Aktuálně: 4 911 inzerátů174 424 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů
megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 01.06.2023, 22:58:54 xxx.xxx.210.64

Když jsem napsala hodnocení na fb, okamžitě zrušili celý oddíl. :-) Na Firmy.cz mají hrozných hodnocení 5. Ale třeba tazatelé psali rovnou iF. Z hodnocení: "26. února 2023

Kromě inzerce tenhle web nestojí za nic. Diskuze jsou katastrofa - spousta vyšinutých lidí tam na přispěvky psané evidentně nešťastnými dětmi, kterým umírá nebo umřelo zvířátko, reaguje stylem: "prostě chcíplo", "to házím psovi", "prašť s ním o stůl". Osobní napadání a urážky na denním pořádku, a nikdo to neřeší. Informativní hodnota mizivá.

iFAUNA:

Dobrý den, jsme rádi, že Vám vyhovuje naše inzertní platforma a doufáme, že ji budete i nadále využívat. Co se týká diskuse, máte pravdu, že někteří uživatelé právě nevynikají empatií a vyjadřují se nevhodně. Naši administrátoři diskuse procházejí a vysloveně vulgární nebo jinak neakceptovatelné příspěvky odstraňují či upravují, můžete také použít funkci "nahlásit příspěvek", pokud narazíte na něco, co adminům uniklo. Snažíme se dělat maximum pro to, aby k těmto situacím nedocházelo. Možná Vás ale potěší, že v nejbližší době chystáme systémové změny, které by měly tento problém z velké části vyřešit. Krásný den přeje Šárka z iFauny"

 

Hehe. To jsem si mohla přečíst dřív. :D

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 01.06.2023, 22:54:06 xxx.xxx.210.64

wayback machine :-) weby, které se často mění (jako diskuze atp.), moc uložených verzí nemají; ta data jsou v té formě k ničemu... 

jak najdu uživatele... no a vidíte, mně to za to stálo

myslím, že jsem tady i na fb naznačovala dost, abyste chvíli nechali protestů, Terven nic, ta tam nenapsala nic, co pak admini zběsile mazali... ale co tam se dělo, to ani v Kauflandu, když je v akci cukr

nevím, co štve lidi od koní, ale o tu psí část dost lidí stálo

myslím, že říct společně majitelům smysl mělo, nadávat jednomu adminovi ani ne... 

ne, nic nezmizí, diskuze se bude prodávat ještě v roce 2033, souhlas je k tomu, aby to bylo volně

nepotřebuji to dělat, udělali jsme to právě proto, že tam spousta lidí plakala, co se stane s roky zkušeností, ale tak když dnes už to neva, dobrá

jdeme tvořit hodnoty :)

 

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 01.06.2023, 20:54:11 xxx.xxx.210.64

A co myslíte, že celou dobu dělá?

Kdyby v tom nejelo víc lidí, tak k dnešnímu dni nemáme nic. Protože co udělala hromada lidí na protest? Deaktivace, plevelení vláken, bombardování admina. Co si stáhnete dnes? Na rozdíl od těch, co zareagovali okamžitě (Varaxi, mastnacekk & já), budete mít diskuze, kde jsou samé deaktivované nicky, což je dost k ničemu. Souhlas je potřeba, aby diskuze mohla na světlo, není to dárek ani pro mě ani pro nikoho jiného, samozřejmě zůstane uložená v soukromí, když svolení nebude; v propadlišti dějin u mě a v případě iF ji pravděpodobně budou prodávat platícím v poradně, souhlas váš všech mají. Leithian, co pourážela polovinu osazenstva, vyhodil tě někdo? Necháš se lehce vytočit a mluvíš jak dlaždič. No a co. Kdo jsem, abych soudila kohokoli, když jsem v jeho botách neušla ani metr? Nechte toho. Měli jste se spojit a napsat jeden požadavek s pořádnou nabídkou, což šanci mělo, na rozdíl od vlastníků různých webů. A co se stalo... jen zloba... pejskaři. 

Peace a spánembohem

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 01.06.2023, 13:09:48 xxx.xxx.210.64

S mastnackkem šlo o výborně vymyšlený "obchod", jednalo se i s SE týmem. Jiné fórum to v pohodě mohlo dostat, nechtěli za to právě peníze. Vtip je v tom, že oni ty info potřebují.

Co myslíte, že se stane s dalšími fóry, až budou mít dost lidí? Co má inzerci, dostane nabídku... dočkej času. Já bych to taky prodala :D Ale nechala bych DB lidem.

mastnacekk: to je týden, co... asi to za ty nervy ani nestálo :-) ale udělal jste obří kus práce, Švédi teď jen kroutí hlavou, co to tady máme za lidi :D ...a já děkuju :)

PS: kašlat na to ;-)

PPS: my jsme s mastn. o nic nepřišli, vše máme ještě s akt. nicky, a protože iF má nevýhradní licenci, můžu si to po získání smluv s uživateli vyvěsit, kam chci :)

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 01.06.2023, 11:12:22 xxx.xxx.210.64

Tak já to řeknu hezky teda.

Citace třeba úvodního příspěvku je úplně zbytečná, je jasné, že reaguji na ten. Citace něčeho dlouhého proto, abych napsala "jo, souhlas", tak to už... 

Naskrz internetama se používá tohle:

to assil:

@impact

atp.

a taky můžu v jednom příspěvku odpovědět pěti lidem místo pěti příspěvků:

assil: kolik máte teď za měsíc průměrně vajíček?

Zrzavci: dejte foto ohařka, po pitbulcích jsou nejhezčí

Fiala: táhni už

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 01.06.2023, 10:30:33 xxx.xxx.210.64

Hm, tak to mě teda vůbec nezajímá, kde se proč co dělá. Když mi do mailu přijde žádost o výmaz, tak to prostě udělám. Zákon. Tak ať se tam třeba přeskočí. Nezájem. Ať si najmou brigádníky. Třeba z řad userů, co jsou lepší programátoři než ta parta hic tam.

Varaxi, Varaxi! Zavřou nám Kromcl! Víc jak polovina lékařů dala výpověď. :D :D :D

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 01.06.2023, 10:15:43 xxx.xxx.210.64

Deaktivace není výmaz všeho. Normálně uživatele systém vidí, takže vás najde. Můžete požádat o výmaz os. údajů včetně IP adres a příspěvků starších deseti let. Zbytek - jak jsem psala ve zprávě.

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 01.06.2023, 09:06:34 xxx.xxx.210.64

A to znamená, že nedopadne vůbec nikde, protože malochov je jediný, co měl šanci - není konkurent inzercí. Jdu plakat do kouta. Vážně jsem věřila, že to dopadne dobře. Takže jste jim přes dvacet let vytvářeli obsah, který množstvím a kvalitou nenajdete nikde jinde na světě, a oni jej teď uzamknou a přístup budou třeba prodávat. 

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 01.06.2023, 09:02:58 xxx.xxx.210.64

Dala jsem výpověď ve škole i v práci. Z přesvědčení. Ale to byla jiná doba. Teď není vhodná doba. Ale. Z whois se dá zjistit plno věcí, např. že někdo není jen obyčejný admin. Fuck iFauna.

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 31.05.2023, 11:30:20 xxx.xxx.210.64

Jenže iFauně jste registrací dali souhlas s tím, že si s Vašimi daty může dělat deset let, co chce. I je prodat.

Mazat se dá díky jednomu paragrafu, ale má to háček. Koho to zajímá, napište zprávu.

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 31.05.2023, 11:27:22 xxx.xxx.210.64

Prosím ano ano citaci vkládat jen jednu. Odpověď tu být ani nemusí, protože tam pak uživatel, co přijde za tři dny, už neví, co říkal. Vlastně ještě nevím, co dělám, musím to jít vyzkoušet. :-) V citaci jsou i odpovědi, dlouhé to je... a černý font tam není černý, nečte se to dobře, ale to jen kdybyste se nudili, není to úplně důležité. :-)

Ta jedna citace ano.

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 31.05.2023, 11:19:36 xxx.xxx.210.64

Lidi, nechte toho. mastnacek dělá plno věcí, které zveřejňovat nemůže. A pravdu má ten, kdo si myslí, že kdybyste nepobíhaly po iF jak spameři a nevkládali všude praštěnosti, tak to nestopli. Myslíte, že se s námi teď někdo bude bavit?

orionko, SZ na iF nepřijímám, jsem zablokovaná. :-) :-) Tady nahoře je červená obálka vpravo, pište tam

sbíráme souhlasy se sdílením obsahu vytvořeném uživateli iF