Aktuálně: 1 894 inzerátů281 907 diskuzních příspěvků20 124 uživatelů

Jak se vám venčí?

sutrik
sutrik 25.05.2026, 18:01:30 xxx:xxx.2055:1855

Mám tento týden dovolenou. Plánovala jsem, že koncem týdne zkusím už výlet s přespáním venku, aspoň na jednu noc. Po dnešním výletu “nalehko” to ještě odložím, noha má limit cca 2,5 hodiny chůze, s krosnou by to asi bylo míň.

Tak nic, no. Asi mě to nemusí moc mrzet, stejně zhoršili předpověď počasí. Mělo být koncem týdne příjemněji, ale už zase hlásí vedra. Do toho by se mně stejně nechtělo.

Takže to bude týden procházek ráno a večer, vody a válení se v posteli.

Linda má dnes narozky. Začátkem června to bude 12 let, co jsme spolu.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
DafiŽeryková
DafiŽeryková 25.05.2026, 18:56:34 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele sutrik z 25.05.2026, 18:01:30

gratuluji koníčkovi k narozkám!!!

plán na dovču celkem dobrej,?ve vedru se stejně moc chodit nedá-proto rok od roku nemám ráda léto-na vycházky se musí brzo ráno,nebo pozdě večer-pak je člověk-teda já-zalezlej ze psama doma,protože voda/potok/řeka-široko daleko nikde nic….

k vodě musíme autem a to jen v týdnu …

DafiŽeryková
DafiŽeryková 27.05.2026, 21:11:27 xxx.xxx.136.20

já šla v pondělí večer fotit západ slunka-jen pár metrů od baráku,po ranní s přesčasem-takže vyfluslá-a s ohledem na to,že Dafi marod-takže jen pár metrů mezi polama,uděláme fotečky a dem dom,

no a zalezu za zátočinku,mezi těma polama,už chci jít dom a slyším lidi ze psem,tak si dám svý psi na vodítko a čekám-že odejdou-tzpět,-nebo projdou-oni čekají,že odejdu já…ale ne zpět,že jako budu pokračovat…

no takže já čekám,oni čekají…..

a chci jít zpět domů,protože nechci jít okruh-ke křížku,dolů mezi polama a rybníček a dědinou dom…nic takovýho,du dom stejnou cestou -prostě jdu,no oni uhli do pole,já prošla,a měly tam nachystaný deky,posezení,že si udělají pohodu,tak jsem zmizla dom,

a západ slunka za zátočinkou asi moc chodit fotit nebudu 🙂

včera jsem šla venčit před barák,než pojedu ráno do města-Dafi po pár metrech dělala oslíka-to říká můj tatka,že dělá oslíka-zapře nožky a nejde…☹️

tak jsem ji šupla za vrata,vyvenčila Žeryka a odjela,odpo jsme s nimi zajely k vodě vyčvachtat a vyplavat,,,,Dfi si dala svých 3 krát 5 metrů:-()

Žeryk si tradičně zaplaval víc a jely jsme dom

dnes po další ranní vychajda večerjen zas mezi pole kousek,Dafi zas udělala oslíka,když jsme vyšly úvoz,tak jsem ji poponesla pár metrů v náruči,pak jsme si hodily 2 krát srdičko látkový-ehmmm-hodily-2 metry proti větru🙂

Dafi udělala pár kroků a otoček,pokochaly se mrakama na nebi,vlčím mákem,pohrály si s Žerykem a cupitali dom-pochopitelně Dafi měla mazlení a nuhnání-Žeryk si asi xxxkrát válel sudy,žvýkal míček-žádnej cvičící teror-prostě ukážu Dafi hračku-a doneseš hračku?dotaz?Dafi chnapne po hračce-tak ji ju hodím 2 krát pidi-jak psímu důchodci-což vlastně je🙂a ona s pocitem,jak krásně cvičí,dostane milioninu čtvrtky pišktu a spokojeně jdem dom…

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Ph (neregistrovaný) 27.05.2026, 21:23:04 xxx:xxx.f828:c12b

Vovcacek trenoval, canici objevovali krasy okoli

Obrázek Obrázek
Kilian
Kilian 27.05.2026, 21:40:50 xxx:xxx.6643:4192
»
Odpověď na příspěvek uživatele Ph z 27.05.2026, 21:23:04

..krása…

šavlozubka
šavlozubka 28.05.2026, 06:56:02 xxx:xxx.3e47:5c01

Dneska ranní venčení se vším všudy. Trocha provozního cvičení, volná zábava a ještě jsme potkali kámošku svolnou ke hraní a pak se mladý pán tvářil, že mu upadlo tělo. 🙂

Obrázek Obrázek
Doron
Doron 29.05.2026, 00:40:48 xxx.xxx.167.147
Ph:

tohle je jedna ze zakladnich znalosti, kdyz se krmi masem - nejen mletiny, nekdo krmi hodne i primo gurgle


Co to znamená?

Já nakupuju u řezníka, tož to neznám..

Xerxova
Xerxova 29.05.2026, 05:53:18 xxx:xxx.f18:7b13
Doron:

Co to znamená?

Já nakupuju u řezníka, tož to neznám..


gurgle jsou hrtany - často se prodávají sušené jako “žužlátko” pro psy, ale dají se koupit jako krmné levné “maso” i syrové. A z nich nikdo štítné žlázy nevyndává…

Doron
Doron 30.05.2026, 01:25:39 xxx.xxx.167.147
»
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 29.05.2026, 05:53:18

A to je nezdravý?

Obyčejně to nekrmím..

Xerxova
Xerxova 30.05.2026, 06:33:33 xxx:xxx.8bef:7c0
»
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 30.05.2026, 01:25:39

zdravým psům to až tak nevadí (mírné hormonální výkyvy ustojí) - ale když mají psi nemocnou štítnou žlázu… může to být problém. Prostě zbytkové hormony tam jsou 

kometa
kometa správce
30.05.2026, 08:06:50 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 30.05.2026, 06:33:33

Prostě zbytkové hormony tam jsou

Jenom úvaha. Ty hormony jsou bílkovinné povahy, tak by se měly už v žaludku rozložit. 

Ph (neregistrovaný) 30.05.2026, 09:31:17 xxx.xxx.85.234
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 30.05.2026, 08:06:50

hormony stitne zlazy ne.

I proto se mohou dodavat v tabletkach

acher (neregistrovaný) 30.05.2026, 12:43:07 xxx.xxx.222.196

Dnes byl manžel s kamarádem v jeho lese. V remízu vyplašili srnu a kousek před nimi bylo v bodláčí schované srnče. U nás jsme ráno viděli běžet srnu i se srnčetem, ale to už bylo starší.

Obrázek Obrázek
kometa
kometa správce
30.05.2026, 13:05:32 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Ph z 30.05.2026, 09:31:17

I proto se mohou dodavat v tabletkach

Aspoň jsem se ponořila hlouběji do metabolismu. A to mě kdysi biochemie hodně bavila.

Ph (neregistrovaný) 30.05.2026, 13:11:28 xxx:xxx.5d0b:dbdf

Jsem vsechny vytahla dopoledne na vychazku, trenink a zaplavat si. At se trosku unavi…

Pohodu ukoncilo to cune, co se jen vydava za psa 🤣za 5 minut po tom, co jsme se vratili - se duchodkyne takhle vystajlovala 😎 a samo, ze se nastehovala do baraku, neb jsem zapomela zavrit druhy vchod 😛tak stejne jsme chtela prat a vytirat, tak co. Zlaticka to jsou 🤣

https://youtube.com/shorts/PmehnqIWY9E?si=jo0w8xRxzPPiPvYM

Obrázek Obrázek Obrázek
Xerxova
Xerxova 30.05.2026, 13:20:16 xxx:xxx.2595:e766

Yoda je estét - ten do vody po kotníčky a jen do té průzračné. Ráno jsme byli v Jizerkách a Blatný potok i Kamenice prý na pití dobrý. Jinak stále ani kapka…

tetrivek
tetrivek 30.05.2026, 16:48:07 xxx.xxx.119.173

U nás trochu sprchlo, ale pořád málo. Kéž by vyšla pranostika na Medarda….. 

Xerxova
Xerxova 30.05.2026, 21:09:09 xxx:xxx.2595:e766

nejdřív Yodislav v tomto týdnu. Je vedro, sucho - ale naštěstí v potocích zatím voda teče

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.