Aktuálně: 1 919 inzerátů282 782 diskuzních příspěvků20 161 uživatelů

Jak se vám venčí?

sutrik
sutrik 15.05.2026, 21:22:42 xxx:xxx.b4e7:bf1c
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 15.05.2026, 20:28:49

Uff.

Při řešení na policii by mohlo pomoci video. Aby to nebylo slovo proti slovu. Ale nesměl by vidět, že ho natáčíte. To by mohlo být nebezpečné. Takže nějakou nenápadnou kamerku, nedržet ji v ruce, jen v případě potřeby rychle a nenápadně spustit.

Aluška
Aluška 15.05.2026, 21:24:48 xxx.xxx.48.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele sutrik z 15.05.2026, 21:22:42

Mám kdyžtak hned zase volat 158, držet vodítka, volat a natáčet nedokážu najednou. Poprosila jsem známého jestli by občas nemohl jít se mnou. 

sutrik
sutrik 15.05.2026, 21:51:14 xxx:xxx.b4e7:bf1c
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 15.05.2026, 21:24:48

 To by chtělo skrytou kameru. Připevněnou třeba na oblečení.

Xerxova
Xerxova 17.05.2026, 15:44:14 xxx:xxx.f18:7b13

snažíme se držet Yodu na kratších procházkách (stále bere antibiotika), takže max hodinovky. A dneska jsme na ni vyjeli o kus dál - až na Bílou stráň ve Středohoří. Protože tam kvetou kytičky, které máme rádi… Moc hezká procházka - a navíc jsme domů jeli uzoučkýma místníma silničkama mimo hlavní tahy - kus Středohořím, kus Lužkama…

nejprve fotky nepsí z tohoto týdne

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sutrik
sutrik 17.05.2026, 17:07:51 xxx:xxx.e7e:57b0

První fotky jsou ještě z minulého týdne z relíčka. 

1. Německý pinč.

2. Pro porovnání velikosti, feny z jedné smečky. Dobrman, německý pinč, to strakaté je následek neuhlídaného hárání. Před 2 lety měli ještě trpasličího pinče, zapomněla jsem se zeptat, jestli ještě žije. 

3. Ještě jednou “následek”. Roční štěně. Kříženec německého pinče a australského ovčáka. Familiárně kříženci dostali označení australopinčekus. 

4. Byla tam různá plemena. I ta, která by člověk na zkouškách poslušnosti neočekával. Basenjimu na fotce se daří.

5. My už máme po zkouškách, koukáme na nižší třídu, kafíčko, buchta a pohov 🙂 

Fotky s černým křížencem retrívrů jsou z tohoto týdne. Párkrát jsme se na procházce už potkali, teď jsme je nechali volně.

A poslední dvě jsou z dneška. Po měsících jsem dala něco delšího, zatím opatrných 14 km a k tomu 4 km na autobus a z hospody domů. Noha dobrá! Konečně.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Sarah01
Sarah01 17.05.2026, 20:50:00 xxx.xxx.162.253

Já jsem byla o víkendu pomazlit vnoučátka od mojí Cherry. 🥰 Jsou to úžasní medvídci. Kvalita fotek teda nic moc, ven se nedalo, pořád prší. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Dublinbarzoj
Dublinbarzoj 17.05.2026, 22:28:56 xxx.xxx.128.36

My s trojkou Dobbym na výstavě a po výstavě,  zmohlo ho to. Ale byl za šikulku a vílu a vyhrál 

Obrázek Obrázek
Trickyvoo
Trickyvoo 18.05.2026, 04:35:25 xxx.xxx.62.63
Aluška:

Tak jsem ho dneska potkala zas. Šel po tý cestě, po který za mnou minule šel a řval na mě nadávky. Přišlo mi že tudy jde schválně, jestli mě tam potká. Nikdy tudy nechodil. Viděla jsem ho už z dálky, zahlídla jsem svítivě růžový vodítko, čapla psy a okamžitě se otočila a šla od něj pryč. On hned zrychlil a hulákal na mě : bojíš se ? Už sem nelez.  Já ho chtěla obejít, když si představíte lesní cestičky do trojúhelníku, tak po dvou kratších stranách jsem chodila já  a on chodil po tý delší abych nemohla nikudy vyjít a furt hulákal jestli se bojím. To už jsem vytáčela 158. Po chvíli když viděl že telefonuju, tak odešel. Už jsem to byla sepsat na obvodním oddělení a už to budou nějak řešit. 


To je teda hroznej magor, psala jste, že je doktor? Doufám , že na patologii. Ten by se živými neměl přijít do kontaktu. Vždyť je psychopat.

šavlozubka
šavlozubka 18.05.2026, 07:36:38 xxx.xxx.167.80

Já dneska po dlouhé době vytáhla postroj na lehkej tah v chůzi. Mladý pán je šprýmař. Takže při běžném venčení si ještě pořád občasně vysvětlujeme, že na obojku se netahá. Na postroji cvaklej k sedáku by dneska šel vzorně u nohy a vymáčknout z něj tah mě stálo mraky povzbuzování. Ale od zimy jsme to nezkoušeli, protože nejdřív bylo blbý náledí a kluzký bláto a pak jsem nebyla úplně fit, tak třeba si vzpomene. Na horách to pak už docela šlo. 

Sardullah
Sardullah 18.05.2026, 08:07:18 xxx.xxx.221.235
Dublinbarzoj:

My s trojkou Dobbym na výstavě a po výstavě,  zmohlo ho to. Ale byl za šikulku a vílu a vyhrál 

Obrázek Obrázek

Protože byl nejkrásnější🥰 … gratuluju.

Zrzavci
Zrzavci 18.05.2026, 08:10:26 xxx:xxx.b46e:b201
»
Odpověď na příspěvek uživatele Dublinbarzoj z 17.05.2026, 22:28:56

Aby nevyhrál, když je tak krásnej, 

Moc gratuluju. 

Zrzavci
Zrzavci 18.05.2026, 08:12:19 xxx:xxx.b46e:b201

Aluško, to je teda extra magor!

Co zkusit zajít na městskou,  osvětlit jim o co jde ,a zeptat se, zda by se tam občas nemohli objevit?

Dublinbarzoj
Dublinbarzoj 18.05.2026, 08:20:40 xxx.xxx.152.8
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 18.05.2026, 08:07:18

Děkujeme,  Dobby je hlavně bílej a to je teďka móda.  V psím světě  je bilej barzoj na výstavě  taková prsatá dlouhonohá blondýna🙈, a to netvrdím,  že  není krásnej. Byla to maličká výstava, ale v krásným zámeckým parku. Moc jsme se těšili. Trochu to zhatilo bohužel počasí,  ale aspoň  je zalito a to se počítá 

šavlozubka
šavlozubka 18.05.2026, 08:30:05 xxx.xxx.167.80

A fotky ze včerejška. Kolik šišek je dost šišek? Chtěla jsem ho přeučit na balónek, když má potřebu v tý mordě pořád něco nosit, ale pryž prý není senzoricky zajímavá. Tak holt nosí šišky. Dokud si ji nese, nechám ho a jak začne žvejkat, zabavuju. 

Obrázek Obrázek
Ph (neregistrovaný) 18.05.2026, 09:04:32 xxx.xxx.87.225
»
Odpověď na příspěvek uživatele Dublinbarzoj z 17.05.2026, 22:28:56

gratuluji! 👍

vy je berete na vystavy na etapy, ne? Vsak vy uz kruh zaplnite sami 😀 

Sarah01
Sarah01 18.05.2026, 10:22:18 xxx.xxx.162.253

My jsme měli v sobotu klubovku v Humpolci, zastavila jsem se cestou jen kouknout, koho známého potkám, pobyla jsem v tom dešti cca dvě hodiny a jela dál. Vystavující mají můj obdiv, že to tam vydrželi celý den, já věděla, proč jsem nehlásila. 😊


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.