Dajo, ani to tady nečtěte, nestojí to za pozornost. Nejdřív tady kdosi napíše, že nemáme věřit všemu ve sdělovacích prostředcích a teď jsou tady uváděny seznam zprávy jako relevantní zdroj. 🙈 Prostě jak se to komu zrovna hodí. 🤪
Tak, jsme dost bohatí na to, abychom si Ruskou ropu koupili oklikou s přirážkou odjinud, tak jak jinak než “bohatá” byste to nazvala? 😀 Kdybychom byli chudí, už dávno jezdí na fosil jen záchranka přeci.
Je s podivem, že tu nekdo vůbec ještě na vaše příspěvky reaguje - zázrak asi.
Vždyť už jsme tu dle vasich prognóz všichni několikrát mrtví….zabil nás covid, pak ruští okupanti, odnášejici si pračky, taky Američani, Čína, Fialova vláda, inflace, vesmírné ceny PHM, hantavirus, evropská chudoba , zaostalost a nevyznamnost pro zbytek světa….jste taková Baba Vanga z Temu🥳
Hele jako dneska jsem byla tankovat plnou a ač vládní cena je 44 Kč, cena byla 40, takže plná nádrž mě vyšla tak o 3 stovky víc než loni, takže schudnutí se zatím nekoná.
N (neregistrovaný)18.05.2026, 20:17:35xxx.xxx.189.103
assil:
Hele jako dneska jsem byla tankovat plnou a ač vládní cena je 44 Kč, cena byla 40, takže plná nádrž mě vyšla tak o 3 stovky víc než loni, takže schudnutí se zatím nekoná.
Já zatím v přepočtu za asi 16 Kč. Armádní výhoda.😀
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 21.05.2026, 07:33:25
Žvásty, dezinfirmace, manipulace a lži placené propagandy zekených khmérů. Škoda času. Na tohle jdou granty a dotace, jiné úhly poledu jsou finančně zaříznuty. Celý tenhle globální podvod je možné zastavit jednoduše ukončením řízení počasí a osévání mraků. Klima by se okamžitě vrátilo do normálu jako v prvním roce covidu kdy bylo zakázáno létat. ..
🔺 ROTHSCHILDOVÉ PRÁVĚ ZTRATILI KONTROLU NAD POČASÍM. Po 47 let vlastnili oblohu. Ne poeticky. Doslova. Prostřednictvím sítě 22 stanic pro modifikaci atmosféry, které mohly řídit hurikány, vyvolávat sucha, vyvolávat záplavy a zemětřesení – na požádání, podle plánu, na jakékoli souřadnici na Zemi. Program se jmenoval „KLIMATICKÝ TRŮN“. Financován byl labyrintem nevládních organizací, burz uhlíkových kreditů a nadací pro „zelenou energii“ – to vše sahá až do stejné rodinné kanceláře v Ženevě, která ovládá evropské bankovnictví od roku 1815. Minulou středu byla poslední stanice odpojena od provozu. Ne vyřazena z provozu. Zabavena. Společnou vojenskou operací, do které bylo zapojeno 6 zemí, které nikdy veřejně nepřiznaly, že spolupracují. Počasí už není zbraň. Poprvé od roku 1979 obloha nepatří nikomu. ⟁ Každá „přírodní katastrofa“ posledních 47 let měla svůj podpis. Frekvenční otisk prstu zakořeněný v ionosférickém narušení, které jí předcházelo. Výzkumníci HAARP to detekovali po celá desetiletí. Byli zesměšňováni. Zbaveni financí. Zbaveni platformy. Měli ve všem pravdu. Hurikán Katrina: frekvenční charakteristika detekována 72 hodin před dopadem na pevninu. Trajekt bouře byl třikrát upraven – každá úprava odpovídala přenosovému záblesku ze stanice v Karibiku, která byla uvedena jako „výzkumné centrum mořské biologie“. Zemětřesení na Haiti v roce 2010: identická frekvenční charakteristika. Pochází ze stanice ve Venezuele, která byla maskována jako telekomunikační relé. Zemětřesení ve Fukušimě v roce 2011: charakteristika vysledována k námořní lodi operující v Pacifiku pod žádnou vlajkou. Registrace lodi – získaná prostřednictvím námořního sledování QFS – patří fiktivní společnosti na Kajmanských ostrovech. Jediným ředitelem společnosti je rodinný trust Rothschildů. Nepředpovídali katastrofy. Nařídili si je. ⟁ Proč ovládat počasí? Protože počasí ovládá všechno. Ceny potravin. Pojistné trhy. Stabilitu vlády. Migrační vzorce. Výsledky voleb. Sucho ve správné zemi ve správný čas hroutí vládu. Záplava ve správném regionu ve správný okamžik vyvolá uprchlickou krizi, která destabilizuje kontinent. Hurikán zasažený správným městem před volbami změní výsledek. Nepotřebovali armády. Nepotřebovali atentáty. Potřebovali déšť – nebo spíše jeho absenci – na správném místě ve správný čas. 4,2 bilionu dolarů na škodách způsobených „přírodními katastrofami“ od roku 1979. Pojistné výplaty plynou do zajišťovacích společností vlastněných stejnou rodinou, která katastrofy způsobila. Sázka na zkázu, kterou způsobili. Vybírání z utrpení, které způsobili. ⟁ 22 stanic je nyní pod vojenskou kontrolou Aliance. Technologie se neničí – je znovu využívána. Ne jako zbraň. Jako nástroj obnovy. Pouště, které byly uměle vytvořeny během 40 let potlačování srážek – jsou vráceny do původního stavu. Zemědělské oblasti, které byly systematicky vysušovány, aby se vytvořila potravinová závislost – jsou obnoveny. Oceánské proudy, které byly narušeny, aby se změnila rybářská ekonomika – jsou normalizovány. Počasí na planetě se vrací do svého přirozeného stavu. Poprvé za půl století bude déšť padat tam, kam má. Slunce bude svítit tam, kam má svítit. Roční období se budou chovat stejně jako předtím, než se někdo rozhodl hrát si na Boha s frekvenčním vysílačem. Klimatická změna byla skutečná. Ale nebyla způsobena vaším autem. Byla způsobena 22 stroji vlastněnými jednou rodinou. A tyto stroje jsou nyní tiché. KÓD: CLIMATE-THRONE / 22-STATIONS / FREQ-SIGNATURE / SKY-FREED Obvinili vás z počasí, které sami vytvořili. Danili vás za uhlík, který si z něj udělali zbraň. Obloha je teď volná. A stejně tak i pravda. ♟ Každá „přírodní katastrofa“, kterou jste oplakávali, byla obchodním rozhodnutím.
Odpověď na příspěvek uživatele rapotačka z 21.05.2026, 11:37:08
děkuji - ale vsadím se, že chemtrails na obloze kvůli tomu nezmizí. A nádržka na ovlivňování počasí v každém letadle zůstane a tajné skupiny budou stále operovat.
A zajímá mě, jestli slábnoucí Golfský proud je teda ten správný mořský proud, který se po vypnutí ovladačů počasí obnoví, a nebo ten špatný mořský proud, který teď konečně po vypnutí ovladačů zmizí a bude nastolena ta pravá přírodní rovnováha.
Jen teda doufám, že se nevrátí ty zasněžené zimy, kdy v říjnu napadlo a v březnu roztálo. To bych jako fakt nerada.
Klima mě taky hrozně trápí. Civím na globus fakt si cením úsilí ČR, vlastně proti všem ,proti celýmu světu. My Češi to zvládnem. Nedám v zimě polínko do kamen, raději zmznu, jen když se celé planetě bude líp dejchat. Má chudinka co dělat, já jí škodit nebudu, nejsem "Puťka" ani "Zelí".