Aktuálně: 1 990 inzerátů283 975 diskuzních příspěvků20 216 uživatelů

Jak se vám venčí?

janaa
janaa 26.06.2026, 21:22:50 xxx:xxx.4a1:df57
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 26.06.2026, 21:16:10

My máme skoro hektar zahrady. Přední část jsou louky,tam je klasika tráva,ale hranice je lemovaná břízami a smrky, a zadní je de facto jak ovocný sad, a takové přírodní zákoutí se vzrostlými stromy,taková divočina. Je pravda,že ten přírodní stín je k nezaplacení.  

Plaka
Plaka 26.06.2026, 21:27:10 xxx:xxx.1987:cd34
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 26.06.2026, 20:32:46

Já vytáhla přece jen na chvilku obě psiska, neb se zvednul vítr, teplota 32. Jestli 20 minut jen čuromuro, mno, přišli jsme všichni uvařeny a rotvice hodila dvě šavle. Takže ne, na víkend rypák nevystrčíme, zlatá zahrada.
Btw, nechápu některý zdejší občany. Sekám trávu minimálně, aby nepodeschla, letos jsem sekala 3x. Vracíme se z vycházky a ze dvou zahrad ječí sekačky? Nerozumím jim, ale to asi více lidem.
Mizím odsud, všichni nakřapaný, nemocný, ať něco nechytím. 

DafiŽeryková
DafiŽeryková 26.06.2026, 22:09:34 xxx.xxx.136.20

No já poranní,jen do knihovny a ležet na terse..

a večer říkám-jdu s nimi do zahrady,at se vyčurají/vykakají..

na zahradě mrknu a luxusní západ slunka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak vylítnu ze zahrady,po pár metrech čapnu Dafi do náruče,zahnnu za roh zahrady,vyběhnu úvoz a fotím-Žeryk na jedné fotce válí sudy,štěká,chce pamlsky a míčky a já mazlím,nuhnám a fotím slunko,pak čapnu Dafi do náruče,a seběhnu úvoz,u zahrad chce na zem a spokojená-Dafi SPOKOJENÁ BĚŽÍÍÍÍÍÍÍÍPÁR METRŮ DOMŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ!!!

ráno půjdem v 5 na vycházku…

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
kometa
kometa správce
26.06.2026, 22:11:40 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 26.06.2026, 20:32:46

Tak nevím, jestli to není tím horkem a tím, že stárnu, tak už to tělo tak nezvládá.

Obojí 🙂Já upadla po večerních zprávách a před chvílí se probudila. A můžu konečně chvíli fungovat, než půjdu spát doopravdy 😉Škoda, že si nemůžu ustlat na zemi s hlavou na balkóně.

Orionka (neregistrovaný) 26.06.2026, 23:06:44 xxx.xxx.226.32
kometa:

Tak nevím, jestli to není tím horkem a tím, že stárnu, tak už to tělo tak nezvládá.

Obojí 🙂Já upadla po večerních zprávách a před chvílí se probudila. A můžu konečně chvíli fungovat, než půjdu spát doopravdy 😉Škoda, že si nemůžu ustlat na zemi s hlavou na balkóně.


Když jsem byla v paneláku, spávala jsem taky  na balkoně.

kometa
kometa správce
26.06.2026, 23:09:52 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 26.06.2026, 23:06:44

Jenže já potřebuji spát na zdravotní matraci, tu na balkón nevyvleču.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.