Aktuálně: 4 978 inzerátů173 961 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Sněhové vločky

Sardullah
Sardullah (960 příspěvků) 29.03.2024, 11:45:16 xxx.xxx.189.104
orionka-2:

protože mě kdyby chtěl někdo poslat nevyžádanou sexuální fotku, tak by to musel vyfotit foťákem na film, ten vyvolat, vyrobit foto, dát do obálky, koupit známku a zjistit si mojí adresu, kam to poslat…😂

Přiznám bez mučení, že kdybych měla tohle absolvovat, tak bych si s vámi nepsala.😜


No a proto nám žádné nevyžádané sexuální fotky nechodily…prostě se mi nestalo, že bych otevřela schránku a tam by ležel dick pic…

A když už nevyžádané tak pěkně life exhibicionista v parku v dlouhém kabátu.😉

hmn
hmn (1023 příspěvků) 29.03.2024, 11:52:19 xxx.xxx.112.173

“Jako mě by opravdicky zajímalo proč….jako snad i pochopim polici…kočka tam chce mít volnej průchod, tak shodí předměty na ní…tak naše vina, na polici by měl být max připevněný kobereček, aby to kočandě na hladkém povrchu police neuklouzlo….ale proč to dělá i na stole, na lince…”

protože POHYB
kočky uvádí věci v pohyb, protože pohyb je baví, jsou to lovci

Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 29.03.2024, 20:23:24 xxx.xxx.62.247
Fikovnice:

Toto dělá Elsa! Ale je to MCO, takže se ve vodě ráchá ráda! Každopádně jakoukoli hračku vezme/ukradne a běží ji hodit do fontány. Pak se nad fontánu nakloní, hračku sleduje a…mňouká. Jako že:"Pojď mi ji vylovit, mně tam omylem spadla!"

Mrcha je to!!!🤣

Stejně jako teď někde tady dal někdo video skopičin koček, včetně pomalého posouvání předmětů někde na polici, až spadnou na zem. To mi dělají mladší dva, hlavně teda Kuky. Pomalu posouvá, pak shodí na zem…a pak na věc na zemi zírá a zírá, jako by chtěl, aby vylevitovala zase nahoru!😂


Jejda, to video mi postnula Sarah do Messengera. To nebylo tady. Zkusím to sem dát. Pokud to technicky nezvládnu, poprosím Sarah.😉

Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 30.03.2024, 08:33:02 xxx.xxx.62.247
Odpověď na příspěvek uživatele Daja z 30.03.2024, 05:48:43

Ta, co je vlezlá v šuplíku a na významné zakašlání začne dělat jako by nic a umývat se…🤣

A ještě lepší je ta, co posouvá hrnek na kraj stolu a opět po významném zakašlání jej posune nazpět do původní pozice!😂

Bobca
Bobca (940 příspěvků) 01.04.2024, 09:20:30 xxx.xxx.20.192

Nevím teda,do kterého písmenka patří rok 1956?..🙂

ale přidám zkušenost..2006,po rozchodu s “novým chlapem”(od svého jsem odešla 2003 s tím,že do smrti chlapa né!!,ale stalo se-asi za 2roky…)Stará baba,když se zamiluje,tak je to prý jak když hoří stodola…jo,asi je to pravda..shodila jsem 25 kilo,ale to je vedlejší.Radily mě kamarádky,ať si podám inzerát-na KAMARÁDA..a na občasné zchůzky,že přijdu na jiné myšlenky..Dobrá..Jenže jsem netušila,že v Profitu “sms seznamka” značí úplně jiné senámení😲.Já slušně napsala,že hledám kamaráda přiměřeného věku k občasným schůzkám..Popravdě dala věk-49,výšku..A došlo mi 71 respondentů ve věku od 27-70.. s pár jsem si vyměnila pár smsek..Neklaplo to..ALE..Já pak měla plný telefon obrázků pánského přirození..videí,různých oplzlých" návrhů" a popisků,jak a co by se mnou dělali!!!A to jsem měla malou Nokii.. Holky,nevím,jestli to ještě dnes funguje,ale tenkrát to bylo hrozné..Spíš mě to odpuzovalo,jak ti chlapi lákají ženské na ty svoje ptáky🤭Tenkrát to asi nešlo po internetu..??

Jinak mi došlo video lásky mezi kočičkama,ale nejde mi to sem dát..Mají city,jako lidé..

JanaJanaJanaJana
JanaJanaJanaJana (770 příspěvků) 02.04.2024, 08:25:23 xxx.xxx.183.221
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 30.03.2024, 08:33:02

To je přesně ten důvod, proč jsem měla doma kočku zakázanou…jelikož máme doma dost cenných věcí a oni tak rády shazujou….no ale jedna mrcha si nás našla, a stejně kočku nakonec mám, chvála bohu 🙂

kometa
kometa (4173 příspěvků) 02.04.2024, 08:27:34 xxx.xxx.224.101
Odpověď na příspěvek uživatele JanaJanaJanaJana z 02.04.2024, 08:25:23

Můj kocour neshazuje. Zato si otvírá skříňku a vyhazuje spodní prádlo. Moje.

Doron
Doron (1773 příspěvků) 02.04.2024, 10:19:44 xxx.xxx.16.87

Myslím, že při kočky je opravdu nepřirozené být uvnitř, mnohem nejpřirozenější než pro psa.

Nikdy jsem takové “ zlobení”, jako např shazování věcí u našich koček nezažila . Co jsem ovšem zažila, bylo nošení živých myší do domu, taky nic moc….

Buggyra
Buggyra (3214 příspěvků) 02.04.2024, 10:30:55 xxx.xxx.198.226

kočky příbuzenstva dělají obé (shazují i vyhazují), můj Kocour zlatíčko nezlobí vůbec, asi jsem ho dobře vychovala, protože kdykoli zlobil, dostal facáka…

Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 02.04.2024, 12:49:35 xxx.xxx.177.249
kometa:

Můj kocour neshazuje. Zato si otvírá skříňku a vyhazuje spodní prádlo. Moje.


Ježkovy zraky! Matně si vybavuji, že mi to taky jeden z kocourů dělal. 😂 Naštěstí jen, když byl ještě kotisko…

Fikovnice
Fikovnice (4276 příspěvků) 02.04.2024, 12:54:36 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 02.04.2024, 10:30:55

Teda Buggyro, ten Tvůj Kocour má ale režim…chuděrka.😉

Je ale pravda, že mně onehdá vytekly nervy…s Fidem!!! Byl to asi nějaký pátek večer a povídala mi sousedka, že se odněkud vracela, když vtom panelákem úplně zahřmělo procítěně:"Ty hajzle!!!" Prý se zastavila a přemýšlela…až jí došlo, že to je můj hlas a hned si pomyslela: Áááá, to někdo něco provedl… Tak jsem jí pak se smíchem říkala, že to fakt bylo procítěné, neb Fido v návalu chtění jít ven opět začal cosi trhat (nějaké důležité dokumenty)!!! Je to asi takový nějaký náš souboj (mnou předem prohraný), kdy jej chci naučit, že když chce ven, má u dveří mňouknout! Sousedka se smála a řekla mi:"Blázníš? To je pod jeho úroveň. On moc dobře ví, co je Tvé citlivé místo! Ale ten haj.zl byl neskutečně procítěný!!!"🤭

Edit: Jo, a moje zařvání teda muselo být echt hlasité!😄

Buggyra
Buggyra (3214 příspěvků) 02.04.2024, 13:03:27 xxx.xxx.198.226

Je to chudák, já to taky říkám. Je sám a třeba teď byl sám 4 dny, kdy jsem byla v luftě.

Až dožije a budu pořizovat další, pořídím rovnou dvě kočky, aby si byly společníky 🙂

A to já bych Fida rychle vychovala. Dostal by trhací kalendář přilepit oboustrankou na dveře, a kdyby cupoval cokoli jiného, dostal by na budku. Teda všechno ostatní cupovací bych asi taky uklidila, není nad přípravu…

Kilian
Kilian (952 příspěvků) 02.04.2024, 13:36:15 xxx:xxx.9272:4783
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 02.04.2024, 12:54:36

…..takovej blbej dotaz, nedalo by se ty papíry umístit do nějaké skříňky…..raději poklizený než zničený anebo se furt rozčilovat s kocourem…

Saga
Saga (331 příspěvků) 02.04.2024, 13:51:47 xxx.xxx.167.183

Fíkovnice a to jsi ještě nebyla u nás! U nás má každé zvíře základní výcvik a to včetně chlapa😄. Výcvik se přizpůsobuje živočišnému druhu - slepice nemusí umět piafu jako kůň, že jo🤪Ale kocour, resp. generace kocourů, má vždy pevně stanovená pravidla, když se vyskytuje doma. Venku ať se třeba přerazí, ale pak ať si nechodí stěžovat, že jo😛? Doma má svoji židli, svůj roh gauče, kde má lehací hadr, svůj pelíšek na zemi. Po zemi se může pohybovat svobodně, ale tam to končí. Šplhání po kdečem se netoleruje, kočka na lince nebo v záclonách je absolutní tabu, na stole - neexistuje, postel? OMG! Nikdy, od toho má ložnice dveře a ty maji kliku. Chápu, že u bytových koček takhle uvažovat nelze, ten náš se vybije venku a doma pak už jen hledá něco k snědku a místo k odpočinku, ale přesto nesouhlasím s tím, že kočku nejde vychovat. Jde, ale musí se chtít a musí mít kočka dost podnětů na vybití baterek. My jsme měli vždycky všechny kocoury spíš jako psy a nebylo to plemenem nebo povahou dotyčného soudruha, ale naší pevnou rukou💪! Ale jinak jsme úplně normální😄😄!

Buggyra
Buggyra (3214 příspěvků) 02.04.2024, 14:20:04 xxx.xxx.198.226

V bytě 1/1 má Kocour k dispozici jen 1. Druhá 1 je moje, zavříno, vyřízeno. Tam můžu mít hraček, klávesnic, papírů, nezajištěných otvíracích skříněk a šuplíků a vochcávacích hadýrků kolik chci a dokud nenechám otevřené dveře, nic se nestane. Když nechám otevřené dveře, tak najdu vyleželý důlek v peřině 😂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.