Aktuálně: 5 002 inzerátů173 752 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

Konec iFauny

Arbora
Arbora (303 příspěvků) 07.06.2023, 17:57:10 xxx.xxx.229.114
Lenacia:

to po nich ani nikdo nechce...  můžou klidně zůstat.... pak ovšem ať netvrdí, jak jim na jejich uživatelích záleží. A jak vlsastně to bude všechno super! A žůžo.... jen teda tam budeme moct jen sdílet inzeráty pejsků a kočiček.  Jakože, já bych na to prostě žaludek neměla takhle oznámit lidem, že tě zajímá jen minimum celého osazenstva ifauny... a když dostanou negativní zpětnou reakci, tak je jen všechny umlčím.  Já být redaktor, který měl ifaunu rád, bych se nedokázala vyjádřit ve stylu že sou mi všichni ukradení a doufám že se pejskaři nakonec vrátí.  To pro mě není podání výpovědi přes noc.   


Ty ale stále pracuješ s tým, že niekomu záleží na ifaune. Záleží ľuďom, ktorí tam denne chodili. Ostatným je asi celkom u zadnice. Sú to proste zamestnanci a dostali nejaký príkaz. Texty pripravila nejaká agentúra a nazdar. 

XY (neregistrovaný) 13.06.2023, 18:26:35 xxx.xxx.120.185

Sháním kontakt na Ančovičkou1. Kdyby jste někdo o ní byl ve spojení  byl bych moc rád za předání emailu 01314@seznam.cz. Děkuji.

Fikovnice
Fikovnice (4241 příspěvků) 13.06.2023, 20:11:56 xxx.xxx.61.64
XY:

Sháním kontakt na Ančovičkou1. Kdyby jste někdo o ní byl ve spojení  byl bych moc rád za předání emailu 01314@seznam.cz. Děkuji.


Ančovičku si z IF pamatuji. Věřím, že se k ní dostala ta info, kterou hodně rozesílal např. Galif!👍

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 13.06.2023, 21:41:21 xxx.xxx.0.1

Ančovička1 má na sebe telefon napsaný přímo na svém iF profilu. Dál má na iF aktivní inzerát na vejce, tam je telefon taky nebo lze odpovědět na inzerát - do 28.6. (pak bude inz. dva měsíce starý a buďto zmizí nebo do té doby skončí celá drůbeží iF)

https://www.ifauna.cz/profil/ancovicka11/moje-inzeraty

.

jbb
jbb (39 příspěvků) 13.06.2023, 23:04:38 xxx.xxx.107.140

Tak jsem se taky přihlásil. Myslím že pár měsíců a na ifaunu si nikdo z nás ani nevzpomene... Holt dobře jim tak a ať si milí noví majitelé svůj záměr užijí 😋

Murray (neregistrovaný) 30.06.2023, 20:36:21 xxx.xxx.192.249

Jo!! A mně pekelně chybí, ať zadám jakýkoli dotaz ohledně koní, vyjede mi jako první odkaz na starou iFaunu, ovšem po rozkliknutí error..fakt načasování toto..

Rosa (neregistrovaný) 30.06.2023, 20:37:35 xxx.xxx.163.27
Murray:

Jo!! A mně pekelně chybí, ať zadám jakýkoli dotaz ohledně koní, vyjede mi jako první odkaz na starou iFaunu, ovšem po rozkliknutí error..fakt načasování toto..


Ptejte se zde, jsou tady zkušené koňařky.

Murray (neregistrovaný) 30.06.2023, 20:56:22 xxx.xxx.192.249

To ano, o tom už jsem se přesvědčila, ale přijde mi to tak strašně smutný a svým způsobem na hlavu, když ten dotaz už byl jednou zodpovězený v minulosti, tak ho zase rozjíždět znovu.. víte jak to myslím.

Zrovna jsem třeba hledala v kolik hodin v létě krmíte koně, jestli 19.30 na ně není moc pozdě (koně zatím bez zátěže, rozkoukávají se v novém prostředí), jsou 24/7 venku na pastvě, k tomu v síti seno, jsem paranoidní trošku a nechci nic pokazit, koně mám u sebe doma poprvé, předtím jsem měla svoje vždy ustájené, takže jsem tohle až tak neřešila..prostě a zkrátka bych teď lovila a biflovala na staré iFauně jak vzteklá a vstřebávala rady a zkušenosti a nemůžu 😭

Anonymní (neregistrovaný) 30.06.2023, 20:59:17 xxx.xxx.274.6
Odpověď na příspěvek uživatele Murray z 30.06.2023, 20:56:22

Zdejší admini mají celou zálohu diskuze včetně fotek, třeba se jednou podaří ji zveřejnit. 

Murray (neregistrovaný) 30.06.2023, 21:02:50 xxx.xxx.192.249

To by bylo perfektní 🙏🏻

raven_kix
raven_kix (465 příspěvků) autor webu
30.06.2023, 21:05:04 xxx.xxx.230.164

Ano, přesně tak. Až na pár přezdívek máme vše. Technicky je zveřejnění otázka jednoho dvou dnů. Všechna témata a příspěvky bychom mohli importovat do této diskuze a splynula by s našimi tématy.

Ale bohužel problém není v technické stránce věci. Nemáte někdo nějakého známého právníka, který se vyzná v autorském právu? Třeba bychom našli způsob, jak bez rizika příspěvky vypustit do světa? Třeba ve formě citace, nevím... to by chtělo probrat s odborníkem.

megi-the-pes
megi-the-pes (2204 příspěvků) 30.06.2023, 21:29:08 xxx.xxx.61.175

Bez rizika nemáte šanci. A že iF by si to vybrala, když teď prodělá kalhoty. :-)

Citaci s uvedením autora sice aut. zákon umožňuje, ale jednu, pár, kdežto tohle by byla hromadná a "účelová" citace, což bude souzeno jako výdělečné, cožto se nesmí a platí to pro soukromé osoby i společnosti.

Jediný způsob, jak to udělat legálně - požádat o souhlas; o nevýhradní licenci (tu nemusíte mít písemně s podpisy) formou zaškrtnutí políčka např. A kdo licenci neposkytne, toho musíte vymazat. Kdo vystupoval pod "anonymní uživatel", od toho nic potřeba není.

raven_kix
raven_kix (465 příspěvků) autor webu
30.06.2023, 21:44:22 xxx.xxx.230.164

Tak se nabízí ta možnost, že bych inzerci zveřejnil pouze s anonymními a neregistrovanými uživateli a všechny registrované zobrazil jen datum a čas vložení, třeba první dvě slova, pár teček a za nimi: Pro zobrazení příspěvku nebyla udělena licence autora, pokud jste autor, můžete ji uděllit zde. A odkaz pro zakliknutí licence. Zní to docela jednoduše, ale... jak zjistím, že je to opravdu autor :). Nemám na ty lidi kontakty.

Anonymní (neregistrovaný) 30.06.2023, 21:52:08 xxx.xxx.25.103
raven_kix:

Nebo bych mohl dát zatržítka dvě - udělení licence a čestné prohlášení, že je to opravdu autor.


To chce fakt poptat dobrého právníka. V předpisech to zní jednoduše, ale klička se vždycky najde. No stejnou kličku pak zase můžou udělat Švédi, ti mají prostředky na právníky asi taky jinde.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.