Aktuálně: 4 558 inzerátů178 361 diskuzních příspěvků17 808 uživatelů
Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 11.08.2023, 07:58:29 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 10.08.2023, 14:51:20

Evi,já jedu v pondělí na 3 dny hlídat Čendu..Proto jsem i odmítla sanitku-teda hlavně proto,že mě v ten moment fakt nic nebolelo-sedla jsem na kolo a projela celý Uničov do Auto-moto,kde jsem ten přívěsek sehnala a jela jsem domů……Ta představa,že si mě nechají v nemocnici na pozorování…Ale teď-za dva dny-když zvedám ruku,nohu(stehno bolí)..Kluk se neozval..předpokládala bych,že se ozve,jak mi je,ale uvidím..Pokud se půjdu nechat vyšetřit,tak asi nebudu hlásit,že to byla bouračka,že jsem prostě spadla na kole..Se mi to vrátilo☝️..On vlastně narazil do lýtka(to je ta modřina),já přeletěla šikmo tu přední kapotu a dopadla na bok..Nechápu,že na hlavě nic nemám,když jsem cítila ťukanec o zem..To ten krk-mažu si to lesanou s aspirinem..Když to nepřejde do středy,ve čtvrtek pojedu..👍😎

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 10.08.2023, 11:49:55 xxx.xxx.20.192

jojo helma..Já jezdím maximálně po chodnících ve městě(teda jako cyklostezkách pula na pula..)Takže žádné dálkové jízdy…a to tak 1-2krát za týden..k holičce,bráchovi…tak ani popravdě na tu helmu nemyslím..a mám ji doma na hůře👍nevzpomenu si..

Vidím lištu..takže máte větší hospodářství…My měli za traktor žačku..ty louky by sekačka nedala..

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 10.08.2023, 09:21:44 xxx.xxx.20.192

Hlásím,že jsem byla včera na kole😇…Jela jsem -po cyklostezkách přes město a jen přejet hlavní na benzinky na okraji města..Audi Raduš..nahrála jsi mi..sháněla jsem přívěsky pro kluky od Petry..Na narozeniny..Ani na jedné neměli…Tak zas přejet na stezku..Asi 50metrů po silnici,nic nejelo,akorát z té vedlejší,kam jsem chtěla sjet a navázat na stezku stálo auto..Já nataženou ruku celou dobu,kdyby se náhodou zezadu něco objevilo..Odbočuju-a auto se rozjelo😲…Já zařvala a už jsem letěla k zemi..Vrazil do mě..😲Spadla jsem na levou stranu,naštěstí zastavil na fleku..Hlavou jsem ťukla o asfalt-ale asi jen trochu,bo tam nemám nějak bouli..ale dnes cítím trochu krk..Jo a jinak po levé straně modřiny..kyčel,trochu bolí rameno,stehno,žebra(tam někde to zabolelo celkem dost)lýtko sedřené a jinak mi pomohl vstát,odklidit mě nabok i s kolem.🙂.Tomu se taky nic nestalo..Policajti jeli asi kolem,bo tam byli okamžitě..Kluk se pořád omlouvat,že mě neviděl..že myslel,že jedu rovně a chtěl navázat hned za mnou..Chápu ho,ty sloupky na autech jsou někdy blbě skloněné..mě se to taky kdysi stalo,že jsem přes sloupek cosi přehlídla,ale nic se nestalo..Měl nějaké delší auto,a já že “nemáte to odřené”?Policajt na mě “paní,tak tohle už vás zajímat nemusí”😊Dali jsme si na sebe kontakt,kdyby něco,policajti si ho zapsali,udělali “tytyty”ať si na to dává pozor,a já odfrčela dál..Nabízeli,jestli nechci nahlásit nehodu a nechat se vyšetřit,ale mě nic nebolelo,tak jsem klukovi nechtěla dělat potíže...No dnes jsem jak přejetá parním válcem😉🙄 

A pak,že mám jezdit na kole😎

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 08.08.2023, 20:12:45 xxx.xxx.20.192

Hlásím doručení zásilky👍..a velké překvapení,co vše zásilka obsahovala😊Mockrát děkuji..samolepky nalepím různě..do zverimexu,na prodejnu krmiv,atd…Mourka už mám vedle počítače😇

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 08.08.2023, 08:26:11 xxx.xxx.20.192

náhodou jsem objevila-ze zvědavosti tohle vlákno..Dobře jsem se pobavila a smekám před každým,kdo takhle najde tolik slov na P👌

chtěla jsem sesmolit něco,ale prostě nic nevymyslím😎😇jste borci..👍

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 08.08.2023, 07:38:20 xxx.xxx.20.192

je vykastrovaný?...Jestli né,chtělo by to,než vám začne značkovat po bytě-je to strašný smrad😲Mrouská se...Na chalupě měl určitě nějaké podněty…Je v pubertě,tak s tím musíte počítat🐈

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 08.08.2023, 07:33:56 xxx.xxx.20.192

takže děkuji Tomovi..👍

U nás už se klube sluníčko,má být hezky a už nepršet..tak uvidím..Chci si oprat deku,tak ji dám u sousedů na sušák..🙂

Jinak žádné novinky..Jen včera,jak jsem vezla švagrovou v dešti k zubaři,byla tam tak 1 minutu,2krát zavrčela bruska o klapáky a “za půlroku naschle”..Samozřejmě jsem pak nemohla najít místo na zaparkování..Tady jak dopoledne odjedeš,tak okamžitě je tam někdo další..Pršelo celý den..ani ke garáži jsme nešly🙂Sousedka z druhé strany byla na dovče,tak jsme hlídaly s Petrou Micku..špatně vidí..někdy se nechá pohladit,někdy uteče..Je pěkně béžová,musím ji sem vyfotit🐈

Tak hezký den🌹

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 07.08.2023, 08:24:31 xxx.xxx.20.192

Raduš,ty jsi fakt neskutečná🙄🙏..Naposledy k úplňku..Nikde o něm nečtu-jak rožnu počítač,podívám se,kdo má svátek,kolikátého je,jdu sem za vama,počtu si,napíšu..podívám se na “smolař týdne”,nějaké videorecepty..novinky kolem důchodu maximálně tak,pár zpráv-nepolitických!!něco v mapách,když si vzpomenu,že jsem mohla jet někama jinama…a pak si pustím youtube a při písničkách hledám nápady kolem šití těch kabelek..Jaruš jsem dala 2,co jsem tu dávala-tu větší a menší..Měla radost.🙂

V Kamenné v sobotu chvíli nepršelo,tak jsme se šly projít..Potkaly jsme 2 bedly,asi 25cm,zavřené kloboučky,nechaly jsme je tam.do vnitrozemí jsem nešla,tam půjdu poneděli,budu hlídat Čendu ještě 14,15,16,8..příští týden a pak zkraje září 3 dny..a pak od 20-29.9.🙂Mám to letos nabité i bez toho dlouhého hlídání…

Jak jsme seděly na lavce v lese u cesty,tak se přibližovalo kolo..a pes..Já na něho “Čendóó”..se rozběhl a už jsme se vítali..jsem mu koupila ty jeho tyčinky.ty jsme mu nechaly na schránce,jak jsme jely kolem..Jinak od večera v sobotu,až do 2hodin v neděli pršelo..ale večer jsme “zabékali”..bylo nás teda jenom 7,ale bylo to fajn..

Končím,volala švagrová,že má zubaře a prší..chodí s chodítkem,tak deštník nehrozí🙂

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 05.08.2023, 08:38:43 xxx.xxx.20.192

Já mám někde uložené video,kdysi mi někdo poslal operaci z muže na ženu…Po zarostení jizev ochlupením nebylo vůbec nic poznat…Normální vzhled  ženských orgánů...Vymodelovali jí i to,co žena potřebuje k sexuálnímu životu(ze žaludu)..Ano,kůži penisu jí vsunuli dovnitř jako vagínu…

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 05.08.2023, 08:16:10 xxx.xxx.20.192

Raduš-ty myslíš,že já mám v hlavě,kdy že je úplněk?že si to vsugeruju??😲haha-ty jsi hned hotová se vším....Já ho poprvé,co bydlím po těch letech podnájmů,kdy ně přímo čučel,mám za zádama..Až nespím,tak to teprve zjistím…píšu to pořád dokola..Já mám v hlavě duto..co si nenapíšu,to nevím..To,že nespíš-že se budíš,to má úplně jiný základ..ale ne úplňkový..Já měla taky období-řekla bych v tvém věku,kdy jsem se pravidelně budila ve 2 hodiny....A nedávno mi kámoška mé dcery říkala,ža mi jaksi nevěřila a teď to má taky a rozčiluje jí to..je jí 54..Dnes jsem měla s chobotem na přístroji spánek 9 hodin..od 22 do 7 ráno..Budím se akorát,když mi to fouká mimo,tak se musím pohnout…😴

Jdu se balit,jedu s Jaruš do Kamenné,chataři se už ptali,kdy si “zabékáme”,tak opráším kytaru a dnes bude večer “kántry”-jak by řekl děda…Už jsem ho taky dlouho neviděla..Ty stavy má pořád,doktoři neví co s tím..V lednu to budou 2 roky,co se tak trápí..Má dobré dny,kdy může jíst a špatné,kdy se dáví i snad vodou..Přijedu zítra odpolko…Má teda pršet,ale do lesa se chcem jít podívat  a za Čendou určitě..V září ho budu hlídat🐕

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 04.08.2023, 08:15:00 xxx.xxx.20.192

hezké ráno všem☀️🐈🐕🐎🐐🐇

já si četla jen ty nežádoucí potraviny,a přemýšlela jsem,CO bych vlastně mohla jíst??Musí to být hodně drastické..nezávidím těm,co to musí držet😟

Vrátím se k úplňku-zapomněla jsem Raduš odpovědět,jak jsem spala..

Raduš-to není o tom-vidět ho🙃..Najdi si prosím,když nebudeš mít práci venku “Noc úplňku”..dokument,jsou toho 2 díly,nevím už jak dlouhé..Ale stojí to za to!! Když tak všechno víš,tohle určitě nevíš..I já byla překvapená-myslela jsem,že má vliv jenom na spaní…ale řídí celou naši planetu(a není to “fejk”) dlouho jsem nevěděla,že to nespání 1-3 noci je jeho práce..(má na mě vliv i v některých jeho fázích)..Viděla jsem to už 2x,když to šlo na ČT2 myslím👍

Niki a co ty?dodržuješ střídavou???Můj chlap držel kdysi “Kořínkovou”,já s ním,ale já měla za 14 dní 4 kila dolů,ale nepotřebovala jsem to..Tak jsem se na to vykašlala..Musí se přemýšlet,co v té které potravině je…jestli neobsahuje byť třeba vajíčko v pečivu..atd..Ale já měla tenkrát taky hodně pohybu-a ten si myslím mě udržoval,i když jsem jedla jak malý zájezd😇😊

A dlouho tu nebyla Leithian??🐍..Jani,co tvoje havěť??je něco nového??🦜

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 03.08.2023, 20:00:29 xxx.xxx.20.192

Jo Raduš..ale to bylo před těma asi 7-8lety,kdy jsem držela tu dietu o 5-6 jídlech za den a "Herbalajfu"…2x dopol.ovoce a 3x odpol. zelenina…Ale to jsem neplatila takový nájem,a chodila jsem ještě na brigády…Za 5 měsíců 13kilo dole v pohodě,bez pohybu a 40 pivech za měsíc..u té mě stresovalo,kdy můžu jíst..jestli už je to 3 hodiny a není už 4 hodiny..Bílkoviny,tuky,sacharidy…vyváženost..A voda s citronem po litrech..

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 03.08.2023, 11:53:42 xxx.xxx.20.192

Bobča zeleninu právě vůbec…ani ovoce..a vím,že bych měla..Max ředkvičky ve slevě,nebo levnou hadovku..Do obchodu chodím jednou za 3-4 týdny..

Raduš-taky jen můj názor..Asi bych s těma tvýma bolestma a průjmama,(žlutá voda)..a hlavně atakou!!….nemohla žít..😲To ti fakt nevadí?? Ano,beru hrst léků…ale každý to máme postavené jinak..JÁ si opravdu nestěžuju..Nechodím po doktorech s každým píchnutím,ale když mi najdou něco v krvi na preventiví za 2 roky,nebráním se,že mám brát nějaké léky…Jednou za 1/4roku na cukr..mám ho v normě a jím všechno..I na tu psychinu jsem šla dobrovolně,bo bych to nezvládla sama se sousedkou a vínem…🙄nevadí mi,že beru slabá antidepresiva,hlavně,když jsem v pohodě…a to JÁ jsem😊👍👌

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 03.08.2023, 11:14:15 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 03.08.2023, 08:50:30

ahá..tenší..Já tam šla zkrz problémy s vyprazdňováním..a na ty srůsty vlastně přišli až při té hi(y)sterektomii,tak jsem byla o 2 hodiny dýl pod narkózou,aby mi je šetrně rozdělali…a od té doby mám klid…🙂

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 03.08.2023, 08:26:01 xxx.xxx.20.192

😎👍..Raduš,ty jsi v tomhle fakt “kouzelná”😇🙏

Raduš,já včera psala☝️..co zas vybuřuješ😜A Kouťák má určitě práci a čte si po večerech..žejo?😉

Pak Petře dovezli dřevo,tak jsem skládala dřevo,i kluci pomáhali..chlap byl taky doma…Takže to bylo rychlé-7 kubíků🙂a pak jsem ještě zkysla tam..Bylo hezky,akorát protivný vítr…Grilovali jsme párečky s medvědím česnekem-hmmm😇 a pak krkovičku a hermelín….Lidka mi poslala několik krátkých videí s kocourkem..Až pošle fotky,dám sem…

Na kolonoskopii jsem neřvala,ale že se podepisuje papír,že se může střevo i protrhnout,jsem po 70cm,kdy to bylo nesnesitelné(mám sice vysoký práh bolesti)jsem upozornila na šílenou bolest,tak to doktor-naštvaně ukončil..Měla jsem spoustu srůstů po operaci řezem-ty mě odstraňovali až v 50,při další operaci-už laparoskopií..

Jo,a od rána prší…🌧️

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 02.08.2023, 07:50:25 xxx.xxx.20.192

na ten horoskop se teda podívám..doufám,že nebyl v Blesku😜..kam se chodíš dívat? Na denní,nebo se mi bude dařit pořád?😇.pozitivní mám,že Lidka je strašně šťastná a vděčná,že tam s ní někdo pro něho jel..Ještě večer mi psala zprávu,že spokojený..a že jsem jí hodně pomohla..Tak jsem jí napsala,že jsem šťastná,že ona je šťastná..🥰..já to tak i mám..Mám radost,když můžu někomu udělat radost..A jsem i ráda,že obětovala 310kč za dálniční-10denní-jednodenní prý ještě není(nevíte někdo,kdy bude?)Akorát,že lilo celou cestu,tak ta vodní mlha,když předjíždeli divočáci,byla nepříjemná..Po “staré”(rozumněj bez dálniční bysme se drckaly několik hodin,a nechtěla jsem,aby kocourek trpěl zatáčkama a bržděním..Takhle seděl skoro celou dobu-je vyfocený v autě,když jsem čekala u směnárny,když byly Lidka s majitelkou měnit eura..Jen ho pak držela po směru jízdy🙂

Určitě se na něho stavím podívat,když budu v Olmiku🐈a “pomaznat”(jak říkala paní) si ho😇