Aktuálně: 4 557 inzerátů178 356 diskuzních příspěvků17 808 uživatelů
Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 20.08.2023, 17:08:37 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 20.08.2023, 16:29:57

teť to čtu.Raduš-jednak nevím,co budem dělat,Jarča jede relaxovat…Neplánujem,řešíme to operativně..Bazén uvnitř by měl být..Já někdy ani nejdu,Jarča si jde i sama..Já nejsem vůbec ve své kůži,nejraděj bych nejela,zkrz ty obrovské fleky pod prsama..jestli vůbec půjdu do vody,a na slunku se mi už vůbec nechce být..To nám to počasí pěkně blbě vyšlo…..A kdy kam půjdem..určitě se budem válet i u televize..Když tam budeš,ozvi se,uvidíme,kde budem…

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 20.08.2023, 16:57:09 xxx.xxx.20.192

Raduš..Tak to nepiš,a je to…👍však já se ozvu..

Ohledně podprdy-jednak je mokrá za pár minut,,druhak mám odřené pod prsama od kostic..bezkosticové a takové ty bavlněné "lajblíky"nemusím.-nesedí..mám 95G-H,takže “navolno”to taky není nějaká hitparáda..Zásyp se spláchne za chvíli potem, a imazol taky…Plínka udržuje vlhko taky,ale aspoň když někam jdu,nemám mokré “koláče”na tričku..doma to nevadí-přehazuju jen trika..Mám tu 27,6 a venku ve stínu 32..

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 20.08.2023, 10:55:47 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 20.08.2023, 10:30:57

dík Evi…horko mi fakt nedělá dobře,potím se,jsem odpařená pod kozenkama…potřebovala bych je nosit zdvižené a větrat…😲

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 20.08.2023, 10:53:28 xxx.xxx.20.192

Bobča nevyspává,ale nechce se jí psát,když musí..to tvoje popichování,že nepíšu, mě leze pěkně na nervy..To je právě tak “najust” nepsat..😠

Početla jsem si…Já nechala přepsat dům dětem(3 páry-2 bezdětné)těsně před smrtí manžela..,x-krát se předělával..ale nelpím na tom,že jsem se tam nadřela,to je prostě život..nedělala jsem to pro sebe,ale pro děti..Bazén,kurty na nohejbal..Teď vrážím moře let peníze cizím lidem do pronájmů….Rodný dům se prodal taky,bo chátral..bylo to vlastně hospodářství s chlívama a stodolou a velkou zahradou..Máma mi taky ,že proč tam nechci zůstat..Naco,nechtěla dovolit,aby můj chlap ho opravil pro dceru a jí by tam nechal bydlení na dožití..Tak se přistavělo patro u nás..V jedné dědině..Společný dvůr,ke každému bytu patří určitá budova venku…kůlna,chlívy(bývalé),garáž s “letní kuchyní.”.Akorát tak na mrzení…Nechtěla bych tam se všema bydlet..Bych se zbláznila🙃A to jsme mívali rodinné sleziny i o 50lidech,když se slavily babiččiny(tchýniny)narozeniny..Bejvávalo😇teď si každý dělá na svém písečku…někteří spolu nemluví…

Já jsem už v 6. pronájmu garsonky….Největší “bydlení”jsem měla asi 31m2-i s balkonem,a nejmenší 20m2..(3byty s plísní..).Nelpím na majetku,potřebuji k životu hlavně tu pohodu..Kdybych věděla,že tak dlouho budu věch podnájmech,tak jsem si mohla tenkrát vzít půjčku na byt a splácet..Jenže já měla 10000 plat v 2009..jsem se bála,že to nebudu moct splácet..tak vrážím do cizích..

Zítra jedu s Jaruš do Luhačovic na týden..hotel Adamaltino..Tak se musím nachystat🙂 

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 19.08.2023, 07:43:10 xxx.xxx.20.192

ano,těch kroků bylo ažaž,ale donekonečna se ponižovat nehodlám…Je to složité..Nechci se tu rozepisovat,ubližuje mi to akorát-babrat se v tom..V noci,když nemůžu spát se mi to honí hlavou pořád dokola..Zdá se mi o nich..Mám je tu na nástěnce před sebou všechny na fotkách..Chtěla jsem je X-krát sundat a dát si tam fotky třeba těch zvířátek od vás tady…Mám tam Maxíka,pak Mikiho od dcery-už se nevrátil..Od Raduš Viktorka a  od snachy Huga-mopse(nedávno prošla zezadu kolem mě a ani nepozdravila)V takových chvílích trpím jak zvíře..Vlastně jsem se přestěhovala z Olmika sem,abych jim byla blíž…ale..prostě se “něco”stalo,a já už ty výčitky nezkousla..Stáhla jsem se…

Dnes jsem pozvaná ke garáži,kluci slaví narozeniny..Musím honem ušít dáreček-napadlo mě něco až večer..Bude se grilovat..Usmažím tvarohové kobližky-ty mají rádi..Možná upeču i pletýnky jako překvapení..😊

“anonyme”-nejde mi to otevřít👎

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 18.08.2023, 08:39:46 xxx.xxx.20.192

Jen krátce-nebudu se rozepisovat-většina holek tady můj život zná😇..Ve finále je jedno,kolik kdo má dětí,já děti mám “dvojí”(i vnoučata,pravnoučata)..a jako bych je neměla…Musela jsem si zvyknout,ale jsem ráda,že mají své životy,své rodiny..mají práci-kromě jednoho zetě..Mají kde bydlet…Ale už tolik nebrečím..dělám babičku vedle klukům..🥰Vlastní vnučka za mnou občas přijede “natajňačku”😉

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 17.08.2023, 09:16:02 xxx.xxx.20.192

Přijela jsem včera odpolko..samozřejmě garáž to jistila,Peťa už čekala🙂..Zpracovala jsem košík,co jsem přivezla..Foto mám na tabletu,tak to pak musím z něho..Nějak se mi nedaří je stáhnout z tabletu do počítače…Ty velké našel soused-jsme se tam potkali,tak mi dal 2 velké-pod nima byl ještě jeden schovaný.A ten první..metr od cesty na mě mával,kousek dál další 2,a to už se mi vybila baterka na foťáku…😲

Jinak Čenda byl jako vždy úžasný..jen bylo hrozné vedro,tak jsme odpolko byli v chládku…Jsem ještě pořád jakási bolavá-kyčle mě bolí,lýtka😲..nejsem zvyklá chodit do kopců,ale  v lese bylo nádherně…chodili jsme už v 7 hodin,dokud byl chládek…😊

K tomu rozvodu..Niki,můžeš to mít v hlavě sebevíc srovnané,ale jak potkáš bývalého s jinou..povedou se za ruce..Věř,že se v tobě něco pohne…A vy dva můžete mít sebelepší vztah,ta nová partnerka to nemusí zkousnout😕..budeš vždycky bývalka a ona mu může dělat peklo,když by ti třeba šel něco pomoct…S tím taky musíš počítat…Ale věřím,že si časem najdeš nového “pomocníka”😘a všechno dobře dopadne..

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 14.08.2023, 06:23:33 xxx.xxx.20.192

ale tímhle se pochlubím…došila jsem konečně ty polstry😊na venkovní skládací křesla..Pod tím jsou potažené molitany na lavici uvnitř...Balím se,o třičtvrtě vyrážím za Čendou…papa

Obrázek
Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 13.08.2023, 11:11:37 xxx.xxx.20.192

Není čím se chlubit🤔 3 bedly,vnuci od babek-nic moc…co jezdili na kolách ze vzdálenějších lokalit,tak měli praváky..ale jít pěšky 2 hodiny👎…(je tam zákaz vjezdu)…dala jsem všechno Petře,nechala jsem si pár na šmahulu na oběd..Ale mi to neva,jen ta procházka po lese byla suprová..miluju les,sice záda a kyčle jsem necítila,ale překonala jsem to…Dala jsem kontakt jedněm s krásným bílým čuvačem(něco jak Lejdy v Olmiku)…na hlídání -jsou z Uničova…

Zítra jedu do Kamenné,tak si myslím něco najdu…do středy..

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 12.08.2023, 10:15:36 xxx.xxx.20.192

Jak píše Bodlinka..Máma přidržela slepici mezi koleny,zohla jí jednou rukou zobák dolů i s krkem,přiržela…oškubala peří na šošolce a přesně v té “drážce”,jak píše Bodlinka,jí řízla..A nechala i v této “pozici” vytéct krev,takže nikde žádné cákance,ani modřiny..když přidržíte konce křídel za peří až k pařátům…Já klidně zapíchnu prase,ale slepici tímhle způsobem nedokážu zabít..ani možná useknout hlavu…To jsem naštěstí nemusela-hlavy sekala tchýně.Jsme zabíjely i 20 brojlerů zaranu..2-3kilových…a spolu jsme zabíjely i 15kilového krocana…a to bylo teprv ródeo👌

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 12.08.2023, 09:56:23 xxx.xxx.20.192

Moje dcera má Thora-černého.krásně se leskne…Je to starší fotka-čerstvou nemám,ale prý je pořád takový🐈..a tu druhou jsem dala,bo se mi strašně líbí…jen tak na podívání..😊

Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 12.08.2023, 09:47:12 xxx.xxx.20.192

Takhle mě z přepravky vylítl Miki-u Zdenky,když jsme ho zavřely,že ho odveze na kastraci.. a já vzala za ucho a on vytlačil dvířka..😲a byl v čudu🐱

Niki,tak to musel být divoch.Za to nemůžeš,nefackuj se!!😲Kdyby,kdyby-že bys přepravku chytla dokola do náruče-tak ji pak Zdenka nesla,aby zabezpečila dvířka-a vydržely👍.Třeba se už neukáže😉..Nebo prášek na spaní mu dát do jeho jídla??ale zas aby někam nezalezl spát a ty ho nenašla..nebo uspávací šipku😛

Děvčata-jinak moc děkuji za podporu mého zdravotního stavu..už zvednu ruku,i nohu v kyčli..i hlavou pohnu-bude to dobrý👍😇večer to bylo ještě celkem…jakoby se to stěhovalo-začal i pravý loket..

Raduš,a myslíš,že ti kamarádi se budou dívat,jestli máš umytá okna??❓

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 11.08.2023, 20:25:39 xxx.xxx.20.192

děvčata,nevyděsily jste mě…já to tak nějak neprožívám…ale štve mě ten přístup..Když doktorovi řeknu,že se léčím na neurologii s hlavou,na MR byl nález,a já buchla hlavou o zem-navíc je mi 67let-žádná mladá žabka😜…(a že proč beru na ředění krve?já na to,že asi zkrz ten nález)A mu to vůbec nedocvakne….Nedokážu popsat stav v mé hlavě..takový zvláštní chaos..nebolí to,jen to je nepříjemné..moc hlavu neotočím..

už mě bolí i břišní svaly..rozlezlo se to všude..prostě mě bolí celá Božka..jak přejetá parním válcem😊chodím jak stařenka..

Tak dobrou noc..budu odpočívat😴

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 11.08.2023, 14:26:23 xxx.xxx.20.192

to jsem seděla u stolu a říkala to doktorovi-a sestra byla naproti stolu…Vlastně už znovu,už když jsem byla na rentgenu se žebrama,a volali mě na výsledky..že nechodím s každou blbostí k doktorovi a že jsem tu kapotu přeletěla a spadla s větší výšky..Hned zkraje jsem mu říkala,že chci rentgen hlavy,že tam mám nějaký neurologický nález,ale nedokázala jsem popsat jaký(neměla jsem sebou výsledky z neurol.)a že se cítím blbě,nemůžu moc pohnout hlavou a že mě divně pobolívá,což nemívám…no a nato ta sestra řekla to o tom protinárazu..Jestli to nebude dobré po tom hlídání,můžu jet ještě do Šternberka..

Dotaz..rentgenuje se i hlava?nebo jen CT,nebo MR?

Jo,a asi tam nic neviděl,bo mám prsíčka přes celý hrudník??😲

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 11.08.2023, 12:13:56 xxx.xxx.20.192

tak jsem byla na tom rentgenu..cituji:

“RtG hrudníku a sterna-natolik nepřehledné,že není poznat nic,viditelnou frakturu nevidím..plíce bez PNO,bez výpotku”

Na dotaz o hlavě,že jsem přeletěla kapotu,a spadla z dost větší výšky a “cinkla”jsem se o hlavu,a že mám divně v hlavě, sestra dodala,že to “asi mozek se odrazil od protější stěny”…Zablokovaný krk se neřešil…Holt zhmožděnida bolí,takže klidový režim a analgetika..

Takže asi tak😇

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 11.08.2023, 08:49:11 xxx.xxx.20.192

Moje holka mi řekla,že mi kolo zakáže..sousedka je z toho špatná,že jsem zrovna jela pro dárek jejímu klukovi,a takhle jsem dopadla….Máte pravdu,lhát se nemá..Teď už vím,že jsem to měla nechat sepsat..Byla to vina na jeho straně…já ukazovala do poslední chvíle,že odbočuju..to,že mě neviděl,je jeho vina…