Aktuálně: 4 955 inzerátů174 098 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Jak se vám venčí?

Fikovnice
Fikovnice (4286 příspěvků) 28.03.2024, 18:55:45 xxx.xxx.62.247
Odpověď na příspěvek uživatele bambule z 28.03.2024, 18:26:21

Bambule, jsem zde jen na chviličku, jdu na zelené pivo…jako každý Zelený čtvrtek!😀

Ale už několikrát jsem se Vás chtěla zeptat na diabetes Vaší Bambule. Vy víte, že můj Fido má také těžkou cukrovku, že jo? A že se to zázrakem podařilo zkompenzovat…? Pokud chcete, písněte SZ. Nebo do toho vlákna Diabetes písněte, jak jste na tom vy. Držím moc pěsti!👍

bambule
bambule (415 příspěvků) 28.03.2024, 19:29:41 xxx.xxx.75.109
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 28.03.2024, 18:55:45

O Fidovi samozřejmě vím. Bohužel u nás je to hodně, hodně těžké. Bambuli se nedaří stabilizovat, cukr ji lítá nahoru a dolů jak splašený. Některé měření jsou naprosto šílené. Je to hrozně flustrujicí a psychicky vyčerpávající. Momentálně zkoušíme jiný druh inzulínu. Posledních čtrnáct dní v podstatě denně mluvím s naší doktorkou z kliniky, plus informuji našeho domácího veterináře. V práci nefunguju, protože pořád běhám domů měřit Bambuli cukr. Už jsem vyplakala moře slz, probděla hodně nocí….  Potřebovala bych malý zázrak …. Něco co by nás trochu posunulo tím správným směrem. Nechci se moc rozepisovat, nejsem úplně v pohodě. 

Kilian
Kilian (953 příspěvků) 28.03.2024, 19:57:55 xxx:xxx.7dd7:ea85
bambule:

O Fidovi samozřejmě vím. Bohužel u nás je to hodně, hodně těžké. Bambuli se nedaří stabilizovat, cukr ji lítá nahoru a dolů jak splašený. Některé měření jsou naprosto šílené. Je to hrozně flustrujicí a psychicky vyčerpávající. Momentálně zkoušíme jiný druh inzulínu. Posledních čtrnáct dní v podstatě denně mluvím s naší doktorkou z kliniky, plus informuji našeho domácího veterináře. V práci nefunguju, protože pořád běhám domů měřit Bambuli cukr. Už jsem vyplakala moře slz, probděla hodně nocí….  Potřebovala bych malý zázrak …. Něco co by nás trochu posunulo tím správným směrem. Nechci se moc rozepisovat, nejsem úplně v pohodě. 


….to je mi moc líto, držte se obě dvě….

Fikovnice
Fikovnice (4286 příspěvků) 29.03.2024, 10:00:07 xxx.xxx.62.247
bambule:

O Fidovi samozřejmě vím. Bohužel u nás je to hodně, hodně těžké. Bambuli se nedaří stabilizovat, cukr ji lítá nahoru a dolů jak splašený. Některé měření jsou naprosto šílené. Je to hrozně flustrujicí a psychicky vyčerpávající. Momentálně zkoušíme jiný druh inzulínu. Posledních čtrnáct dní v podstatě denně mluvím s naší doktorkou z kliniky, plus informuji našeho domácího veterináře. V práci nefunguju, protože pořád běhám domů měřit Bambuli cukr. Už jsem vyplakala moře slz, probděla hodně nocí….  Potřebovala bych malý zázrak …. Něco co by nás trochu posunulo tím správným směrem. Nechci se moc rozepisovat, nejsem úplně v pohodě. 


Bambule, nechci to tady plevelit…

Pokud ale byste potřebovala nějakou radu nebo zkušenost, určitě písněte SZ. U nás to také dost dlouho vypadalo špatně. Nebo mám zas vytáhnout na světlo boží to vlákno Diabetes? Tam byste mohla napsat o radu, i od ostatních. Také jsem tehdy plakala… Jinak Fido funguje na Lantusu, jedné dávce denně 6 U.I.

impact
impact (409 příspěvků) 30.03.2024, 12:38:32 xxx.xxx.25.168

My jsme dneska pozvali na venčení karamády a nakonec se sešlo dvanáct lidí a dvacet psů. A dali jsme si krásných dvanáct kiláčků za tři hodiny. 🤗

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Xerxova
Xerxova (775 příspěvků) 30.03.2024, 12:45:31 xxx:xxx.b40c:383f

my dneska skoro patnáct kiláčků po Jizerkách - ale slibované jasno se změnilo v prapodivně žlutě kalné pošmourno - asi saharský píseček … jinak teplo - byť je ještě březen, šla jsem v tričku

Anet10
Anet10 (99 příspěvků) 30.03.2024, 15:11:22 xxx.xxx.220.104
impact:

My jsme dneska pozvali na venčení karamády a nakonec se sešlo dvanáct lidí a dvacet psů. A dali jsme si krásných dvanáct kiláčků za tři hodiny. 🤗

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

To je paráda a těch pejsků pohromadě-závidím

orionka-2
orionka-2 (469 příspěvků) 30.03.2024, 18:52:52 xxx.xxx.64.54

Já jsem se dnes venčila ve stopách Xerxových u Valtínovských rybníků. Krásná procházka alejí bíle kvetoucích prunusů, na druhé straně ohrada plná jehňátek. Jeřáby jsme viděly hned u prvního ( Hrubý ), ale přes rybník na okraji rákosí. Už v páru. Na dalších březňačky, poláky - taky už v párech a na Smolném se zvedly volavky, vynadaly mi a odletěly na Hrubý. Luňáci nás doprovázeli celou cestu, Smolný byl plný žab - užívaly si to. Jen orla jsme neviděly. Odpoledne už bylo krásně.

Xerxova
Xerxova (775 příspěvků) 30.03.2024, 20:15:54 xxx:xxx.6731:a220

a je tu sobotní výběr z uplynulého týdne. Nejprve Yoda - Měl to náročné - kromě běžných cest za humny byl i v Lužických horách na Naději a na Milštejně a dneska v Jizerkách na  Paličníku. Tam, kde se panička usmívá jak blbeček je návrat z úplně temné štoly starého náhonu (volně přístupná na červené turistické značce na Hamerském potoce pod přehradou Naděje) a Yoda to v pohodě zvládnul.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Xerxova
Xerxova (775 příspěvků) 30.03.2024, 20:19:46 xxx:xxx.6731:a220

a teď ty nepsí - Hamerský potok, kyčelnice (měla jsem radost, že jsem ji určila), starý náhon, přehrada Naděje, hrad Milštejn se skalní bránou (bylo tam lidí jak na Václaváku), skalní kaplička nad vodou (by mě zajímalo, jak do té vázy dávají kvítí, je to dost vysoko a přístup jen z vody)  a na závěr dnešní Jizerky i s výhledem z Paličníku

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
impact
impact (409 příspěvků) 31.03.2024, 09:27:52 xxx.xxx.25.168

Ještě sem lepnu jednu fotku, co ke mě ze včerejška doputovala.. Mám sice osm milionů fotek psů a lidí, protože na společných procházkách se vždycky snažím udělat nějaký průřez. Ale málokdy se stane, že by někdo vyfotil mě. Tohle mě včera zahřálo. 😊

Já a všichni moji psi. 🥰

Obrázek
orionka-2
orionka-2 (469 příspěvků) 31.03.2024, 14:18:52 xxx.xxx.64.54
impact:

Ještě sem lepnu jednu fotku, co ke mě ze včerejška doputovala.. Mám sice osm milionů fotek psů a lidí, protože na společných procházkách se vždycky snažím udělat nějaký průřez. Ale málokdy se stane, že by někdo vyfotil mě. Tohle mě včera zahřálo. 😊

Já a všichni moji psi. 🥰

Obrázek

Ztratil se Kilián ?

Kilian
Kilian (953 příspěvků) 31.03.2024, 14:45:26 xxx:xxx.8825:1afa

 ..krásné Velikonoce všem včetně Vaším blízkým a chlupáčům…..Keliš mně dal předčasně krásnou pomlázku v podobě splněné zkoušky ZMPO a nejvyšších bodech v poslušnosti z osmi spoluzkoušejicich….

Skeeve
Skeeve (116 příspěvků) 31.03.2024, 14:57:44 xxx:xxx.fcf0:4b4
Sarah01:

U nás taky saharský písek a pořád hodně fouká, včera procházka bez psů s vnučkou ve Slezských Rudolticích.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Ten dům s malými okénky je bývalý špýchar, nebo  něco takového? Díky 

Sarah01
Sarah01 (1517 příspěvků) 31.03.2024, 18:07:07 xxx.xxx.162.253
Skeeve:

Ten dům s malými okénky je bývalý špýchar, nebo  něco takového? Díky 


Bývalá sýpka, záměr netuším, pravděpodobně je vlastník jiný, než majitel zámku, což je obec. Sýpka nemá střechu, okolí je ale upraveno a čerstvě vysetá tráva.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.