Aktuálně: 4 798 inzerátů176 135 diskuzních příspěvků17 778 uživatelů

Jak se vám venčí?

impact
impact (421 příspěvků) 31.03.2024, 20:11:22 xxx.xxx.25.168
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 31.03.2024, 18:25:16

Chtěla jsem se vyhnout tomu, že budu během veřejné procházky tři hodiny v kuse komandovat osm milionů psů. 🙄

Když si vezmu osm deset psů sama na procházku, tak jsou všichni hodní. Když je vezmu s přáteli a jejich psy, co chodíme spolu, tak se to dá. Sice se občas chovají jak trotli, ale kámoši jsou schopní je uhlídat a ukomadovat stejně jako já. 

Vzít z deset psů mezi hromadu cizích lidí a psů by byla sebevražda a já bych procházku strávila ve stylu chameleóna, abych všechny uhlídala. A z pohodové procházky bych měla houno…

Takže bohužel. Šli s námi jen moji psi a jeden raslík, co je k adopci a kterého si na cestu vzali předem domluvení lidi. 🙃

Jinak na té fotce, na kterou reagujete, jsem právě jen já a moji VLASTNÍ psi. Proto pro mě byla tak hezká. 🙂

Dafi
Dafi (79 příspěvků) 01.04.2024, 13:53:42 xxx.xxx.136.20

v neděli-Blansko zámecký park,Křtiny,Rudice,Jedovnice,dnes cyklostezka k rybníčku za Kučerovem-dnes všichni 4-slunko,větrno,včera jen 2-jely jsme celá rodina,a ze 4 by jsme se už nevešly🙂

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sutrik
sutrik (320 příspěvků) 01.04.2024, 17:12:13 xxx.xxx.67.105

V pátek jsme s Bonnie šly z Železných hor do Žďárských vrchů. První fotky jsou z Hlinska ze skanzenu Betlém. Fotka u studánky je jeden z pramenů Chrudimky. Nezapomněla jsem na nápad, že projdu co nejblíže toku Chrudimku od pramene do Slatiňan. Pak možná soutok s Labem v Pardubicích.

Další procházky byly jen krátké, protože na mě po 2,5 letech sedla rýmička. Naštěstí se ratloraptor vylítal na statku, viz video.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Xerxova
Xerxova (793 příspěvků) 01.04.2024, 18:33:33 xxx:xxx.ff0a:2eba

v pátek si švagrová odvezla na tři dny babču - a my slíbili, že si ji dneska odpoledne vyzvedneme. A tak cestou k Berounu jsme se trošku protáhli…

Nejprve jsme dobyli hrad nad Kostomlaty pod Milešovkou, pak vystoupali na Oblík (úžasné pláně obřích hlaváčků, spousta dymnivek všech barev, podléšek, plicníků, sasanek pryskyřníkovitých... no prostě parádní botanická procházka), následovala kratičká zastávka u Zkamenělého pastýře (prastarý menhir) a pak jsme ještě stihli kouknout na Panenský Týnec. A u příbuzných zahrada plná dětí (skončila tam snad celá vesnice) - a žádné se Yody nebálo - naopak, zapojily ho do her (hlavně honění chudáčka pejska autíčky na dálkové ovládání nemělo chybu) a myslím, že spát bude pes až do dalšího víkendu. V pátek Lužky, v sobotu a včera Jizerky a dneska tohle…

Vahine
Vahine (478 příspěvků) 01.04.2024, 18:45:59 xxx.xxx.179.11
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 01.04.2024, 18:33:33

Jak na Vás působil nedostavěný chrám? Pocítila jste na sobě energii proudící z nebes nebo jste na to neměla čas ani chuť? Ta energie neproudí na vyšlapaném místě skoro uprostřed, ale u levého východu vpravo u zdi. Úžasné! Musím se tam ještě někdy podívat. U menhiru byl pobyt také působivý, je to krásné místo.

Jinak se usmívám, když čtu o autíčkách na dálkáč, z toho byl bělouš taky vedle ondynoj, ale snažil se ho chytat. Byl z toho a z dětí pak taky vyčerpaný…ať se Yoda hezky vyhajá ☺

Xerxova
Xerxova (793 příspěvků) 01.04.2024, 18:54:22 xxx:xxx.ff0a:2eba
Vahine:

Jak na Vás působil nedostavěný chrám? Pocítila jste na sobě energii proudící z nebes nebo jste na to neměla čas ani chuť? Ta energie neproudí na vyšlapaném místě skoro uprostřed, ale u levého východu vpravo u zdi. Úžasné! Musím se tam ještě někdy podívat. U menhiru byl pobyt také působivý, je to krásné místo.

Jinak se usmívám, když čtu o autíčkách na dálkáč, z toho byl bělouš taky vedle ondynoj, ale snažil se ho chytat. Byl z toho a z dětí pak taky vyčerpaný…ať se Yoda hezky vyhajá ☺


menhirek byl lepší… já prostě na ty energie nejsem - takže ani energetický bod na Oblíku mi nic neříká - na rozdíl od té pláně hlaváčků… A přiznám se, že některé ruiny starých anglických a skotských abbey na mě působily víc. Ne ve smyslu energie, ale tak nějak tím místem, klidem…

Xerxova
Xerxova (793 příspěvků) 01.04.2024, 18:55:25 xxx:xxx.ff0a:2eba
janaa:

U nás se dnes slavilo, nejstarší bloncka má  13😍 Doufám,že jí zdraví a bláznivost vydrží ještě hooooodně dlouho

Obrázek

gratulace veliká - ať zdraví a bláznivost drží dál a dál

Vahine
Vahine (478 příspěvků) 01.04.2024, 19:10:47 xxx.xxx.179.11
janaa:

U nás se dnes slavilo, nejstarší bloncka má  13😍 Doufám,že jí zdraví a bláznivost vydrží ještě hooooodně dlouho

Obrázek

Nevypadá na to, je fešanda! Gratuluji a přeji ještě pěkný dlouhý čas ve zdraví 🍀

Vahine
Vahine (478 příspěvků) 01.04.2024, 19:17:19 xxx.xxx.179.11
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 01.04.2024, 18:54:22

Když já jsem ještě na takových ruinách, o kterých píšete, bohužel nebyla 😔, to určitě je silně působivé a pro každého tak, jak je nastavený. Tak třeba až v bezpsím období… Děkuji

Xerxova
Xerxova (793 příspěvků) 01.04.2024, 19:55:20 xxx:xxx.ff0a:2eba

tak tedy cesta do Středohoří - první tři fotky jsou z hradu Sukoslav nad Kostomlaty, pak botanická nádhera z Oblíku, při sestupu se Yoda trošku rozjel a měl skákavou a přetahovací…  a pak jeden menhir a na konec Panenský Týnec. Parádní den

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Kilian
Kilian (992 příspěvků) 01.04.2024, 22:00:31 xxx:xxx.9272:4783
Odpověď na příspěvek uživatele janaa z 01.04.2024, 18:50:14

….to bych ji neřekla ani náhodou…tak hodně zdraví a spostrávenych dalších let….🌹

Anonymní (neregistrovaný) 04.04.2024, 07:59:49 xxx.xxx.119.6

Vyvenčit ráno, to ne, to se musí dospávat. Ovšem když si panička napatlá na vlasy hennu, schová si hlavu pod dvě igelitový čepice a kulicha (venku je 17), to je prý nejlepší doba procházkovat, čmuchat a pozorovat…🤪.

 V Panenským Týnci jsem se psem byla taky, nejstrašidelnější byla chvíle, kdy jsem měla zavřený oči, čekala jsem na příchod tajemný energie a oni se vznesli k nebi holubi a já dostala málem infarkt.  

Ale - byla jsem v Budějovicích, a byl to hroznej den, vyčerpávající. No, támhle je les, tak že si tam se psem vodfrknem, protáhneme nohy, já se vydýchám. To teda, v duchu jsem se rozčilovala, co ten pes blbne, nechtěl tam být, na vodítku byl jak malej. Pak jsem zjistila, že to je STRAŠIDELNÝ les. A ono tam teda nebylo příjemně ani mně, samozřejmě to bylo nejspíš mým celodenním rozpoložením a tím, že v tu chvíli tam nebyl žádnej živáček, celý jsem to nejspíš přenesla i na psa, ale stejně (tři tečky)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Ronja s motejlem (neregistrovaný) 04.04.2024, 08:01:42 xxx.xxx.119.6

Samozrejmě já🙄.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 04.04.2024, 16:41:01 xxx.xxx.119.6
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 04.04.2024, 15:31:25

Ano.

kometa
kometa (4304 příspěvků) 04.04.2024, 17:14:56 xxx.xxx.147.163
Odpověď na příspěvek uživatele Ronja s motejlem z 04.04.2024, 16:41:01

Ten znám velmi dobře. Z koňských vyjížděk. A ti nikdy nic neříkali.

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 04.04.2024, 17:53:41 xxx.xxx.119.6
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 04.04.2024, 17:14:56

Tak ale to by mohlo být tím, že koně se bojí jen dvou věcí…a neviditelný síly v tom vtipu nejsou😉.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.