z 27.05.2023, 21:29:33

:-)

Tak koho nemáme?

On bude problém v těch, co už jen převážně četli nebo chodili jendou za dlouhý čas.Asi musíme každý informovat alespoň ty, na které máme kontakt.

Inzerát na bazoš?

Do Bažiny na EQ?

Anonymní (neregistrovaný) 28.05.2023, 08:03:53 xxx.xxx.0.1
To není špatný nápad bazoš apod. Tam nám to snad nesmažou.
Kallisto
Kallisto (117 příspěvků) 28.05.2023, 09:17:47 xxx.xxx.217.242

Heh tak jsem to taky připsala jako poslední do svého příspěvku právě ve vlákně ifauny o zrušení. Třeba to někoho ještě dovede sem za námi.😄

Zero
Zero (3 příspěvků) 28.05.2023, 10:51:36 xxx.xxx.161.1

Zdravím, na IFauně jsem nikdy nic nepřispěla (sem píšu poprvé), vždy jsem jen četla a i tak to byla pro mě rána.  Diskuze byly velice nápomocné a nebo prostě ,,jen" zajímavé a skvělé trávení času při dlouhé pauze na oběd. Každopádně doufám, že se tady všichni sejdete a přeji vám všem hodně štěstí s vaším zvířecím osazenstvem. :))

Phorum
Phorum (76 příspěvků) 28.05.2023, 11:22:26 xxx.xxx.239.63
Zero:

Zdravím, na IFauně jsem nikdy nic nepřispěla (sem píšu poprvé), vždy jsem jen četla a i tak to byla pro mě rána.  Diskuze byly velice nápomocné a nebo prostě ,,jen\' zajímavé a skvělé trávení času při dlouhé pauze na oběd. Každopádně doufám, že se tady všichni sejdete a přeji vám všem hodně štěstí s vaším zvířecím osazenstvem. :))


Jako bych to psal já : ) i když sem tam jsem něco přispěl. Kromě vědomostí jsem tam chodil načerpat energii... a zahnat chmury všedního dne.👍 

Doron
Doron (1757 příspěvků) 28.05.2023, 11:25:05 xxx.xxx.4.24
Pro Lenacia ( na mobilu mi nejdou citace): Jako arogantní vidím především nové majitele, ani se neobtěžovali napsat nějaké vyjádření. A původní majitel jim to neměl prodávat. Bylo to takové české chovatelské národní bohatství :). Jasně, že Švédové s tím budou nakládat s neúctou :(. Ani netuším, jestli je ve Švédsku taková chovatelská tradice jako u nás, řekla bych, že ne, to by asi věděla Assil. Myslím, že redakce tím nadšená není. Nejsem moc zlomyslná, ale novým švédským majitelům ze srdce přeju, ať se jim podnikání nezdaří !
holubar
holubar (15 příspěvků) 28.05.2023, 11:32:07 xxx.xxx.237.161

Ifauna ,dostala cílený, smrtící úder, jako po hadráku vše ostatní, nejen stát, ekonomika, armáda, průmysl,zemědělství, soběstačnost v potravinách,kultura, lidská práva, vše se dělá pro zisk , bez ohledu na následky-viz očkovací šílenství, vrbětice,, všechno je rozkradené, tzv. privatizované, přitom neřešitelně, uměle zadlužené, sockám je vnucováno,aby moc netopili, nesvítili, nežrl.., nechlastali, hlavně se moc nemnožili a nemysleli,  rozdíl mezi touto zvrácenou formou demokracie, řízlou fašismem a otrokářstvím, jsou jen kosmetické

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 28.05.2023, 11:38:41 xxx.xxx.0.1

Nejtrapnější je to, že když s tím švédové přišli, tak Šáryna měla okamžitě podat výpověď. V dnešní době je volných míst tisíce. Ale ne, ona sklopí hlavu a skáče, jak oni pískají. Toto jí nelze odpustit, tolerovat. S tímhle se jí nebude dobře spát. 

Bodlinka
Bodlinka (976 příspěvků) 28.05.2023, 11:42:04 xxx.xxx.18.161

Že se paní Šárka rozhodla dělat tomu křoví, to je její problém. A ještě to zabalit do těch keců o společných letech. Ale ona si tu novou práci bude muset hledat tak i tak. Protože prostě švédi nepochopili a Šárka nepředala tu informaci, co vlastně kupovali a čím byla podmíněna návštěvnost toho webu, se kterou ho kupovali. Takže kupovali možná slepici, co snášela zlaté vejce, ale udělali z toho chlazené kuře.

megi-the-pes
megi-the-pes (2202 příspěvků) 28.05.2023, 11:57:09 xxx.xxx.210.64

Je úplně fuk, co říkají lidi v kanclu tady v Čechách.

Investoři to vzali, aby měli další inzertní web do svého balíčku.

https://www.petmediagroup.com/brands/

Ještě před pár dny tam o ifauně nebylo kromě loga nic. Teď prý vedoucí na trhu se zvířaty. :D :D

Asi to nestálo moc, když ten obchod nemusel nikdo schvalovat. Jak velké máte prasátko? :-)

Od zítra začínám recenzovat...

Bodlinka
Bodlinka (976 příspěvků) 28.05.2023, 12:58:40 xxx.xxx.19.211
megi-the-pes:

Je úplně fuk, co říkají lidi v kanclu tady v Čechách.

Investoři to vzali, aby měli další inzertní web do svého balíčku.

https://www.petmediagroup.com/brands/

Ještě před pár dny tam o ifauně nebylo kromě loga nic. Teď prý vedoucí na trhu se zvířaty. :D :D

Asi to nestálo moc, když ten obchod nemusel nikdo schvalovat. Jak velké máte prasátko? :-)

Od zítra začínám recenzovat...


takže oni kupují category leaders. takže koupili web, který splňuje jejich požadavky: je tam inzerce, je to staré, je to market leader, má to hodně uživatelů z mobilu a teď pozor: má to Highly engaged audience A první co udělají je, že tu Highly engaged audience vyženou pryč. To dává smysl, že?


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.