Aktuálně: 4 932 inzerátů174 207 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 20.01.2009, 20:17:15 xxx.xxx.119.131
nevadí maminka ho určitě může venčit jenom ho nebude cvičit, až se naučíte stejné poveli a stejný způsob a ona bude chtít tak ho může i cvičit,ale vždycky musí jenom jeden. Já jsem měla s manželem problém když Rebečka byla štěně,on chtěl pokaždé ukázat, že ho Rebeka poslouchá líp než mě komolil povely a dával jí jiné poveli když jsem jí dala povel já,a tak jsem jí o víkendu před ním necvičila, protože ona nevěděla, kterého má poslouchat.Dneska jí jsou tři roky a poslouchá mě líp, protože já s ní cvičím každý den.Jeho taky poslouchá, protože se to naučil
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 20.01.2009, 17:13:30 xxx.xxx.86.203
Písek je původní máme písčitou zem a tak jsme jí od nikud nevozili. Postavili jsme si barák na poli a tak je to úplně čistá píščitá zem je to dost daleko od domu tak ani od stavby se tam nic nemohlo dostat. Když jsem je kupovala neměla to ani jedna. Po nějaké době se to udělalo jedné slepičce a já jsem jí to mazala vepřovým sádlem a stratilo se to. Teď to má další, ale bohužel nevím jestli je to ta samá a nechce se to stratit. Boule jí při dotyku nebolí slepička nekulhá na těle boule nejsou.Dobře žerou a i v mrazech snáší vajíčka.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 19.01.2009, 22:56:34 xxx.xxx.107.53
Já jsem ti minule psala, že čubička je lepší kvůli značkování, ale jestli tvůj přítel radši pejska asi bych mu udělala radost a koupila bych psa.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 19.01.2009, 22:53:43 xxx.xxx.107.53
Martine budeš tu chybu od chovatele muset dohnat, protože je moc důležité co do psa dáš, když je štěně, já jsem Rebece sehnala kozí mléko a je to vidět. Je zdravá a krásná, ale měla jsem možnost tak to šlo, kravské mléko se nedoporučuje psy přerůstají. Tvaroch se dává samotný a když to nechce tak jsem dávala syrové hovězí maso a nebo vařené to bylo jedno jaké jenom vepřové není vhodné, taky vejce jsem přidávala do tvarohu. Piškoty neber jako jídlo to je odměna a ty mu po malých kouskách můžeš( nebo spíš musíš když ho chceš učit ) dávat celý den. Pribiňáky ty vylíže s kelímku to jsme naučili naše psí holky a je to legrace a oni si pochutnají. Musíš kelímek držet v ruce a nebo dáš pribiňáka do misky a taky si pochutná. Rosol se dělá tak, že rozvaříš ve vodě vepřové nožičky, přidáš zeleninu a uvaříš zeleninu do měkka. Když to vystydne obereš maso od kostí. Kůži, maso a zeleninu pokrájíš na menší kousky dáš do misky a zaleješ vývarem z nožiček. Necháš ztuhnout a buď lžicí vykrajuješ a nebo vyndáš z mísy a krájíš na kousky. Psům to chutná a mají to na tvorbu kloubů.Můžeš mu to taky přidávat do granulí, ale trochu uber dávky granulí ať mu nezvedáš dávku, kterou má sníst.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 19.01.2009, 19:19:14 xxx.xxx.118.76
Martine děláš dobře, že jsi mu koupil žrádlo pro štěňata. Konzervu mu můžeš trochu přidat do žrádla. Taky mu dávej tvaroch a sem tam žloutek, my jsme dávali taky někdy pribiňáky. Můžeš mu taky vařit trochu maso jenom tak jako přídavek. Dávej mu vitaminy na klouby, a to bych se radši poradila u veterináře. Velká plemena trpí na špatně vyvinuté klouby. Já jsem vařila vepřové nožičky se zeleninou a dělala jsem rosol taky kvůly kloubům, byli jsme na rengenu a má je v pořádku. Chce to dávat na to pozor. Nemůžu pochopit jak chovatel může krmit mimina žrádlem pro velké psy. Tvoje krmení neznám já jsem krmila Fitminem pro štěňata a teď krmím Fitminem pro velká plemena.Mám radost, že máš šikovného pejska a tak pokračuj, dojdi si na ten cvičák. Pozoruj lidi jak cvičí. Kolikrát stačí pozorovat a učit se taky jsem to dělala.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 19.01.2009, 19:03:44 xxx.xxx.118.76
To víte jsou to holky vybíravý, možná, že bude na ženicha taky přívětivá a kdo ví co má proti tomu vašemu. Teď už má určitě dvanáctý den tak to zkuste a přeji hodně úspěchů.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 19.01.2009, 11:36:32 xxx.xxx.98.75
ne asi není, kdýž čubička odhání vašeho pejska určitě by odháněla i toho druhého, počkejte ještě den dva dny(možná i víc) a můžete to pod dohledem zkoušet na vašem psu. Až nebude vyjíždět jděte k ženichovy. Přeji hodně úspěchů.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 19.01.2009, 11:32:31 xxx.xxx.98.75
Zapomněla jsem napsat, že dřív tě na cvičák nevezmou až s půl ročním psem. Tak do toho a uč pejska základy, a když blbne tak hned začni sedni a házej balonek a hadr je taky dobrý.Omlouvám se zapoměla jsem se v předchozím příspěvku zaregistovat.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 18.01.2009, 20:10:02 xxx.xxx.114.9
Ahoj Martine, koukám, že ty o psech nic nevíš a koupíš si pracovní plemeno, se kterým se obyčejně dělá výcvik. Když už si nevíš rady s tak malým štěnětem, který si jenom hraje je to psí miminko. Má první zoubky tak to samozřejmně bolí jsou to takové jehličky. Každé štěně kouše. Můžeš mu už teď říkat fuj a trochu ho krotit, ale myslím si, že to moc nepomůže. V půl roce by jsi s ním měl začít chodit na cvičák. Tato rasa potřebuje disciplínu. Teď si s ním hodně hrajte a dávejte mu buvolí kostičky a hračky, které může trhat. Neber jeho kousání jako agresi, je to mimčo a chce si hrát děti mají ruce psy zuby. Vím, že to bolí a někdy teče krev, když cukneš rukou, ale nebuď na něj zlej jinak začne být agresivní je to trochu velké a dominantní plemeno.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 18.01.2009, 19:33:13 xxx.xxx.114.9
To je určitě něco jiného, mít psa doma a nebo na zahradě, podle tvých příspěvků si myslím, že se s ním už o ničem jiném nedokážeš bavit. Vydrž a už je vidět, že ti to pomalu bude dovolovat i když s křikem. Možná, že by s tebou mohl zajít ke štěňatům i když by byl třeba naštvaný určitě by ho ty malý miláčkové dostali.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 17.01.2009, 19:45:38 xxx.xxx.97.150
v létě mě začala kvokat slepice, tak jsem pod ní dala vajíčka od babičky, která má kohoutky na dvorku já jsem neměla žádného. Moje Gabča vyseděla dva krásné kohouty a teď je mi líto je dát na pekáč zatím se snášejí a je jim pěr měsíců.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 17.01.2009, 19:24:47 xxx.xxx.97.150
Dobrý den, já mám s tím také zkušenost i když chovám slepice krátce. Slepice nesly krásná velká vejce, ale když se uvařily byly divně cítit. Slepice jsem měla tři roky tak jsem je všechny nechala zabít a jedna slepička měla v sobě vodu, která byla cítit jako ty uvařené vejce. Samozřejmně, že nesmrděly všechna vejce, ale těžko se to poznávalo.
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 17.01.2009, 10:22:24 xxx.xxx.97.150
dobře, ale spoustu lidí si pořilzuje psy na tzv. společný život a berou je všude s sebou i velká plemena. Je jasné, že když to nepotřebujete tak nemá cenu pejska učit chodit po ulicích, ale nikdy člověk neví kam pes za deset let bude muset.Mám kamarátku a má kavkazáka, taky ten pejsek nechodí do rušivého prostředí a jednou utekl, byl ve stresi a chňapl po paní, která ho trochu znala , chtěla mu pomoci. Přišli policajti a málem ho zastřelili jsou různé situace. Neříkám, že ti pes uteče.Ale sama určitě víš co je pro tvého pejska nejlepší.