Aktuálně: 4 784 inzerátů176 378 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů
Bobca
Bobca (975 příspěvků) 28.06.2023, 07:55:46 xxx.xxx.20.192

Achjo Raduš😇-nechytám se ničeho,jen prostě píšu,co se mi přihodilo, ptám se a oponuju-bráním se..Ty oponuješ na kdeco a nevěříš vůbec ničemu.,máš prostě svou hlavu.😜🙂..Smát se mi klidně můžeš,to ti neberu-nevadí mi to😎 Já bych se ti třeba nesmála😇...

Nic mi neukradla..Lidi,co dělají předváděčky,normálně dostávají třeba sadu nožů+ různé dárky...Já tu deku dostala už i s tou matrací..Si to můžou dovolit,když vydělávají tolik peněz..Je to prostě reklama..Jsem "stará",ale ne blbá..Podělila jsem se prostě o zážitek..Deka je kvalitní-lehoučká,teplá...naducaná..Mám ji vyzkoušenou..

A konečně jsem včera dodělala ten polstr Zdence na lavku..Stokrát měřený,abych ho nemusela znovu vyslíkat ten molitan,a ve finále stejně je o asi 3cm delší-u zipu je vůle...ale párat to teda nebudu..Dělala jsem to na chodbě..je tam pořád ten stůl na prodej i se židlema..Je pěkný-kdybych neměla,hned ho beru.👍.

Nesedím doma,budu hlídat zase Čendu-sice v září,to už klíšťata třeba nebudou,ale teď jsem byla na tom výletě-šli jsme trávou...Budem chodit na houby🙂S Jaruš taky na tom pobytu...proč né?..Před X lety(asi 15-20) jsem se nechala(to ještě za peníze,teď je to zadarmo),a první den na Lipně po mě lezlo klíště..Pak jsem měla jedno pod zadkem už zakouslé..Nabídla mi to,tak jsem to přijala..Ty bys obzvlášť si to měla dát,když děláš v trávě..Po 50tce je to zdarma....

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (975 příspěvků) 27.06.2023, 13:45:53 xxx.xxx.20.192

vpořádku děvčata👍...chtěla jsem slyšet názor..Moc děkuji.🌻.V žádném případě bych filtr nekupovala!!je to v řádu desetitisíců..haha😄..

 A Raduš,nenadávej mi-všechno si zdůvodňuju logicky,nenaletím nějakému triku...Proto se ptám na názor více lidí..Ukazovala mi na fotkách zanešené staré trubky,atd...Ale-nebyl to papírek..byl to jakýsi přístroj se 4 jako tyčinkama,asi 7-8cm dlouhými,silnými asi jako cigareta(nerezovými)..dalo se to do zásuvky,a jednu ponořila do té vody,a okamžitě začla ta reakce...a za pár sekund byl ten nános..je mi to jedno,ráno dám kafe,přes den do půllitru rozpustím "něco" šumivého..po kafi piju na snídani mlíko a navečer pivo..😎

Buggyro-vodní kámen jsem měla v Olmiku na paneláku..ten se musel vyvařit..asi tak za 2-3 týdny jsem kyselinou citronovou,nebo okrajky z citronů,octem apodobně...Tohle mám už za 2-3 dny,utírám to ubrouskem..je to bílý prášek...Jde to dolů...

Zažila jsem bydlení v Ol.na hradbách..80tky zdi,vlhko,plíseň,(samé lepší bydlení)ale vodu jsem nikdy neřešila...Moc jí opravdu nevypiju-vím,je to chyba..

Nechtěla jsem napsat hned,že jsem tu měla "šmejdku"..to jsem věděla hned,ale mám aspoň deku..jako správná důchodkyně ji nikomu nedám a vyzkouším si ji sama...Děti mají všeho dost😜👍

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 27.06.2023, 08:19:16 xxx.xxx.20.192
kometa:

A to je ono.

Té mé kamarádce nechtěli doktoři věřit, že je nekuřačka. Naléhali na ni - tak to klidně přiznejte, vždyť o nic nejde.

Možná geopatogenní zóna u ní v práci - předchozí kolegyně taky umřela na rakovinu. Byla ve stejné kanceláři. A určitě stres - manžel se chtěl kvůli práci odstěhovat do Brna, ona nechtěla opustit svou práci ani přátele.


ano,i vliv prostředí..Je to už hodně let,u nás v dědině bylo velké zahradnictví..v bezprostřední blízkosti byly 3 ulice-souběžné..Umíralo tam dosti lidí bez rozdílu věku,až přišli na to,že ty postřiky,když foukal vítr,letěly nad ty uličky..Tenkrát se to v těch 70-80tkách nějak nezkoumalo..Pak se to přičetlo Černobylu....😊

Ale jiná věc..já tu včera měla mladou paní..Po telefonu mi nabídli ze Zarenu rozbor vody..Mám od nich matraci,polštář a tu vyhřívací dečku.. Hned mi došlo,a povídám "žádný filtr kupovat nebudu"...Paní na drátě,že nemusím.,že jsem jejich spokojený zákazník-no,po 2 reklamacích matracetongue.klasika..ale ta voda mě zajímala...říkám jí,že mám městskou..ale proč né..Jsem obrněná nabídkám..Barák je prastarý-prý to byla skoro ruina se zatlučenýma oknama(jsem se dověděla nedávno)..ale abych to nezakecala...Vyfotila jsem si sklenici s vodou,do které ponořila ten "jonizér"..okamžitě to začlo reagovat..a výsledek jsem si vyfotila..8 násobek železa..😊🤮-tenhle smajlík je myslím na místě) A usazuje se mi to v játrech atd...Balená voda je na pití lepší,ale tam jsou zas prý plasty..Moje vode se pít totiž nedá,je fakt jak z městského bazénu..i v konvici mám nános chloru po pár "várkách"👎

Ukázala mi i fotky trubek,zanešených-ne v domě,ale obecně...Tajkže si myslím,že ty trubky se určitě neměnily,co ten barák stojí..Pošlu obrázky i bytné,co tu pijem...Chápu,paní chtěla prodat,ale netlačila-řekla jsem jí to už ve dveřích,že nebudu kupovat,tak mi aspoň udělala tu vodu....jó,a dostala jsem tu antibakteriální a protiroztočovou deku--je mi jedno,jestli to "funguje",ale je pěkná..👍

Zeptám se-máte s tímto někdo nějakou zkušenost?..vím,že ti prodejci chtějí prodat za každou cenu,ale....viděla jsem to na vlastní oči...Do večera rez spadla na dno sklenice,voda byla ale rezavá pořád..(ptám se,jestli to nemohla být jen nějaká chemická reakce).chtěla mi ji zpětně vyčistit tím dalším "čidlem",já nechtěla,chtěla jsem to ukázat vedle u sousedů..jestli by si nenechali taky tu vodu otestovat...přidávám foto..Na dědině jsme měli taky železitou vodu,když jsem byla malá..vana byla rezavá,kolikrát i ta voda,když do ní člověk musel vlézt..sprchu si nevybavuju,jestli tehdy vůbec byla..

Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (975 příspěvků) 26.06.2023, 15:03:40 xxx.xxx.20.192
lesnizinka:

Opravdu plic? Přece určitě víte, že na rakovinu plic se tak brzy neumírá a za druhé na plicích jsou mety ze všech rakovin a na ty když se přijde, až na ně, je už opravdu pozdě. Bobi ta Helena: raka dostanem nejspíš všichni, jak psal jeden onkolog, protože se dožíváme mnohem víc, tak se jí prostě dožijem. Ale mít ji v 65 je špatné. A taky neznám nikoho ze svého okolí, kdo na rakovinu tlustého střeva umřel a neměl nadváhu. Včetně mého strejdy vloni - než začal mít potíže, byl už tlustý jak sud. Zrovna tato je s obezitou spojená určitě.


Raduš,není jen rakovina tlustého střeva..nedávno 49letá známá tady Petry....dostala se z jedné..myslím děloha a vaječníky..a pak podlehla další-možná zanedbala prevenci...a štíhlá..Ob barák 32letá cikánka..slušná,3 děti..byla sice silnější,ale do měsíce byla pryč..V rodině máme taky případy..a hubená neteř v 39letech..chlap měl taky nádor ve střevech..a už ho po operaci neprobudili..Nemyslím,že by to mělo souvislost s váhou..Možná,že u vás se to tak nějak sešlo..A je to asi,jak píše Renča i o stravě...ty uzeniny atd...ale zase-člověk od člověka...

Já si fakt nekoupím klobásu-jak do fazolí,když si dělám jednou za čas mexické..šunku na chlebíčky na vánoce...ani salám, špek-akorát kousek anglické pod zelí 2x do roka....a může mě to potkat taky..teď jsem se dostala k levnějšímu kuřecímu(prsa)-asi z Polska...ale co už..zkoumat to nebudu..

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 26.06.2023, 10:09:38 xxx.xxx.20.192
Fikovnice:

Také mám ten pocit...

Že ti herečtí bardi už všichni odešli a teď to stojí za prd. Jenže on je to asi takovej koloběh života. Mladším ročníkům se třeba současní herci zdají super, a ono se mezi nimi dají najít klasy, to zas ne, že ne. winking

Jen se mi třeba poněkud zprotivila Geislerka - jak byla jednu dobu obsazovaná téměř do všeho...a možná ještě pořád je. Už drahnou dobu jsem se nedívala na nějaký novější český film. Jinak filmy miluju, tak pokud máte někdo nějaký dobrý tip, ideálně právě na český film, sem s ním. winking


Jani,jsem si vzpomněla-ptáš se na film..Já dlouho čekala,až bude v telce "známí neznámí",bo se mi líbila písnička-klip-k tomu filmu a zajímalo mě to...Rozuzlení ti nebudu říkat,ale je to fakt ze života....Jestli máš možnost,podívej se..A jinak se mi líbil s Richardem Krajčem myslím "přání Ježíškovi"??..nebo tak nějak..Jinak pak "ženská na krku"...s Balcerovou "ženy v pokušení"..pak jak běžely ten maraton-Adamovská-jó,"ženy v běhu"...Pak "teorie tygra"...našlo by se ještě pár,nevzpomenu si zrovna na názvy..Ale třeba "s tebou mě baví svět" a "vesnička" u mě frčí pořád.."velryba" a "polepšovna" taky..

Babičku s "Kurandovou"(myslím-nevím jméno) a Libuškou Šafránkovou shlédnu do okamžiku,kdy babička přijede na návštěvu,vypustí kuřátka..atd a Barunka k ní přiběhne,zavolá "babičko" a já ty potoky slzí nezstavím.(a myslíte,že by hubená babička byla lepší??😇)..už se na to radši ani nedívám..Nebo "Madla zpívá Evropě"..taky dojemné..

Vedle kluci mi řekli,ať nehubnu,že mám takovou správnou "babičkovskou postavu"..dobře se to poslouchá😄

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 26.06.2023, 08:28:22 xxx.xxx.20.192

ahoj všichni🌺

Jsem ráda,že se přidala i Evka..Na Fauně jí to nějak nešlo..🙂..

Přidám názor,že jak je člověk silnější,nemá vrásky,to je fakt..ale zas ty "podbradečky a tvářičky" naducané taky nejsou moc in👍..Není to sice tak hrozné-viděly jste mě v chobotu😉,ale já jsem jinak taky pořád plašan..né,že bych pořád něco dělala,na to jsem právě už zhnilá,ale štve mě,jak rychle chodím..hrůza😊..Jdu si třeba pro auto,já letím jak blázen,pak dýchám jak čtyři,srdce v krkuupside..Neumím se zpomalit..

Ty herečky uměly svá kila nosit..Hlavně Helenka Růžičková..Názor,že ji rakovina dohnala zkrz váhu neberu..Jsou štíhlí lidé,drží se a..v tomhle fakt nikdo neví kdy ta potvora udeří a na koho..Ano,životosprávou lze se ukočírovat..ale téhle nemoci si myslím nelze nezabránit.

Já byla taky do těch 40-45 žravá..Když jsme někam jely,začlo to motorestem u 9 křížů..pak na Pávově...ještě před Brnem vlastně "Holubice"..ale ta až později,ta tam ještě tehdy myslím nestála..A někdy i jen kelímek s vlašákem mezi kolenama..a těch oplatečků....Na zájezdě klidně 2 jídla-hotovku,než donesli objednávkové,a navrch pohár..Prostě malé prasátko😄

Každá máme myslím období,kdy jsme byly krásné a štíhlé..a teď už jsme jenom krásné😎👍😇❤️🌻Raduš,ano léky..Já je začla brát až tak k 55..(72kilo)začlo to cholesterolem..Pak jsem se sesypala,začla antideprsiva,nechuť k ničemu a k životu už vůbec..sobotní sedánky s vínkem a zobáním na balkoně(pak už i v týdnu)..Pak psychiatrie..řešila jsem to jídlem,a už to jelo😊Pak se přidaly další léky,ale to už až teď nedávno v těch 63..Kdo mě zná,ví můj příběh-nebudu to znovu psát..Každý jsme prostě jiný a dostali jsme do vínku různé povahy😇

A když pak někde čteš,že dnešní babičky(některé)jsou kost a kůže,chodí oblékané hůř jak 17tky..A vzpomínky,že se do babičky dalo "zabořit"..Nemluvím o 50tnicích,taky se do mě nedalo zabořit,ale až teď,po té 60 se splaší hormony ještě víc... a k té pomalu 70 po mě nikdo nemůže chtít,abych držela nějakou drastickou dietu a začla chodit do posilovny,jenom abych přestala jíst prášky..hodnoty mám v normě..Postavu mám po mámě,jen ta prsíčka jsou o něco větší😎..A to jedno pivo denně si dá i moje 88 letá švagrová.někdy i 2👍

Neškodilo by víc pohybu-to vím..ale prostě.."taková jsem já matinko"😇

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 25.06.2023, 12:18:33 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 25.06.2023, 09:28:17

jinak jsem si říkala,že ten pejsek vypadá jak "motýl"...že je mi povědomý..🙂

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 25.06.2023, 12:15:26 xxx.xxx.20.192
Kilian:

.....ja jsem na IF chodila jako chameleonHugo....je mi 56....no jo, člověk by neměl poslouchat okolí, ale sobě samému, svému tělu, jak se cítí a jak je spokojen, mně je dobre, když jsem v rozmezi 56 až 58 kilo na 170 výšky....s tím sladkým, to je u nás v rodině ze strany maminky prokletí, ale naštěstí dobře spalujeme, takže důsledky nejsou katastrofální při tom kvantu sladkého co do sebe nacpeme, ono kdyby to šlo, tak bychom byly obě jen na sladkem živy a byla bychom velmi, velmi  spokojené....


tak to zdravím🙂..už jsme to kdysi probíraly🌻

Já v těch 56 měla kolem 70,při 171cm...a byla jsem spokojená...Jen se mi to vymklo potom z rukou...nervy jsou nervy..Měla jsem to líp ukočírovat..teď už to vím...🙂držím pěsti,ať se to udrží👍

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 25.06.2023, 08:42:19 xxx.xxx.20.192

Niki-chybama se člověk učí..a co tě nezabije-to tě posílí...Ty se to naučíš😇..celý život se člověk učí..Ano,spousta peněz v prachu,ale zase třeba "zapracuješ" na tom,co je důležité koupit a co né...Dvakrát si rozmyslíš,jestli je to potřeba...pointing..

Mě to potkalo,když jsem se odstěhovala do Olmika a měla 4 práce,abych se tam "uživila"(nájem,atd).Chodila jsem kolem regálů v obchodech a naučila se přecházet kolem věcí,které bych si ráda koupila..a brala jsem jen to nejnutnější..Ale to není stížnost,to je prostě životní zkušenost,která se pak hodí,když člověk zůstane na všechno sám..Přehodnotit priority..

Ty toho sponzora určitě ještě potkáš😜❤️..ale bacha na nějaké "vyčuránky"..zajištěná hezká holka s bytem..😎..je dobrá partie..👍

Kilian..prosím,můžu se zeptat,kolik vám je?Pokud jste ještě mladá,tak to jde😄...Já mohla sníst cokoli v jakémkoli množství.když jsem chodila do práce..Dělala jsem svého času vedoucí výrobny zákusků-domácích..pekly švagrové a dcera...Bylo mi kolem 40..Těch zákusků!! o jídle nemluvím...a v pohodě..Mě se to vymklo hlavně až vlastně v důchodě..Příští rok budu 10 let doma(je mi 67-netajím se tím-cítím se momentálně tak na 50-ale bylo hůř☹️) A mám 97 kilo-z toho X kilo prsa...Mívala jsem před těma 6-7 lety kolem 75,a to prý bylo k mému věku normální...Takže je to fakt ta moje nevůle se sebou něco dělat...či spíš,když člověk kolem sebe slyší "kašli na to,hlavně jdyž jsi zdravá"..."dej si,co z toho života máme"..Pak vám umře další spolužák...😢 a vy tomu začnete věřit,že tu dlouho už nemusím být..😇Zdravá??prášek na cholesterol,na cukr,na ředění krve,na artrózu,na hlavu..do toho hořčík,Déčko,Céčko...a mám po snídani....A sladké jím opravdu vyjímečně..tuhle jsem si koupila meloun..nebyl vůbec dobrý,vůbec nebyl sladký..upside..Nechala jsem si spravit kolo...Jo,jezdím,když potřebuju něco zařídit..Ale cíleně?Jednou moc fouká,pak je moc horko...😉

10-15 hod jíst je vlastně normální,né?..mezitím člověk spí..posnídám v 8,oběd kolem 12.v 16-17 si dám ještě něco....no a pak navečer sednem ke garáži a dám si 1-2 pivka a je to v čudu...Je fakt,že někdy zobnu,když přijdu domů ještě něco..ale to bych nesměla mít doma vůbec nic😎👎

Ale bratři jsou na tom zdravotně hůř,já jsem -si myslím-ještě celkem "čupr"..tak tím s to prostě omlouvám..hezkou neděli🌻☀️

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 24.06.2023, 08:42:15 xxx.xxx.20.192

"ja pozor,Bobča se ukázala"

Hej,ty lesní poběhlice-teda chtěla jsem napsat tanečnice.hand-before-mouth.tongueupside..Já píšu denně,jen jak se mi tuhle smazala ta litánie,tak jsem se na to pak vyprdla...Nerýpej zasestarsju?

Včera jsem ráno ani nezapínala,vybuřuje mi to delší dobu,že mi končí licence ,čico,musím zavolat synovci..ale jsem se zasekla ráno u telefonu-Zdenka měla svátek,pak volala Jaruš..V 10 jsem měla jít na 2.očkování "klíštěte".natáhla jsem to k holičce..Zasekla se v trafice,na oběd jsem si zašla na halušky...Jenže ouha😊byl už jen poslední brutvánek-což neva,ale až pak mi je pochválil,že jsou dnes obzvlášť promaštěné...mi nedošlo,že to byl asi už spodek z lódny...a tak už jak jsem baštila-byly teda dobré,ale spodek z misky jsem nechala..ten už plavalhand-before-mouth..co už👎

Ale ve finále jsem musela blahořečit tomu obědu,bo jsem po pár dnech zácpy se totálně vyčistila👏..aspoň k něčemu to bylo dobré,ale chvíli je nebudu muset vidět..Pak jsem byla nakoupit u kamaráda levnější maso a sýr,tam jsem zkysla na kafi-ledovém🙂..

Mrkla jsem se na minulý díl miláčka "Gibse",začly jít na Nově nové díly..co ještě nebyly...Jo,mezitím jsem se pokoušela si bucnout..větrám do chodby,tam je zima,venku se nedá..Na počál jsem si ani nevzpomněla😇..Teprve dnes mi o trochu míň bolí ty kyčle z toho úterního dřeva...Včera jsem dostala za to flašku "jacka Danielse"-fire..je to skořicový mok,naředěný jablečným džusem chutná jak štrůdl..Daly jsme si jednu sadu,a šla jsem domů lehnout-asi o půl 8..Vedle sousedi opět měli párty..před 10 začla gradovat,ale o půl 11 to utli...možná na ně někdo už zavolal,,Já zavřela okno hned a zatemnila,bo se mi chtělo spát,ale nešlo,bo bez ponožek já prostě neusnu..Takže Raduš,u mě vyhrály hebké teplé ponožky na nožky od Božky👍..no a pak jsem usnula,jak přestali..Ve 4 jsem otvírala okno,čučla na minulou kriminálku Anděl a po 7 mě vzbudil sousedův baryton..cosi venku řešil..

chápu Buggyru,že v tom severním pokoji má zimu,já,když třeba jsem celý den bývala doma na baráku,musela jsem mít taky teplé ponožky-ale to jsem byla hubená,teď mě hřeje to sádlo,jak říkám..Ten vliv okolí na mou snahu se sebou něco dělat je hóódně blbý...Nejlépe,když máte kamarádku,která váží 50kilo i s postelí,je o 23 let mladší a sabotuje veškerou mou snahu..To bych nesměla fakt chodit už nikam a sedět sama doma..

Včera jsem byla pověsit a sebrat prádlo na hůře...normálně čůrky potu ze mě tekly a trvalo hoodně dlouho,než jsem zchládla..za hoďku to bylo suché,jak jsem šla věšet další várku...

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 22.06.2023, 07:20:52 xxx.xxx.20.192

ahoj děvčata-kluka jsem zas chvíli neviděla...asi maká..🌻

Já nemakám,ale včera jsem napsala,chtěla smazat citaci,že to nebylo jen k "bugyře",(ohledně sena) a ono mi to zmizlo všechno..Tak jsem se na to pak vyprdla to všechno psát znovu☹️..jsem právě psala o tom seně,že pokud vím,že bude dobré,tak se to vyplatí..že Niki loni koupila laciné-a byly tam bodláky a tak..Doufám,že letos to chytne líp...👍

Včera se to tu honilo-černo,ale nic z toho nebylo ..asi 5 kapek..

Sousedce dovezli v úterý navečer dřevo-pěkné,suché..10kubíků..Tak jsme na to naběhly i s druhou sousedkou,její dcerou a matkou..Nosily mi to do zahrádky a já zas rovnala..Včera ráno jsme o půl 7 naběhly znovu,to dodělat a za pár minut začlo pršet..Ale jen tak zahradnický chvilku..Já to měla na tabletu,že to dojde v 8,ale přišlo to až o půl 9,jak jsme to zakryly...A dnes se ještě nemůžu hýbat..Bolí mně celá Božka😎🙂

Ale dřevo je srovnané,zakryté...Ještě jednu várku pak objednají..Chlap opět na cestách-jezdí kamionem-takže nám prý doveze něco dobrého😇..duchem prý byl s náma😄

Normálně Jiřinky asi vyhodily mládě..Dole pod oknem-volal soused,že je tam mrtvé ptáče..Je tu i jakési ticho,není tu jak loni tolik čiřikání..Na druhé okno mi lítala další-to mívám otevřené dokořán,myslela jsem,že mi vletěla dovnitř,jak to bylo hlasité..Ale tam jim nedovolím stavět..Nalepila jsem tam papírky..To bych nedala..a taky nemám síť,měla bych je tu určitětongue

Jdu něco dělat...hezký den všem☀️🙂

 

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 19.06.2023, 09:46:50 xxx.xxx.20.192

haló,haló..sleeping..budíček😇....vstávat a cvičit 🙂..u mě nic nového,jdu vyhrabat schované šití(jsem uklidila,než jsem odjížděla,ať tu nemám binec) a jdu pokračovat tedy....papabye

Přidávám lesní bar u Baldovce..

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (975 příspěvků) 18.06.2023, 07:46:48 xxx.xxx.20.192

Hezkou neděli všem🌺🌻

Vidím,že nic nevidím😎.(spíš nikoho)..nikdo tu nebyl? 🙂..všichni pracují,nebo co?Já přijela včera až ...Dnes už peru,mám tu binec,jak jsem ještě nevybalila úplně všechny drobnosti..Je nádherně..Včera sprchlo na akci-ale až navečer..bylo to záchytné místo na výšlapu..

Jinak nic nového..☀️

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 17.06.2023, 07:38:24 xxx.xxx.20.192
Canka:

Ahoj holky,

Dnešek utekl jako voda....z práce jsem se těšila domů za čivavkou...celý zbytek dne jsem strávila s ní,abych si jí fakt užila po takový sobě...šli jsme spolu do města na oběd,pak na dlouhou procházku,byla se mnou u zvířátek..s Bertíkem spolu lítali jak praštěný a pak oba odpadliloughing

Zítra jedeme s kamarádkou na Burger festival a pak jedeme na jeden den na vodu,tak se zítra neozvu.Jedeme na Berounku a sejdeme se pak v kempu,kde nás bude parta asi 50 lidí,takže to bude veselý a hravýloughingTakže to vidím tak,že celou neděli se budu léčit z kocovinyloughingBudeme tam spát ve stanu a to už si ani nepamatuju,kdy jsem spala..možná když jsem byla ještě mladá holkaloughingA pak slibuju,že už fakt nebudu pítloughingJá se teda budu snažit i tady pít nějak střídmě,protože ty opilcova rána úplně nedávámloughing

 

    Obrázek

ahojky..už su tu🌻

Niki-nevím,jestli znáš od "Rybiček48" písničku-napíšu ti kousek..

"slibuju že nebudu pít,včera to bylo naposled,slibuju,že nebudu pít-to přísahám..

už jenom na svatbách a nebo promocích,přes den ne,jenom po nocích

Na oslavách,nebo večírcích,přes den ne,jenom po nocích....

slibuju,že nebudu pít,to přísahám"..ta přísaha v refrénu několikrát😎Pusť si ji celou..

Takže nepřísahej,a občas si klidně dej..nemusíš to přehánět,jako v tom klipu(je k tomu i klip),ale to k tomu životu taky patří,když je dobrá parta..Já to předevčírem hrála na terase v jednom "kempu",a děcka od 11 a výš to zpívaly skoro sborově...I od "Šworu" "síla starejch vín"...Nedvědy,Novákoviny,Olympiky..přes "báječnou ženskou" od Tučného..I nějaké lidové,u kteých i tančili...🙂

Bylo super..Počasí vyšlo,jen ten večer pršelo,ale to jsme byli na té terase..Klidně bych tam vydržela dýl..Nádherný areál asi pro 1000 lidí..Když jsme včera odjížděli,tak zrovna najížděli noví..Za nás tam bylo asi 250 děcek..různé soutěže,za hudby "pevnosti bojárd"..🙂..lanová-a dost obtížná dráha..stěny na lezení-různé obtížnosti..

Dík klukům tady,jak spravili to vkládání fotek a náhled!!👏bye👍Dnse jedu ještě na nějakou pracovní akci...ani nevím jakou...jsem zvědavá..Přijedu asi večer "hotová"..papa zítra

 

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 14.06.2023, 07:16:33 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 14.06.2023, 05:55:12

Niki,dá se tam vložit 5 fotek,když dáš "přidat další fotografii"..Možná máš i jiné rozlišení..mě se tam vkládají celkem v pohodě,akorát jen postrádám náhled,než to pošlu,bo nevím,co jsem zaklikla třeba 2x..ale nějak to není až tak důležité pro mě🙂

Fotky se moc povedly👍..Má to něco do sebe to sluníčko ...☀️.Dnes jsem otevřela okno po 6 hodině-a-normálně halogen,jak mě to zase oslnilo,jak je nízko-jsem málem oslepla..😎

Balím se..jedu na 3 dny-do pátku- do pryč,a nevím,jestli budu stíhat něco psát..spíš né🙂uvidím...Budem chodit(což já potřebuju)-ale přehánět to nebudu..😉

Tak se tu mějte pápá,lálá,tinky-linky bye☀️🌺

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 13.06.2023, 09:49:32 xxx.xxx.20.192
zbynek:

Funguje to i na PC a všech zařízeních. Koukněte na tento obrázek s vysvětlivkou:

  • ');" onmouseout="UnTip();" height="60">

jaja..už jsem to objevila náhodou,ještě než jsem se sem dostala😇..To pude👍.Něco po něčem..A dík za návod🙂🌻

Bobca
Bobca (975 příspěvků) 13.06.2023, 07:46:31 xxx.xxx.20.192

Tak jsem si hrála s uložením fotky na profilu,až mi zmizel čtvereček s ikonkou😢

Prosím o radu..nejsem blbá,už jsem tam měla v rožku malinký kousek,dala jsem změnit...a bylo to fuč☹️

Prosím,mohli byste mi tam vložit tuhle fotku??dík moc🙂zvířátko nemám,tak aspoň něco,co by inspirovalo....Děkuji móóóc🌺

Obrázek
Bobca
Bobca (975 příspěvků) 13.06.2023, 07:16:13 xxx.xxx.20.192
lesnizinka:

A ty si hraješ s fotkama furt, takže nechápu, jak to, že už taky nemáš dávno profilovku, ha?!?

Jinak ne, že bych se nudila, vysmejčila jsem od rána celý barák  a čekám na pána, co přijde omrknout okna...co s nima. Tom se balí zase dopryč a doufám, že nepřijede o půlnoci jak včera...to už jsem byla rozpálená do ruda. Když jsem ale viděla jak vypadá, že vyčerpáním nemohl mluvit ani chodit, raděj jsem byla ztichashushing

A to mi připomnělo (ježíš, fakt nechci pořád pruditcrazy ) ale ti smajlíci naskakovali na výběr hezky velcí, teď se smrsknuli a já slepejš, mám sice psaní zvětšené na 150%, abych nemusela používat brýle, ale smajlové se najednou nezvětšujírolling-eyes


Raduš,fotek mám mraky,ale nevím,jakou...upside musím se tím probrat..Nechci Maxíka,když už ho nemám..cat

Smajlíci mi nevadí menší,bo mám větší obrazovku jak ty na noťasu...a navíc oči jako ryscat-face..to je asi liška,ale neva..🙂

Kouťáku,dík za fotečky..to je dobře,že si užíváte..Ty zuby vám nezávidím..mě budou asi čekat pak už jen ty klapačky,až se mi "rozpadne"ten můj mosttongue

Už se včera nastěhovali noví sousedé.🌻

Zatím ahoj..Nikča asi včera usnula ve vaně😊☀️