Aktuálně: 4 956 inzerátů174 116 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Konec iFauny

Anonymní (neregistrovaný) 02.07.2023, 20:26:13 xxx.xxx.71.64
Odpověď na příspěvek uživatele holubar z 28.05.2023, 11:32:07

I slepý vidí, že veškeré kroky , zákony, od chazarského majetkového převratu- hadráku, jdou brutálně, proti zájmům obyčejných občanů.což se již ani  netají, padl  stát,  pracovní povinnost, trest smrti,  ekonomika, průmysl, zemědělství, lidská práva, umělý, dluh je cíleně,bez  války neřešitelný, 70  pohlaví,  islamizace, je v rozporu, fašismus, atomová válka nás nespasí, za vše mluví propad necikánské porodnosti, počet sebevražd, zrůdných exekucí i batolat , icož je světový unikát

kometa
kometa (4187 příspěvků) 02.07.2023, 20:37:14 xxx.xxx.147.163
Anonymní:

I slepý vidí, že veškeré kroky , zákony, od chazarského majetkového převratu- hadráku, jdou brutálně, proti zájmům obyčejných občanů.což se již ani  netají, padl  stát,  pracovní povinnost, trest smrti,  ekonomika, průmysl, zemědělství, lidská práva, umělý, dluh je cíleně,bez  války neřešitelný, 70  pohlaví,  islamizace, je v rozporu, fašismus, atomová válka nás nespasí, za vše mluví propad necikánské porodnosti, počet sebevražd, zrůdných exekucí i batolat , icož je světový unikát


A tenhle příspěvek je přínosem jak a čím? Nebo parafrázujete holubáře?

biaca
biaca (546 příspěvků) 02.07.2023, 20:47:18 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 02.07.2023, 20:37:14

nejspíše se jedná o chvd - už tu dlouho nebyl jeho příspěvky vždy byly přínosné. 

Anonymní (neregistrovaný) 02.07.2023, 23:38:37 xxx.xxx.108.206
megi-the-pes:

Já nevím, má to cenu? Akcionáři jsou např. jeden z největších inz. webů na světě. Avito. Myslíte, že je zajímá, co řekne Šárka a Pepa a Franta a Jana, t.č. nevydělávající jim nic? 

Je to trochu trapné, navážet se do nějaké mladé holky.

A psát dvě recenze pod jedním jménem je též docela dětinské.

Všecky nás to naštvalo. 

Ale co jim vypálit rybník něčím, co oni nemají a mít nebudou? Běžte tady psát články. Vyrobte atlas, pomůcky k chovu, výcviku.  Ať máme co kritizovat aj tady, ne… 🙂  (Kdo chce text opravit a není to 200 stran A4, udělám.)


Megi, problém Šárky je v tom, že se k té akci propůjčila. I ona má možnost volby, nechť tedy nese důsledky. Mohla by jít dělat něco zcela jiného. Asi jí majitelé devítku u hlavy nedrží. Pokud by nebylo užitečných idiotů, bylo by na světě mnohem méně zla. 

Jinak recenze na dvou různých serverech nevidím jako dětinské. Review bombing je zcela sociálně akceptovatelnou technikou. Rozhodně je to méně dětinské než ty její odpovědi…

megi-the-pes
megi-the-pes (2210 příspěvků) 03.07.2023, 00:00:35 xxx.xxx.61.175

Na jednom webu jsou dvě recenze od jedné osoby. 

Nezlobte se, ale nepochopím tyhle výpady, nevím, k čemu to je, podle mě to není zdravé ani dobré, takhle se ke komukoli chovat. Vážně se dobře hledá práce, dnes, s malými dětmi třeba?  

Koukám, všici bezchybní, úžasní. 🙂 Že se holky takhle domluví a pomluví a vlasy vytrhají, no ale kluci, místo aby bránili? Fuj. 

Anonymní (neregistrovaný) 03.07.2023, 00:03:05 xxx.xxx.189.162

Od holčičích strkaček ruce pryč. Honzapm to ale popsal perfektně. Tytyty

biaca
biaca (546 příspěvků) 03.07.2023, 04:56:04 xxx.xxx.0.1

Já se nechci zbytečně slečny Šárky zastávat - ano propůjčila se, ale my jsme v její situaci nebyli a nevíme, jak bychom se zachovali. Její důvody podpory nové ifauny jsou zcela pragmatické - a já na rovinu nevím, jestli bych kvůli ideálům dala výpověď (nechci házet kamenem, když nevím, jak bych se zachovala). 

Po dlouhém dopisování se slečnou Šarkou, kdy se mě snažila přesvědčit, jak nová ifauna bude bojovat s množírnami (a stále si trvám na svém, že po telefonu to nejde - navíc si nevybírám kolo, ale přítele na 10-15 let a to přes inzerát nejde, ale je potřeba osobní komunikace s chovatelem a příprava) - je jedna věc, ve které pokud odložíme veškeré rozhořčení stranou může pomoci - a to jsou útulky, kterým slíbila, že bude pomáhat. Nyní zatím tam má pouze placenou inzerci, ale pokud tam budou kočky z útulků a aktivně je budou inzerovat s inzerenty (mohou poskytnout někomu domov) 

Viníkem není ona, ale původní majitel ifauny, který ifaunu zpeněžil bez ohledu na ostatní. Podle mého Švéd velmi brzo si natluče nos, protože změnou konceptu ifauny nebude klienty přijat, tak jak doufal a očekáváný zisk mu to nepřinese. Ifaunu koupil z jednoduchého důvodu a to důvodu jména, ale i skvělá pověst pokud ji nebude schopen poskytnout se za půlroku nebo za rok rozplyne jako pára nad hrncem. A pro milého Švéda se jedná pouze o obchod pokud nebude produkovat zisk, firmu bez jakýchkoliv emocí zavře. 

hmn
hmn (1023 příspěvků) 03.07.2023, 08:38:25 xxx.xxx.43.113

“Viníkem není ona, ale původní majitel ifauny”

koupím boty, boty mají vadu, jdu reklamovat tam, kde jsem koupila - v obchodě, u prodavače, ne u výrobce. To je pro mne kontakt. A stejně tak i ona Šárka. Je to součást její práce.

Anonymní (neregistrovaný) 03.07.2023, 09:35:39 xxx.xxx.12.47
Odpověď na příspěvek uživatele hmn z 03.07.2023, 08:38:25

Reklamovat, podat stížnost, to jasně. Ale asi s ní nebudete řešit, jak to, že si Deichmann dovolil koupit váš oblíbený krám s ručně šitými botami a zavést tam svoji konfekci a především jak to, že ona pro ty šmejdy pracuje. Protože to ta Šárka je - vedoucí místní pobočky jednoho unifikovaného řetězce. Rozhoduje tak maximálně o uspořádání výlohy. 

hvala (neregistrovaný) 03.07.2023, 09:46:10 xxx.xxx.69.194
Odpověď na příspěvek uživatele hmn z 03.07.2023, 09:41:19

“řešit” zcela jistě ne

Jen vynadat.

Anonymní (neregistrovaný) 03.07.2023, 09:47:44 xxx.xxx.121.3
Odpověď na příspěvek uživatele hmn z 03.07.2023, 08:38:25

Já teda nevím, ale myslím že tohle, že člověk v práci dělá něco nařízeného shora, s čím až tak úplně nesouhlasí, je běžný a skoro všude a v nadnárodních firmám téměř jistě, takže dávat kvůli tomu výpověď, tak je člověk bez práce. Navíc nemyslím, že všichni zaměstanci ifauny musí být milovníci zvířat, kterým změna ifauny nějak extrémně vadí, je to pro ně prostě práce, taky dělám v oboru, kterého nejsem zrovna velký fanoušek.

Anonymní (neregistrovaný) 03.07.2023, 10:06:08 xxx.xxx.47.71
Odpověď na příspěvek uživatele hmn z 03.07.2023, 08:38:25

hmn - to máte celkem jedno kdo je viník, nová ifauna nemá budoucnost, inzerce stála z velké části na diskutujících tj. jako když Vaši oblíbenou hospodu koupí nouma, který neumí vařit také zkrachuje. A Šárka si za rok bude muset hledat nové zaměstnání, protože já osobně v novém pojetí ifauny nevidím, žádný potenciál - o přidanou hodnotu, která zakládala úspěch inzerce nový majitel pohřbil a nemá víc co zájemcům nabídnout. A na českém trhu narozdíl od NL nebo E jsou už místa zabraná bazošem, nebo sbazar. A diskutující se přesunuli sem - takže zde bude nová inzerce z původní ifauny probíhat. 

Navíc i kdyby nyní ifauna okamžitě obnovila diskuzní forum, já za její přístup už bych se nevrátila a zůstala tady. 

hmn
hmn (1023 příspěvků) 03.07.2023, 11:09:36 xxx.xxx.43.113

“takže dávat kvůli tomu výpověď, tak je člověk bez práce.”

a já píši něco o výpovědi?

“hmn - to máte celkem jedno kdo je viník”

ani viníka neřeším….😉

Lenacia
Lenacia (119 příspěvků) 03.07.2023, 12:57:32 xxx.xxx.0.1

Nikdo je odcházet nenutí. A nikdo ani neříká, že mají podávat výpověď….ALE…. ať potom nikdo nepoužívá výmluvu ve smyslu “jim se to taky nelíbí. Nemaj na vybranou."Na vybranou mají, nikdo je tam zůstat nenutí. Pokud se s tímto výsledkem smířily a přijde jim jako velký úspěch, že zakonzervují články a můžete tam vystavovat svoje pipíky… tak prosím, Já jim za to teda šampus bouchat nebudu

Rozhodně sem jim jejich práce zjednodušila vpodstatě na nulu… jakože projít atlas psů a přepsat ty jejich údajný šotky je spíš relax než práce. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.