Aktuálně: 4 792 inzerátů176 088 diskuzních příspěvků17 778 uživatelů

Jak se vám venčí?

Fikovnice
Fikovnice (4435 příspěvků) 24.03.2024, 11:04:41 xxx.xxx.60.208
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 24.03.2024, 10:54:42

Že? Já si říkala, že kdybych jej neznala a viděla takovéto foto a pak jej v reálu, tak se možná i leknu.😀

Xerxova
Xerxova (792 příspěvků) 24.03.2024, 11:59:51 xxx:xxx.ff0a:2eba

dneska jsme obešli kus Ještědského hřebene - okruh značených i neznačených cest z Panenské hůrky přes Dlouhou horu. Dost stoupání (asi 430 metrů na deseti kilometrech). Hodně se tam těží, ale údolí plné medvědího česneku je těžbou netknuté. Dole na něm bývají davy, nahoře jsme nepotkali ani živáčka - a pár lupenů jsme si utrhli a už voní na bramborových knedlech s uzeným. V kraji svítilo sluníčko, ale na vrcholku Ještědu seděl mrak. Sebral tak Hubáčkovi slavnou stavbu - oblačnost byla přesně na vrcholku kopce, který se zdál kompletní…  Byla námraza, potkali jsme párek krkavců, táhnoucí kormorány a spoustu datlů, žlun a strakapoudů.

Xerxova
Xerxova (792 příspěvků) 24.03.2024, 12:04:22 xxx:xxx.ff0a:2eba
Bobca:

ano..taky pěkné přirovnání👍..A to kouzlo okamžiku zachycení👌

Jinak-Xerxova,vy máte ty fotky fakt nádherné,neuvažovala jste je někam poslat?Jsou různé soutěže…Nejenom Yoda,ale ta příroda!..ne každý ví,co a jak fotit..


Bobčo, fotky nejsou moje - chlubím se cizím peřím (i když vlastně foťáky jsou asi bezpodílové spoluvlastnictví 😄 ). Já chodím do přírody se psem, manžel s foťákem. Je to velmi kompatibilní - spokojení jsme všichni a baví nás to už spoustu let.  Jen s dogama se touláme nejen po vlastech českých, moravských i slezských už třicet let - a nějaké ty kiláčky jsme spolu nachodili i před psím obdobím… Fotek je moc a vzpomínek ještě víc

Bobca
Bobca (972 příspěvků) 24.03.2024, 12:25:32 xxx.xxx.20.192

tak to chválím chlapa👌Vlastně oba dva..že tolik let jste takhle sehraní💕Já fotila moře let na filmy..takže mám albumy,a plnou krabici..Západy slunka,svoje květiny..stromy..přírodu a různé pěkné momentky..To mám ráda.🌼

Xerxova
Xerxova (792 příspěvků) 24.03.2024, 18:49:53 xxx:xxx.ff0a:2eba
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 24.03.2024, 18:31:33

máme povel “pacinky” a tady držkuje, že už je nahoru dal a kousek játrové sušenky nikde… Nějak mi chlapec přerůstá přes hlavu 😄

Vahine
Vahine (478 příspěvků) 24.03.2024, 19:25:00 xxx.xxx.179.11
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 24.03.2024, 12:22:04

Impact, Kevin je úžasnej a skvělej na tom videjku. Moc se povedlo! 👍držím palce, ať chytne někoho za srdce, mě chytil, ale nemůžu ho mít🙈…přeju mu ten nejlepší domov!🍀božanovi!

Vahine
Vahine (478 příspěvků) 24.03.2024, 19:40:12 xxx.xxx.179.11
orionka-2:

Vydržte, ještě pár videí a bude mít kamarádku Báru 🙂. Pssst nic jsem neřekla.


🙈 i na to jsem myslela, když jsem příspěvek psala. Barča by byla prima ségra….ale já nic neřekla 👀 impakt točte videjka, točte….

impact
impact (421 příspěvků) 25.03.2024, 09:27:18 xxx.xxx.11.39

Když já nevím, esi by si efe nenaserinkala trochu do bot, mít takový dva lovce. On je s tím někdy až fakt otravnej. Jsem asi nikdy netušila, kolik zvěře na nás z lesa kouká, ale on teda spolehlivě všechny vyčumí. 😂

Ale pobavila jsem se teď. Jdu kouknout k efe do tématu, abych se mrkla, esi vím, o které Barče se mluví a já normálně Kevinovi včera objednala postroj od Manmatu, že ho zkusím zapřáhnout. 😂 Tak to vypadá, že by úplnou náhodou mohli mít stejnýho koníčka. 😂 Po včerejší procházce už jsem si říkala, že to prdím ho furt buzerovat. Když chce tahat, tak ať se tahá s mojí váhou. 🤣

Zrzavci
Zrzavci (2885 příspěvků) 25.03.2024, 10:57:43 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 23.03.2024, 15:17:19

Impakte! Tvl to Tvoje venčení blech mě vždycky dostane! 😀 😀 😀 😀  Už minule, ale to jsem nestíhala napsat. 

Obrázek Obrázek
efe
efe (1083 příspěvků) 25.03.2024, 17:44:57 xxx.xxx.12.2

My jsme s Barčou od včera na dovolený. Je to dokonalej výletní pes. V hotelu spí, v hospodě spí a venku krásně vyšlapuje. 
Dnes z Ostrova přes Tiské stěny do Tisé na oběd a přes další Tiské stěny zase zpátky ❤️

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
orionka-2
orionka-2 (496 příspěvků) 25.03.2024, 17:57:41 xxx.xxx.64.54
efe:

My jsme s Barčou od včera na dovolený. Je to dokonalej výletní pes. V hotelu spí, v hospodě spí a venku krásně vyšlapuje. 
Dnes z Ostrova přes Tiské stěny do Tisé na oběd a přes další Tiské stěny zase zpátky ❤️

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

To jen svědčí o tom, že je to knírač, i když zrzavý. Knírač jako formanský pes má cestování a výletování v krvi.

V Tiských stěnách jsme taky s knírači byli. Spali jsme v hotelu ve Sněžníku, tam tenkrát psi nesměli do jídelny. Nebyl problém, byli zvyklí v autě. Jenže kolem auta na ně dorážely děti, psi to nezvládli a z obložení střechy uvnitř nadělali třásně. Cca 10 cm široké proužky - než jsme se nasnídali. 

Xerxova
Xerxova (792 příspěvků) 25.03.2024, 17:59:28 xxx:xxx.9192:face
efe:

My jsme s Barčou od včera na dovolený. Je to dokonalej výletní pes. V hotelu spí, v hospodě spí a venku krásně vyšlapuje. 
Dnes z Ostrova přes Tiské stěny do Tisé na oběd a přes další Tiské stěny zase zpátky ❤️

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

jak zvládla cestu autem??


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.