Aktuálně: 4 816 inzerátů176 070 diskuzních příspěvků17 778 uživatelů

Sněhové vločky

Orionka (neregistrovaný) 22.03.2024, 13:27:43 xxx.xxx.136.83

V 80. létech o THP pracovníky a inteligenty moc nestáli. Natož aby někoho vyhledávali. Znala jsem jednoho pana doktora v Liberci, který moc toužil mezi ně, dokonce z pilnosti navštěvoval VUML. A nechtěli ho, měli málo dělníků a byla to přece dělnická strana. V listopadu zařval u radnice “všechny komunisty bych nakopali do pr……” Dav mu zacinkal klíči a stal se ministr vnitra. Péťa, ne dav.

Pro kometu: nevím, co se to dělo na VŠV, tam byli v lanaření studentů nebývale aktivní. Proč potřebovali zrovna veterináře?

kometa
kometa (4303 příspěvků) 22.03.2024, 15:45:47 xxx.xxx.147.163
Odpověď na příspěvek uživatele Orionka z 22.03.2024, 13:27:43

Proč potřebovali zrovna veterináře?

Nevím, proč a jestli potřebovali zrovna veterináře. Tenkrát mě oslovil jeden spolužák, jestli nechci vstoupit. Já nechtěla a tím to skončilo.

Sardullah
Sardullah (1005 příspěvků) 22.03.2024, 16:01:07 xxx.xxx.221.216
orionka-2:

Je to dlouhé, pusťte si třeba jen pár minut :

https://www.youtube.com/watch?v=IqbwnCSqU9k

To nebyly vločky 🙂)

Tak se chlubte, která jste tam byla !  


Já jsem byla poupě😜 a ráda a bavilo mě to. Politiku z nás holek v tom nikdo nehledal.

Jinak byla jsem jiskra, ale nebavilo mě do nich chodit, pak pionýr, ale vlastně jen formalita. Poněvadž do klasickýho pyinýru jsem nechodila. Byl to myslivecký kroužek, pak házená, pak chovatelský kroužek a následně už jsem chodila jen ke koním. V komunistické straně od nás z rodiny nikdy nikdo nebyl, ale nikdy jsem nepocítila, že bychom kvůlivá tomu byli nějak biti, třeba nevzali na školu. 

orionka-2
orionka-2 (495 příspěvků) 22.03.2024, 18:05:39 xxx.xxx.64.54
megi-the-pes:

😂 https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/danuse-nerudova-kandidatura-prezidentka-rektorka-pruzkum.A220627_183233_domaci_wes ;;

https://www.reddit.com/r/czech/comments/zrkfb7/danu%C5%A1e_nerudov%C3%A1_a_shrnut%C3%AD_jej%C3%ADho_ml%C5%BEen%C3%ADlhan%C3%AD_o/


Ten první odkaz mi nejde otevřít. Dám jiný :

https://www.youtube.com/watch?v=24-P2YFKiPQ

Takhle jsem se hihňala na základce, u maturity už to nešlo.

Orionka (neregistrovaný) 23.03.2024, 10:18:54 xxx.xxx.178.147
Rapotačka:

Je to starý, ale dala jsem to sem, může to kdykoli zmizet. 

Chtěla jsem sem dát  Irinu Farionovou, pořád jsem váhala, zmizelo to. . . (video)

https://search.seznam.cz/?q=IRINA+FARIONOV%C3%81&oq=IRINA+FARIONOV%C3%81&aq=-1&sourceid=szn-HP&ks=15&sgId=MC42ODAzOTE1NjgzNDc2MDE4IDE3MTExMzQ4MjguODE5

zrovna sem to nepatř - vím


Ty překlady jsou strašné. Ale jinak je Irina vyhlášená ukrajinská nacionalistka a ještě k tomu zlá a hloupá.

Fikovnice
Fikovnice (4432 příspěvků) 23.03.2024, 11:24:10 xxx.xxx.60.208

Vracím se jen s kratičkým updatem: Dívka byla tedy včera opět u mě. Po výuce mi poděkovala, předala miniprezent😊, a poprosila, zda bych ji mohla učit už jen já (sdělila mi, že jí moje výuka vyhovuje nejvíc, dtto řekla své mámě). Bohužel to nelze, což je i mně líto. O psících jsem se s ní nebavila, každopádně, na rozdíl od prvního semináře, na ten včerejší už přišla připravená a reagovala na mé dotazy. Mám z ní radost!

Fikovnice
Fikovnice (4432 příspěvků) 23.03.2024, 12:38:29 xxx.xxx.60.208
Fikovnice:

Vracím se jen s kratičkým updatem: Dívka byla tedy včera opět u mě. Po výuce mi poděkovala, předala miniprezent😊, a poprosila, zda bych ji mohla učit už jen já (sdělila mi, že jí moje výuka vyhovuje nejvíc, dtto řekla své mámě). Bohužel to nelze, což je i mně líto. O psících jsem se s ní nebavila, každopádně, na rozdíl od prvního semináře, na ten včerejší už přišla připravená a reagovala na mé dotazy. Mám z ní radost!


K miniprezentu: Já už fakt melu z posledního… Každej den výuka do večera + stále nějaké průšvihy (auto a další). Tudíž jsem si prezent vzala do postele…a nastal průšvih!!! Usnula jsem s ním. Asi tušíte… Ano, šlo o čokoládu!!!🤣 A hooodně velkou a ráno se nacházející skutečně úplně všude! Obávám se, že je i na kočkách!😄 Byla na povlečení, na posteli, dokonce na NTB!!! A samozřejmě já měla čokoládu na všech možných i nemožných částech těla, čert mi byl dlužen takovéto dárky!!!😂🤣

kometa
kometa (4303 příspěvků) 23.03.2024, 12:41:08 xxx.xxx.147.163
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 23.03.2024, 12:38:29

Mám pocit, že čokoládové koupele nabízejí některá wellness studia - tak jste to měla zadarmo.😉

Fikovnice
Fikovnice (4432 příspěvků) 23.03.2024, 12:46:32 xxx.xxx.60.208
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 23.03.2024, 12:41:08

🤣

Ještě bych ale potřebovala čistící firmu, vyprání povlečení atd.😀

Jinak mně se ale totéž stalo kdysi v nemocnici. Při hospitalizaci. A nenapadlo mě nic blbějšího než v noci jít povlečení do koupelny prát. Ráno bylo vše mokré, stejně to hnědé zůstalo a moje vysvětlení, že jsem prala čokoládu z povlečení bylo vzato s významným pozdvižením obočí!!!🤣

Bodlinka
Bodlinka (986 příspěvků) 23.03.2024, 18:59:33 xxx.xxx.84.238

jsou i horší věci, se kterými se dá spát. jako dítě jsem jednou usnula s rajským jablkem (nedoporučuju) a taky s pečlivě sesbíranými kuličkami rtuti (všechny přes noc zmizely) a občas někdo usne s cigárem a to jsou pak teprve věci.

Varaxi
Varaxi (505 příspěvků) 23.03.2024, 20:51:21 xxx.xxx.137.233
Odpověď na příspěvek uživatele Bodlinka z 23.03.2024, 18:59:33

To mi připomíná - měla jsem spolužačku, která v rámci demonstrace toho, že rtuť, a teď cituji, není až tak jedovatá, vypila teploměr. Prý jí pak bylo trochu špatně a měla průjem, jinak dobré. 
Dýchat to je prý horší, takže ty Vaše vysublimované kuličky mohly napáchat více škody. 

Já jednou usnula, když jsem měla dané těsto na kynutí. To jsem pak uklízela celou kuchyň a uznala, že pohádka Hrnečku, vař! je vlastně docela horor. 
Taky jsem byla na konferenci o globálním oteplování, a když jsem dojela domů a spala u otevřeného okna, ráno jsem se vzbudila - a čuměla na mě andulka. Přiletěla asi tím oknem, musela někomu uletět, ale s plnou hlavou těch dat, jak týráme planetu, jsem si napoprvé pomyslela, že armageddon je blíž, než si myslíme. 😀
Moc fajn je usnout, když hlídám děti, synovce a neteř. Moc rády pak ukazují, co stihly, když jsem byla v limbu. 

Doron
Doron (1862 příspěvků) 23.03.2024, 21:04:39 xxx.xxx.162.21

Mám ve zvyku o  víkendu  ráno pustit psy a pak si jít zase lehnout.

Dnes ráno šest nově vysazených  macešek, které měly sloužit jako jarní výzdoba,  v posteli a dvě v záchodě .

Udělal to Framík. Ale já se ptám proč?!?!?! Proč v záchodě? Asi se šel napít, jako ten týraný pejsek ve zpravávách.🙈


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.