Aktuálně: 1 894 inzerátů281 907 diskuzních příspěvků20 124 uživatelů

Psi v médiích

Zrzavci
Zrzavci 28.05.2026, 15:17:16 xxx:xxx.a69a:2a01

kruci, co se to děje? Ja tedy v mobilu  neotevru články na seznamu, takže  mám jen nadpisy, ale tři  podpbne věci na různých místech ve stejný čas?

Dublinbarzoj
Dublinbarzoj 28.05.2026, 21:31:33 xxx.xxx.197.197

Pokud se tresty nezpřísní, tak toto nikdy neskončí. Strašný jak můžou lidi ubližovat bezbraným.

Sarah01
Sarah01 29.05.2026, 06:53:55 xxx.xxx.11.197

Neskončí to, protože pokud je poptávka, bude i nabídka. Psa musí mít každej, kdo má do pr.ele díru. Zrovna včera na FB inzerát ve skupině retrívři v nouzi, 2,5 roku starý golden bez PP, musí brát pravidelně léky na epilepsii, které měsíčně vyjdou na 200 korun a majitel se psa zbavuje, protože nemá peníze a čas na podávání léků taky ne. Toto fakt nikdy nepochopím. Pár facek by ti lidi potřebovali.

Fiona.Praha
Fiona.Praha 29.05.2026, 09:10:39 xxx:xxx.1bf5:85a5
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 28.05.2026, 15:17:16

Pražáci snad přežili, bylo to 10měsíční štěně a 13tiletý senior, prý kříženci velkých plemen, takže citliví (nevím, nikdy jsem neslyšela, že by byli citliví, ale nejsem vet). Takže se asi nezjistí, co ve vodě bylo, jestli to bylo z vody. Byl to potok kousek na sever za Prahou. Jiná pejskařka podle novináře ze stejné vesnice tvrdí, že stejné příznaky měli její  3 psi, kteří jsou jenom na zahradě a vodu z potoka určitě nepili. Ale není tam, jestli není blízko potoka a nečerpá třeba vodu, s kterou zalévá tu zahradu 🙂

Zrzavci
Zrzavci 29.05.2026, 09:23:30 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fiona.Praha z 29.05.2026, 09:10:39

Hm, je to divný takový, že je toho tolik najednou 😲

Fiona.Praha
Fiona.Praha 29.05.2026, 12:30:58 xxx:xxx.1bf5:85a5
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 29.05.2026, 09:23:30

Je no, ale je také možnost, že se to stává, jen se o tom nepsalo.

Zrzavci
Zrzavci 29.05.2026, 12:46:30 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fiona.Praha z 29.05.2026, 12:30:58

No to si nemyslím,  že by se to mezi pejskaři za ty desetiletí, co se tam člověk pohybuje, neobjevilo.

Ph (neregistrovaný) 30.05.2026, 23:33:26 xxx:xxx.b572:9f60

Nemate nekdo Oneplay ? Videli jste Vymenu manzelek nejnovejsi? 

Rodina s malym mimcem a zavislosti na telefonu. Dva psi v byte- borderak a neco vetsiho chlupateho, tri a dva roky. Musi je vencit zvlast, jeden taha, druhy utoci na psy.  V ramci nataceni si pozvali cvicitelku, aby jim pomohla. Rada je jedina -ti psi potrebuji aktivity.

Za me -nechapu, proc maji dva psy. Rodina ve stresu, psi pretoceni - ale tohle nema vychodisko….

tetrivek
tetrivek 31.05.2026, 00:23:45 xxx:xxx.b89d:de5d
Ph:

Nemate nekdo Oneplay ? Videli jste Vymenu manzelek nejnovejsi? 

Rodina s malym mimcem a zavislosti na telefonu. Dva psi v byte- borderak a neco vetsiho chlupateho, tri a dva roky. Musi je vencit zvlast, jeden taha, druhy utoci na psy.  V ramci nataceni si pozvali cvicitelku, aby jim pomohla. Rada je jedina -ti psi potrebuji aktivity.

Za me -nechapu, proc maji dva psy. Rodina ve stresu, psi pretoceni - ale tohle nema vychodisko….


Viděla jsem to. Absolutně jsem nechápala, jak je mohli jenom venčit. Když pán jezdil pracovat do Rakouska a paní s  malou v kočárku asi nedokázala udržet na vodítku ani jednoho….. 

Ph (neregistrovaný) 31.05.2026, 00:32:27 xxx:xxx.b572:9f60

presne !

celkove jsem z toho dilu takova - presla?…v tomto rezimu musi byt “problemovy” kazdy pes. 

Dva mladi psi na vrcholu sil.

Ono to dost vysvetluje, co se vlastne deje v tom pejskarskem svete obecne.  

Fiona.Praha
Fiona.Praha 31.05.2026, 08:31:52 xxx:xxx.bce3:91ab
»
Odpověď na příspěvek uživatele Ph z 30.05.2026, 23:33:26

To jsem neviděla, ale nedávno v TV opakovali ten díl s tou fenkou labradora v kleci v bytě v Praze u dvou produkčních z nějakého divadla/televize. Zase mi ty kecy zvedly tlak. Fenka už 100% nežije, ale mám takový dojem, že kolem toho byl takový humbuk, že jim snad byla odebraná. Pamatujete na ten díl?

tetrivek
tetrivek 31.05.2026, 11:46:23 xxx.xxx.119.173

Pořád na to myslím. Tak když nezvládli jednoho psa na co si pořizivali dalšího. Nikdy jsem neviděla že by je alespoň pustili z vodítka. Jako tenhle režim pouhé vyvenčení na flexině kolem paneláku, to by nestačilo ani čivavě…….. 

tetrivek
tetrivek 31.05.2026, 11:49:46 xxx.xxx.119.173

Prostě jsou moderní určitá plemena psů. A proto si ho pořídí. Ale vůbec se nezamyslí k čemu byla vyšlechtěna a co potřebují ke spokojenosti. 

Ph (neregistrovaný) 31.05.2026, 11:50:10 xxx:xxx.d922:1853
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fiona.Praha z 31.05.2026, 08:31:52

pamatuju si ten dil. Jen - ti brali tu fenu hodne ven a zabavili ji tam. 

Pak si vzpominam na jiny dil - kde meli psy zavrene v mistnosti bez oken… to jsme snad ani nedokoukala….

Fiona.Praha
Fiona.Praha 31.05.2026, 19:56:06 xxx:xxx.bce3:91ab
»
Odpověď na příspěvek uživatele Ph z 31.05.2026, 11:50:10

To si pletete, nebrali ji ven skoro vůbec, byla neustále v bytě v kleci a prošla se na vodítku po Vinohradech (Praha 2), myslím, že se jmenovala Aura. A chovatelka řekla, že život v kleci psovi nevadí a přes to nejede vlak - povídala paní produkční.

Zrzavci
Zrzavci 01.06.2026, 07:48:10 xxx.xxx.226.6

Ad ta voda - napadlo mou drahou půli - pamatujete se na ten případ, jak v 60.?? letech?? 70?? nevím - umírali návštěvníci nějakého bazénu a pak se přišlo na to, že po rekonstrukci tam byla kapsa, kde přežívala nějaká všivá bakterie?? No a ona ta bakterie umí za určitých podmínek přežít i ve volný vodě - nemohlo to být tohle????? Počasí a koncentrace vody by tomu storpo  napomohlo.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.