Aktuálně: 4 543 inzerátů178 267 diskuzních příspěvků17 807 uživatelů

Sněhové vločky

Fikovnice
Fikovnice (4571 příspěvků) 18.03.2024, 09:59:39 xxx.xxx.62.173
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 18.03.2024, 09:56:13

Tak když už jsme se dostali až k detektivkám a krimi, viděli jste někdo Metoda Markovič: Hojer?? Na ČSFD to má přes 90%. Já viděla všechny díly a ano…hlavně výkony dvou hl. postav (pro mě do té doby neznámých herců) jsou naprosto top!👍

kometa
kometa (4422 příspěvků) 18.03.2024, 10:24:52 xxx.xxx.224.101
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 18.03.2024, 09:23:13

A pak Eda McBaina, poručík Steve Carella..

Pamatuji. Ale horší mi přišel Capote. Jinak horory jsem milovala od dětství. Ale jinak jsem ještě z té generace, která si venku hrála na četníky a zloděje, houpala se na klepáčích na koberce a bála se chajdy na spadnutí, protože v ní údajně bydlí nebezpečný člověk. A prázdniny u babičky…

Sarah01
Sarah01 (1678 příspěvků) 18.03.2024, 10:31:41 xxx.xxx.217.40
Fikovnice:

Tak když už jsme se dostali až k detektivkám a krimi, viděli jste někdo Metoda Markovič: Hojer?? Na ČSFD to má přes 90%. Já viděla všechny díly a ano…hlavně výkony dvou hl. postav (pro mě do té doby neznámých herců) jsou naprosto top!👍


Kdes to viděla? Já když to hledala, šlo to jen na nějakém placeném kanálu.

Rapotačka (neregistrovaný) 18.03.2024, 10:45:10 xxx:xxx.3ba9:8c9d

Džngischán, Vojna a mír,  E. A. POE, Marco Polo: Milion, Kapitánská dcerka, Sibiročka,  Lasie, Vlčák Kazan aj KOD, četlo se všechno.

Fikovnice
Fikovnice (4571 příspěvků) 18.03.2024, 10:54:07 xxx.xxx.62.173
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 18.03.2024, 10:31:41

Ali, je to na VOYO…a fakt to stojí za to!!!

Ona bohužel Ivanka Mátlová tím zvířetem byla zavražděna, když mně bylo něco kolem 11 let a stalo se to jednu tram zastávku ode mě, asi 150m od baráku, kde bydlím. Dovedeš si představit, jaké zde bylo pozdvižení. Pro mě je to asi nejhorší vražda v historii Česka.😢

Sarah01
Sarah01 (1678 příspěvků) 18.03.2024, 11:26:38 xxx.xxx.217.40
Fikovnice:

Ali, je to na VOYO…a fakt to stojí za to!!!

Ona bohužel Ivanka Mátlová tím zvířetem byla zavražděna, když mně bylo něco kolem 11 let a stalo se to jednu tram zastávku ode mě, asi 150m od baráku, kde bydlím. Dovedeš si představit, jaké zde bylo pozdvižení. Pro mě je to asi nejhorší vražda v historii Česka.😢


VOYO je placené, ne? Já už platím Skylink a už ten je pěkně drahý.

Orionka (neregistrovaný) 18.03.2024, 11:33:26 xxx.xxx.132.142
Fikovnice:

Orionko, na toto máme trochu jiný názor, nebo třeba i hodně jiný.

Jiná sexuální preference existovala, existuje a existovat bude.

Transsexualismus/genderová dysforie to stejné. 

Souhlasím s tím, že neustále tyto lidi protlačovat do všech možných médií je kontraproduktivní pro ty lidi samotné. Ostatně celá skupina translidí je kvůli tomu rozhádaná.


Asi jsem to špatně napsala. Já tu existenci nepopírám. Ale naložit dětem na základce do hlavy “jsem já opravdu kluk?” a opak, je jaksi nesmysl. Určitě na to přijde sám (a) a ta pochybnost by měla přijít z jeho (její) strany a né od nějaké neziskovky (která je na tom značně zisková - mimochodem ).

V dobře fungující rodině si toho matka všimne.

Orionka (neregistrovaný) 18.03.2024, 11:48:18 xxx.xxx.132.142

Ještě jsem přehlídka tu sexuální preferenci. Preferencí myslíte homo - na obou stranách? To mě nemusíte psát. Měla jsem homo šéfa, mám homo kolegu, velmi dobří známí mají homo syna. Měla jsem homo kamarády přes psy. Už jsem to tu psala, když se objevil na jevišti a otevřel pusu, tak ženské v hledišti učůrávaly. (Xerxovi ho určitě pamatují - Schenbauer). Je po smrti, jeho partner taky. A abych nezapomněla na opačné pohlaví, fajn holka chodila se psy - fajn, dokud mě nezačala “balit”.

Homosexualita je stará jak lidstvo samo. Jen je jí teď věnováno nepatřičně moc pozornosti.

assil
assil (1593 příspěvků) 18.03.2024, 12:12:39 xxx.xxx.26.200
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 18.03.2024, 09:59:39

Já se na to chystám, je to jen pár dílů, tak to dám někdy za víkend. Taky jsem na to slyšela jen chválu, jinak moc nekoukám, protože to co se natáčí je obvykle děs běs.

Sarah01
Sarah01 (1678 příspěvků) 18.03.2024, 12:30:48 xxx.xxx.217.40
Buggyra:

Jsem  chtěla podotknout, že nějaký ten měsíc až tři měsíce zdarma na VOYO se dají sehnat přes různé vouchery z časopisů a novin, třeba s předplatným. Věřím, že se to dá i někde sehnat po netu. A jinak na zkoušku je na 7 dní zdarma, když si dáte maraton, tak seriál stihnete 🙂

https://www.herni-kupony.cz/voyo-zdarma/


Dík, zkusím.

Sardullah
Sardullah (1040 příspěvků) 18.03.2024, 12:44:29 xxx.xxx.189.104

Myslím, že mi někdo říkal, že Markoviče sledoval přes https://prehrajto.cz/ myslím, že tam mají 14 dní prémiový účet zdarma.

Jako časem to určo poběží snad i na TV Nova, oni dost věcí nejdřív pustí na VOYO za prašulky a pak to následně, když už je to dost okoukaný, tak to pustí na Nově.

My toho platili děsně moc..Disney, Netflix, HBO a ještě asi dvě , ve finále na to nikdo nekoukal…teď už jen ten NETFLIX a když bude něco na Disney a nebo HBO, co by mě zajímalo, tak si to zaplatím na měsíc, zkouknu a zase předplatné zruším.

Sarah01
Sarah01 (1678 příspěvků) 18.03.2024, 13:04:20 xxx.xxx.217.40
Sardullah:

Myslím, že mi někdo říkal, že Markoviče sledoval přes https://prehrajto.cz/ myslím, že tam mají 14 dní prémiový účet zdarma.

Jako časem to určo poběží snad i na TV Nova, oni dost věcí nejdřív pustí na VOYO za prašulky a pak to následně, když už je to dost okoukaný, tak to pustí na Nově.

My toho platili děsně moc..Disney, Netflix, HBO a ještě asi dvě , ve finále na to nikdo nekoukal…teď už jen ten NETFLIX a když bude něco na Disney a nebo HBO, co by mě zajímalo, tak si to zaplatím na měsíc, zkouknu a zase předplatné zruším.


Ona je to pětistovka k pětistovce a ty peníze jen letí. Já jsem teď uzavřela životní pojistku a taky mám pojištěný všechny 3 psy, takže spoustu vedlejší výdajů jsem musela prostě vypustit, nedá se nic dělat. Snad nám nezpoplatní i YouTube. 😄

Sardullah
Sardullah (1040 příspěvků) 18.03.2024, 13:33:41 xxx.xxx.189.104
Sarah01:

Ona je to pětistovka k pětistovce a ty peníze jen letí. Já jsem teď uzavřela životní pojistku a taky mám pojištěný všechny 3 psy, takže spoustu vedlejší výdajů jsem musela prostě vypustit, nedá se nic dělat. Snad nám nezpoplatní i YouTube. 😄


Jo jo…ani mi nemluvte…přesně a ani to nemusí být pětistovka k pětistovce…ono 150,- tady 320,- tam…když se to pak sečte za měsíc celkem, tak to hodí slušnou sumičku.  A když do toho přistane nějaká pojistka na auto, poplatek za popelnice, za psy, daň z nemovitosti a třeba i nějaký nedoplatek za energie….

Je to hrozný, jak je dneska život v civilizaci drahý. Když nebudu počítat televizi, to je tak nějak zbytná věc…ale internet mít musíme (syn i manžel kvůlivá práci) a ostatní zbytné věci….a ještě k tomu by měl mít člověk našetřeno minimálně 9x výplatu, kdyby přišel o práci a našetřeno na důchod…když se do toho platí nějaká hypotéka, splátky za auto a milion zbytných poplatků….tak už pomalu začínám mít taky depréze.

Jsem si jako mladá myslela, jak už v mém současném věku budeme mít pěkně nasysleno, našlápnuto jsme měli moc hezky a člověk míní a pánbůh mění…stačí 4 roky, kdy se extrémně nezadařilo a všechno šlo do kopru…veškerá životní snaha přišla téměř vniveč…ale tak nebudu si stěžovat, nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř….hlavně když jsme v rámci možností zdraví…

megi-the-pes
megi-the-pes (2299 příspěvků) 18.03.2024, 14:56:14 xxx.xxx.124.255

mám disney a plno blbostí zadarmo k netu… o2… a stejně nekoukám
na prehrajto můžete koukat zadarmo, ale je to trochu krádež, že jo, i kdyby si (na co jako?) někdo platit vip přístup… pojedou jak uložto, jsou to prostě zloději
když nemám koruny, nekoukám
už ten net je drahý, ale to zas potřebuju na práci
paušál tel neplatím…. jehehe, můžu jít psát příručku na šetření… název už mám… Jsem chudák 1

Sardullah
Sardullah (1040 příspěvků) 18.03.2024, 15:08:27 xxx.xxx.189.104
megi-the-pes:

mám disney a plno blbostí zadarmo k netu… o2… a stejně nekoukám
na prehrajto můžete koukat zadarmo, ale je to trochu krádež, že jo, i kdyby si (na co jako?) někdo platit vip přístup… pojedou jak uložto, jsou to prostě zloději
když nemám koruny, nekoukám
už ten net je drahý, ale to zas potřebuju na práci
paušál tel neplatím…. jehehe, můžu jít psát příručku na šetření… název už mám… Jsem chudák 1


Tak uložto a prehrajto…jasně zloději to jsou o tom žádná. Jako já se klidně přiznám, že sem tam něco stáhnu…ne že bych byla zloděj a chtěla ušetřit. Ráda bych si to zakoupila - stáhla legálně…jenže spousta starších věcí se pokoupit nedá nebo alespoň já jsem nikde s CZ dabingem k legálnímu stažení nenašla…kupříkladu seriál… Krajní meze, Pán času…i taková blbost jako stará televizní inscenace pro děti “Upír ve věžáku” (teď už mám pocit, že je v ČT archivu. Prostě někdy mě popadne nějaká nostalgie, vzpomenu si na něco, co jsem kdysi viděla a ráda bych se koukla znovu…ale kde to vzít a nekrást???…

Jako za mě je to škoda…že není takový obchod, kam bych vlezla a za svoje prachy nekradla, ale koupila a kde by právě byly ke stažení i ty starý filmy, seriály, písničky…😴


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.