Aktuálně: 1 891 inzerátů281 992 diskuzních příspěvků20 126 uživatelů

Psi v médiích

Sardullah
Sardullah 18.05.2026, 13:37:33 xxx.xxx.221.235
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fiona.Praha z 15.05.2026, 12:17:48

Kéž by…🙏

Sardullah
Sardullah 21.05.2026, 12:54:24 xxx.xxx.221.235
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 21.05.2026, 10:57:07

Tohle je děs…já mám “špatný svědomí” i když naložím psy do auta a než sednu, nastartuju a zotvírám okna, tak že ta tu chvilku musí být v tom dusnu…

Vůbec to nechápu, proč to lidi dělaj, když už jedou někam, kde ví, že ta pes nesmí a nebo ho sebou vzít nechtějí (protože u nás do zoo psy normálně můžou, nevím jak tam), tak prostě psa nechám v pohodlí domova a netáhnu ho sebou. 

Spousta lidí se psy obráží i památky, ale prostě na se u psa vystřídají…

Já bych takový lidi, co nechají psa nebo dítě zavřený v autě, do toho auta zavřela taky, ať si to pěkně vyzkoušejí…

Sarah01
Sarah01 21.05.2026, 13:43:29 xxx.xxx.11.197
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 21.05.2026, 12:54:24

Já si myslím, že lidi neumějí domyslet důsledky svého chování, prostě si to vůbec neuvědomují, že se něco může stát. Přitom se o tom mluví a píše už několik let. Jak tehdy na brněnském výstavišti umřela ta labradorka, tak to bylo v době, kdy jsem na výstavy ještě nejezdila.

Varaxi
Varaxi 27.05.2026, 12:36:56 xxx.xxx.129.250
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 27.05.2026, 08:47:01

A proč to mazat? Nic nelegálního to není. To je porušení nějakých interních pravidel? Jako já chápu, že to není úplně košer, ale na druhou stranu to není skoro nic. 

Aluška
Aluška 27.05.2026, 12:37:50 xxx.xxx.237.192
Varaxi:

A proč to mazat? Nic nelegálního to není. To je porušení nějakých interních pravidel? Jako já chápu, že to není úplně košer, ale na druhou stranu to není skoro nic. 


Měla jsem pocit že správce takovéto inzeráty maže

Zrzavci
Zrzavci 27.05.2026, 12:39:15 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 27.05.2026, 12:37:50

No maže vyložené podvody - kdy ten pes neexistuje.

Aluška
Aluška 27.05.2026, 12:45:39 xxx.xxx.237.192
Zrzavci:

No maže vyložené podvody - kdy ten pes neexistuje.


ahá, tak to jo, já myslela i nepovolené barvy bez PP

kometa
kometa správce
27.05.2026, 16:26:15 xxx.xxx.213.48
Aluška:

ahá, tak to jo, já myslela i nepovolené barvy bez PP


Viz vlákno Inzerce psů.

assil
assil 27.05.2026, 23:28:52 xxx.xxx.121.3

Nevím kam s tím, tak to zkopíruju sem když hodně lidí chodí se psama po venku

Pro akutní záchranu zvířat v České republice existují dvě hlavní a bezplatné mobilní aplikace. V nouzové situaci ihned vytočí nejbližší záchrannou stanici nebo veterináře a odešlou vaši přesnou GPS polohu. 

1. Zvíře v nouzi (pro volně žijící zvířata) 

Využití: Nález opuštěných mláďat, sražených srn, ptáků a dalších divokých zvířat. 

Funkce: Aplikace vás podle vaší polohy okamžitě spojí s nejbližší záchrannou stanicí Národní sítě. Aplikace obsahuje i „Desatero nálezce“, jak správně postupovat. 

Stažení: Aplikace je dostupná pro Google Play i pro App Store. 

2. Zvíře+ (pro domácí mazlíčky i divoká zvířata) 

Využití: Nález zatoulaného psa/kočky, akutní zranění zvířete, vyhledání veterinární pohotovosti. 

Funkce: Nouzové tlačítko pro přivolání pomoci, navigace k veterinářům a funkce „Osobního strážce“ při procházkách. 

Stažení: Více informací a odkazy na stažení najdete na stránkách Zvíře+ Aplikace.

Fiona.Praha
Fiona.Praha 28.05.2026, 08:48:25 xxx:xxx.1bf5:85a5
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 28.05.2026, 07:27:55

Doufám, že některý pes skončil na pitvě, protože rozbor vody nic neprokázal. Uhynuli 4, tak snad to některého majitele v tom šoku napadlo nebo aspoň veterináře. 

Jinak teda katastrofa 😢

tetrivek
tetrivek 28.05.2026, 09:34:11 xxx:xxx.fea6:af33

V neděli jsem taky chtěla u nás v rybníce vykoupat psi, jezevčice tam nešla, čuvačce se to nezdálo. Ohař je čunče a vleze do všeho. Ale když jsem viděla tu kvalitu vody….. Myslím, že letos budou muset vydržet s železnými neckami na zahradě. Nebo je někam popovést. Ale voda se rychle kazí i doma. Pomalu ob den s tím pak zaliju zahrádku a napouštím psům čerstvou. Ale jestli bude tohle sucho trvat ještě déle. Už jsem přemýšlela jen kolik vody spotřebujeme denně pro zvířata a to jen na pití, plus zahrada. Bojím se aby nedošla. S představou doma bez vody a nemít ani pro zvířata, by mě trefilo…….. 

tetrivek
tetrivek 28.05.2026, 09:35:52 xxx:xxx.fea6:af33

Přála bych si klidně deštivé léto, ať rostou houby a psi by byli veselejší. Teď leží ve stínu, nebo si vyhrabují jámy pod stomy. 

Buggyra
Buggyra 28.05.2026, 10:09:27 xxx.xxx.198.226

do jámy zmrzlé pet lahve, na ně deku a pes bude hned veselý 🙂

Musím si koupit mrazák…

Verun
Verun 28.05.2026, 10:12:13 xxx.xxx.116.186

Byly jsme na Lipně v nedeli a psa stále mám.voda o.k. nic zeleného a to umí být Lipno jako hrachovka .v našich  rybnící se koupe a pije  stále. A plave tam kde co…


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.