Odpověď na příspěvek uživatele Lenocka z 28.06.2023, 00:35:08
Já jsem s ním už před rokem začala chodit na psí fyzio, pár sessions hydro terapie a dalších cílených technik. Abych se naučila, co dělat a doma s ním pak pěkně cvičit dle návodu. To ho vlastně rok drželo, když nemohl brát nic z chondro podpory. Před měsícem se nečekaně kloubně rozbil, takže další fyzio setkání. Laser, dornovka, ulevilo se mu, ale přechodně. CBD kapky také pomohly z nejhoršího, ale, ale prostě to pořád nebyl Vořech spokojený, naopak najednou zestárnul o x let.
Ohařka je ortopedem prohlédnutá, žádné urvané menisky, vazy?
Každopádně psí fyzio, aquaterapie, laser, dornovka funguje, dokáže ortopedické pacienty dobře porovnat. Ozkoušeno, artroza v koleni by u 7leté feny šla možná zatím takto pořešit? Já Librelu beru jako poslední šanci, cesty zpět není.
Odpověď na příspěvek uživatele janaa z 27.06.2023, 20:16:34
Vorechovi je "jen" osm. DKK 4/4 zjištěnou ve dvou letech zvládal v pohodě díky pohybu, osvalení, plavání a chondro přípravkům. Pak se před 2 rokama rozbil akutní slinivkou a od té doby se sype jak domeček z karet (játra, ledviny, klouby). Jestli Librela zabere, s radostí a slzou v oku (nad peněženkou) mu dopřeju zbytek života bez chronických bolestí. Pookřál, zrovna se teď protahoval jak kočka na přední a zadní (potajmu jsem ho sledovala z okna) a vypadal docela překvapeně, že to jde. Předevčírem by podobný pohyb ani nezkusil.
Pro ostatní - snažím se psát své první zážitky s Librelou zcela nezaujatě, třeba to v budoucnu pomůže někomu dalšímu v rozhodování. Jsem za tuhle diskuzi vděčná a ještě jednou díky všem za zkušenosti.
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 27.06.2023, 13:07:46
Příbalák od Librely jsem si důkladně prostudovala a teď jsem otevřela příbalák Trocoxilu. To nejde ani porovnat, jak moc se případný nežádoucí účinky liší. Chronického ledvináře by T. zabil.
Jinak (snad to není můj placebo efekt) vnímám, že se psovi dneska o trošku lépe vstává, šmejdí si veseleji, blbnul si venku s hračkou. :)
Vořechus dnes dostal první dávku. Cena necelých 1500,- na váhu necelých 28 kg. Dám vědět, jak to zafungovalo na jeho dysplatické zadní nožičky a celkově rozbolavělý pohybový aparát.
Arosku, vaše sbírka gerontů a dalších pochroumanců je bezkonkurenční. Díky za zkušenosti. Trocoxil bral dlouhodobě pes známých, jak říkáte, škoda, že v tu dobu nebyla tahle možnost. Jsem zvědavá na pondělí a aplikaci, se snad i začínám těšit.
Děkuji za zkušenost. 👍 Aha, Janaa, tak to jsou oveřené info. Vořech se ledvinově docela drží už druhý rok v příjemných hodnotách, jen skeleton má nyní nabouraný. Fyzio mu přinese úlevu, bohužel jen krátkodobou. Takže vivat Librela, snad se nic nepotento a užijeme si léto.
A za jak dlouho čubině zabrala první dávka? Fenka ještě žije? Se ptám asi blbě, ale snažím se sehnat co nejvíc info. Dle příbaláku kontraindikace nejsou, ale co zvíře, to unikát. Zkušenost od kamarádky by se mi hodně hodila, abych si to vše v klidu srovnala v hlavě - bylo by možné do SZ poslat kontakt? Díky.
máte někdo zkušenost s podáním Librely u chronického ledvináře? Případně u rozbitého "zdravého" (myšleno játra, slinivka, ledviny) psa, za jak dlouho začala působit?
Nemám u svého milovaného vořecha asi moc dalších možností, tak dumám, jestli do toho jít.
Však jsem psala, že jsem divná. Vadí mi to a mám pocit, jak když mi čte někdo přes rameno můj čerstvě zakoupený časopis.
Princip chápu. Brala bych, když uvidím někoho online v dané diskuzi, právě třeba kvůli radě. Na to by pak stačilo jen u profilu nebo pod danou diskuzí zvýraznit, že je ten a ten uživatel online. Ne vypisovat vpravo seznam všech online uživatelů, který je stejný pro všechny diskuze - ale to je jen mé subjektivno, ostatním to asi vůbec neva. To nefrfňám, jen v rámci rad a nápadů dávam ty své.