Aktuálně: 4 318 inzerátů190 578 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů

Třetí víčko

Buggyra
Buggyra (3788 příspěvků) 20.02.2024, 09:56:21 xxx.xxx.198.226

Já přijedu z dovči 26.7. a 3.8. nastupuji jako vedoucí na tábor 😀

Ale třeba ten víkend v črci nebudu úplně pryč a budu se moct zdejchnout na ten víkend směr Brno.

Buggyra
Buggyra (3788 příspěvků) 20.02.2024, 10:01:55 xxx.xxx.198.226

Tak šup, šup. udělejte tady z toho seznamku, přece ho chudáka nenecháte být bezdomovcem. Jen aby neměl jiné “mouchy”, třeba teplé večeře ?

Teplá večeře není moucha, ale bonus - když ji udělá chlap 😀 A jestli je vykopnut, asi by si vážil i studených.

Kilian
Kilian (1280 příspěvků) 20.02.2024, 11:04:26 xxx:xxx.b9f2:d9e4
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 20.02.2024, 10:01:55

..otázkou je proč byl vykopnut….chlap po všech stránkách fungující a to tak, že dobře, se jen tak nevykopává…

Orionka (neregistrovaný) 20.02.2024, 11:49:06 xxx.xxx.173.166
Kilian:

..otázkou je proč byl vykopnut….chlap po všech stránkách fungující a to tak, že dobře, se jen tak nevykopává…


Když se ženské zblázní hormony……to se dějí věci…pak by špendlíčkem kopala a bývá pozdě.

Jak to zpívá Dobeš? Když chlap zmagoří láskou……u ženskejch tam to platí taky…..

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 20.02.2024, 12:07:12 xxx.xxx.95.92
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 20.02.2024, 11:51:06

Neruš s ořechama teďkonc, já čekám, jak dopadne tahle dohazovací akce😜

Přikláním se k Evě, moc takhle zblázněných ženských jsem nepotkala a už vůbec ne ve věku 50+. Na ženské to chodí dřív a ne při přechodu, páč to mají naprosto jiné starosti. 

Kilian
Kilian (1280 příspěvků) 20.02.2024, 12:12:01 xxx:xxx.b9f2:d9e4
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 20.02.2024, 11:49:06

….ale jo může se stát, ale na rozchodu či vykopnuti jednoho nebo druhého je víceméně chyba na obou stranách….

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 20.02.2024, 17:20:39 xxx.xxx.95.92

Dneska, než jsem se dokopala od NETu - začalo pršet. Nijak moc, jenže se blbě čistí kytky, když máte po prvním šáhnutí promočené rukavice. Tak než to obeschne, jsem Tomovi zašila tenisové triko a sobě zkrátila ramínka na podprdě. Pak jsem ostříhala plotostřihem a nůžkama vystříhala nějaké jehličnany(chvojky) kolem baráku, vysvobodila z ní urvanou televizní anténu😏 všechno pozametala vyhrabala listí(kolem baráku a v garáži) vyhrabala záhon, kde za chvíli budou kvést crokusy a modřence. A trávník pod břízou, kde už kvetou prvosenky. K pokračování na skalce jsem se nedostala, protože bylo půl čtvrté a neměla jsem nic k obědu a stejně ve chvíli, kdy jsem si dělala omeletu, začalo pěkně pršet.  Dneska několik přeháněk, ze kterých spadlo takřka neměřitelné množství vody, ale bylo to otravné, protože co chvíli. 

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 20.02.2024, 19:33:41 xxx.xxx.95.92

To je jednoduché, Nikouš je buďto stále posr…nebo ne😉 Papal, pil, takže nic hrozného se mu myslím neděje. Horší by bylo, kdyby byl apatický, nejedl. Uvidíme, co písne Nikča. Však víš, že má moc práce a většinou píše pozděj. 

eva (neregistrovaný) 20.02.2024, 19:36:44 xxx.xxx.163.64

Tak tedy k tomu vykopnutému chlapovi - ano, chyba na obou stranách - více bych nerozebírala…makal na domě, kde měl nějaký malý podíl ( s manželkou a ještě k tomu s tchyní )….no…po dohodě souhlasil s  rozvodem, manželka ho vyplatila a on si koupil v sousední obci domek před rekonstrukcí…takže žádný bezdomovec to není…ale manželka ho vykopla na zimu do domku, kde není topení a je v dezolátním stavu…takže nevím, jestli ze seznamky něco bude, myslím, že jednou mu už stačilo …😏

eva (neregistrovaný) 20.02.2024, 19:39:52 xxx.xxx.163.64
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 20.02.2024, 11:04:26

Jak už jsem psala, chyba na obou stranách…bydlel v domě manželky a její matky, měl tam tedy menší podíl ( tuším 1/6 nebo tak nějak )…a po vyplacení musel do 30 dní dům opustit, odešel do starého baráčku bez topení, v listopadu…

Canka
Canka (339 příspěvků) 20.02.2024, 20:44:44 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Domů z práce jsem šla se špatným pocitem,jak to tam bude vypadat,ale světe div se,v bytě to nesmrdělo a nikde žádná nehoda.. Nikoušek mě teda nevítal,ale spinkal v pelíšku..jen jsem ho zkontrolovala a nechtěla ho budit..najedla jsem se,pofackovala kočkolity a morčátka a šla dát kočičakům jídlo..to už Nikoušek přišel..normálně se nabaštil(dávám mu teď vařené kuřecí a dneska sem tam přidala malinko rýže).Hned jsem mu pak šoupla zase tu pastu(už přesně vím jak a je to rychlovka - že mi to trvalo😂) a pak šel na záchod ..už tu není úplně tekuťák,ale mělo to už nějakou konzistenci..jen teda chodí furt v takovým podřepu.. 

Ale baští,pije,na záchod chodí normálně..tak snad se to brzo srovná..prdelín můj..teď se mnou leží na gauči a spinká…

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 20.02.2024, 21:15:51 xxx.xxx.95.92
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 20.02.2024, 20:44:44

🙂 Snad mu bude jen líp a líp. Řeknu od nás. Ráno přijdu do pracovny, ani ne moc smrádek, ale v záchodku leží bobky. Nezahrabané a dle velikosti Vikťounové. No paráda Vikťi, hezké bobiše, super! Napapal se vepřového maska, trochu kapsičky…a za dvě hodiny…srajda👎 Takže já už fakt nevím, když jí pořád víceméně to samé. 

eva (neregistrovaný) 20.02.2024, 22:06:13 xxx.xxx.163.64
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 20.02.2024, 20:07:21

Pravda….

Bobca
Bobca (1222 příspěvků) 21.02.2024, 07:37:03 xxx.xxx.20.192

Jó holky..na to je dobré přirovnání..že “chlapi jsou z Marsu a ženský z Venuše”..Pokud spolu stárnete od “mlada,je to něco jiného,i když se to může pokazit..Ale pokud se lidi seznámí ve vyšším věku,je to o obrovské toleranci..Každý si přináší zkušenosti z bývalého vztahu..zvykáte si na sebe..Pořáteční zamilovanost opadne a už se vidí mouchy…Pokud se to ”neustojí",je lépe jít od sebe…A tolerance jen z jedné strany?to už vůbec nikam nevede..Já jsem byla v minulém životě určitě  "kráva, a s posledním litrem ve vemeni jsem utekla zlému kulakovi"😇😎Takže já jsem zářný příklad husy,která se nechala ovládat celý život Prý-svatozář…prdlajs -husí křídla na zádech jsem vždycky říkala, že mám….Nebudu to radši rozepisovat..Ale prostě chlapa už né👎

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 21.02.2024, 07:45:42 xxx.xxx.95.92

Ha, ha Bobi, já se bála, že si tě tam nechali a ty jsi to tu četla a napsala určitě, až ti klesnul adrenalin, aby jsi nenapsala ještě něco peprnějšího, že jo?!?😜 Ano, obrovská pravda. Vždycky se může pokazit a myslím, že hlavně proto, že lidi si neváží toho, co mají a myslí si, že by mohli mít něco lepšího. A ne, že k tomu přibudou všechny ty ,,mouchy", ale ještě cizí děti, cizí příbuzní. Ani ve snu si neumím představit, že bych tohle chtěla dobrovolně absolvovat😲 Záměrně píšu dobrovolně, protože pokud zůstanete samy(sami) buď se smíříte s tím, že to tak bude a nebo budete hledat ještě někoho k sobě. Ale musí to být kur.vsky těžké a pro mě teda fakt téměř nepředstavitelné. Už jenom proto, že já nejsem zrovna moc tolerantní člověk. 

Buggyra
Buggyra (3788 příspěvků) 21.02.2024, 07:57:13 xxx.xxx.198.226

Já se ani nepochlubila, že jsem zase (podruhé) vytáhla šicí stroj! Zašila jsem si rajtky (a to je nějaký materiál, jednak tuhý, za druhé pružný) a zlomila konečně dvě jehly (tuhý, pružný…). Ale zašila! A vypadá to místy i jako že se to šilo na šicím stroji a nikoli že si s tím hrála kočka (teda většina švů vypadá spíš na tu kočku, ale dva centimetry čistého jsou pro mě úspěch epochální 🙂).

Pak jsem z pružného švu typu M přepnula na šev typu B (malý jednoduchý cik cak), ověřila jsem si v manuálu, že mám stroj dobře nastavený v ostatních parametrech, a jala jsem se zašít jedny ty punčocháče. Šlo to báječně, už jsem nic nezlámala (musím zaběhnout do galanterky pro jehly… sice jich mám asi ještě deset, ale jak to vidím, ty budou lítat jak vlaštovky…) a punčochy jsem úspěšně vyspravila, dokonce lépe než jsem čekala. Tak mám radost, že to funguje! 🙂 A dlužno dodat, že jsem si ještě nepřišila ruku (už umím spouštět tu patku, tak už se nebojím) ani nevystřelila ničím oko!

Jediné co, že jsem používala špulky s nitěmi, co jsem dostala se strojem (potřebovala jsem černé nitě, ty už doma nemám, musím pak také dokoupit), a ty nitě na těch špulích jsou zřejmě už nějaké letité, takže se párkrát ta vrchní přetrhla (naštěstí mám nastavené na té spodní jen mírné utahování, takže se trhala ta vrchní, tak jsem nemusela rozebírat pokaždé spodek, jen jsem si donatáhla svrchu…).

Obrázek Obrázek Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.