Aktuálně: 4 581 inzerátů178 025 diskuzních příspěvků17 797 uživatelů
impact
impact (449 příspěvků) 06.02.2024, 13:28:19 xxx.xxx.24.208
Odpověď na příspěvek uživatele Verun z 06.02.2024, 12:59:12

Aha, tak až tak se neorientuju. Jen jsem si koupila větší terárko, pár strašilek a teď se mi kamarádi smějí, že z každé procházky táhnu zablácený psy a kytici ostružin. 😂 Pokud je to nad stovku, tak to se pak asi vyplatí. Trochu. 🙂

impact
impact (449 příspěvků) 06.02.2024, 12:20:55 xxx.xxx.24.208
Verun:

Já vždycky přemýšlím, jestli by si ten had nechtěl natáhnout záda…😉jako se celej narovnat. 

Jinak,  strašilky…. krmení zdarma, nevenčí se a.t.d. a když máte a umíte určité druhy, taky dobrý přivýdělek.


Jako fakt? Ty strašilky? 😂 Já si jich pár na podzim kupovala a spíš mi přišlo, že jsou chovatelé rádi, že se jich za patnáct korun zbaví. 😂 Ale nemám teda žádnou exotiku, to je fakt. Jen obyčejný luzonky.

impact
impact (449 příspěvků) 06.02.2024, 11:58:27 xxx.xxx.24.208

Já sem ještě lepnu něco z komentářů na zdi množitelky. Bylo to pod čerstvými fotkami toho údajně neaktuálního vrhu, za který jsem tu dostala čočku, že lžu.

Otázka do pléna - proč si někdo nechává gratulovat a přát zdraví k více jak deset let starému vrhu? 🙃

Obrázek
impact
impact (449 příspěvků) 06.02.2024, 10:52:50 xxx.xxx.24.208
Zrzavci:

Jo? Mně to přišlo . Ale podle mě ten výkřik zmizet prostě neměl, byly tam věci, které souvisely, ale  co už. 


Hele já to mám na screenu a to nejpodstatnější - ty screeny a jak tím mapuje terén a ty hady jsem tu právě napsala znovu. A ten zbytek bylo jen plesk plesk! 🤪

impact
impact (449 příspěvků) 06.02.2024, 09:52:35 xxx.xxx.24.208
Janae:

Určitě nemazat, je zajímavé a děsivé jak se množky napříč zvířecími druhy kryjí, dělají si alibi a bílé koně, jak jsou propojené. Jak pracují s polopravdou.

Běžného člověka nenapadne, že se to děje až do takové míry.


Tak ono ne nadarmo se kšeft se zvířecím utrpením označuje za nejhorší hned po kšeftu s drogami, zbraněmi a bílým masem…

My jsme kdysi, už je to víc jak deset let, brali pár fen od jedné slovenské množky. A když jsme jí volali, že už budeme na místě srazu, tak mi ta pizda řekla do telefonu, že naskládá štěňata do přepravek a za chvíli bude u nás. Pak se zasekla a prej jo vy ale vlastně jedete pro ty tři fenky.

Mimochodem tohle je taky zajímavej článek. Mi to naskočilo, když jsem hledala cosi k těm jorkům z Plavska. Škoda, že tam Kája nemá pokračování. 

https://www.ecanis.cz/clanky/pribeh-prekupnice-a-jeji-sluzebnice-1-dil_2219.html?pid=56

impact
impact (449 příspěvků) 06.02.2024, 08:59:14 xxx.xxx.24.208

Já hlavně nechápu, jaký osobní invektivy. Ty proběhly včera, kdy už mi fakt moc pilo krev, jak se pořád točí na té omluvě. Nechala jsem je smazat a všem, co to museli číst jsem se omluvila. 

Každý další komentář, co jsem sem vložila, jsou prostě holá fakta. A každý má právo se k tomu vyjádřit, s tím se musíte Orionko smířit. Může se k tomu každý vyjadřovat i opakovaně. Tak to prostě na diskuzích chodí. 

I když zajímavý je, že když tu do mě Leithian xkrát po sobě afektovaně tepe, ať se okamžitě omluvím, tak to bylo v pořádku. A jak bych něco zopakovala já, tak už se po mě zase křičí, ať mlčím.

Ale já mlčet nebudu. Kdykoliv k jakékoliv kauze budu mít co říct, tak to prostě řeknu, doplním, objasním, uvedu na pravou míru a tak dále. Protože k tomu, aby zlo zvítězilo, opravdu stačí jen to, když bude dobro mlčet.

impact
impact (449 příspěvků) 06.02.2024, 08:18:33 xxx.xxx.24.208

Orionko buďte tak hodná a přestaňte mi tady rozkazovat, o čem můžu nebo nemůžu diskutovat. Pokud se Vám to nelíbí, prostě to téma nečtěte.

Na nějaké výsluní Vám z vysoka kašlu. Proti množkám půjdu kdykoliv a kdekoliv. A pokud máte potřebu vytáhnou kauzu Tessy, tak šup sem s tím. Nemám jediný problém si cokoliv obhájit. I když teda mě zaráží Vaše srovnání kauzy odebrání feny pro porušování smlouvy a kauzy s týráním psů a hadů. 😂 O tom, že jsem v kauze Tessy rozhodně po nikom nebékala, ať “drží hubu” a nevyjadřuje se jen proto, aby náhodou něco neprasklo, ani nemluvě. 

PS: Já jsem to smazat chtěla a je to pryč. 🙃

impact
impact (449 příspěvků) 06.02.2024, 07:22:49 xxx.xxx.24.208
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 05.02.2024, 20:58:34

Pokud někdo něco takového obhajuje, sám se staví roven tomu, kdo něco takového páchá. Ani jedna z těch variant pro Leithan nevyznívá dobře.

Nutno podotknout, že když mě tu Leithian začala vyzývat k omluvě za hady a pak za ten zveřejněný vrh, tak jsem rozhodila sítě a poptala se, jak to u ní s těmi hady doopravdy je. A se zděšením jsem zjistila, že je to v terarijní komunitě často propíraná (ehm, trochu se mi ekluje říct chovatelka 🙃) dáma a není to v úplně pozitivním slova smyslu. Takže to, proč jí stav psů přišel normální, se tak nějak samo nabízí…

impact
impact (449 příspěvků) 06.02.2024, 06:59:22 xxx.xxx.24.208
Doron:

Tak když se na to podívám úplně nezaujatě..

Média, v tomto případě Jindřichohradecký deník, vychází z výpovědí provozovatelů útulku, paní se k tomu jinak nevyjádřila, nevíme,  jestli nechtěla nebo nedostala možnost .

Fotky jsou velmi působivé, když se na ně podívám, vidím hodně ošklivě zacuchanou znečištěnou  srst, dredy, někteří psi mají drápky v pořádku, na jedné fotce drápky trochu přerostlé , na fotkách z interiéru je vidět, že to tam bývalo dřív útulné, ohrádky se štěňaty v nepořádku, klece nikde nevidím, žádné zranění od kousnutí na fotkách také ne . Zoubky má jeden pejsek opravdu ošklivé, ouška taky.

Na fotkách od Leithian psi vypadají dobře a prostředí také velmi dobře a upraveně.

Informaci kolik bylo štěňat a kolik dospělců postrádám.

Nerozumím tomu, že když byli psi tak fyzicky a psychicky nemocní, našlo se o ně tolik zájemců , paní jich z útulku rozdala ( prodala) třicet .

Taky nerozumím tomu, proč jich patnáct ( z toho některá štěňata) v útulku zůstalo.

Jestli se o ně paní starala sama nebo měla někoho na pomoc nevíme, v každém případě po její mrtvici zůstali bez řádné péče .

Zbylí psi nebyli paní vydáni proto, že neuhradila náklady na pobyt v útulku, ne z důvodu týrání. 


Na fotkách od Leithian psi vypadají dobře a prostředí také velmi dobře a upraveně.

To jsou ale víc jak pět šest let staré fotky. Takže ano, v tu dobu mohlo být ještě vše v pořádku. Žádné aktuální fotky neodložila.

Nerozumím tomu, že když byli psi tak fyzicky a psychicky nemocní, našlo se o ně tolik zájemců , paní jich z útulku rozdala ( prodala) třicet .

Akorát, že ona je těm lidem nerozdala. Poslala si je jako bílé koně, protože jí by psy nevydali. Rozhodně si nepředstavujte, že Leithian od ní dostala na darovací smlouvu osm zvířat a ty má teď doma, kde s láskou dožijí. Byla jen prostředník.

Množka má v rámci trestu povoleno mít doma max 20 (nebo 22, nechce se mi to hledat) zvířat. Nesmí mít březí a kojící feny.

impact
impact (449 příspěvků) 06.02.2024, 06:51:40 xxx.xxx.24.208
Fikovnice:

Já se asi ztrácím. To je co za štěnda?

Rok 2013…?


To je právě ta otázka. Rozhodně to množka nesdílela jako vzpomínku (nemělo to tu modrou lištu nahoře). Normálně vzala starší fotky a vložila si  je jako aktuální příspěvek. 

Dokonce nechala lidi, aby jí k tomu vrhu gratulovali.

Takže podle mě prostě jen zkoušela, jestli ji bude někdo hlídat i na FB a nebo jestli má pro množení zase prostor. 😏

impact
impact (449 příspěvků) 06.02.2024, 05:09:12 xxx.xxx.58.131
Trickyvoo:

Asi bígl provokoval 😀.


No oni v tom byli oba trochu nevinně. Na rozdíl ode mě.. Já mám u těch laboratorních bíglů pořád strašnou paranoiu, že se ztratí. Takže jezdí i v autě se šňůrou. Kluci jeli spolu ve velké kleci a nějak se do té šňůry zamotali a Réma chytil asi nerva, že mu bígl něco dělá. 😏 

impact
impact (449 příspěvků) 06.02.2024, 04:34:36 xxx.xxx.58.131
N:

Ale jinak osobně tu paní nikdo nezná asi? Takže info jsou jen z netu a nějakých novin? Já jen jestli taky někomu třeba paní “nevadí”. Co jsem tak slyšel, tak jednotlivé chovatelské stanice jsou mezi sebou dost “svině”. Čili jestli někdo taky nevyužil situace. Přeci jen jde o prachy a tam jsou lidi schopni všeho. Kdysi jsem taky byl v zařízení pro nechtěnné koně a vlastně i pejsky a byl jsem varován ještě na Ifauně před tou osobou. Pravda to naštěstí nebyla, ale jet tam semnou tehdy nikdo nechtěl. 


Jedinej, kdo ji tady zná, je ta paní, co jí pořád obhajuje… 

impact
impact (449 příspěvků) 05.02.2024, 19:10:06 xxx.xxx.58.131
orionka:

Vyšetřování nikam nepovede. Majitelka řekne, že jí pes utekl, hledala, hledala, nenašla a případ bude odložen.

A prosím, požádejte někdo rozumný admina o smazání toho kolotoče mezi impact a Leit….Nikam to nevede a je top čím dál hnusnější, furt dokola. Cca od stránky 60 ( Já nemůžu, nejsem přihlášená a nejde mi to )


Souhlasím… Leithian to evidentně dle palců již četla a věřím, že bude respektovat to, že na ni nechci reagovat a přestane mě tak nesmyslně atakovat. 

Ujely mi nervy a vůči ostatním diskutujícím mě to upřímně mrzí. Jen už jsem v tu chvíli neviděla jinou cestu, jak jí to napadání skrz smyšlenou omluvu utnout.

Jen prosím o smazání konkrétních komentářů a ne smazání x stran s komentáři ostatních k dané kauze. 

Edit: napsala jsem Zbyňkovi a poprosila ho, ať na to mrkne.

impact
impact (449 příspěvků) 05.02.2024, 17:14:22 xxx.xxx.58.131

Jo a mimochodem… Napasovat na to deset nebo kolik let starý album právě ty dvě aktuální fotky mi na mobilu trvalo asi patnáct vteřin. Na to nemusím být ani nějaký počítačový supermág. Stačí mít appku na úpravu fotek.

Obrázek
impact
impact (449 příspěvků) 05.02.2024, 16:44:51 xxx.xxx.58.131
Irma19:

Někdy tady postrádám možnost hodnotit příspěvek palcem dolů.

Posledních pár dní by se to hodilo. Velmi.


Mě je to upřímně líto, že jsem to sem musela vytáhnout. Ale ona tady jenom otravuje všem diskuzi tím svým pištěním děleeeeej impact omluv se. Tak jsem to chtěla utnout. A ano, existuje možnost napsat SZ, ale to by pak ona tady beztak prezentovala úplně překroucené, jak má ve zvyku a já bych jí zase musela odpovídat a řešit to. Takže fakt pardon, neviděla jsem aktuálně jiné východisko, jak jí to utnout. 😏 

Od ní je to úplně normální argumentační faul. Snaží se přetáhnout pozornost na někoho jiného, aby se nepropírala množka. Ale ono jen čím víc se v hovně rejpe, tím víc smrdí.

Budu jen doufat, že to vyčistilo vzduch a bude mě dále ignorovat tak, jako ignoruji já ji. Protože tohle mě fakt neba.🥱

impact
impact (449 příspěvků) 05.02.2024, 16:19:16 xxx.xxx.58.131

PS: Upřímně se omlouvám všem, kteří ten výblitek museli číst. Už to holt muselo ven jak podebranej beďar. 🤪🤧

impact
impact (449 příspěvků) 05.02.2024, 16:02:51 xxx.xxx.58.131
Espiro:

Leithian, a pročpak by se měla Impact omlouvat VÁM? Proč tady vy řvete o omluvu, když je tu řeč o oné paní, jejím chovu, jejích příspěvcích? Proč by zrovna vám měl někdo dlužit omluvu?


Ale ona nechce omluvu za to, že jsem údajně množku označila, že má nový vrh. Ona chce omluvu za to, že jsem množku označila, že má nový vrh. Chápete. 😂

Já ale nechci omluvu za tohle. Já chci omluvu za tohle: 

😂

impact
impact (449 příspěvků) 05.02.2024, 15:25:12 xxx.xxx.58.131
megi-the-pes:
Obrázek

Tohle je podle mě standard u zodpovědných majitelů zvířat. U množky, o které se tady bavíme, nic jako ZODPOVĚDNOST prostě neexistuje. A kamarádky ji maj v pejči, protože ty přiběhnou jen ve chvíli, kdy se mává prachama. 😂