Aktuálně: 4 846 inzerátů175 172 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů
Bodlinka
Bodlinka (983 příspěvků) 29.05.2023, 20:41:36 xxx.xxx.19.203
Plaka:

Gratuluji ke koťátkům. Já poslední dobou sbírám po zahradě ježky a odnáším tyto blechatce daleko na mez polňačky. Pojmenovávat je nehodlám. He-Kšá, She-Kšá, Kšá-Kšá.

 

 


ježky je potřeba odblešit a nechat bydlet.

Bodlinka
Bodlinka (983 příspěvků) 29.05.2023, 19:35:43 xxx.xxx.19.203
megi-the-pes:

Já mám tři nové kočky, heč!

Megy se to nelíbí. 

Mně se to vlastně taky nelíbí.

Neobjednala jsem si je.

Už jsou tu 14 dní, a jak tradice velí, jména nikde.

Megy se taky týdny jmenovala Pes.

My nejsme normální.


na kočky se nesmí spěchat, ony své jméno časem vyjeví. prostě jednoho dne se na ní člověk podívá a ví, jak se jmenuje.

Bodlinka
Bodlinka (983 příspěvků) 29.05.2023, 17:04:17 xxx.xxx.19.203
misimisi: Nějak mi to zlobí, neposlala se mi půlka příspěvku. Bodlinko, proč jste odešla před časem z Ifauny? Já si Vás pamatuji, ale pak jste někam zmizela.

já jsem faunový stálý inventář. nebo teda byla jsem.

Bodlinka
Bodlinka (983 příspěvků) 29.05.2023, 16:39:15 xxx.xxx.19.203

 

Jen návštěvnost ne, potřebujete platící návštěvníky a ačkoliv asi hodně diskutujících inzerovalo, tak myslím, že většina diskutujích jen využívala zdarma ten prostor. Když se k tomu připočte, že abyste dostáli zákonům, tak kvůli diskuzi musíte platit místní moderátory a o tento výdaj zrušením diskuze přijdete a zůstanou vám jen příjmy z inzerce, tak já myslím, že z hlediska byznysu je zrušení diskuze logický krok.


asi nesouhlasím. platící návštěvník, to je co, nějaký člen co si platí premium? ano, i tak se to dá dělat, ale většina webů vydělává na reklamě a na reklamu potřebujete především organickou návštěvnost. čím víc lidí, tím víc teoretických prokliků a taky google dává různý peníze za proklik podle návštěvnosti, nebo jakýkoliv pronájem reklamní plochy může být přímo vázán na návštěvnost. prostě když není návštěvnost, příjmy z inzerce jsou do kopru.

z hlediska byznysu vyhnat lidi, co vám dělají zadarmo obsah a takový obsah, to je modla dnešního světa, protože jinak vám to můžou psát za peníze brigádníci s různou úrovní nebo umělá inteligence, to smysl nedává ani trochu.

Bodlinka
Bodlinka (983 příspěvků) 29.05.2023, 16:33:08 xxx.xxx.19.203

klasický vesnický mourek může vážit kolik chce, protože ten rozptyl hmotností u dospělé kočky obyčejného typu je třeba 2-8 kg.  tři kila na pět měsíců staré zvíře není špatné.

Bodlinka
Bodlinka (983 příspěvků) 29.05.2023, 16:31:49 xxx.xxx.19.203

Sací reflex určitě má, jinak by vám nepilo ani z lahve, ale z lahve je to prostě jednodušší. Nezbývá, než krmit z flašky. Blbý, co, ale i o tom je chovatelství a i s takovými věcmi je třeba počítat, když připouštíte kobylu.

Bodlinka
Bodlinka (983 příspěvků) 29.05.2023, 16:29:58 xxx.xxx.19.203

"Lavender" je anglická araukana, mají je totiž i ocasaté, na rozdíl od něměckého směru šlechtění. To "lavender" je označení barvy, česky trapně perlově šedá. Většina těch zvířat ale perlově šedá není, různě prosvítá feomelanin, hlavně u kohoutů.

Bodlinka
Bodlinka (983 příspěvků) 28.05.2023, 16:21:29 xxx.xxx.3.24

víčkovice je můj nejoblíbenější alkoholický nápoj. je to jednoduchý. potřebujete víčka a slivovici. smícháte dohromady podle oka, víček ve výsledném produktu plave třeba 10% objemu a necháte nějakou dobu být.

 

to je všechno. pije se i se sedimentem.

Bodlinka
Bodlinka (983 příspěvků) 28.05.2023, 15:50:09 xxx.xxx.3.24

 

Z jejich pohledu (pohledu někoho komu jde čistě jen a jen o peníze) to "zřejmě" dává smysl, protože chtějí aby "návštěvníci" četli jen a pouze inzeráty a ne opět z jejich pohledu nějakou "planou" (peníze nepřinášející) diskuzi, jednoduše je to profesionálně totálně zdeformovaný pohled investičního bankéře který nemá před očima nic jiného než prachy.sadML.


ono to právě smysl nedává, protože aby vám lidi četli inzeráty nebo koukali a občas i cvakli na reklamy, což je věc, která vydělává na webu peníze, tak tam nejdřív musí přijít.

potřebujete návštěvnost a návštěvnost fauně dělala právě ta diskuze. 

Bodlinka
Bodlinka (983 příspěvků) 28.05.2023, 12:58:40 xxx.xxx.19.211
megi-the-pes:

Je úplně fuk, co říkají lidi v kanclu tady v Čechách.

Investoři to vzali, aby měli další inzertní web do svého balíčku.

https://www.petmediagroup.com/brands/

Ještě před pár dny tam o ifauně nebylo kromě loga nic. Teď prý vedoucí na trhu se zvířaty. :D :D

Asi to nestálo moc, když ten obchod nemusel nikdo schvalovat. Jak velké máte prasátko? :-)

Od zítra začínám recenzovat...


takže oni kupují category leaders. takže koupili web, který splňuje jejich požadavky: je tam inzerce, je to staré, je to market leader, má to hodně uživatelů z mobilu a teď pozor: má to Highly engaged audience A první co udělají je, že tu Highly engaged audience vyženou pryč. To dává smysl, že?

Bodlinka
Bodlinka (983 příspěvků) 28.05.2023, 12:52:42 xxx.xxx.19.211

(5) Nestanoví-li tento zákon jinak, zakazují se následující metody usmrcování zvířat:

e) použití lepů a jiných podobných prostředků, které dlouhodobě omezují pohyb zvířete tak, že k usmrcení zvířete dochází v důsledku nedostatku potravy nebo tekutin anebo v důsledku jiných metabolických poruch,

 

tolik zákon na ochranu zvířat proti týrání.

Bodlinka
Bodlinka (983 příspěvků) 28.05.2023, 11:42:04 xxx.xxx.18.161

Že se paní Šárka rozhodla dělat tomu křoví, to je její problém. A ještě to zabalit do těch keců o společných letech. Ale ona si tu novou práci bude muset hledat tak i tak. Protože prostě švédi nepochopili a Šárka nepředala tu informaci, co vlastně kupovali a čím byla podmíněna návštěvnost toho webu, se kterou ho kupovali. Takže kupovali možná slepici, co snášela zlaté vejce, ale udělali z toho chlazené kuře.

Bodlinka
Bodlinka (983 příspěvků) 28.05.2023, 10:40:05 xxx.xxx.18.161

nevím, v jakém vesmíru je v pořádku ta velká žlutá hrouda, co máte na té hromadě vnitřností hned nahoře.