Aktuálně: 4 977 inzerátů173 985 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Jak se vám venčí?

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 26.03.2024, 09:09:59 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele efe z 25.03.2024, 17:44:57

Efe - mám tu hubu kolem celý hlavy, moc hezky se na vás dvě holky kouká, jak si to užíváte. Jsem moc ráda, že to všechno klaplo, že jste se rozhodla, že jste ji našla, že to po těch peripetiích skutečně vyšlo a že si spolu s Barčetem takhle vyhovujete. Hurááááááááááá.

efe
efe (1052 příspěvků) 27.03.2024, 07:58:52 xxx.xxx.12.2
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 26.03.2024, 12:55:27

Jj, jezdi ted na zadnich sedadlech a pokud jedu prdelkama a zatackama, tak jedu jak s hnojem. Jen trosicku slinta, ale je v pohode. 

Obrázek
Xerxova
Xerxova (775 příspěvků) 27.03.2024, 14:24:50 xxx:xxx.ff0a:2eba
orionka-2:

A tady už Yoda byl ??

https://www.google.com/search?gs_ssp=eJzj4tLP1TcwKjcptIg3YPRir0rMySzITAUAQSwGZQ&q=zalipie&oq=zalipie&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUqBwgBEC4YgAQyCggAEAAY4wIYgAQyBwgBEC4YgAQyDQgCEC4YrwEYxwEYgAQyBwgDEAAYgAQyBwgEEAAYgAQyBwgFEAAYgAQyBwgGEAAYgAQyBwgHEAAYgAQyBwgIEAAYgAQyBwgJEAAYgATSAQk2MzQ2ajBqMTWoAgiwAgE&sourceid=chrome&ie=UTF-8


nebyl - proč?? Nestíháme všude všechno 🙃 Letos o prázdninách sice kus Polska bude - s vnoučaty a u pobřeží. Tohle je od nás hodně z ruky.

lupus4
lupus4 (654 příspěvků) 27.03.2024, 16:15:46 xxx.xxx.205.61

U nás horko, polojasno… ráno na fb hledali zaběhlou celočernou fenu NO v místech kam jsme se zrovna chystali… taky jsme se potkali, antož jsem si nenapsal číslo na maj., zavolal jsem měšťáky, aby ho informovali….přifrčel na kole do 20 min, pět po něm i MP, jsem docela mile překvapen, jak hladce to proběhlo a ani pokutu nedostal…

cestou zpátky jsme potkali na volno fenu čuvače - Belu,  na asi páté “ke mně” se uráčila “zajít” na dosah paničky (prej jsem byl vůbec první, kdo poznal čuvače🙂)  

ledňáček furt nikde…😢

orionka-2
orionka-2 (468 příspěvků) 27.03.2024, 16:40:41 xxx.xxx.64.54
Xerxova:

nebyl - proč?? Nestíháme všude všechno 🙃 Letos o prázdninách sice kus Polska bude - s vnoučaty a u pobřeží. Tohle je od nás hodně z ruky.


Právě že není, podle mapy je to kousek od Nového Města pod S. Ale možná, že udělali soudruzi z NDR chybu. Já tam nebyla, jen to na mě vykouklo na netu.

orionka-2
orionka-2 (468 příspěvků) 27.03.2024, 16:47:05 xxx.xxx.64.54
orionka-2:

Právě že není, podle mapy je to kousek od Nového Města pod S. Ale možná, že udělali soudruzi z NDR chybu. Já tam nebyla, jen to na mě vykouklo na netu.


Sypu si popel na hlavu. Opravdu je to daleko až za Krakovem - jiné stránky. Na těch, které jsem otevřela původně byla trasa z Liberce přes Frýdlant 50,9 km. Jak říkal už Masaryk “nevěřte všemu, co píší na internetu”

orionka-2
orionka-2 (468 příspěvků) 27.03.2024, 16:54:10 xxx.xxx.64.54
lupus4:

U nás horko, polojasno… ráno na fb hledali zaběhlou celočernou fenu NO v místech kam jsme se zrovna chystali… taky jsme se potkali, antož jsem si nenapsal číslo na maj., zavolal jsem měšťáky, aby ho informovali….přifrčel na kole do 20 min, pět po něm i MP, jsem docela mile překvapen, jak hladce to proběhlo a ani pokutu nedostal…

cestou zpátky jsme potkali na volno fenu čuvače - Belu,  na asi páté “ke mně” se uráčila “zajít” na dosah paničky (prej jsem byl vůbec první, kdo poznal čuvače🙂)  

ledňáček furt nikde…😢


Tak vám pošlu pro útěchu jednu jarní fotku

Obrázek
efe
efe (1052 příspěvků) 27.03.2024, 17:34:10 xxx.xxx.64.15

Včera jsme byly s Barčou v DE v Bastei a bohužel obrovské zklamání, ačkoliv jsem se na tento výlet těšila nejvíc. Nevím co se dělo, ale takových obrovských davů, co tam bylo, to jsem teda dlouho nikde neviděla. Z výhledu jsme neměli naprosto nic, slavný most jsme pro lidi vlastně vůbec neviděli, nejznámější okruh skalním hradem byl zavřený. Zeshora vlastně nemám ani žádnou fotku. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
efe
efe (1052 příspěvků) 27.03.2024, 17:36:18 xxx.xxx.64.15

A dnes už byl poslední den naší dovolené a to jsme si vylezli na Děčínský Sněžník. Příšerně foukalo, ale jinak tam bylo krásně. Jen jsme nahoře přepadli filmový štáb natáčející další díl Ordinace v Růžové zahradě, takže ani tam nebyl úplně klid.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Sarah01
Sarah01 (1511 příspěvků) 27.03.2024, 17:49:46 xxx.xxx.162.253
efe:

Včera jsme byly s Barčou v DE v Bastei a bohužel obrovské zklamání, ačkoliv jsem se na tento výlet těšila nejvíc. Nevím co se dělo, ale takových obrovských davů, co tam bylo, to jsem teda dlouho nikde neviděla. Z výhledu jsme neměli naprosto nic, slavný most jsme pro lidi vlastně vůbec neviděli, nejznámější okruh skalním hradem byl zavřený. Zeshora vlastně nemám ani žádnou fotku. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

To je tam prý pořád. Proto jsme tam už před 10 lety ani nešli, vybrali jsme si míň exponovaný místo, Lilienstein.

orionka-2
orionka-2 (468 příspěvků) 27.03.2024, 18:38:42 xxx.xxx.64.54
efe:

A dnes už byl poslední den naší dovolené a to jsme si vylezli na Děčínský Sněžník. Příšerně foukalo, ale jinak tam bylo krásně. Jen jsme nahoře přepadli filmový štáb natáčející další díl Ordinace v Růžové zahradě, takže ani tam nebyl úplně klid.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Ale máte krásné fotky.

Dafi
Dafi (74 příspěvků) 27.03.2024, 23:28:49 xxx.xxx.136.20

Efe-jestli se neurazíte,není ten obojek moc široký?

Vím,že jste takový chtěla-široký,ale nezavazí jí?

já teda celý život mám na prtavcích úzký obojky-Dafi má tak pidi krk,že mít tak široký,tak už nemá krk🙂

a když jdou na větší vycházku/výlet mají postroje,tak myslím,že když netahají tak ten široký ani není potřeba-úzký myslím 2cm….obojky

děkuji za odpověd,krásný fotky,jako vždy….🙂

Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 28.03.2024, 11:48:00 xxx.xxx.62.247
efe:

A dnes už byl poslední den naší dovolené a to jsme si vylezli na Děčínský Sněžník. Příšerně foukalo, ale jinak tam bylo krásně. Jen jsme nahoře přepadli filmový štáb natáčející další díl Ordinace v Růžové zahradě, takže ani tam nebyl úplně klid.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Efe, ta Tvoje útulkačka je boží! Takovej nějakej byl Floček č. 1, tj. Floček mého dětství. Takže je to nějakých 45 let zpátky!🤫

A od té doby jsem byla hodně vysazená na rezounky. Až poslední Floček mi trochu změnil preference.😉

efe
efe (1052 příspěvků) 28.03.2024, 12:35:50 xxx.xxx.155.192
Odpověď na příspěvek uživatele Dafi z 27.03.2024, 23:28:49

Obojek je přesně tak široký, jak jsem chtěla, aby se nezařezával psovi do krku. A byl to celkem problém sehnat na takto úzký krk, všude právě prodávají jen ty tenké “strunky”. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.