Aktuálně: 1 892 inzerátů281 890 diskuzních příspěvků20 124 uživatelů

Inzerce psů

kometa
kometa správce
20.05.2026, 15:46:41 xxx.xxx.213.48
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 20.05.2026, 14:41:55

Jasně, že ne. Ale je to merle, takže nekup to, že jo.

Je pryč.

Varaxi
Varaxi 27.05.2026, 12:45:42 xxx.xxx.129.250

A proč to mazat? Nějaká interní pravidla zakazují inzerci nijak nemaskovaných bezpapíráků? Kdyby bylo uvedeno s PP, ale nebyly to FCI, tak bych i pochopila klamání zákazníka, ale tohle? A že bezpapírák nemá povolenou barvu a velikost, to snad není divné, ne? 

Jako chápu, požádat inzerenta, ať doplní, že psi jsou bez PP, to by bylo ok, i když je to zjevné. Ale smazat? Proč?

Varaxi
Varaxi 27.05.2026, 12:49:31 xxx:xxx.acc7:1a5a

Omlouvám se, vidím, že to píšu podruhé - myslela jsem si, že se mi to neuložilo, a ono to bylo v jiném vlákně. 💐

Buggyra
Buggyra 27.05.2026, 12:54:48 xxx.xxx.198.226

Taky jsem si tím mazáním nebyla jistá, ale zase pak si říkám, že minimálně ta informace “králičí” asi tedy není v pořádku… No ale zase aby se pak nemazalo jen při podezření z nekalého úmyslu, to by nebylo dobré.

Sarah01
Sarah01 27.05.2026, 14:00:17 xxx.xxx.11.197

A nepojí se to zbarvení třeba s nějakým postižením? Nevím, jak u jezevčíků, ale kdyby tomu tak bylo, tak smazat je asi na místě.

Aluška
Aluška 27.05.2026, 14:09:54 xxx.xxx.237.192

Zdravotní rizika specifická pro barvu "Izabela"Izabela je zředěná čokoládová barva způsobená genem d (dilution). U jezevčíků a jiných plemen se tato genetická výbava často pojí s těmito komplikacemi:Barevná mutační alopecie (Color Mutant Alopecia): Srst na světlejších nebo šedavých částech těla může začít řídnout, lámat se nebo úplně vypadávat. Kůže bývá šupinatá a náchylnější k infekcím.Demodikóza (Demodex): Zvýšená náchylnost k tomuto parazitárnímu kožnímu onemocnění kvůli oslabené imunitě kůže.Alergické reakce: Vyšší citlivost kůže na vnější vlivy (krmiva, paraziti, šampony).

kometa
kometa správce
27.05.2026, 16:24:47 xxx.xxx.213.48
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 27.05.2026, 14:09:54

Kdybych mazala každý pofidérní inzerát, tak bych ji tu moc nezbylo. A Zbyněk by neměl radost.

Holt  musí zapojit mozek i noví majitelé - ano, vím, to se ne vždy děje. Když se někdo ulakomí na peníze nebo vidí jenom atraktivní barvu…

Aluška
Aluška 27.05.2026, 19:23:49 xxx.xxx.48.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 27.05.2026, 16:24:47

Jj Reni, už vím 🙂

kometa
kometa správce
31.05.2026, 12:25:47 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele acher z 31.05.2026, 11:16:01

Vypadají hodně podobně. 

Asi se někdo chce svézt na módní vlně.

kometa
kometa správce
31.05.2026, 14:12:17 xxx.xxx.147.163
kometa:

Vypadají hodně podobně. 

Asi se někdo chce svézt na módní vlně.


Edit - jasně, že stejná štěňata. I stejná dečka.

Verun
Verun 31.05.2026, 14:40:24 xxx:xxx.781f:c376

Já dnesla šmejdila po psí inzerci a koukám , že ceny  psů jsou stále z valné většiny tajné…všude dohoda..

🤔

kometa
kometa správce
31.05.2026, 15:53:59 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Verun z 31.05.2026, 14:40:24

Už se to tady řešilo, ale pořád to nechápu. U koní se ceny běžně zveřejňují. Nevím, proč to nejde i u psů. Konkurenční boj?

Přece si vážím své chovatelské práce, která holt stojí nějaký peníz - zdravotní vyšetření, výstavy, zkoušky, výběr krycího psa, odchov štěňat…

Verun
Verun 31.05.2026, 15:58:09 xxx.xxx.220.9

Aby náhodou  chovka neviděla za kolik má jiná chovka….nebo je tu nějaký chovatel a může nám to osvětlit? Proč jsou ceny psů tajné…asi by mne nebavilo obvolàvat kdo a za kolik se momentálně prodává konkrétní pes, plemeno. 

BaLu
BaLu 31.05.2026, 18:22:43 xxx.xxx.230.124
»
Odpověď na příspěvek uživatele Verun z 31.05.2026, 15:58:09

Nevím, nejsem chovatelka. Možná proto, že za každé štěně si řeknou jinou částku podle toho, jak nadějné se zdá. I pro mě je to záhada, přece uveřejnit rozsah ceny orientačně od-do by bylo ku prospěchu věci, protože by se předešlo dohadům a telefonátům s dotazem na cenu. 

Fiona.Praha
Fiona.Praha 31.05.2026, 19:59:09 xxx:xxx.bce3:91ab
»
Odpověď na příspěvek uživatele acher z 31.05.2026, 11:16:01

Mně zase není jasné, proč je to jednou doodle a podruhé poo. Zatím jsem vysledovala, že velcí psi jsou doodle (labradoodle, goldendoodle, berniedoodle) a malí jsou poo (capapoo, maltipoo). 

Fiona.Praha
Fiona.Praha 31.05.2026, 20:00:58 xxx:xxx.bce3:91ab
»
Odpověď na příspěvek uživatele BaLu z 31.05.2026, 18:22:43

Chovatelé tvrdí, že je to konkurenční boj, aby ostatní chovatelé nevěděli, za kolik ten konkrétní vrh prodává. Nevím, jestli je to pravda - jak jsem četla, tak posouvám info dál 🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.