Kvilda je obstojně pod ledem, ale aspoň chodníček směrem na Jezerní slať je suchý a tedy schůdný. Tak jsme se šli projít než mláďata odlyžujou. Uvidíme, jak to vymyslíme další dny.
Jak se vám venčí?
U nás ledová krusta po druhé hodině roztála, na procházce jsme byli kolem komína na 2x cca hodinu. Pozitivum je, že v tomto počasí vylezlo ven málo lidí. Teď už zase mrholí, snad to nezmrzne, zatím je nad nulou.
Yoda má tento týden málo fotek - hodně jsme venčili v civilizaci - a to páník nefotí
zato těch bezpsích je nějak moc. Dvě ze zamrzlého lesa za humny, zbytek z dneška. Berzdorfer see je zatopený důl - hloubka až přes 70 metrů, plocha 960 hektarů… jen tak nepromrzne, takže vodních ptáků spousta - kolem je zemědělský kraj, bezsněžné pole a louky, takže i pást se mají husy a jeřábi kde… Dojedeme tam asi za třičtvrtě hodinky. Mimochodem kolem “rybníka” byly i dnes v mlze a šedu otevřeny tři občerstvení (ale my si nesli řízek a kafe v ruksaku)



























