Aktuálně: 4 911 inzerátů174 420 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů
megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 05.06.2023, 09:55:30 xxx.xxx.210.64

Legálně: iF jste dali licenci nevýhradní = kdokoli, kdo od uživatelů dostane souhlas (licenci), může to publikovat, šířit, já náhodou úplně legálně, protože na to mám papíry. Nelegálně by to bylo tak, že něco zkopíruji a šířím, u podnikající osoby je tohle naprosto nemožné, i kdyby uvedla zdroj. To říkám jen tak, aby to někoho nenapadlo a pak nečuměl, dnes lidé nemají kouska slušného vychování ani soudnost ani nic. Nepodnikající mají možnost citovat. A to je asi tak vše.

Nemohli jsme to vypálit veřejně zde, protože několik lidí diskuze stahovalo, riskovalo by se znepřístupnění. Naštěstí machři na iF neměli čas. :-) Ale měli čas v noci bloknout zprávy, že, potom, co jim kdosi napsal. :-)

Kdo by souhlas nedal, jsem byla ochotna ručně vymazat, ale tohle mě moc neba, takže jdu dělat dospěláckou práci a

mějte krásný den. :)

PS: Obdivuji trpělivost Zrzavci. :)

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 05.06.2023, 09:43:06 xxx.xxx.210.64

Registrací na iF jste všichni dali souhlas, že Vaše výtvory budou

1) online

2) online jen s placeným přístupem

3) prodány do reklam, časopisů, webů, ...

a teď vadí, že by někde byly online zadarmo? Tak na mám teda příliš nízký IQ. :-)

A to právě vůbec nevíte, co s tím iF udělá. Ale dali jste jim souhlas k čemukoli. :-)

Několik tisíc lidí dostalo zprávu, že jste utekli jinam. Abyste se někde sešli.

To je vše. 

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 05.06.2023, 06:57:43 xxx.xxx.210.64
Odpověď na příspěvek uživatele Lenacia z 04.06.2023, 20:44:25

Já od Vás žádnou otázku nezaznamenala. Asi neumím číst. Tak se omlouvám. :-) Ale spíše to vypadá, že chyba bude jinde... Zpráva se odeslala každému jedna, aby všichni věděli, co se děje a kam jít. Takže protože neumíte číst, obvinila jste mastnackka ze spamu a mě z nevímčehoani, protože si neumíte přečíst, že šlo o zastavení deaktivací, abychom měli případně co přesunovat, publikovat. Pokud byste si přečetla autorský zákon, zjistila byste, co je potřeba. O čí příspěvky je zájem, ti informace dostali.

My jsme chytrý přes počítače a vydavatelství, to uznávám, ale takové veřejné osočení z podvodu a spamu je úplně vedle. My respektujeme licenční zákon, Vy respektujte § 184 t.z. a chovejte se v diskuzích jako slušně vychovaný člověk.

Přemýšlejte nad sebou. Takhle se přece dospělý člověk nechová.

A mějte krásný den. :) 

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 04.06.2023, 07:19:05 xxx.xxx.210.64
Odpověď na příspěvek uživatele [strong]Koloma[/strong] z 03.06.2023, 22:12:55

Upřímně, jakou hodnotu to má pro Vás, pro mě nemá žádnou hodnotu. Návod nikomu nedám. Myslete si třeba, že hodně těch lidí znám. Mohu jednu indicii... odpovědnost není na mně.

Zajímavé je, kolik lidí se vyjádřilo tady, v tématu o iF, že ty diskuze pro něj vlastně nemají cenu, ale proč se vůbec vyjadřují? Mně, když je něco fuk, tak na to nemyslím, natož abych plýtvala písmenky. :-) :-) 

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 03.06.2023, 15:21:23 xxx.xxx.210.64
Bodlinka:

župan?

to mi připomíná, že jsem chtěla noru na léto zase oholit na lva. tentokrát se nebudu bát a vezmu i celý záda a nechám fakt jen hřívu.

A to je škoda.

Mít někdy dlouhochlupého psa, nemám, nechám číro na hřbetu a eště obarvím!

Ale mám nové kočky...

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 03.06.2023, 08:01:17 xxx.xxx.210.64

Třeba se jenom chce podívat, co na tom stole děláte! A vy jste na něj takhle zlí. Musíte udělat bytovou prohlídku. Psa do náruče a provést. Zvednout na stůl a říct - hele, tady jím já, ty jíš tady na zemi, protože jsi pes, teda říká se to. Počkej na zemi. Když nebude vteřinu řvát, tak mu dám kus řízku. A je to. 

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 02.06.2023, 14:48:40 xxx.xxx.210.64

Sarbucks nedělá žádné kafe. Dělá odvar z ponožek s mlíkem a bonbonky navrchu. Jak jsem objevila zahraničí a úplně jiné ceny, nakoupila jsem tolik druhů kafe čerstvě praženého... a můžu říct, že docela hrůza... a ti, co to tady vydávají za svoje kafe, no tak to je škoda slov.

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 02.06.2023, 13:41:14 xxx.xxx.210.64

mastnacekk: Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 02.06.2023, 13:24:51

Ahaa ahaa, ale tak to teda porusuje v tom pripade.

Však jo :D Jejich podmínky:

"Licence je poskytnuta na dobu deseti (10) let"... a není písemná smlouva = nemají to výhradně = může to dostat kdokoli jiný.

A pak tam mají legrační bod, kde "kdy příspěvek uživatele nepodléhá ochraně autorským právem" - toto v ČR ani EU není možné, protože autor se nemůže vzdát práva osobnostního, pouze může "majetkově" pronajmout, prodat atp., ale nikdy ne takhle zcela. Ale pobavilo.

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 02.06.2023, 13:36:38 xxx.xxx.210.64
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 02.06.2023, 13:31:05

Dali, ale zatím málo, ale ještě jsem neměla čas lidem napsat..... budiž světlo pak, jde se venčit a zalévat a tak. Oni kdyby lidé chtěli, tak si napíšou navzájem :-)

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 02.06.2023, 11:29:45 xxx.xxx.210.64

Indexované to je. Umí hledat výraz v názvu vlákna i v obsahu vlákna.

No, naznačovat, a co kdyby nás admin odstřihl? Oni vidí, kdo tam leze. Tak buď neměli čas, nebo to neumí, nebo zavřeli oči.

Však já to nikomu nenutím. :-) Tvořte obsah.

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 02.06.2023, 10:30:08 xxx.xxx.210.64

Kronika má význam pro všechny, co si tam něco čtou, protože návaznost a historie toho rádce.

orionka? tipuji... přihlašte se znovu zde a zatrhněte "přihlásit trvale" ;-)

Co myslíte, budou tady, kdekoli jinde lidé odpovídat na už tisíckrát psané? Jsou to často skoro romány. :-) Podrobné návody. Nikdo se s tím znovu psát nebude. Můj tip. Ale třeba se hrozně pletu. :)

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 02.06.2023, 09:54:12 xxx.xxx.210.64
Odpověď na příspěvek uživatele Lenacia z 02.06.2023, 09:25:59

Jednoduše: teď můžete běhat po archivech různých takových služeb, protože jsou ty stránky stále online. Jakmile je smažou, nebudete proklikávat nikam. Také v archivu nenajdete stránky všechny a ne např. hodinové změny. Ukládá to tak, jak mají nastaveno. Zdroje jsme prolezli, nic užitečné, ale vypadá to, že jste jim hekla DB, se podělte, ne. :-) Se snažíme, než se naštve ještě víc lidí, a Vy máte takový poklad.

mastnacekk: dat je tam pár, má to kalendář většinou a taky je časté, že pokud stránka na netu žije, zobrazí to aktuální verzi = přesměruje

Na nikoho jsem zlá nebyla, snažila jsem se všudemožně upozornit, aby lidé počkali, až to doděláme. Je mi úplně fuk, co si o mně myslíte, sem jsem akorát přišla říct, že není nutné se takhle hádat (mastnacekk se taky uklidní, že jo), protože sice je sprostý, ale pomohl nám to uchovat funkční a napořád, nezávisle na náhodných přístupech a internetu vůbec v podobě z minulého týdne.

Pokud jsem to řekla nějak, že se to někoho dotklo, tak se omlouvám, nikoho jsem se dotknout nechtěla.

 

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 02.06.2023, 09:26:40 xxx.xxx.210.64

"Nikdo doma = nežeru, přijdu, přivítá se a jde misku vyluxovat."

Toto dělá Megy, ani nepije. A já nevím proč a už jsem z toho byla nervní, když jsem pryč celý den, jistím hlídačem. Nevezme si ani věci, kvůli kterým by jindy vraždila - špek, cukroví, chlebíček, sušenky, může to ležet u její hlavy, na zemi, nic.