Aktuálně: 4 563 inzerátů178 382 diskuzních příspěvků17 809 uživatelů
Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 29.08.2023, 09:00:02 xxx.xxx.20.192

já se před chvílí vzbudila🙄(teda v 8,ale Zdenka má narozky,tak jsem se s ní zakecala)

Moc jsem nenaspala.byla teda bouřka kolem 23hod-řekla bych jako "kráva".(jako hrom je málo).provazy vody bubnovaly na střechu domečku pode mnou,jako by jel vlak.Tak jsem vstala zavřít okno a už nemohla zabrat..Jsem zkoukla kousek “Kriminálky Anděl”,nasadila chobota a pak to šlo..Ale hic v pokoji-spávám při otevřeném okně..Byla jsem ráno jak zmoklá myš..🐁-🐀

Musím ještě došít do zítra ty další polstry-pořád to odkládám a chtěla bych to vzít  Zdence na narozky..Jo a mám zakázku na kuchařskou zástěru a a keltskou pánskou sukni..Jen nemůžu najít,jak vypadá..Jestli se dotyčný nespletl a nechce skotskou..Nevím,že by kelti chlapi nosili sukně..Dejte prosím inspiraci..dík😎

Takže Raduš-vše dobré👍

jo,a v neděli měla “naše”Nikča narozky!!!!  Tak vše nej nej nej Niki🌺💐🎶💝a užij si dovči👏

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 28.08.2023, 20:18:12 xxx.xxx.20.192

Dobře Raduš…moc se omlouvám😇..nebrala jsem to,že mám zapařené pod prsama jako, že mám z toho přímo depku,ale že je to nepříjemné,když jedeš zrovna do bazénu,sauny a do takového hicu a vypadá to prostě hrozně …Navíc u pasu flek podobný pásovému oparu..to mě už úplně rozhodilo,ale to už jsem tady neřešila..nakonec to teda nebyl..ale dávala jsem si pozor,co se týče ručníků atd…kontaktu s Jaruš..Jsem všem vděčná za všechny rady..🙂

Ano uznávám,rýpu do tebe akorát,co se týče postavy,protože vím,jak vypadáš a nerozumím tomu,že jsi tlustá…Už nebudu,neboj…a nebudu si ani na nic stěžovat…Mám se fajn a to je hlavní..Jo,teď mám Petru,hlídání..užívám si..Takže mě nemůže být nijak zle..ale přijde podzim..vánoce.. 

Je mi jasné,že se ti stýská po pejsovi-ani se neopovažuju ti ho připomínat,bo vím,že ohledně toho nemůžeš být prostě v pohodě…JÁ tě chápu,ale ty se nesvěříš,ty to v sobě dusíš…Každá jsme prostě jiná..Sama říkáš,že to máš v povaze..to popichování(vím,rýpání je škaredé slovo)Vždyť já jsem taky ráda,že jezdíš konečně ven a užíváš si..

Takže-ještě jednou promiň…💖

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 28.08.2023, 16:57:10 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 28.08.2023, 16:14:48

mě v podstatě nařkla ze špatných úmyslů.

Raduš,asi jsi mě nerozumněla…takhle jsi to vzala??😎

prostě jsem už nějaký rok v pohodě a ty napíšeš,že pořád mručím,že....tak jsem zareagovala jak jsem zareagovala..Vy jste byly na Fauně,i tady jste, má rodina,chodila jsem,a chodím sem za váma ráda,i když už nemám nějaký čas Maxe..nebyla jsem kdysi v pohodě,to tu ví každý,ale teď snad už delší dobu jsem,né??Tak se nečil a buď v klidu.Vím,že to myslíš dobře,ale mě se zase dotklo,že si pořád stěžuju,když si nestěžuju😕…a jsme si kvit😊..život jde dál…👍🌻👌Vpodstatě se chlubím,že zase žiju….😇ale už delší dobu,hm??Tak z toho měj radost..já mám..Tys taky začla konečně jezdit s chlapem ven..a je to fajn,né???🙂

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 28.08.2023, 15:22:12 xxx.xxx.20.192

Já fakt nevím, co ty pořád mručíš, že nejsi ve své kůži, nemáš dobré období a nevím co ještě

No coment..nebudu se rozčilovat..smazala jsem odpověď…Jen něco málo..

Před “obdobím” jsem žila daleko intenzívněji…ale to neva,já ty tvoje rýpance vydržím..Jen nevím,kdy naposledy jsem si tu stěžovala na blbé období..Musela bys hledat hóóódně hluboko ve Fauně.

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 28.08.2023, 08:12:22 xxx.xxx.20.192

Že prostě podřezat, ono to zvíře ztratí vědomí a zabijete ho tak jako tak ne? Tam už jsou vteřiny jedno.

Já myslím,že to jedno není..Než to vědomí ztratí😲tak ho to bolí a trápí se..Králík se taky migne v zátylku,a pokud nezačne téct krev,tak ho zapíchnu pod krkem..Kapr se taky musí omráčit a pak teprve….Prase,kráva…všechny se omračují..Byla jsem kdysi v Xaverově…Zážitek na celý život..(myslím,že se to tak jmenovalo-bylo to v rámci praxe na zemědělce v roce 1976-exkurze do drůbežářských závodů)Zabíjecí linka…a vůbec zpracování toho kuřete,než jde na stůl..jely zavěšené za pařáty do"tunelu"s elektrikou…a dál jeden člověk zařezával….atd atd…

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 28.08.2023, 07:49:58 xxx.xxx.20.192

Ahoj holky🌼.i kluku jeden,co tu chodí jen číst😉

Tak já jsem konečně doma..už bylo na čase..teda dojela jsem včera,ale garáž to opět jistila..a večer se mi nechtělo psát,jen jsem počela,dala sem tam paleček a šla spát..I Modravy jsem viděla jen kousíček😔..

Bouřka v sobotu?..ta byla teda “hustá”..Byla jsem od pátku na rodinné slezině,kde jsme vždycky s kapelou hrávali..Už jsem tam nějak od covidu nebyla,ale rozhoupala jsem se,že letos teda jo..Dres code byl "doba kamenná"(každý rok je jiný)..Bylo nás moře..teda aspoň to tak vypadalo..spousta odjela už v pátek v noci po hraní..končilo se kolem 4 ráno..Měli jsme ležení nahoře v sále na karimatkách,a mladí s dětma ve stanech..V sobotu navečer proběhla jedna,že v Hustopečích je “saigon”"(mladí byli s tama),a že se dívali na radar a že se to stahuje ze všech stran na nás..Barák na kopci,blesky ze všech stran..Tak všechno ze stanů nanosit dovnitř,i pod přístřeškem(je tam nově udělané kryté sezení)jsme poschovávali)Stihlo se to..Naštěstí jen velká hrůza,co se týče “blesk stíhal blesk”a hromobití,ale déšť střízlivě..Stany to přežily,děcka uvnitř taky..Příští rok je “divoký západ”..Ve čtvrtek jedu Zdence na narozeniny do neděle a v pondělí hlídat Čendu na 3 dny..

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 25.08.2023, 15:15:38 xxx.xxx.20.192

přijela jsem..stop..vybalila..stop..balím na další akci..stop..…nestíhám..stop…nebudu k mání do neděle..není tam signál…písnu pak…stop..papapapapappapapapapapapaaaáááá

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 24.08.2023, 07:58:46 xxx.xxx.197.10

Hezké ráno.. 

Radus, já to asi přeskočila v té záplavě příspěvků, tu tvoji odpověď. Tak to by bylo lepší to odpoledne tak napiš zpravu. Já si jaksi zafixovala, že budeš na protějším břehu a budeš plavat sem…. A telefon samozřejmě nebudeš mít u sebe😎jdem na snidani papa.. Kdybyste videly ten raut 👍

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 23.08.2023, 21:42:37 xxx.xxx.141.166

Koncert je chlapík hrající na kytaru.. Zizzi Horváth.. Zkraje neznámé písničky, co slozil, pak Redla, Patejdla, Durindu.. Olympiky. Už nám byla zima v šatech.. Ochladilo se, ale v pokoji hic pořád.. Posloucháme ho z pokoje, že poslední série do 10

Radus,doufam,žes četla o zítřku.. Jen pokud by byl vlacek plny, tak bysme asi nejely.. Nechtěla jsem ti teď psát zpravu, bo by tě trefilo, kdo ti píše takhle večer… utíká to neskutečně.. Tak dobrou noc..

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 23.08.2023, 18:13:40 xxx.xxx.141.166

Radus,promiň zítra to asi nevyjde, Jarus objevila vláček na okruh do Luhacovic.. Nějak před obedem, a oběd už máme tady.. Dnes jsme taky nebyly tam na pivku, byly jsme v bazene, saunach, solné mistnosti, no, to jsme ocekavaly jine… odpolko znovu bazen, prochazka na tocenou zmrzlinu, pak pivko Jezka, kvasnicoveho a teď po večeři Zubra přímo tam.. U stanku maji Radegasta.. 

Tak nemůžu fakt vědět, kdy… Dnes nebyl takový hic odpolko, i trochu pofukovalo… po Ulici pujdem na jakysi koncert.. 

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 23.08.2023, 09:24:08 xxx.xxx.141.166

Tak jsme došly ze snídaně.. Normálně tam byla i krupice… Mraky možností.. Zabednily jsme se na pokoji, zatahly zaluzie a cucime na staré Prostreno.. Jarca to sleduje.. Co se týče telky, nechávám ji volnou ruku.. Doma si nemůže nejak vyskakovat.. 

Radus, do prehrady nevlezu proto,že nevidim na dno a je snad po jednom metru skok do hlubin..Bazén davam, ale přírodní vody ne.. I na bazénu jsem chytla jednou paniku, nedosahla jsem nohama na dno a byl problem.. Já se naučila plavat ve 35..atakjen lehce v bazenu párkrát preplavu napříč.. Ale stacilo mi i ty nohy machat. Na pokoji pak studenou sprchu bez utirani.. Osvěží i tak.. Na balkoně se nedá vegetovat, pere tam slunko zrovna.. No nemame smůlu.. Ale i večer je hodně horko.. Včera se vecer blýskalo v 10,když jsme šly spat.. 

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 22.08.2023, 18:48:20 xxx.xxx.141.166

Klima tu není, je tu šíleně vedro máme zavřený balkon celý den, až teď jsme ho otevrely, Jarca plavala v přehradě, já s nohama ve vodě lustila křížovky.. Nevlezla bych tam.. Pak jsme si daly ve stánku langose a cernou horu pivko, a akorát jsme stihly Ulici.. Dnes ještě nemáme večeři, zítra už jo.. Ze mně tečou litry potu, z Jarci ani ne. 

Radus, zitra bysme mely být zas kolem poledne asi na tom pivku ve stánku.. Je tam ZUBR… deštníky.. Jestli tam poplaves, pisni driv, že jsi vůbec tady.. Asi zas půjdeme na bazén, bylo tam málo lidi kolem té 11..

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 22.08.2023, 13:47:58 xxx.xxx.141.166
Odpověď na příspěvek uživatele hmn z 22.08.2023, 09:49:08

Hmn Luhačovice, pohled z hotelu Adamaltino.. Mame balkon na přehradu.. Dnes jsme byly v bazénu a po obědě na pivku..u stanku pod hotelem.. Jsme vyhlizely Radus, ale nikde jsme ji nevidely.. Nemela jsem sebou zrovna mobil.. Teď relaxujem.. Reni, to ještě vypijem moře mineralek na pokoji.. Není tu lednicka.. Za ty prachy jsme očekávaly něco vic, ale jsou to Luhacovice holt.. 

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 22.08.2023, 09:19:00 xxx.xxx.197.10

Tak se mi podařilo i se zaregistrovat.. Včera Jarus už plavala asi půlhodinu v přehradě, já seděla na břehu a jistila ji.. Dojely jsme ve 2 hodiny.. 2krat se vracely, zkrz uzávěry, ale pak jsme šly na horké maliny, a ledové kafe s bejlis.. Navečer ve stánku Radegasta 10tecku za 36…takže pitný režim dodržen.. Reni, nepit bych asinevydrzela, ale ráno ze mě teklo neskutečně u snídaně.a to jsem proletela vlaznou sprchou. Curky potu po tvářích.. Jídla neurekom.. Do středy mame jen snidane a pak plnou penzi.. Jsme si prodlouzily wellnes na celý týden.. Místo 3 dní.. Teď nám tu pere slunko, odpol. je tu stín.. Fota jsou z dnešního rána papa 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 21.08.2023, 09:26:22 xxx.xxx.20.192

jojo,to mám tablet…na cesty…já nemám chytrý telefon,to využívám tablet a neumím na něm ale moc psát háčky,ale to neva…papa už vypínám..😊

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 21.08.2023, 09:09:08 xxx.xxx.20.192

Tak za chvíli vyrážím..Mějte se tu pěkně….nevím,jestli se připojím,varoval mě synovec,"ajťák",že na těchhle veřejných Wifinách se často pasou ti zloději dat atd…uvidím…Mě teda nemají až tak co ukrást,ale i to málo v bance by mi nemuseli vzít😲

Ještě se stavím v lékárně..a tradááá😎

Bobca
Bobca (1015 příspěvků) 20.08.2023, 20:25:37 xxx.xxx.20.192

Doron-imazol právě mažu-psala jsem..i někdy Sudokrém…ano,pomáhá to,dokud se člověk nezpotí..Nejlépe na noc..Už zkouším někdy nepít,ale to taky není řešení,,Někdy nepiju a taky ze mě teče..Jsem prostě tlustá a holt to musím vydržet…Těch pár dní na hlídání jsem taky musela být v podprdě,když jsem chodila do lesa,nebo k dědovi…Myslím,že je to někdy horší,když ta kůže leží na kůži…se zapaří dřív.😕Dlouho jsem takhle neměla takový stav…I když i horší.úplný ekzém..a to pak jsem měla i Imacort.

Hmn-Driclor se zeptám v lékárně…o tom jsem neslyšela..

Raduš,plavky mám tu sukýnku přes pupek pod košíčkama+ gaťky…o to nejde,ale abych to nějak víc nerozdráždila tou vodou…Uvidím…když tak písnu,jestli jsi nablízku..necháme to otevřené…