Aktuálně: 4 806 inzerátů176 243 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů

Diabetes

Fikovnice
Fikovnice (4444 příspěvků) 24.10.2023, 12:15:45 xxx.xxx.62.212

Kratičký update: Před chvílí Fido hrozně naříkal, pak rány jako že se bortí několik skříní…pak dusot jak stádo koní, do toho Prostřední vrkal. Jdu se podívat, co se děje a oni dva se nahánějí, jdu na WC a odtud jak ohnivá střela vypálil Fido - číhal odtud na Prostředního. Chvíli se honili (v rámci hry), cestou shazovali co jim stálo v cestě, byly to rány jak při stěhování nábytku! Elsa vyskočila na nejvyšší kočičí strom a odtud (pěkně z bezpečí) vše se zájmem pozorovala… Posléze Fido přišel za mnou a že nutně potřebuje tu ruku, kterou sem píšu, abych jej hladila a mazlila se s ním!

Paní Zrzavcová, to je zas výzva na kresbu!😀😉

Fikovnice
Fikovnice (4444 příspěvků) 24.10.2023, 12:17:03 xxx.xxx.62.212
Fikovnice:

Kratičký update: Před chvílí Fido hrozně naříkal, pak rány jako že se bortí několik skříní…pak dusot jak stádo koní, do toho Prostřední vrkal. Jdu se podívat, co se děje a oni dva se nahánějí, jdu na WC a odtud jak ohnivá střela vypálil Fido - číhal odtud na Prostředního. Chvíli se honili (v rámci hry), cestou shazovali co jim stálo v cestě, byly to rány jak při stěhování nábytku! Elsa vyskočila na nejvyšší kočičí strom a odtud (pěkně z bezpečí) vše se zájmem pozorovala… Posléze Fido přišel za mnou a že nutně potřebuju tu ruku, kterou sem píšu, abych jej hladila a mazlila se s ním!

Paní Zrzavcová, to je zas výzva na kresbu!😀😉


Ach jéje! Teď to graduje a Fido teď na Prostředního zaútočil! Ten inzulín mu dává křídla!🤣

…a už se tu zas vrká jak kdybych chovala holuby!😂

Zrzavci
Zrzavci (2891 příspěvků) 24.10.2023, 12:20:12 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 24.10.2023, 12:15:45

No to až se vzpamatuju z toho šoku té první věty, jsem se dost lekla toho naříkání.

Fikovnice
Fikovnice (4444 příspěvků) 24.10.2023, 13:42:06 xxx.xxx.62.212
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 24.10.2023, 12:20:12

Já taky, ono to bylo jak pláč…ale nebylo to poprvé a on tak reaguje právě, když si chce hrát. Nějaké zvláštní vynucení si pozornosti. Ono to nebylo poprvé…a fakt je to naříkavé mňoukání.

Na obrázek se těším…jsem zvědavá, co z toho vyberete, nabízí se toho víc😄: Fido číhající na WC, Elsa padící do výšin kočičího stromu, honba Fida a Prostředního spolu s poshazováváním všeho, co bylo v cestě, anebo…Fido mi okupuje ruku, když píšu na klávesnici!

Fikovnice
Fikovnice (4444 příspěvků) 24.10.2023, 14:08:44 xxx.xxx.62.212
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 24.10.2023, 13:57:14

😄👍

No, dnes z venku to byl zas trysk!👍 Ale poblíž paní venčila psa…tak možná proto.

Redbull…anebo něco ještě silnějšího…? Sama na bolesti občas něco bafnu 😉, tak třeba to působí i na něj!😄

Fikovnice
Fikovnice (4444 příspěvků) 28.10.2023, 11:48:26 xxx.xxx.177.249

Opět malý update:

Jak jsem psala jinde, potřebovala jsem na pár dní vydechnout, odpočinout si a zrelaxovat. Takže jsem ve “svém” penziónku. Přesto jsem samozřejmě myslí pořád u kočičáků a přiznávám, že hlavně u Fida. Ale potěšil mě včerejší předlouhý telefonát s kámoškou. Nějakou dobu Fida neviděla a vyjádřila se, že je úplně jiný ve smyslu “masitý”, což pozoruji také. Dala telefon na nahlas a já na podnájemníky mluvila…a Fido prý začal hlasitě příst! 

Dokonce s tou jeho masitostí se obávám, že zas celkem nabral kilíčka…ale pořád lepší, než když hubnul a chřadnul…

A jako bonus našla kamarádka na podlaze moji Dohodu o provedení práce rozervanou na cucky! Holt, nějak mi můj odjezd museli dát sežrat!😄

A doufám, že paní Zrzavcové přijde už ta invence na další kresbičku. Nebo že by Espiro…?😉

biaca
biaca (580 příspěvků) 28.10.2023, 17:50:38 xxx.xxx.47.71

Jani, ten Kuky mi připomíná sousedčina kocoura od babičky, který se vždy na prázdniny nastěhoval k nám. Měla by jsi se s ním chlubit častěji. Takový krasavec. 

Fikovnice
Fikovnice (4444 příspěvků) 29.10.2023, 09:43:08 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele biaca z 28.10.2023, 17:50:38

Jani, Kukadlo má moje nejmilejší zbarvení: Mourák s bílou náprsenkou a bílými ponožkami.💝 Ale je to takový pošuk - já mu tak říkám, ale láskyplně!😄💝

Fikovnice
Fikovnice (4444 příspěvků) 30.10.2023, 20:53:15 xxx.xxx.60.223
Odpověď na příspěvek uživatele Dublinbarzoj z 30.10.2023, 01:16:25

Vy mě děsíte😉…a já se sem bojím napsat, co se stalo v době mé nepřítomnosti.

Ale napíšu to: Včera jsem přijela z krátkého relax. pobytu v “mém” penziónu. No a čekala jsem samé hrůzy (o roztrhané Dohodě o provedené práci jsem tuším psala🤣).

Nicméně jdu bytem a vidím kapku krve, po chvíli další, a další a další. Zvířata se lísala, přesto jsem si říkala, že se přinejmenším dva nějak nepěkně a nečekaně servali. No a dojdu do kuchyně a tam…polétávala peříčka, hodně peří!!!😢 Mám permanentně otevřený balkón, ale co je extrémně zajímavé, mám jej zasíťovaný s poměrně malými oky v síti. Přesto někdo z nich, předpokládám Kuky, nějakého ptáčka ulovil…a sežral! Je to poprvé a předpokládám, že i naposled. Ptala jsem se sousedky, prý proti zdi paneláku teď nalétávají sýkorky. Toto jsem tedy nečekala ani ve snu…že se některá nějak dostane skrz síť. Pak, co nastalo, si raději ani nechci představovat.😟

Sarah01
Sarah01 (1641 příspěvků) 30.10.2023, 21:41:57 xxx.xxx.162.253
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 30.10.2023, 20:53:15

Jani, je to pro ně přirozené, prostě instinkt, neřešila bych to, hlavně, že jsou v pohodě. 😉🥰

Fikovnice
Fikovnice (4444 příspěvků) 30.10.2023, 22:00:54 xxx.xxx.60.223
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 30.10.2023, 21:41:57

Já vím Ali.

Ale samozřejmě, že mě to zamrzelo! Sousedka tomu vůbec nechtěla věřit, ptž mám fakt ta oka v síti poměrně malá. I se vyjadřovala k tomu, že to u mě asi muselo být rodeo. Což určitě bylo!!! Tipuji, že lovec byl Kuky, jenže Elsa mu kořist zásadně krade (můry, v létě třeba koníky a kobylky, když skočí až do bytu). To je jediný moment, kdy Kuky začne vrčet. Celkem lituji, že tu nemám kamery.

Fikovnice
Fikovnice (4444 příspěvků) 30.10.2023, 22:16:30 xxx.xxx.60.223
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 30.10.2023, 22:03:33

Ne ne, bez píchanců já bych neodjela…myslím, že to tak už bude napořád.

Nooo, mám skvělé přátele - jedna je zdravotní sestra, jiná se x-krát dívala na mě a pak si dokonce pouštěla videa na YT, jak aplikovat s.c. injekci kočce…další je lékařka (ta se ale paradoxně bojí nejvíc), kamarád si sám píchá inzulín…

Ale je tedy pravda, že včera po mém příjezdu už byl čas na píchnutí inzulínu a Fido přede mnou začal utíkat!!!😢To už dlouho neudělal…já byla vždy v online spojení, když tu někdo byl, tak jsem jednou nebo dvakrát i slyšela, jak krátce při ďobanci zaplakal. Ale dneska už si zase lehl na zem a nastavil mi hřbet - úžasňák!!!👍


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.