Aktuálně: 1 917 inzerátů283 011 diskuzních příspěvků20 169 uživatelů

Politika...

Sarah01
Sarah01 02.06.2026, 16:43:42 xxx.xxx.162.253
BaLu:

Jaká je definice dezoláta?


Nevím, ale v tomto případě je to úplně jedno. Pokud mě anonym označuje jako libtarda a nacistu, můžu ho zase já označit dezolátem nebo antivaxerem, což taky je. Nic jinýho v tom není. 

Anonymní (neregistrovaný) 02.06.2026, 17:02:39 xxx:xxx.c051:3606
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 02.06.2026, 16:43:42

Můžete. Jinak i já mám právo na názor, jako vy. Na lži libtardů budu reagovat vždy

BaLu
BaLu 02.06.2026, 18:35:52 xxx.xxx.230.124
»
Odpověď na příspěvek uživatele rapotačka z 02.06.2026, 17:12:16

To jsou paradoxy, že?

N (neregistrovaný) 02.06.2026, 22:10:46 xxx.xxx.189.103

Tak Ukrajince jste měli jak miminka nevinný a překvapivě to není zcela realita. Chudinky malý napadený, musíme jim všechno dát a vše jim tolerovat..😀 Co jste čekali? Vděčnost? 😀 Je to jedna z nejskorumpovanějších zemí a lidi co mají prachy si doma mohli dovolit téměř vše. Tak čemu se divíte? Slyšeli jste jak vyhrožoval Zelensky Maďarsku? Osobně bych rád něktetým lidem dal pořádně do huby až se ukáže že ten svinčik z východu dělá víc bordelu než užitku. 😯 Jenže jaká bude cesta zpět ke stabilizaci? 

N (neregistrovaný) 02.06.2026, 22:13:14 xxx.xxx.189.103
N:

Tak Ukrajince jste měli jak miminka nevinný a překvapivě to není zcela realita. Chudinky malý napadený, musíme jim všechno dát a vše jim tolerovat..😀 Co jste čekali? Vděčnost? 😀 Je to jedna z nejskorumpovanějších zemí a lidi co mají prachy si doma mohli dovolit téměř vše. Tak čemu se divíte? Slyšeli jste jak vyhrožoval Zelensky Maďarsku? Osobně bych rád něktetým lidem dal pořádně do huby až se ukáže že ten svinčik z východu dělá víc bordelu než užitku. 😯 Jenže jaká bude cesta zpět ke stabilizaci? 


Nejzkorumpovanější samozřejmě.😀 Taky máte dny že byste někoho zabili? 😀 

Buggyra
Buggyra 03.06.2026, 05:46:52 xxx.xxx.198.226
»
Odpověď na příspěvek uživatele rapotačka z 02.06.2026, 17:12:16

Někde ty prachy na tu válku vzít musejí 🙂

Penelope (neregistrovaný) 03.06.2026, 11:01:40 xxx:xxx.deda:e28f

Tak snad jsou dezoláti spokojený

Motoristi na ministerstvu životního prostředí zaměstnali svého 18letého influencera Adama Šejnu. Ten neprošel žádným výběrovým řízením a odmaturoval teprve letos, tudíž nesplňuje ani další kritérium, tedy vysokoškolské požadavky. Motoristé to ale udělali tak, že mu dali pracovní poměr, který obchází služební zákon. Šejna je extrémně kontroverzní. V minulosti blouznil o "bílé Evropě", za každé nejsem rasista dodává "ale", ve vysílání u Xavera pronášel výroky typu: "Průměrná žena nevydrží ani jednu ránu od průměrného muže" a: "Muž má ženu chránit a ta žena by mu za to měla vařit jídlo a dělat kafe" .

Buggyra
Buggyra 03.06.2026, 11:18:18 xxx.xxx.198.226

No, a teď budu říkat “nemám Šejna”! No nemám, proto taky nic nevím. Kdybych měla Šejna, ten by mi to jistě řekl, no ale když ho mají Moto Moto na ministerstvu, nemůžu ho mít já doma na balgóně, no považte. Takže já prostě o politice nemám Šejna.

A zajímalo by mě, jak to chodilo u Šejnů doma, když byl malej.

rapotačka (neregistrovaný) 03.06.2026, 11:23:47 xxx:xxx.fc85:6bba
»
Odpověď na příspěvek uživatele rapotačka z 02.06.2026, 18:51:18

Tak jsem si pustila ty “naše 2 hostky" a mají  holky recht. 🦃

Vzpomněla jsem si  na časy, kdy jsme pozvali Vietnamce. U nás nastoupili všichni  do fabriky a už to frčelo, i na 3 směny i ty drobný ženičky-ty snad noční neměly.   Po převratu se vrhli na prodej v tržnicích a byli života schopní a vděční za život v míru.  Pamatujete přece jak  vytvořili  odbory nebo jak tomu říkali a začali se rvát o svá práva, pamatujete se na  jejich fangle? Víte někdo z hlavy jakej je  vůbec  ten jejich vietnamskej  prápor? Slyšíte o nich v ulicích?

Buggyra
Buggyra 03.06.2026, 11:27:13 xxx.xxx.198.226

Proč jste vlastně pozvali Vietnamce? Bylo málo lidí do výroby nebo nízká porodnost nebo co se dělo?

kometa
kometa správce
03.06.2026, 12:23:18 xxx.xxx.224.101
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 03.06.2026, 11:27:13

Já myslím, že to bylo v rámci nějakých těch tehdy socialistických družeb. Pamatuji si, že u nás taky byli v Kovoně. A místní brblali, že jim kazí normy, protože byli moc pracovití. 

Na rozdíl od Kubánců. Ti se moc neosvědčili.

Sarah01
Sarah01 03.06.2026, 12:47:05 xxx.xxx.11.197

Přesně tak, měli se tady naučit, jak budovat socialismus u nich a někteří z nich už tehdy tady zůstali a hned po revoluci rozjeli podnikání. 

Kubánky si taky pamatuju, když jsem chodila o prázdninách na brigádu do Svitu v Hrušovanech. Některé docela pracovité byly, ale nevím o tom, že by tady někdo z nich zůstal.

rapotačka (neregistrovaný) 03.06.2026, 13:02:56 xxx:xxx.fc85:6bba

Tušíte někdo, že ve Vietnamu probíhala válka? Válka, jakou si neumíte představit.

Když se Bugyra ptala, proč tu jsou, prolítly mi hlavou fotky, záběry z kin a z TV

a udělalo se mi opravdu fyzicky špatně. Snad se to dá někde vyhledat, já to neumím, co jsem našla , je  vždy půlka videa, kde UŠAci vysvětlujou, ospravedlnujou  proč to bylo nutný. Nebudu psát svině, žádná svině si nezaslouží přirovnání k nim. 

Např. mladou ženu znásilnili, pověsili za nohy na ráhno, nohy roztáhli a rozsekli ji napůl.  Prchající hořící děti …. ten národ nemohl žít na své zemi, museli žít v kanálech. Nazvedl se poklop, bud bylo bezpečno a člověk vylezl, nebo šup zpět.

V každý zemi, kterou jde ta banda “vysvobodit”, postupuje  stejně. Jsou tam komouši, jsou tam zbraně .

Ukrajinci = Volynský masakr, 

UŠÁci Vietnam My lai a 1000 dalších míst

Buggyra
Buggyra 03.06.2026, 13:28:35 xxx.xxx.198.226
»
Odpověď na příspěvek uživatele rapotačka z 03.06.2026, 13:02:56

Netušila, děkuji za propojení.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.